• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčata 2008/2009

(Zamčená)
22. července 2011 
Leni gratulka ke 4 měsícům, kluci jsou krásní!!! taky jsou každej jinej, že??jak ty naše holky, abysme se nehádali, tak jedna je po mě a jedna do manželovy rodiny :wink:

jinak díky za tip v dm, že maj tu dýni a lilek, taky zkusím koupit

i my dnes měly brambor+mrkev+brokolici a zbylo na zítra...pak nevím co udělám :confused:
13. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jaanjo, já když dělám odvar z vloček a do toho bebu tak je to taky hustší, dám pak savičku č.2, s větší dírkou, jj taky bych to namíchala když to samotné nechtějí, přeci to nevyhodíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak Lucinka má "bobek" skoro v každé plíně a trubičku už jsem pár dní nepoužila, myslím že zabraly vločky!!!sice tlačí jak o dušu, ale je to tam :wink:
13. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Zdarec, brambory nemrazit, nejsou pak vubec dobre, vlastni zkusenost, dyni jsem holkam z DM taky koupila a dalsi sklenicky te same znacky (ALNATURA) i kasi :wink: tak dame zitra a pokud bude chutnat, budu to michat s domaci:grinning:
13. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
smil: o.k., teď už to budu vědět :sunglasses: a mrkev a brokolice (rozmixované) se mrazit můžou?

jirule: tak gratulace k bobečku! :grinning: Naše holky teď taky víc tlačí, jak dospělí, jsou úplně červené, ale aspoň člověk ví, že bude pokládek :dizzy_face:
Já mam od Aventu takový "dávkovač" - dájí se tam nasypat 3 dávky um, jenže pro nás matky dvojčat to znamená, že si tam nasypu dávku jen na jedno krmení.. Beru horkou vodu do lahviček s víčkem, savičky zvlášť, na místě zamíchám, popřípadě ochladím a jíme. Stále si ale nedokážu představit, že bychom se vypravili ven a měli tam 2 krmení.. snad až holky budou baštit k obědu jen zeleninku a čaj, a na sváču přesnídávku..
Se spaním to teda fakt máte náročné.. naše holky jsou zlatíčka, usnou mezi 19-20hod, a Julinka opravdu většinou spí až do těch 5ti. Když se probudí, tak si je taky často beru do postele, nejlíp tak ještě usnou. Máme velkou postel, tak se u toho spát dát, ale jsem taky ohnutá do céčka :wink:
Přes den spí hodně podobně, teď jsem teprve vypozorovala, že vydrží 2 hodinky aktivity a pak chtějí spát, někdy na dýl, někdy jen na chvilku.
13. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
Čauky holčiny,
já teda mrazím všechno, co uvařím navíc. A rozmražený to pořádně ohřeju a rozmíchám a chutná to stejně jako čerstvý :fearful:. Holky mi to normálně sní a zatím jim nic nebylo :sweat_smile:.

Dneska jsme byli na tom srazu dvojčat a vícerčat v Boskovicích ve westernovém městečku a bylo to super. Připadala jsem si konečně "neviditelná", protože normální bylo mít dvojčata :grinning:. Ty "jiný" byly monomamky :grinning:. Příští rok jedeme zas. Jak budu mit víc času, tak hodím do alba nějakou fotečku.
Letím do hajan, dobrou.
13. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
murecka brambory s enedoporucuji moc zmrazovat, a faktem je , ze jsem to jednou zkusila, samo mix s mrkvou a teda hnus, suchy to bylo

jaanjo mrkev i brokolice jo:slight_smile: nase holky jsou spat kolem 18-19h a vstavji kolem te 5 sem tam v 6h rano

murecka to muselo byt fajn, neco me doslo na mail, nejak velkej sraz vicercat, ale bylo to pro nas dost z ruky
13. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

jj Jaanjo, ten dávkovač na um mám taky, i v noci pokud míchám um je to super věc.my obvykle vyrážíme po jídle a jedno jídlo ssebou.občas pokud se mi nepodaří nakrmit obě tak jedné beru ven co má ještě vypít a to i mm a třeba si za 1/2hodiny dá...a um ssebou :slight_smile:

no taky jsem se těšila jak vezmen skleničku a vyrazíme, ale zatím jsou ještě moc zapatlaný :grinning: ale léto teprve před náma :wink:

jinak my spíme dopolko, odpolko a tak 1/2h-1hod k večeru, to někdy vynechají a jdou spát už v těch 19h, pokud si kolem té 17h ještě zdřímnou tak pak spí až kolem 20h

