• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčata 2008/2009

(Zamčená)
22. července 2011 
No u nás je dneska malinko líp,Dneska jsme byli s Nikčou na kontr. výtěru a s Pájou taky -ten má samozřejmě zánět průdušek a antibiotika taky.Ve čtvrtek budou výsledky. Taťka má strept. taky ,takže má antib.
Holky,my stále ještě nechodíme,pár krůčků teda Pája udělal ,ale jinak furt nic :unamused:
26. led 2010 v 17:11  • Odpověz
olinapa: uf, tak to abyste povolali rodinné posily, aby se o vás starali, jestli všichni ležíte! :unamused:
S chozením si nedělej hlavu, někdo chodí v 10ti měsících, někdo v 1,5 roce, všechno je norma. A jestli už Pája udělal pár krůčků, tak pak už to půjde rychle :wink: , jen se teď musí pořádně vyzdravit a nabrat na to chození sílu..
26. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
ahoj,

holky už jsou v pohodě, zase začal kašlat Martís....tož uvidíme co z toho bude, jaanji holkám jsem dávala stoptussin Martin měl ve finále ditustat myslím on je na nějaké léky alergickej no a pak mucosolvan na odkašlávání, kašlaly obě hrozně a kašel měly poprvé, takže u nich to byla premiéra.U nás to bylo zatím vždy tak že onemocněl Martinův soused v lavici, pak on a pak holky :frowning2:
ted už má sousedku /v lavici/ třeba si polepšíme :grinning:

a jaké botky jsi nakonec vybrala a jakou velikost?

jinak na procházky chodím vesměs sama...dnes to byl opravduu zážitek...Lucinka ta je naprosto spokojená na saních že se veze a nic se od ní nečeká, pokud ji náhodou ze saní vytáhnu udělá pár kroků, kecne na zadek a cpe se zpět do saní, ale Pavlína, ta je akční až beda, i když na kšírech je to s ní těžké, nejvíc ji baví jít úplně jinam než potřebuju, pak se jí líbí sedat do sněhu, to si tam prdelkou nacouvá a krásně se uvelebí nebo si rovnou lehne, pokud zjistí že ji mám na vodítku schválně se mi na to věší a děsně se chláme....samozdřejmě okolí čumí vo co go.Ale dnes je hrozně bavilo tlačit sáně to se tomu smály obě :wink:
Ale kdyby byly obě tak akční jako Pavla tak s nimi sama jít nemůžu, i tak toho mám dost..jako spadla mi ze saní /já si všimla po pár metrech/ páč je furt kontroluju...ale ona se prostě nerada vozí chce chodit a utíkat mi, to je teprve sranda, né??? a nebo vezu holky a dopředu si sedne ještě Martin /aspon jsou sáně vytížené, že!!!!/ já ještě aktovku na zádech popřípadě tašku s nákupem v ruce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo jo co jsem chtěla to mám :grinning:
1. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj holky,tak my už jsem taky snad všichni zdraví :wink:Doufám,že nadlouho.Já dávala na odkašlání mucosolvan.Ale je to teda horor do nich dostat nějakej lék.Ve středu budu ještě volat na kontrolní výtěr.Péťa toho streptokoka měl taky,jedinej Pavlík vyvázl bez něj.
Jani,měla jsi pravdu,Pavlíno už to rozchodil docela a Péťa se včera pustil a přešel půl obýváku,a to předtím udělal vždycky tak 2 krůčky a šel k zemi.Se přece nenechá zahanbit ,když je o minutu starší :grinning:
2. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
Oli, tak bezva, jako že už jste zdraví a kluci běhají!!!

u nás začal hrozně kašlat zase Martin tak asu jedem další kolo a to do školy chodil přesně 7dní :frowning2:
2. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jiři,to bude asi věčnej kolotoč,teď je toho asi všude plno :frowning2: Dneska jsem našla na mmb tenhle recept na kašel http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=26672 ,až budem kašlat (doufám,že dlouho né vyzkouším)ale na prcky asi ještě ne,spíš na tu naši pubertu :grinning: Nikča už má jarní prázdniny tak aspoň domů teď nic nedotáhne.
Když už jsou kluci zdraví tak je chci dávát spát jen jednou přes den,třeba pak nebudou dělat scény v noci-hlavně Páj-to je takovej mazloň a já jsem tak vyřízená,že ho vezmu radši do postele ať je klid,jó sama jsem si to udělala :confounded: Tak jsem je dala co nejdýl,ale Pája byl za 40min. vzhůru a bylo po spaní :angry: Péťa teda spal dýl.No a odpoledne Pája vytuhl v kočárku :angry: ,ale nechala jsem ho jen chvilku.Tak uvidíme zase zítra.
2. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz
Olinapa: tak velká gratulace k velkému chození! :slight_smile:
U nás teď spaní fakt bída (přes den), jsme teď už několikátej den dopoledne doma, a to usnou sice hezky, ale budí se tak do 45min, a odpoledne už neusnou vůbec :unamused: když jezdím dopoledne s kočárem, tak to spí i déle, ale nesmí kolem být štěkající psiska, vřískající školka nebo uječené maminy :wink: Večer ale lehnou ještě před 19hod..

