• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dům snů - reality show

(Zamčená)
21. října 2009 
Tak koukám na novou reality show.
Jo barák za 13.milionu je super, lokalita taky báječná :dizzy_face:
Zní to jako pohádka, ba dokonce je to pohádkové .... ale...

Půlka soutěžících je bez práce, a zbytek na MD nebo studují. Nabízí se mi otázka: Z čeho zaplatí energie (vytápění bazénu, podlahy, plyn, elektřina...)
9. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
taky na to budu koukat, akorát si to nahrávám...mrknu zítra...
a jinak není ten barák takovej ten eko?
9. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
No, mě tam spíš zaujalo, že se mají na 4 měsíce "vyvázat" z běžného života a mnozí z nich mají malé děti do 3 let.
9. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
no moc eko mi nepřijde.hledla bych tam aspon sluneční panely nebo kolektory na ohřev vody v bazénu :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
no romcatko..co lidi pro prachy neudělaj :grinning:
9. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
jo lidi jsou různý
za barák opustí i dítě
9. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
soanpe, solary sem tam videla :wink:

taky nechapu, jak to chcou utahnout, jako pozemek 1200metru, to jen na zahradu at si pripravi minimalne sto litru na zaklad...(nepocitam, ze by to bylo se zahradou)

a naprosto me irituje, jak vetsina rika, ze nejsou spokojeni se svym bydlenim. proc kudla neco nedelaj????? :confused:
9. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
martek, my si nechali udělat zahradu,podotýkaám jen zarovnání zeminou a travní koberec na cca 200m2 a stálo to 80tis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
protože čekaj na takovou reality show, kde mají možnost si zničit manželství, opustit děti, ale vyhrát barák :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
jo tak dům je eko, ale stejně. zařízení atd.taky něco stojí
:sweat_smile:
9. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
soanpe,no vidis! ty to vis, ja to vim, ale oni to nevi :grinning:
9. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
stačí co maj v tom svým špatným bydlení...nebo ho pak střelí a maj vyděláno :grinning:
9. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
jako nechapu, treba sou z Ostravy, Mostu.... to se prestehujou? co prace? rodina? a vsechno kvuli prachum, resp. majetkum :zipper_mouth:

btw, a bude to teda dle ukazek mazec :sunglasses: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
jj, hrabat, hrabat, hrabat a nekoukat kolem sebe...hlavně, že my jsem nohama na zemi a nějací blbci, co do toho půjdou se vždycky najdou :grinning: aspoň máme na co koukat...
9. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
no ty z Ovy atd.daj výpověd a v tady budou na podpoře :grinning:

schwarzi :wink: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
aspon budou mit cas na zahradu, na kone a na prasata, jak rikali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
martek
jj, a když budou prasata, tak bude i maso :wink: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
no to prece teh strejda rikal, ze budou mit prasata on bude stat u plotu videli, ze na to maj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no mozna spis tenhle smajlik :unamused: pac to je az smutny....
jo a bude z nich Haaaj sosaaaajity :sunglasses: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
tahle keci typu Ať viděj,že na to máme...a další buranský kolotočářský výroky mě totál odbourávaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten kdo fakt má,tak to neventiluje.Teda pokud má aspoň kapku inteligence a soudnosti :wink:

a sousedi budou mít radost z prasečáku v sousedství :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
Nahrávám,zítra kouknu.Taky mám ráda takové blbiny :grinning:
9. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
ja bych do toho nikdy nesla...4 mesice nekomu stavet barak...:sweat_smile: a pak dostat nasrano do kapsy a zase jit do bytu, ktery mi absolutne nevyhouje, protoze je 4+1 a jsme tam 4...:sweat_smile: z toho dve dospele deti:grinning: popripade do garzonky, navic kdyz jsem nezamestnany, no to je des:sweat_smile:
9. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
je ema už to máš za pár :slight_smile: Dorka bude za chvíli mezi námi