spíš mi ted poslední 2dny už nechtějí po zelenině mlíko tak teda nevím, jestli nedávat a pak nabídnout dřív než by bylo další krmení???páč si myslím že nemá smysl to do nich tlačit hodinu po jídle, ne?
14. čer 2009 v 06:58  • Odpověz
Zdravím všechny virtuální tety! :slight_smile: :slight_smile:

zas po menší pause nakukuju a vidím,že stále debatujem o příkrmech :slight_smile:

jiri: ten rozpis potrvin dle měsíců parádní,dikes! :wink: fajna mudra,když tě zásobuje brožurama... ta naše je na všecko tak nějak hrrrrr,že si kolikrát nestačím všimnout,že už jsme z ordinace zase venku :grinning: Určo si to tež opisnu,ať vím co kdy :slight_smile:

Nevíte holky,kdy hroznové víno? Dala jsem klukům pár kuliček bez slupky,bez pecek,ale zdá se mi,že Mikšovi nějak nesedlo... měl nějaké fleky kolem pusiny...myslíte alerg.reakce???? :confused: To by měl,ale i jinde,ne? Jinak k mražení obídku jsem se pořád nedostala,tož neporadím...

Kočky musím leťet,jedem k příbuzným na zahradu,děláme vaječinu :slight_smile: . Večer snad kuknu,pokud nubudu moc zbořená... myslím unavená ne opilá :grinning: a když tak pisnu. Mějte se fajnově a hezký den!
14. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
hlásím, že hroznové víno od 9měsíce :grinning: takže u vás v pohodě a klidně to aler. reakce být mohla.Martin je "cíťa" a někdy mu to udělá po rajčatech asi záleží čím je to postříkané, takže to Mikešovi příště třebas neudělá nic :wink:

Martin má alergii i na arašídy, projevilo se to asi ve 2,5 letech kdy snědl od kamaráda pár arašídových křupek...a ještě tak do 5-ti let se stávalo, že snědl nějaký oplatek a kolem pusiny zčervenal, pak jsme se třeba ve složení dočetli, že může obsahovat zbytky směsi ořechů apod, tak se to pak víc hlídalo, ale to jen tak bokem :stuck_out_tongue_closed_eyes: jj a za chvilku to odezní jak kdy někdy do 2hodin jindy dřív :wink:
14. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Jirule: ja mam take ten termoobal, a kdyz jeden k mudrovi nebo nekam tak si jednu davlu vezmu sebou již připravenou. jinak když třeba jedu k sestře a beru sebou dvě davky, tak si je udelam rovnou a ohreju u sestry. ja si tedy pripravuji vzdy 3 davky dopredu. monomaminy se divili .. no jo ... :grinning: a psali, ze si davaji treba na nocni krmeni do termosky teplou vodu a pak vecer michaji UM, jenze kdyz je to pak horké tak to zase musi zchladit ... je to na delsi lokte....to pripravene UM ohreju, uz vim jak dlouho ...a je to rychlejsi a kluci mi nestaci stihnout ani poradne rvat. ohreji si vse pro oba, to pro druheho necham v mikrovlnce a jdu krmit prvniho a pak hned druheho. jde to jako po masle, cajik, UM, nahreju pecicky a dam jim je na brisko a za 10 minut spinkaji jako parizek :grinning:
bohuzel dnes mi do toho hodili vidle, mury jedny, misto mezi 02:30-03:00 se mi vzbudili o hodinu drive, tomaska jsem kolem pulnoci musela rovnat, nasprajcoval se na krati stranu postylky a ylo mu divne ze nema misto tak zacal vrkat ... no dnesni noc sila. pak kolem půl 6 zacali oba tlacit a po seste jsem zase krmila, robinek byl nejaky nepricetny :grinning: takze jsem hned nakrmila i tomaska, ten evidentne hlad nemel takze slupnul jen 60.

holky můžete mi prosím poradit nebo písnout v kolik třeba jste krmili naposledy pred spanim? nam to treba vyjde (jako vcera) ze jsme krmili v 18:45 a pak ve 20:50, coz je asi dost brzy... snazim se najit nejakou hodinu, aby si kluci zvykli chodit spinkat denně stejně, v těch 19 hodin se mi zda to brzy, ale nevim.treba se mylim ... vice mi vyhovuje ta 19:30 ale to zase nevydrzi s jidlem. tak nevim zda je mam nechat tedy bohuzel hlady nez bude ta půl 8 a nebo zkratit intervaly mezi krmenim odpoledne coz se mi moc nechce, jezdime ven ... porad se v tom nejak placam .... ach jo jo, diky vsem za rady.

