• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dům snů

(Zamčená)
21. února 2010 
Draga, já myslim že to přehrála, kdyby tam brečela chvíli, tak by jí bylo každýmu líto, ale pak už to bylo moc a jak tam začla drbat při tom pláči, to už i mě přišlo moc a ten její přítel jí prosil ať přestane, protože si uvědomoval, že to už malinko přehání. Ale jinak se jí nedivim. Já je obdivuju co v tomhle věku dokázali, že tak makali, šli si za tím a měly vkus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Uááá, jak zas škemrá ať to vyhraje... :angry: :rolling_eyes: :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
kaleih no vidis aspon neco :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja taky poposila SMS modrym i kdyz zasadne v techto maniich nejedu (vyvoleni, superstar a podobne)
ale modry mi prijdou fajn lidi, co jako rodina drzi pohromade hodne a prave, nehrajou si na neco co nejsou...

hlavne Dana ma i "muj" vkus na veci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
já to hned přepla jak vypadli, nemohla sem se na to dívat už to nebudu sledovat,ale ted to přeju modrým. budou hlasovat diváci mezi těma dvouma? jestlijo tak snad nedaj šedý,bože.i když já teda nehlasuju, je mi to jedno nakonecmoje to nebude určo tak co
2. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ježiš, u mě je to už averze, teď jak pokládají ten beton s otisky, tak se ukázalo totálně kdo to má vyhrát :rolling_eyes: Ta starší řekne: To se tu na ně mám pak dívat, jo? :rolling_eyes: a ta z modrých řekne, že jim to bude alespoň připomínat, že na tom makali spolu a bez nich by ten barák nebyl :slight_smile: To mluví za vše.
2. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
nikka já nevím podle mě už měla docela nervy v minulém díle a prostě se sesypala...neměla zapotřebí to nějak přehrávat...ale je to můj názor...
akorát že můj manžel přepl na fotbal tak nevím co se tam nyní děje....jak dlouho budeme moct hlasovat? a kdy se rozhodne?
2. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
za týden .. a můj manžel šel do druhé místnosti na TV.. bych mu to nenechala .o))))
2. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
jako jestli to nevyhrajou modri tak lidi nemaj rozum :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pozor a ted provokuje, že jsem něco nedodělala a čumím na TV a píšu si tady :grinning:
a nejlepší prej šedá že měla vínový ráda hahaha tak je tak falešná, ježíš pokud je spravedlnost tak to doufám nevyhrajou..........
2. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
čus majko :slight_smile:)) i tady se sejdeme :wink:
2. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
luci.. chlapi totiz nechapou ze se daji delat dve veci najednou, nemaji to v geneticke vybave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
beruško souhlas, fakt jen doufám, že lidi rozum maj :wink:
tak to je dobře zítra to zkouknu na pc...já jen aby mi neuniklo hlasování... :grinning:
2. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
draguš :wink: :slight_smile:

od kdy že se bude hlasovat?
2. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
hele ale jako nemuseli dávat hned za týden to finále.. mě by zajímalo, jak žijou ted, jak jim to změnilo život, co jejich práce atd.. ted vlastně je pro ně srpen.. a až za 3měsíce se dozvědí jestli budou bydlet jinde nebo ne... to je divnééé
2. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
ha už vím kdy se hlasuje :grinning:
2. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
od skonceni dnesniho poradu....

pro modre: DUM M
pro sedive: DUM S

na 906 06 09 :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
beru, to šedí tady ani nedávje... tě pleskneme .O))
2. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
ať už je středa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:pensive: ja jen aby me nekdo nenarkl z diskriminace :sweat_smile:
Maju a jak tam na ní šedá řvala, mladá mluvila v klidu a šedá na ní: Neřvi na mě :grinning: To je nejvíc . No měla jí evidentně ráda.

Draga, asi jo, asi se prostě sesypala a bylo jí všechno jedno, já bych nechtěla vypadnout takhle na konci :unamused: To radši hned :unamused:
2. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Luci, já myslim, že to jak žili do teď ukáží ve finále, o čem jiném by to taky hodinu bylo, že :sweat_smile: Tak snad.
2. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj holky,

připojím se k vám... :wink:
Jakože to nedělám, tak pošlu hlas modrým, protože šedí mě vyloženě točili a dneska obzvlášť :angry: Ona je nepříjemná, tím jak prosí o bydlení, přímo trapná!
I při skladbě těch kachlí její komentář mluvil za vše :rolling_eyes:
Vínových mi bylo líto, přišlo mi, že se tam hodí... Myslím, že výlev Zuzky byl upuštění ventilku za nahromaděný stres za celou tu dobu... :pensive: Jen škoda, že měla svědky, kteří si přihřáli svojí polívčičku :rolling_eyes:
2. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
A vkus šedé Dany byl příšerný. No ty talíře vedly :grinning:
2. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
taky hlasuju pro modré :slight_smile: Šedí jsou velká přetvářka a to jak se Robert smál Zuzce jak se "zhroutila" bylo prostě hnusné. Taky bych to nedala taky by to šlo všechno ze mě ven tímto způsobem.
2. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Niki no právě.....já to začala sledovat od dílu jak vypadli žlutý, kvůli té noze v sádře.....ale ta šedá byla šílená a byla aj drzá na toho stabyvedoucího jako nám přišlo že oni jsou snad bůh ví co. Fakt mě za poslední dobu nic tak nevytočilo jak ta fúrie, to je šílená baba, tu musí okolí fakt milovat :grinning:
2. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
zany jj jako někteří jak se smály, jak Zuzka plakala hlavně šedý Robert :unamused: Nemají vůbec soudnost
2. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
Mě dostalo jak brečel i honza musil... :wink:
2. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
jj ja ho mam moc rada, j eto cita, takovej uprimnej pohodar :wink:

tak jsem jim poslala 3 SMS, do pristiho tydne me snad picne a jdu se mejt uz konecne...
2. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
už jsem taky poslala :slight_smile:
2. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.