jirule: to máte pořád dokolečka, viď? :frowning2:
Boty jsem koupila Essi, jsou teda na suchej zip, nabídku na botky s tkaničkama jsem dostala až příliš pozdě :sunglasses: Jen nevím úplně, zda je to dobrá velikost (21), měřila jsem sice holkám nohu i v tlusté ponožce, ale s ponožkama to tam teda jde dost blbě, tak už teď ty teplé fusekle ani nedávám.
Včera jsme byly poprvé samy venku, jen tak na 40min, bylo to docela prima, holky byly asi vyjukané, tak nikam neutíkaly, a bylo to docela pěkné. Dnes jsme šly s babičkou a vzaly i sáně, ale to je stejné jak u vás - chtějí se vozit, a obě řvou jak paviáni, když je na sáně nevezmu :dizzy_face: Takže já budu chodit bez sáněk..

Holky, ale máme úplně pitomé rukavice a kombinézy, nemáte nějakou lepší zkušenost? Kombinézy se dole vyhrnují (holky teda teď narostly, takže začínají být kombinézy i krapet malé, ale už se mi nechce pořizovat nové) a rukavice jsou moc velké a padají.. Tak na příští rok bych chtěla pořídit lepší, i nějaké oteplovačky..

A nebyl jste už někdo na očkování na spalničky?
4. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Ahój :wink:
Já s tím spaním pořád nevím,však se to nějak vyvrbí.Včera byli dopoledne tak protivní tak jsem je dala spát a pak ještě spali odpoledne. Dneska šli taky dopoledne,Pája byl vzhůru snad za půl hoďky ,pak odpoledne šli spát znovu ,Pája usnul ,ale Péťa už ne :unamused: No Pavlína vzbudil tak po půl hodině.Do večera vydrželi celkem svěží.Musím to dopoledne co nejvíc posunout,ale když oni dopoledne spí tak aspoň uvařím atd.
Holky ,dneska jsem pro nás vařila fazolový lusky na smetaně ,vajíčko,brambory tak jsem dala klukům stranou ,no ti žrali jako diví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S kombinézama moc neporadím,jsme stále v kočáře,rukavice máme jen takové ty flísové,koupila jsem jim i teplejší,ale jdou strašně špatně navlíkat.Příští zimu to snad vychytáme.Možná bys mohla zkusit nějaké návleky dole přes nožky ať se jim to nevyhrnuje.
Na očkování na spalničky možná půjdem příští týden,sestřička říkala,že bude ještě volat podle toho kolik bude dětí,prý je ta jedná dávka pro 10 dětí .
5. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ahojky,

no my měli taky kombinézy HM starší typ a vyhrnovaly se, měla jsem koupené takové štulpny na jaro /sukně a toto na punčochy/ http://img.mimibazar.cz/foto/2/091119/16/b28631731.jpg, takže jsem je dávala a dobrý, dávala jsem je pod kombinéru a pak na botu, ale lepil se na to sníh, koupila jsem pak komplety tchibo, jeden nový a jeden použitý, Lucinka ho nosí, Pavle je moc velký tak jsem vyhrabala oteplováky ještě po Martinovi.Ty koplety jsou tyhle , dost je maminky chválí dá se tospojit zipem v pase do kombinézy http://img.mimiaukce.cz/h/ac/2/100131/12/b4809902.jpg, Luca má přes ně tento a je moc hezkej, Pavlíně jsem koupila nový z letošní kolekce a není tak pěkný.
Je to velikost 86/92 takže i na příští zimu.
Ty rukavice mě taky sejří, nejvíc dávám flaušové...koupila jsem jedny v bazárku co mají suchý zip, že tu rukavičku rozepneš na hřbetu až k prstům, vložíš ruku a zase zapneš, tak ty jsou taky dobré, další máme jen nasazovací teplé a jdou špatně, zvlášt když je setřepe venku.