jirule: diky za gratulku :slight_smile: jj kluci jsou uplně jiní a jsem za to moc ráda ... jsem ráda, že jsou dvojvaječní ... samo že bych je milovala i kdyby byli jednovaječní, ale to by pak byli vodět ty rozdíly ... nevím jak to vysvětlit .... jsem ráda, že je každy "sám za sebe" i když jsou to dvojky. super, že odvar zabira vid? tak drzim palecky, aby byl pokladek vzdy uz bez trubicky :sunglasses: nasi kluci tlaci take jako o zivot, ale zatim sami, pomaha jim teple na brisko ... to pak je ráno pokaždé nadílka (dnes byla u obou, tomasek to stihnul jeste pri krmeni :grinning:)

ahojky skarber: jestli chceš naskenuji ti nejake ty stranky brozurky a poslu ... to platí samo pro vsechny :grinning: klidne mi pisnete do IP.

murecka: skoda ze bydlime tak strasne daleko, na druhem konci republiky, moc by me lakalo se podivat na srazík dvojčátek. Mám ráda, když jsem "normální" mamina a ne nenormální :grinning: tady u nas na malem meste asi jeste nepochopili, ze mit dvojčata není nic strašného a hrozného. no jo...lidi se maji porad co ucit, ze :slight_smile: moje znama z Chodova u KV má stejně staré dvojky, tak mi rikala ze u nich jsou zase dalsi dvojky, ted jich je fakt hodne, ale je to podle me dobre, ze to tak je, neni to preci zadne nestesti a rarita... jinak nase mudra co je v tech varech v nemocnici, tak ta rikala, ze ona neni priznivcem tolik dvojcatek, ze by nenechala zavadet dve embrya .. ze to je svym zpusobem proti prirode. je to otazka nazoru, ja bych to delala podle prani rodicu ... takze v tomhle se s pani doktorkou neshoduji, i kdyz je jinak velice rozumna a i pres nesympatičnost je to odborník na péči o nedonošená miminka.

Přeji vsem moc hezkou nedeli ... snad bude pocasi trochu realne abychom mohli alespon na chvilku ven. ta vedra me znici :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zdravi lenka
14. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
zdravím všechny,
jdu jen naskok ani jsem vás nečetla

lenule:
mohla bych taky poprosit poslat tu brožurku??

jinak se už s vámi loučím,jelikož zítra už šupajdím do nemocnice a nevim kdy se tu objevím,ale určo podám hlášení,ikdyby to mělo být až za měsíc tak podám:wink:mějte se tu hezky
14. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
AHojky holky!

Tak já bramborový jídla normálně mrazím. A holky to zdlábnou jedna radost. Nesmrdí to a chuťově je to stejný jako čerstvý. :wink:
Zítra jim budu vařit hovězí s mrkví a rýží, tak jsem zvědavá, jak jim to pošmakuje :slight_smile:

Lenulko, holky taky i kadily všude, když byly prťavý. Pokadily Vojtovací doktorku (barča) a Barča si taky označkovala svojí zdravotní kartu u doktorky :grinning: :grinning:

Jířo, já bych jim už mlíko po zelenině nedávala. Holky mi ho pak taky přestaly pít, tak je dopiju čajem :slight_smile:

A spaní. To je v poslední době hrůza. V noci se jim moc nechce, ale hlad nemají, to by mi brečely. Prostě si povídají, kňouraj, hekaj... Děs běs. Jsem nevyspalá a totálně hotová.
14. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Cipísku, stejně tě obdivuju jak to zvládáš s holkama sama.Já jsem s nima teď pár dní taky sama a mám teda dost, dnes jsem byla na Pavlínu už vzteklá, jídlo mi plivala, mlíko nechtěla, pak se 2x vykopala ze spacího pytle!!!myslela jsem že jsem ji blbě zapla, ale ne, tak dlouho se nohama vzpírá až rozepne jeden cvoček na rameni a vysouká se ven, potvora, abych začla shánět svěrací kazajku :grinning:

fakt jsem z nich taky unavená, ještě že takové Pavlínky nemám dvě, by mě odvezli a tu kazajku bych vyfásla já :angry:

