• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dům snů

(Zamčená)
21. února 2010 
já taky pošlu více, to nemůžeme dopustit aby vyhráli šedí fakt hnus, jak se někdo může smát v takové situaci fakt mě Robert dostal :angry:
2. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
hele jestli vyhrajou šedí, tak si asi sami posílají sms.. jinak to nevidím

talíře nás taky pobavily :o)) a předsatva těch obrazů no děs.
2. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
luciejadr taky souhlasím, obrazy naštěstí modří můžou sundat :grinning: nádobí modrá vybrala krásné ještě že si ho prosadila i s tím povlečení, šedá má katastrofální vkus :grinning:
2. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
bylo fakt vtipný, jak šedá prej že kdyby vyhráli, tak to nádobí dá modrý Daně třeba k vánocům..jak milosrdný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
no si nedokážu představit moderní dům s nožema, kordama, parohama, obrazy květin apod.. co vymýšlejí šedí, to ať si koupí nějaký starý srub nebo hájenku a zrenovují :grinning:
2. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
já jsem zvědavá na tu šedou nádheru jak bude řvát až vyhrajou modří. :wink:
2. pro 2009 ve 23:06  • Odpověz
ja bejt dcera šedy Dany tak se asi propadnu hanbou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 23:15  • Odpověz
dadous to teda.ta druhá dana je proti ní čistá duše.
2. pro 2009 ve 23:17  • Odpověz
šedivka se chova čím dal huř, no jestli ty to vyhrajou, tak kde je spravedlnost :grinning:
2. pro 2009 ve 23:18  • Odpověz
snad to nevyhrajou.diváci snad nejsou slepí a navíc české pravidlo je nikomu nic nedopřát,hlavně když vidíme jak to strašně chce. :wink:
2. pro 2009 ve 23:23  • Odpověz
Já se taky těšim až uvidim šedý dany naštvanej ksicht až budou muset udělat domečku páááá :grinning: nejsem škodolibá, ale fakt jí to přeju, nemá být taková furie. A je možná dobře že vypadli fialový..takhle to zklamání bude pro šedou ještě mnohem větší..tři měsíce nervů, pomalu si doma balí tašky a pak velký kulový :grinning:
2. pro 2009 ve 23:24  • Odpověz
:grinning: no to je vlastně pravda, fandila jsem modrym od začatku, tak snad jim to dopadne a uplně si dokažu představit šedivy, jak je tam choděj šmírovat :grinning:
2. pro 2009 ve 23:25  • Odpověz
copak oni něco takovýho říkali,že tam budou chodit šmírovat?já to neviděla celý,v devět jsem to přepínala na odsouzené.
2. pro 2009 ve 23:30  • Odpověz
stejně to ale musí být peklo...takovou dobu nevědět jak to dopadne... i když jestli na sebe šedý koukají v telce, tak jim je to jasný :grinning:
2. pro 2009 ve 23:39  • Odpověz
lenkavano, oni tam šedivý jezdili na výlety, za tu dobu co se čeká na to finále, tak jsem to pochopila já, že se na baráček jezdili dívat a modrá že to je jako nenapadlo.
3. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
Pevně doufam že vyhrajou modří přeju jim to od samého začátku,s nikým se nedohadovali ,makali. Zaslouží si to už jen kvůli těm dětem ,jsou opravdová rodina.
No a šedý,Robert aby se styděl za Danu jak tam dětinsky škemrá aby vyhrála :grinning: fakt trapné.
3. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
Tak jsem to tady pročetla a jen jste mi potvrdily, že šedí jsou hnus! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Čekala jsem finále fialový-modří, ale tak by mi na konci bylo jedněch líto. Takto se naopak těším, až se ti hajzlíci šedivý dozví, že nevyhráli :grinning: Fakt jim to přeju, mám na ně úplně averzi a jak se ten Robert začal smát když ta fialová venku brečela. Mi z něj bylo úplně blbě. Modří jsou sympatičtí a fakt jim to přeju :dizzy_face:
3. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
já teda taky přeju aby vyhráli modří protože to co předváděla včera šedivka tak bych jí nakopala někem :wink:
3. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
čaves teda včera to bolo drsne bolo mi najskor luto červenych ale potom už to bolo trapne,chapem že to velmi chceli že tam makali aletakto vyvadzat sa znej všetci smialy,jediny moderator prejavil emocie :slight_smile:

šeda Dana ako sastale vtierala a prosikala no just jej sms nepošlem :rolling_eyes: a ten jej vkus krieste videli ste tie obliečky?no pre stare babky vyberala nie?a ten jej komentar že jo určite to bude saten krava fuj ma nasrala...

mne sa pačia modri aki su uplne normalny proste klasicka rodina ktora sa nač nehra,a to že jej šeda vyčitala že stale spomina deti a domov?no tak je matka a deti jej chybaju t je predca normalne.
3. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Nedá mi to a musím se zapojit, moc jsem pořad nesledovala, jen začátek a poslední díly, to jsem si nemohla nechat ujít, takovej pár jak je Dana s Robertem, hlavně Dana, tolik zloby a zášti, jak se může do člověka vůbec vejít? Přála bych si vidět její obličej až vypadnout. Jenže, jak už to bývá, takový lidé mívají z pekla štěstí...
3. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
no a stym hrabanim hliny to tiež nemalo chyby že to chcela ona robit.A obvinenie že modra Dana nevydrži pri žiadnej robote bolo trapne to vobec nieje pravda už fakt nevie čo si vymysliet...
3. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Ježíšmarjá, taková hrubka, sorry... :grinning:
3. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsem se zase po delší době dívala na Dům snů. Mám prosbičku, moc se mi líbí ten jídelní stůl a židle, který mají v domě. Nevíte náhodou některá, kde by se to dalo sehnat? Jaký je dodavatel? Díky :wink:
3. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
A všimly jste si, jak už i ten moderátor má šedé Dany plné zuby? Jak tam furt argumentovala, aby obhájila ty věci, co vybrala, tak jen obracel oči. Fakt se těším, jak je to hlasování sestřelí. A ještě jak ona mluví - jak kdyby jí bylo 6.
3. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
Holky, je vůbec možný, aby těm šedivým někdo nezaujatý z veřejnosti poslal hlas???? :grinning: Ta šedá Dana je fakt na pěst, pizda jedna. Jejich vkus a chování vůbec no comment :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Někteří vypadlí se projevili jako bestie...jak se pousmívali při srdcervoucim pláči Zuzky, hlavně ta kráva od toho kouloucha :angry: :angry: ...
Taky se těšim na jejich prohru, cha chááá :grinning: .
3. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Renys - já myslím, že kdyby tam nebyla ta koza s tím mlaďochem, tak by to možná tak nedopadlo.. Ale ona vyloženě agitovala všecky proti nim :angry:
3. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jaspi, ona je trochu jednodušší, primitiv. Jo a Musil má na ně asi taky svůj názor a i ta pizda točila toho hlavního poradce stavby...
3. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jojo a hlavně ona měla při tom sedánku nejmíň co říkat, že Zuzka málo makala :angry: .
3. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
Holky,kteří to byly v té výměně manželek??
3. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
no tak ty talíře byly fakt strašný s těma malinama :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se těším až to vyhrajou modrý a ta koza bude uplně v tranzu :grinning:
3. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.