• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dům snů

(Zamčená)
21. února 2010 
tak jasne ona je vtvari pekna aj naličena vyzera super.len som si myslela že pri fyzickej praci sa jej to podari,ale asi toma rodove...

tak vyvolenych som sledovala aj ja lebo som musela svokrovci (tchanovci)na tom žili :grinning: ale bola to prkotina.brata som ani ja nesledovala.mna skor bavia taketo manualne ako Dom snů,Jak se stavi sen
27. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Na Jak se staví sen taky občas koukáme. A ještě jsme kdysi koukali na Přes nový práh :wink:
27. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
jaj som chcela aj Jak se stavi dům to bolo super.
27. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
mě s elíbilo to na čt 1 o těch přestavbách pokojů, na t primě, nevím které z toho to je se mi zdálo mooooc moderní na mě..

ta oranžová se mi v obličej itaky líbila a bylo vidět že ten její manžel ji má rád takovou jaká je, a to se mi na nich moc líbilo, ikdyž to byli takový "ňoumové" v dobrém.. třeba shubla pár kil, ale asi to nebylo vidět..
27. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
Oranžová byla v obličeji pěkná, to souhlasím :wink:
Kdo mi absolutně nesedl, tak Martina a Filip. Jak každý zvlášť, tak i jako pár.
27. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
jo to byla mamka se synem že :wink: tak jsme jim říkali :grinning:
27. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
lenkavano: Přesně tak, jak mamka se synem...Ono to odpovídalo skoro i věkem, ona 40, on 23...No ale hlavně, že oni jsou spokojení :wink:
27. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
no jo ale nadlouho to určitě nebude. :wink:
27. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
No mě by zajímalo, jestli jim to vydrží nebo ne...
27. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
tak ja som div nespadla ked som videla ten rozdiel.Nieže by som bola prosti ale ta bola vyslovene protivna fuj...

ja si myslim že dlho nie,keby to neboli vyhrali tak sa neberu...
27. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
tak nám se nezdál ten kořeň s tou blondýnou, nevím jak se jmenujou ani barvu už, ale byl jak smrtka, vychrtlej a kruhy pod očima.. děs..

ta Martina byla asi trochu líná..
27. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
womenne: Já jsem přála tu svatbu béžovým :slight_smile: Škoda, že to nevyhráli :unamused:

kay: Podle popisu myslíš zelené. Ivana byla blondýna a Radek byl jak kostra...
27. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
jsem nasraná.. mě vytočili závistivci jední pozůstali. ta stará megera, co si našla zajíčka. blééé
2. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
holky teprve teď jsme objevila vaší diskuzi...škoda...že až takhle pozdě...já naprosto úplně nesnáším ty starý co tam zůstali...navíc, (nevím jeslti jste to tady už neprobíraly) ta megera byla kdysi ve výměně manželek a tam už mě pěkně točila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
ja nechapu, proc nedaji sanci zit mladym lidem jak oni chteli - bez hypo, dluhu tomu se fakt rika zavist...
kdyz si stari nezabezpecili bydleni za cely zivot tak jak si to ted zaslouzi??? :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
jo tak kdybych to objevila dřív (i když vidím, že tahle diskuze není tak stará) tak vím od špionky siss, že moji fialový se dál nedostanou....nemám ani nic proti modrým ta holka mi celkem je sympatická, nějak nikoho nepomlouvala, byla taková svá...akorát ten její mi tolik nesedí ale rozhodně jim to přeju víc jak šedým brrr...je nemůžu ani vidět...minule jak se tam hádali...jsem si říkala, že kdyby na mě takhle řvala tak jí pošlu asi někam...
2. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
jako modrym ja to preju moc od zacatku....
2. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
já už to taky přejí modrám, ale drago..jak byla ve výměně? no neke. já chci záznam té výměny :o) já si ji nepamatuji. a to jsem na tu čučela :O)
2. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
taky si tu vymenu nepamatuju ale zase tolik jsem to nesledovala to je pravda :confused:
2. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Robert s Danou hnus! Doufám, že to prohrajou!(starý si to už neužijou, né :grinning: )
2. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
beruska2x, výjimečně s tebou seohlasim :wink: fialovým jsem to moc přála, teda Zuzka tam udělala na konci zytečně moc scému, zvlášť když oni je poslouchali "za dveřma" chápu že jí to vzalo, i mě slza ukápla, ale měla se vyplakat v klidu a soukromí :wink: :frowning2: Šedou jsou hrozný, nevim ani proč chtějí takovej dům, vždyť podle jejich vkusu z toho bude nějaká chalupa :angry: Modrý mi přišli nevýrazný, ale to je možná dobře. Prostě normální nekonfliktní lidi co si na nic nehrajou. :slight_smile: :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahojky, nedalo nám to a taky koukáme a teda šedý pár tak na ty jsme alergický jak nevím co......Moc to přeju modrým Daně a Honzovi, přijdou mi takový skromný a šedá Dana mě absolutně nadzvedává ze židle. Jako do tak krásný kuchyně takové šílené nádobí co vybrala....ještě že jí to neprošlo, chudák baráček
2. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
Začala jsem na to koukat poslední 3 díly a nejvíc mi do toho baráku seděli ti mladí co teď vypadli, mají vkus a prostě k nim ten barák sedí nejvíc. A z těch co zbýváají jednoznačně modří, protože co tam provádí ta fuchtle z toho staršího páru, to je hrozný. Bere to jako jasnou věc... že ona je vítěž? :rolling_eyes: Je neústupná :rolling_eyes: a absolutně bez vkusu, jak si chtěla původně koupit ty hrozný obrázky? Ty lidi se do toho baráku absolutně nehodí, ale jako vůůůůbec :rolling_eyes: Jakože to nedělám, tak asi pošlu smsku modrým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
luci byla dokonce to tady už holky probíraly na předchozí stránce (myslím) nevím jeslti záznam je k dispozici, já ho nedávno hledala ale myslím, že to bylo hned v první nebo druhý řadě (ale šikovný hledači ho možná najdou...třeba někde na you tube nebo tak...já hledala v archivu novy)...byla tam strašně protivná, pořád všechny komandovala...děsný...a ten její taky tu novou vyměněnou nějak sekýroval... ( hned jak jsem jí viděla v tom prvním díle domě snů tak jsem si říkala odkud jí znám a pak mi to docvaklo)
2. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
Niki já si přála aby postoupii vínový a modří jak jsi napsala krásně fuchtle tu fakt praštit. A teda zrovna před chvílí jsme říkali s J. že jim pošlem sms každej z mobilu jednu ikdyž to neděláme ale tady nás to fakt nadzvedává
2. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
sakra. začnu ji hledat tu výměnu

holky já tady taky brečela, když plakala Zuzka a nedivím se jjí. taky bych se složila. manžel tady furt nadává jak je šedá Dana ubohá atd :o))
2. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ježiš, jak ta z šedého týmu furt kecá o tom, jak tam chce bydlet a chce být vítěz a nepřeje to druhým, se tím neskutečně podkovapá... mě uplně točí :angry: :angry: :angry: :angry:
2. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
já jsem taky brekla a vůbec se nedivím, že se tak sesypala, ty emoce se prostě pustily... :pensive:
2. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já bych jí bacila a byl by klid :grinning:
2. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ale je prostě jasný, že lidi to budou přát modrým, není jediný důvod proč by to měli vyhrát šedí, ale fakt mě žádný nenapadá :rolling_eyes: Jsou starší, takže si to tolik neužijí, je zákeřnější, nepřejícná, umanutá, nesympatická :angry:
2. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.