• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dům snů - reality show

(Zamčená)
21. října 2009 
Soanpe: upřímně,moc jsem neposlouchala,pže jsem koníkovala :grinning: ale toho mladýho jsem slyšela a už teď vím,že tenhle pár,kterej nemá děti a tudíš neřeší prostor,kde si odfrknout,popř se uklidit,bude trnem v oku ostaním :confused: jj,barák moc krásnej a hlavně se cení pozemek,ať je kdekoliv,co já bych za to dala,máme 2+kk,sice novej,ale na dětičky maličkej,ale rozhodně bych to neřešila tím,že odejdu na 4 měsíce od Matýska,abych se nechala,s prominutím,jebat,od někoho jinýho :rolling_eyes: no,ale proti gustu žádný dišputát,takže pro nás jen dobře,my se budeme bavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

A souhlasím s tebou,pozemek se dá využít a udělat krásnej kdekoliv,je to o velikosti a přístupnosti k větším městům,to co se dneska prodává za pidiparcely,je strašný :angry: lidi si koukají do talířů a vůůůbec jim o neva :rolling_eyes: :grinning: .

Já bych mooc ráda pozemeček,taky větší,aby bylo místečko na bazén,pergolu,travičku a další luxus,ale někde okolo Plzně :wink: anebo by mi ani nevadil velkej byt a chatička někde poblíž,kde by byl ten zbytek toho luxusu a klídek :sweat_smile:.

No,tak jsem se zase vrátila zpět ba gauč,do 2+kk a jdu do pelechu :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
jj.my když stavěli, tak kromě pole a lesa tu nic nebylo :grinning:
dnes tu je asi 8 nových samostatných domků, večr klídek,protože tu je jen to pole :sunglasses:k silnici máme 3m zed a porostlou zelení a thujkama,takže koukám do zeleně
a mám naprosté soukromí, z ulice nám nikdo nečučí do oken, auta neslyšíme a holku můžu kdykoli vypustit, aniž bych trnula hrůzou, že si někde ublíží. máme trávník jako na golf.hřišti :grinning: (to si dělám srandu) ale MP o něj pečuje s láskou.za domkem rajčata.
pozemek máme 1km od hranice Prahy, takže dostupnost skvělá.
jo a k bazénu- já bych to řešila zateplenou prosklennou terasou, aby se nemusle čistit od listí atd. a hlavně se dal využít za každého počasí
no nápadů mám v hlavě mraky :dizzy_face:
to okolí bych fakt neřešila.
11. zář 2009 ve 22:59  • Odpověz
autor
Jo a prodat to, tak to nebude taky takovej šlágr, protže dan z prodeje nemovitostí je asi 40% jestli mám dobré info :fearful:
výhra bude předávat zdaněná? nebo jak to bude
11. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz
myslím, že na nemovitost jako výhru se daň nevztahuje...kdyby měli dostat těch 13 melounů v penězích, tak by je danit museli...jinak kdyby to chtěli výherci prodávat...tak už danit budou
12. zář 2009 v 07:21  • Odpověz
Ahojte!
Ja som sícevidela len ukážky, lebo tv programy tohoto typu mi idú na nervy, ale najviac ma tam dojala tá čiernovláska, čo plakala do kamery, že jej je smutno za deťmi - načo tam potom - trúba, liezla? Veď ju nik nenútil, nie?Toto mi teraz, keď mám doma 2 deti nerobí dobre, už len že bol Petrík týždeň u našich mi prišlo ako večnosť....
12. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahojky!!!

Jen za mě, já bych nikdy neopustila děti na 4měsíce, kór tak malé, jako tam někteří účastníci mají.....nechápu to, kvůli nějaký pitomý soutěži :angry:
12. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Můžete mi někdo, prosím, říct o co v té reality show vlastně jde? Zatím jsem jen zaznamenala, že něco takového jde a koutkem jednoho oka viděla pár soutěžících v pracovním oděvu a s nějakým plánkem v ruce :sweat_smile: :grinning:
12. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
Já myslím, že ten dům potom prodají . Nebo to nemůžou? Jinak jsou to blázni a neutáhnou to
12. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
no uvidíme ve středu,kam se pohnou :sweat_smile:

ale jedno je jisté. poteče tam krev a když ne krev,tak aspoň nervy :grinning:
12. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
mě by zajímalo, jak dělali ten konkurz :grinning:
12. zář 2009 ve 21:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
suki
prtože většina jich jsou sevírky nebo barmani, tak z Novy zašli do několika heren, barů, restaurací a zeptali se personálu : "Dobrý den, my jsme z tv a hledáme dobrovolníky, co se chtěj sedřít na stavbě, zničit si, vztah, opustit na 4m děti. No a za odměnu MOŽNÁ vyhrajete bejvák, kterej nakonec ani neutáhnete." :grinning:
12. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
píšu jako dement :sweat_smile:
oprava:
protože většina z nich...
12. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
AHOOOOOJ prosím koukal jste někdo na dnešní 6 díl? Kolik soutěžících jelo vybírat lampu z kokosu?
21. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jenom 3 holky. :wink:
21. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
jééééé ty jsi zlatíčko :O) taky soutěžíš? :wink:
21. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ne jen sem dneska nahodou koukala :wink:
21. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
aha... tak to jo... my to jen zkoušíme... je mi jasné že nevyhrajeme ale pokus je pokus :grinning:
21. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Jo Jo štěstí chodí dokola sem tam sedne na..... :grinning: :grinning: :grinning: Hodně štěstí :wink:
21. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ok... dobrou noc :sweat_smile: :wink:
21. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.