taky ti to hlava nebere??? jak ti lidi uvažujou :confused:
9. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
soanpe..nebude...:grinning: citim se cim dal tim min tehotna...a uz vubec se necitim na porod...:grinning:
no proste nechapu, co drepi v garzonkach a nemakaji, at jdou do prace, protoze kdyz se chce, vsechno jde....nerikam, ze maji hledat praci v Moste....ale sakra jdu za praci a pak muzu mit i ctyri zimni zahrady a kuchyn klidne propojenou se zachodem :rolling_eyes:
9. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
emamamamu-Ty vago,ty už jdeš rodit :grinning: To nám to uteklo :grinning: 11.9.má svátek moje Deniska a taky jsem ten den ležela v nemocnici o když se narodila později.Držím palce,ať tě Dorinka moc netrápí :wink:
9. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
jé tak tys tu napsal přesně moje myšlenky :wink:
každej hučí a nadává, že nic nemá, ale prdel nezvedne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

máš hezký fotečky :wink:
9. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
dekuji holky, dekuji :dizzy_face: :grinning: :grinning: dobre je, ze to bude tento mesic urcite...:grinning:
mam dva terminy, jeden 11. a druhy 13...tak jsem zvedava, jestli je to hodna holcicka a pujde na termin, nebo jestli si ze me dela srandu a kasle na to:grinning:

soan..no mela jsem nervy uz u uvodniho dilu...:grinning: ale klasicky se na to budu muset dokoukat, protoze me to zajima jak to dopadne...a jestli se tam pozabiji:grinning:
9. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
To zase Nova musela udělat něco podobnýho jako Prima,ale tam to aspoň mělo úroveň a každej si hrál na svým písečku,tady to bude jedna velká mela :sweat_smile: ,hned při prvním plánování se zhádali,takže se to bude jen a jen stupňovat a nakonec se všichni pomlátí a ten kdo to vyhraje,tak bude stejně v háji,pže si to nebude moct dovolit :grinning: dobrá myšlenka :grinning: ale koukat budu,ve středu nic moc nedávají a hádky tam budou asi peprný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
černovláska.
mela to bude :grinning: ale aspon mi bude utíkat čas, co mám ve středu vyhrazený k žehlení
hlavně ten 20ti letej mladík bez dětí má hodně zvláštní myšlení :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no barák je to kráááásnej, ale do soutěže bych kvůli němu nešla.je super ,že je nízkonákladový, ale i tak údržba bude nutná-
revize plynového kotle 4000,-, čištění zásobníku na vodu 2000,-
údržba solár.panelů-nevím teprv budeme instalovat :sweat_smile:
provoz bazénu taky není zadarmo
a to nemluvím o zahradě, mytí oken (a že jich tam je)

já bych chtěla vyhrát spíš tak 150m2 podkrovní byteček někde na Vinohradech, Ořechovce, Dejvicích... :sweat_smile:
:sunglasses:
11. zář 2009 v 00:21  • Odpověz
Tak Nově se zas splnilo to, že má "populární" reality show, když i tady se o ní diskutuje na více frontách :grinning:

http://www.modrastrecha.cz/forum/show.php?vThreadID=111307&vGroupOffset=0&vOffset=0
http://www.modrastrecha.cz/forum/show.php?vThreadID=109507&vGroupOffset=0

My jsme ze zvědavosti koukali a máme smíšené pocity Pozemek a okolí pozemku hrůza. Barák navenek hezký, uvnitř dispozice nic moc a hlavně zbytečně velký. Na to, že většina těch lidí žije v pidi bytech nebo s rodiči, protože na nic jiného nemaj, tak bych ráda viděla z čeho pak budou platit provoz a údržbu obrovského 6+1 s bazénem... To aby to prodali a postavili si pak nějaký normální domek, aby nemuseli vydělávat jen na udržování a provoz domu... Jinak mi nejde do hlavy, jak můžou rodiče dobrovolně kvůli pitomýmu baráku opustit na 4 měsíce svoje maličký dítě/děti!
11. zář 2009 v 06:14  • Odpověz
autor
nunacek
nevím z čeho usuzuješ,že pozemek hrůza a okolí, ale mně jako Pražákovi by lokalita nevadila.pozemek se dá upravit do takové formy,že se některým o tom ani nezdá :wink: :sunglasses:
no i když já už mám vystaráno a bydlím

ale jinak souhlasím
11. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
soanpe: Usuzuju z toho, co jsem viděla v TV :wink:
11. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.