• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dům snů

(Zamčená)
21. února 2010 
jo je hezký mít nízkoenergetický dům, ale pravidelné revize a údržba soláru , kotle na slanou vodu, kotle na pitnou vodu, bazénu atd. něco stojí a nejsou to stovkové položky :sweat_smile:
pak to množství oken a velkých skleněných ploch ,na to bude potřeba firmu.
zahrada o této výměře nazabere hodinu času :stuck_out_tongue_closed_eyes:
máme 300m2 a je to docela mazec to obstarat,a to nemám žádný kytky a záhony,jen trávu a keře s rajčatama ,angrešty a rybízem. no docela mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo práce se v praze nehledá lehce.a pokud ji neseženou v místě ,tak doprava zabere denně tak 2hodiny minimálně. je potřeba 2 auta, protože příměstsý bus nejezdí často.
no a ti mladí mi nesedí. holka tam poprví musí sáhnout na pořádnou práci a už fnuká a ten její mladas dostal "funkci" a jak mu narostla křídla :astonished:
26. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
soanpe a komu bys tedy ten barák přála?já myslím,že zuzka se chová vyrovnaněji než šedá Dana.a nejlepší bylo jak se šedej cpal důležitě do podlahy a pak byla podlaha na dvě věci.....
27. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
já teda fandím modrým, je fakt, že se červení dost zlepšili od začátku, ale modří jsou prostě sympaťáci, a myslím že ten Honza je šikovnej a práce se nebojí a na tom barákus efakt nadřel.. šedé raději nekomentuju, on mi sympatický není ale to co tam poslední dobou předvádí ta ženská to je fakt až úchylný.. červeným říká jak jsou mladí a sama se chová jak rozmazlená patnáctka.
27. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
kay já bych to přála modrým a červeným nastejno,ikdyž je fakt,že ta modrá je vážně v poho,nikohoneřeší,není v ní nic falešného.
27. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
leni, no přesně, ale musím uznat že se fialový hodně zpravili, na začátku mě fakt hodně štvali. hlavně ten klučina.. asi věděli proč je dali na 2 dny do azyláku.. :slight_smile:
27. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
jo to si myslím že pro ně byla dobrá škola :wink:
27. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
Ahoj, tak my taky ze zvědavosti koukáme na tento pořad, když je čas. Já osobně jsem fandila od začátku béžovým - Ivě a Lukášovi, ale ti vypadli, takže teď fandím modrým - Daně a Janovi.
27. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
nucanek napodobne teiž som im fandila ale prešla som na modrych :slight_smile: červeny su tiež už fakn vela sa tam naučili preto je škoda že nebudu vo finale,sa vobec netešim na reakciu Zuzky :cry:

Inak šeda Dana ako komentovala Zuzkino varenie a ona sama len asistentovala,umyvala riad všetk robil ten jej :zipper_mouth: mate pravdu sprava sa ako pubertačka,najviac nas dojalo ako sa zachovala k stavbyveducemu už vobec nema žiadnu uctu :rolling_eyes: čož nieje pekne v jej veku :fearful:
27. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
Womene myslím že je za to měli vyrazit :wink:
27. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
womenne a jak to víš že nebudou ve finále? :astonished: a i kdyby nebyli tak mezináma bych docela ráda viděla výraz té šedé ženské ve finále až to nevyhrajou.. :sunglasses:
27. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
kay psala to Siss na začátku diskuze.nějaká její známá je zná.prý je do finále nepošlou.
27. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
lenkavo aspon keby na nu nakričal lepšie by sa mi spalo :confounded: :grinning:

kay veru ten jej vyraz.Oni ale fakt nerozmyšlaju zčoho to budu financovat ved su už starši.Modri maju predca len večšiu šancu najst si pracu.Ved šedivy su obaja bez prace tak ako chcu splacat všetko?
27. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
no oni jim to pak seberou exekutoři :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no asi tak.Ale nepochopim ostatnych neznašali sivych a poslali ich dalej.Kurna rozmyšlaju trocha???

Inak ta solna jaskyna žužo to mat doma :dizzy_face:
27. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
womene to mě taky právě překvapilo.rozhodování bych nechala ve finále na stavbyvedoucím :angry:
27. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
Já jsem na šedou Danu úplně "alergická" :rolling_eyes: Chová se hrozně...
27. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Doufám, že šediví to nevyhrajou!!!!
27. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
ja cumim, ze se na to vubec nekdo diva :confused:
27. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
a co když jo :confounded:
no presne ved on vie presne ako kto robil....ale všimli ste si ako bol zlato opaleny?len pod očami :slight_smile:
kristi ty se na to nedíváš? :frowning2:
27. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
Každý se kouká na co chce, je to na každém z nás :wink:
27. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
lenko, no tak to jsme nečetla.. to jsme zvědavá jak to vínoví zvládnou.. hlavně ta koc..

taky se divím, že na to někdo kouká, al emy nedávno stavěli, tak nás to baví :slight_smile:
27. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
nunacek přesně :slight_smile:
27. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
kay: My rekonstuujeme barák, takže mě to prostě zajímá :wink:
27. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
nunacek, jo jo, já to chápu, dyť my na to taky koukáme z podobného důvodu, spíš se divím z toho hlediska, že jsem na to nevidlěa před začátkem nikde žádnou propagaci a začli jme se dívat vlastně náhodou.. :slight_smile:
27. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
vždy lepšie ako vyvoleny a ine blbosti.Aj my planujeme stavat,muž tam našiel kopec inšpiracii v ramcii kurenia a neviem čoho ešte :grinning: ale čoby sme sa nepozreli na ich hadky no nie???
Inak zaujimave že oranžovej sa ta nepodarilo shudnut pr takej praci som myslela že sa jej to podari..
27. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
womene ale řekla bych že když se nalíčila a učesala tak ji to docela seklo,jinak mě šlo právě spíš o to jak to budou zvládat :wink: :grinning:
27. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
kay: Tak to jsme na tom stejně :grinning:

womenne: Taky Vyvolený apod. to jsou mega kraviny, shlédla jsem jeden díl a nikdy víc :grinning: Ale když se na to někdo kouká, nevidim na tom nic špatného :wink:
27. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
holky já na vyvolený teda koukala (já koukám snad na každou kravinu)ale nekoukala jsem na Bratra.
27. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.