• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dům snů

(Zamčená)
21. února 2010 
Tam někdo z nich byl ve výměně manželek? to jsem netušila ! Kdo to byl?
3. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Taky nevím, že by tam někdo z nic byl.. Dana je typ, se kterou bych se hádala od rána do večera. Měla jsem podobnou kolegyni - naštěstí už bývalou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
Tak já pevně doufám, že to vyhrají modří! :slight_smile: Pokud by vyhráli šediví, tak snad lidi ani nemůžou být normální! :rolling_eyes:
Holky, které jste posílali sms hlas modrým - přišla vám doručenka?
3. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
prej ta šedá Dana byla ve výměně......
3. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
holky výměnu jsme probíraly někde na straně 6...byli tam šedivý kdysi někdy snad v první řadě...a byli stejně protivný jako teď...musím jít shlédnout včerejší zbytek dílu, v půlce mi to manžel přepl na fotbal :pensive:

ale si teď říkám, že to je vlastně divný, protože si můžou posílat hlasy sami sobě... :astonished:
3. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
draga...taky jsem si to říkala...i kdyby si půjčili milion a nakoupili sim karty za 50kč s 20kč kreditem tak se jim to vyplatí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
nun jj přišla mi doručenka asi po 15 minutách
3. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
me dorucenka neprisla
3. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
Mě taky nepřišlo nic..
Kdyby jste některá narazila na ten díl výměny, tak sem hoďte prosím odkaz. Bych se i podívala.. i když bych se stejně akorát zas vztekla nad tou kravkou :angry:
3. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
v tej vymene bola s niekym inym??to potom nemala čo dristat do mladych že nevydržia spolu....
3. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
holky ve výměně byli ti žlutí jak si zlomila nohu.psala jsem to tady.
3. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
ti šedí nebyli ve výměně.jen ti žlutí,jak má toho tlustýho chlapa,ona je ted obarvená na černo ,jak jsem si včera všimla,jinak byla blondýna.
3. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
no a já psala, že ti šedí...ty si pamatuju já...byli někdy už v první řadě :wink:

jinak jsme to shlédla a teda nechápu ten jejich (šedých) vkus...ty obrazy a prý šavličky a nože...brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
draga aha tak to zase nevím já,to mi teda uniklo.a jak se v té výměně chovali jako tady?
3. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
no právě že šíleně už tam mě s*ala ...a jak jsem jí viděla tady v domě snů, když je představovali a právě říkali:Dana -produkční...tak mi to seplo...nemůžu ten díl ale nikde najít, protože to už je hrozně dávno snad fakt v té první sérii...ta její dcera tam byla ještě mlaďoučká....nechtěla nějak chodit venčit psa...fakt už si to nevybavuju ale je oba ano.. to jejich chování se totiž nedá zapomenout :wink:
3. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
no kiežby si to prečitali čo si o nich ludia myslia by hned prestala prosikat :grinning:
3. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
oni si to nemůžou přečíst, protože chodí kolem baráčku :grinning:
3. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
ahoj holky, koukám se na to až od té doby, co si ta holka zlomila nohu. A šedí, no jako no comment, to je taková pitcha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nesmí vyhrát. Ale řeknu vám, že si nemyslím, že si půjčí mega aby mohli posílat hlasy. To je děsně nebezpečný, protože to samý mohou udělat ti druzí. Nikdo neví, kdo má bohatého strýčka, chatu po prababičce, apod.

Pošlu těm modrým hlasy, alespoň 3.

Já fandila vínovým a modrým. Je ale fakt, že ani nebyli svoji a neměli děti. Já vím že spolu nemusí zůstat ani modří, ale zase to zůstane dětem, apod. Myslím, že vínoví se hodně naučili a jsou mladí a ten kluk je chytrej IT tak si jednou postaví svůj vysněnej dům. Myslím, že to vybrali docela dobře, chtějí aby vyhráli modří a vědí že šedý bude volit maximálně rodina.

A ta svi*ě Martina, hnusná jak řiť a doma kolouška - to bylo keců. Nevíc kecaj o tom, že někdo nedělá ty co sami na nic nešáhnou.

A šedou danu měli dávno potrestat z televize za její blbý kecy a urážky stavbyvedoucího.

jj, Musil je zlatíčko :dizzy_face:
3. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
hlavne si myslim ze modri budou v baraku zit, uzivat si s rodinou a v pohode bydlet a sedi jsou zrovna ten typ lidi co se z toho pominou a zblazni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
ygreen já Martinu nemohla vystát, to ze sebe dělala tak strašně chytrou...nakoupat ji někam.....a byla dle mého šíleně líná, škoda že tu svatbu nevyhráli béžový, těm su tu svatba přála :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
no a ještě jak si vybrala na svatbu šaty jak 20letá to mě dostalo, myslela jsem si, že je už rozumná a bude trochu střídmá a ona takovou robu...no nic to jen tak bokem :grinning:
3. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
draga to rikal i muj manza :grinning: ja se vdavala podruhy v 25 :wink: a mela jsem jednoduche zelinkate saty, do bilych se mi nechtelo za jsem stara a je to podruhe :confused:
3. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
holky já si právě pamatuju tu žlutou ona se tam strašně jakoby pohoršovala a přitom byla taková šmudla.mám za to že měla výměnu s Bubníkem ale nejsem si fakt jistá.
3. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
beruska a to je která?nechce mi to najet,teda spíš se to pořád seká,nemám na to trpělivost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
ta jak si zlomila nohu...
3. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
no ty kokso čo maju stale stymi realitami??že ich to bavi takto na nicvytahuju všetko z ich sukromia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
baby ešte najdite tu čast so šedou :grinning: :wink:
3. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
co by meli pro korunu by si nechali vrtat koleno i soukromi :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
hlasuju pro modrý :slight_smile:, se šedivou Danou bych asi nevydržela
3. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
tak jsem zkoula ten odkaz na výměnu, to si vůbec nepamatuju, ju su poznala jeho vůbec :grinning:
3. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.