čaj moc nechtějí, přitom ten granulovanej je i sladkej, Pavla hrnek okusuje a pak ji musím převlíct, Luca se tváří že ji chci otrávit, jen Martinovi chutná, hned jim to musel ozkoušet, asi abych jim náhodou nedávala něco lepšího než jemu :confused:
14. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Lenule: no taky myslím, že ty dvojčátka po ivf nejsou ideální, rizik je strašně moc, no vidět to jde u nás, že :frowning2:. Ale stejně příště si dám zase dvě...
14. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Leninek: držím moc pěsti, ať to všechno dopadne co nejlíp a napiš třeba někomu sms...
14. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj tak jsem tu ještě dneska takhle brzy ráno,jelikož mi pěkně dává zabrat malá jako by tušila,že mě delší dobu neuvidí tak ne a ne spát až kolem jedné mi usnula :angry: a mě se už nějak moc nechtělo spát tak tu asi od čtyř straším a zatím jsem jim umyla nádobí dobalila věci a za chvilku budu muset manžílka zbudit,aby mě tam odvezl

fiallinka:
děkuji,a dám vědět přes sms Lenuli76

mějte se hezky
15. čer 2009 v 05:24  • Odpověz
Leninek: taky držím palce :dizzy_face: Mám jednovaječný holčičky po IUI a jsou v pořádku nar. 31+6 :slight_smile:

Jířo, prosím tě, ty máš doma už ty kuličky FP? Ty zvířátkový? A vydává to nějaký zvuky? Chrastí to? Já bych je objednala, ale jen pokud vydávají nějakej ten zvuk, aspoň minimální :slight_smile:
Jako já holky občas taky pěkně sprdnu, ale je mi to prd platný :grinning: Když spinkají, tak se jim hnedka omlouvám :sweat_smile:
Minulý týden byl doma přítel a tenhle odjíždí až ve středu, tak mám pomoc.

Jo a ještě k těm mraženým bramborům - mám doma knížku receptů pro 1. rok dítěte a je tam plno receptů na mražení - a to i bramborových jídel :slight_smile:
Dneska jsme dávali holkám poprvý hovězí s rýží a mrkví, doma vařený. Docela jim to chutnalo :slight_smile:
A taky už dáváme odpoledne místo mlíka jogurt (tmavě zelenou Activii) s čerstvě naškrábaným banánem. Moooc chutná :grinning:
15. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Leninku, tak tebe jsem už nestihla, moc ti přeju ať kluci ještě nějaký ten týden vydrží v bříšku :slight_smile: si aspoň odpočineš v nemocnici, i když chudák malá je jěště malinká :unamused:

Cipísku, ty zvířátkový jsem hodila na mma :slight_smile: Martin rozhodl, že se holkám budou vic líbit dopravní prostředky, takže tak.

no zvuky...jsou tam ptáčci na bidýlku, ty se jen točí, křeček to samý,zajíček to samý, pejsek je na takové podložce, čili když se kulka otáčí trochu to do sebe naráží, rybka jen na tyčce a kočička tam má 2 kuličky, takže to při válení trochu chrastí.Ony se ty zvířátka při pohybu kuličky otáčí, ale zvuky jako takové nevydávají, možná ještě nějaké jiné? Ale u těch autíček je to podobné, jen myslím v nákladáku jsou kuličky.

my měly na oběd brambor+mrkev, Luca v pohodě, Pavla nic moc :frowning2: plive mi to furt.Pak jsem jela na rehabky tak je teda pěkně probrala, to doma nemám šanci, pořád se jí nezdála Pavla, tak jí změřila nožky a dalo jí to 1cm rozdíl :frowning2: tak nevím samo to nemusí být přesné ale i tak, však to znáte vystrašilo by vás to taky.A pak furt, že je hubená jestli prospívá a nemá nějakou alergii na lepek??,a tak, nakonec mě tak rozhodila že jsem jela k naší mudře ji aspoň převážit, tak přibrala za 14dní 200g, no aspoň něco :wink:
15. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Jířo, já jsem dneska celý dopoledne hledala jiný kuličky od FP. Mají je, ale nikde je neprodávají.
http://www.fisher-price.com/cz/infanttoys/product.asp?s=buroll&id=38419&index=7&pos=2
Všude mají jen dopra. prostředky a nebo ty zvířátka. Nebo kostky: http://www.fisher-price.com/cz/infanttoys/product.asp?s=bupeek&id=38393&index=5&pos=1
http://www.fisher-price.com/cz/infanttoys/product.asp?s=bupeek&id=38392&index=4&pos=0
Tak to já je objednávat nebudu.
NO ale dostala jsi mě, že budou dopravní prostředky pro holky lepší :grinning: :grinning: :grinning:
Chlap no, co bys čekala :grinning:

