• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dům snů

(Zamčená)
21. února 2010 
no to ja si prave pamatuju hodne pac on kmital jak debil :grinning:
3. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
ahoj holky
taky se přidávám, šedivý jsou příšerný, děsný, nikdy jsem hlasy nikam neposílala ale teď snad pošlu a jestli ten dům dostanou šedivý, tak to tam snad dojdu podpálit :grinning:
jinak v tom videu jsem jí poznala, ale to snad měla jinýho chlapa, ne??
3. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
beru - to snad nejsou oni, ne? Vždyť jí bylo 24 domě snů
3. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
Holky to není ta co si zlomila nohu... Ta vypadala jinak... :confused:
3. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
Já bych řekla že je to ona, jen měla tmavé vlasy, když na ní koukám tady
http://www.dumsnu.eu/soutezici/romana-a-antonin.html

jen teda chlap je absolutně jinej mi teda přide jinej. Já nevím....
3. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz
není to ona, to je uplně někdo jinej :wink: a on je bych řekla nezaměnitelnej a ten chlap není už vůbec on.
3. pro 2009 ve 23:10  • Odpověz
holky, ta v té ukázce z výměny - ta černovláska se jmenuje Martina. V Domě snů je to Romana...
To asi nebude ona :wink:
3. pro 2009 ve 23:21  • Odpověz
tak jsem to zkoukla znova a je fakt že je to Martina, ale ony mají podobný rysy.
4. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
čaute holky :wink:
tak jsem taky ořvala vypadnutí fialových, pže kdyby nebylo jich, tak ten dům je kýčovitě zařízený, kuchyně z vyřezávaním a parohy v předsíni:slight_smile:)oni tomu dali šmrnc, prosadili supr koupelnu, kuchyni, světla, jen ty barvy v ložnici se mi nelíbí.
a ti šedí jak byli docela fajn, tak teda hrůza!!ta baba se chová jak dvacítka, furt jenom "prosím, domečku, ať jsi náš",a furt dokola, myslím že lezla na nervy všem, i jinak tolerantnímu Musilovi. A teda klobouk dolů, že ji modrá Dana ustoupila v těch obrazech, mě by asi švihlo, kdyby mi někdo dal do ložnice takovou hrůzu!
A ta lampa co vybírali taky nic moc.....ale já myslím že modrá D. se řídí heslem chytřejší ustoupí a až to vyhraje, tak ty hrůzy vyhodí, no co s tím, že...:slight_smile:)
já si myslím že tak jak se smáli fialovým, že vypadli, tak se jim to vrátí, pže ta šedá Dana to taky nerozchodí, že vypadnou. Tak jak neposílám hlasy, tak pošlu modrým aspon tři...
4. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Tak já jsem na tenhle pořad moc nekoukala, viděla jsem párkrát kousek,ale poslendí dva díly jsem skoukla celé. No jestli to vyhrají šedí, tak náš národ není normální! Nejenom, že mě jsou stráááášně nesympatičtí, ale jak se smáli těm mladejm, když vypadli a holčina venku řvala, to bylo přímo sprostý. Chápu, že měli radost, že to nebyli oni, ale smát se někomu, za jeho neštěstí je hnusný. Tohle slušnej člověk neudělá, ikdyby ty druhý nenáviděl, tak je to prostě hnusný a ubohý! No a když pak ženský byly nakupovat, tak o tom snad už ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sumer moderní luxusní barák a ona by si pořídila talíře s jahodama :stuck_out_tongue_closed_eyes: (či co to bylo za hrůzu) a o těch obrazech ani nemluvím - cválající koně, no potěš. Ale upřímě jsem čekala ještě něco horšího, jak tam na začátku ukazovala ty obrazy co se jí líbí - masivní rám, vhodný tak někam do klasické chalupy. I kvůli tomu jsem pro modrý, ty si podle mě s tím barákem a s jeho stylem rozumí líp, nezaneřáděj ho kýčovitým svinstvem jako ti šedivý. Jsem docela zvědavá jak to dopadne.
4. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
Taky bych řekla že to není ona,ta ve výměně nemá takovou díru mezi zubama :grinning:
4. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
čaute a nahodou t čast so šedou Danou ste nenašli??to by ma fakt aujimalo čo tam vtedy stvarala.Jatiež pošlem hlas len si musim dobit kredit :sweat_smile: :grinning:
4. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Už jsem poslala hlas Modrým :wink: ,ti šediví fakt nemají trochu slušnosti.Hlavně mě sr..o,teď při posledním díle,jak pořád říkali,že je to vlastně už jejich,že tam budou oni,jako,kdyby chudáci modrý jim tam dělali jen otroky :rolling_eyes: A taky mě jsou hrozně nesympatický,hlavně ONA-šedivá :grinning:
4. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Tak jsem viděla teď ten poslední díl - a teda doufám, že to vyhrajou modráci :sunglasses: Šedivka je taková kačena nesympatická, primitivní, protivná :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jestli prohrajou, jako že doufám, že jo, tak to bude jen a jen kvůli ní a jejímu vystupování a manžel jí bude moct pěkně poděkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
Tak čo baby zahlasovali ste?my včera.Mne sa ale nejak zda že preferuju šedych teda aspon ich stale vidim v uputavkach a modrych som zatial videla len 3x :fearful:
8. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
No já jsem nehlasovala, ale teda doufám že to vyhrají modří... příjdou mi jako fajn pár, pohodoví, nekonfliktní... o šedých se nevyadřuji, ti jestli mají trochu soudnosti v sobě se asi teď šeredně stydí, když se vidí v TV :unamused:
8. pro 2009 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz
prosim ta ta nema chrbtovu kost takže tej je to jeno :zipper_mouth: sa tešim na zajtrajšok jak mala :grinning:
8. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
ahoj
tak já sem viděla jen poslední díl,a doufám,že ta šedá kráva to nevyhraje,už jenom proto jak pořád prosí o ten barák,ten její chlap tam prý dost makal,ale nechápu jak můžou chtít do moderního baráku dýky a parohy a to co si vybrala šedá v tom obchodě no to byl mazec,přeju to modrým,sou sympatičtí
8. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
Womenne, no hlavněaby to vyháli ti praví (modří)... :wink:
Jo a dýky a parohy a zátiší s kytkama jsou masakr :grinning:
8. pro 2009 v 11:18  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky,přeju to taky modrejm,ta šedice je ubohá,těšim se až modří vyhrajou jak se bude tvářit.teda nic zlého jim nepřeju,ale modrým to přeju víc. :wink:
8. pro 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
fandila jsem fialovým, ale hlavně, ať to nevyhrajou ti šediví :wink:
8. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
holky zda se mi to nebo jsou v telce porad jenom sedi...mam telku pustenou za posledni dva dny docela dost a porad jenom vidim upoutavku na sedy, modry sem videla za celou dobu jenom jednou..
8. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
tulikiss dnes mi říkal manžel že v rádiu jsou taky víc propagovaný.
8. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
Taky mám ten pocit že vidím jen šedé.... :angry:
8. pro 2009 v 19:57  •  1 dítě  • Odpověz
já zatím viděla jen modré :grinning:
8. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
ilci :grinning:
8. pro 2009 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz
holky já se fakt bojím že to vyhrajou ty šedivý. :frowning2:
8. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
a já vím kdo to vyhraje... héééč :grinning:
8. pro 2009 ve 23:45  • Odpověz
peroli, jak to můžeš vědět, když se ještě hlasuje? :sweat_smile: Tak to vyklop :grinning:
8. pro 2009 ve 23:46  • Odpověz
vyhraje to Dana s tím svým chlapem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 23:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.