20dkg za 14 dní je dobrý!! To přibírají i holky, tak žádný strachy :wink:
Kratší nožičku? A nepřeměřovala jí ještě vaše mudra?
15. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Já jsem k doktorce ani nešla, byla sice poradna ale děsných lidí, nechala jsem si jen u sestry Pavlu zvážit, ta mě zas uklidňovala že kdoví jak jí to změřili a kdyby sme tam šli tak na každým z nás něco najdou.Nicméně jí to napsala do zprávy a uvidí se, prý to může být i tím že má nožku slabší a jak se rozcvičí, povolí svaly nebo v kyčli, ted chodím celý týden, tak pak to zase změří a když tak bych se nechala někam poslat, ale z čeho by to měla???u nás nikdo nic takovýho nemá neměl a je v podstatě donošená, tak se uklidňuju, že to bude určitě dobrý.

no měla před sebou mrskající se dítě uřvané po cvíču, jednou rukou ji přidržovala a druhou jí měřila od kyčle k patičce metrem, tak já doufám, že měřila blbě :angry:

jj já myslím že hokám bude jedno co je uvnitř, ony se sápou za tím, že se to kutálí. a jak to že ty kulky nemají, tak je to v těch odkazech někde napsaný, jsem si nevšimla :confused:
15. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jířo, určitě to bude dobrý. Ale vím jak jsi vyděšená. Každá nedobrá zpráva s náma zamává :confounded:
A centimetr?? To klidně mohla špatně změřit. Měla jí trubka změřit před cvíčem... :confused:

J8 jsem nikde nenašla, že by na těch stránkách FP byl e-shop. Kurník, proč ho nemůžou mít?? Nevím. Na netu jsem to prohledala snad všechno a nikde nic. :confounded:
15. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahojky,
Cipísku, taky jsem pátrala po těch "řinčících" kuličkách a našla jsem jen toto:

http://alenka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=49075

http://www.babywelt.cz/cs/produkt/objevne-balonky-s-prekvapenim/

Akorát teda nevím,jestli to má cenu objednávat samotné kvůli poštovnému :unamused:
No ještě se poptám u nás ve městě,ale moc tomu nevěřím :frowning2:
15. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

hm, tak ty první jsou sluchové :wink: poštovné mě taky štve i u mmb, to si fakt musím vždycky rozmyslet jestli se to vyplatí :angry: ted myslím třebas oblečení.
a třeba když jsem něco brala z mmb tak jsme se domluvili s kamarádkou a poštovné bylo na půl, i když jsme brali oblečení pro kluky, jsou stejně staří :wink:

ted ji lanařím na capáčky, jsem už na 99% rozhodnutá jim koupit z www.nolen.cz, ale poštovný je 90kč :confused: , projela jsem net /trochu/ a vzhledem k tomu že jsou kožený tak nakonec nejsou tak drahý, to jsem koukala že se dají koupit i za skoro 600kč/ 1ks bebo i za 1000kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je teda fakt mazec :angry:
16. čer 2009 v 06:40  • Odpověz
Dádo!! ty jsi poklad!! Moc moc ti děkuju! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já se ještě podívám, co nabízejí a dyžtak objednám víc. Holky dostaly od tchýně 1000,- ke dni dětí, tak jim za to něco objednám.
Ty vado, jak já to hledala... :sweat_smile:

To poštovný je fakt hrozný. Kdyby aspoň ČP dodávala to zboží ve stejným stavu jako to dotyčný pošlou. Mě to jednou přišlo tak rozškubaný, že jsem měla 100 chutí to vrátit. Naštěstí vnitřek byl neporušenej.
16. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
Jooooooooooo holkýýýýýýýýýý!!! Já se zapomněla pochlubit :dizzy_face: :dizzy_face: Barborka se sama přetočí na bříško!!! Zatím jen v postýlce, když se zapře o šprcli, ale je tam a zvedá hlavičku a pase :dizzy_face: Jsem to včera málem obrečela :dizzy_face:
Kdžy leží jinde a nemůže si zapřít tlapku, tak se tak blbě šprajcne, že se nemůže přetočit ani nazpátek :grinning: takže se vzteká. No a včera jdu do ložnice a Barča už na břiše a najednou zvedla hlavičku a tlemila se jak blázen, tak volám na Davida ať rychle přinese foťák (to byla ale rychlost než to přinesl....) no a máme to zvěčněný. Takže jsem jí furt hladila a pusinkovala a chválila a ona se řehnila jak magor :grinning: Až budu mít čas, tak to stáhnu a hodím do albíka.

Dádo, tak jsem to objednala na alenka.mimishop.cz poštovný je podle ceny. Do 500,- za 59 a nad 501,- za 79. Takže to není tak hrozný. Objednlaa jsem za 800,- hračky od FP (nebylo to těžký, ty hračky jsou drahý) a už se těším, až to přijde. Ještě jednou mooooooooooooc děkuju za odkazíky :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
cipisek,
gratulka k otočení !!!!! robinek to take zkousi a take v postylce je akcnejsi..asi se fakt o neco proste opre a jde mu to lepe, vcera byl napul uz na brisku. vubec se ti nedivim, ze jsi to malem obrecela, to ja budu rvat na 100% :slight_smile: uz se těsím na fotečky. Mě se mocl íbí ty Tvoje komentáře :slight_smile: kolikrát se u toho řehtám...
ty odkazy jsou super Dado, díky také !!! uložila jsem si je, ty kulicky se mi moc líbí. ale zatím je kupovat nebudu, kluci z toho jeste nemají rozum. až pozd+ěji, jen nevím pro které se rozhodnout...

dnes u nás prší, vlastně už od včerejšího podvečeru ... je to hnus..no jo začínají prázdniny.

Holky my máme vítání občánků :grinning: v pátek ve 14 hodin. úplně jsem byla naměkko když jsem rozbalila pozvánky. tak snad nebudou kluci řvát.
16. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Leni, nám jsou v podstatě 4 měsíce a něco, takže Robinkovi se to brzy podaří taky :slight_smile:
Holky už klasický chrastítka apod moc nebaví, tak zkusíme kuličky, myslím, že je pobaví. Mají rádi, když to dělá rambajs :grinning: Já jsem vybrala ty zvukový, když už tak už. Sice na pohled nic moc, ale ten zvuk mě moooc lákal a bude zasse nachvíli pokoj :grinning:
Fotečky budou, upozorním na ně :wink:

U nás pršelo v noci a ochladilo se, ale aspoň se nám vyvětral byt. Včera bylo hnusně dusno a dneska je tam celkem fajn.
16. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
nové fotečky v B+T II :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Bára je na bříšku už bez šprclí!!!!!!
Mám holky na těch puzzlích na zemi a najednou koukám, Bára na břiše. Krkla si a zase sebou flákla na záda :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že se všem daří :slight_smile: Tak to je fajn.

jirule: neházej flintu do žita, to bude určitě dobrý. Já teda trochu problém mám, jednu nožku o malinko kratší, ale já jsem ten případ, se kterým se začalo cvičit pozdě... a žiju s tím v pohodě :dizzy_face:
Jídlo u nás dnes taky nic moc, já teda četla, že se nemá očekávat, že dítě sní každý den stejně, ale já vstala před 6hod a šla vařit, dnes byl poprvé i žloutek, a ty potvůrky moc nejedly.. tak jsem je vrátila na deku, snědla si svůj oběd a šly jsme na pokračování.. střídavě se snažily a řvaly, snad to zejtra bude lepší :unamused:
U kuliček jsem se teda jasně rozhodla pro dopr. prostředky, mně se ta zvířátka moc nelíbila..Ano, žluté autíčko má korálky a chrastí..On mi teda stejně každej říká, jak mám pěkný kluky :grinning: Holky nemají náušnice a mají docela dost modrých oblečků :grinning:

cipisek: u nás už se válí sudy ostošest, Zuzanka se během 14 dnů začala otáčet z bříška na záda, pak naopak, pak převalování, a teď už jede jako drak.. do postele, do ségry, apod. :sunglasses: Takže rychlovka, Julinka to umí taky, ale začala o měsíc dřív a rozvážněji..

Holky, ublinkávají vám děti ještě? Mně docela často, dnes jsem pořád převlíkala :unamused: je teda fakt, že možná by potřebovaly několikrát odříhnout, jak jsou těžké, tak už mě pak hrozně bolí záda a ruce. Tak je vrznu na bříško, ať si říhnou samy. Ale tak hodinku po jídle něco trochu vyklopěj..
A hodně kakaj po těch příkrmech, minimálně 2x!
16. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.