na očko jdem někdy kolem 14-15 měsíců
6. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Tak se spaním přes den přišel Olda jak na to: je třeba u dětí neustále být, protože se (při dopoledním spaní doma) párkrát probudí, a když jsem někde v kuchyni, tak se vzmátoží, začnou pištět, a pak už nejsou k utišení. Ale když je člověk u nich, tak zas zavřou oči a chrupkají dál. No, bezva, tak jsem si dneska skoro 1,5hod u nich četla :sunglasses: To budu raději, když budou spát venku v kočárku a já se alespoň dostanu na vzduch.

olinapa: jaký je prosím recept na ty lusky? Já je nerada, ale ty naše holky furt tak špatně baštěj, tak já bych jim to zkusila udělat... třeba zrovna budou baštit moje neoblíbený jídla :wink: :grinning:

jirule: kombinézy Tchibo vypadají fakt skvěle, díky za tip, teď je ještě někde sehnat z druhé ruky, protože cena za nové je celkem vysoká. Už jsem i objevila inzerát, na který jsi odpovídala Ty :slight_smile: I ty rukavičky se zipem budou asi skvělé, to jsem ještě neviděla.
Já zkusím ke kombinézám přidělat dole gumičku, co se pak provlíká pod botama. Když holky oblíkám, tak ležej, a to jim je ta kombinéza ještě dost dobrá, takže malá vlastně není, ale jak asi třou při chůzi nožičkama o sebe, tak se to vyhrnuje.
8. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Jani,fazolý lusky: na máslo jsem hodila trohu cibulky,na to ty lusky,koupila jsem čerstvý v kauflandu,trochu orestovala,zalila vodou,podusila a pak normálně zahustila moukou se smetanou,trochu jsem jim přisolila,nám jsem to docutila octem ...ty fazolky v tom jsem jim samožřejmě nakrájela na malý kousky.
No s tím spaním to je věda ,škoda mluvit.pavlína vzbudí přes den každej prd :grinning: Teď už pouštím ještě než jdou spát v kuchyni digestoř -máme vedle ložnice a v tom hukotu se pak trochu ztratím když vařím a tak.
Ty rukavice jsem viděla někde na mmb,ale stály docela dost.
Jani ,koukala jsem na vaše fotky,kde si koupla ty růžový čepice nebo ty kukly co mají i ten nákrčníček? To je dobrý,ještě jim dááš přes to čepici?
9. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
jirule: a jaká je ta kombinéza, která je hezčí? Taková červená? Zdá se mi, že poslední kolekce je asi ta kombinace růžová-fialová..

olinapa: díky za recept!! :slight_smile: :slight_smile: Dneska teda dlabaly, brokolicovou polívku, ony jedí brokolici pořád, cpou se těma uvařenejma růžičkama, ale snad jim to nemůže uškodit :wink:
Kukly jsou moc fajn, když je tepleji, dám přes to už jen kapucku od kombinézy, když jsou mrazy, nasadím i čepici. Mně se nechtělo shánět šály a motat jim je kolem krku, a pak jsem viděla odkaz na tyhle kukly. Je to merino, velmi příjemné, jsou teda tenoučké, ale zahřejí. Jsou docela drahé, ale máme to už asi 2 měsíce, a počítám, že vydrží i příští zimu. Když přišly, tak byly na hlavu tak akorát (vzala jsem vel. 80), ale už dost povolily. Po vyprání by se teda měly údajně zase trochu smrsknout, ale pak počítám, že se zase nošením vytáhnou. Jdou koupit přes MMB, http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=509459

Holky, kdo máte doma třeba mluvící hrnec nebo jiné hračky od FP, osvědčily se vám? Vyhrají si s tím děti? Mám pocit, že bychom měli pořídit něco nového, holkám už myslím ty hračky, co mají skoro od narození, nestačí :wink: :grinning:
9. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
No kukly dobré a ta cena teda taky :unamused: nechám to až na příští zimu.Já našla ty super rukavice http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10039465&tab=0 ,cena teda taky super.
Od fp máme mluvící hrnec,ten má úspěch,ještě máme mluvícího pejska,s tím si hraje hodně Pavlík,Peťulu mo nebere.Péťa je spíš na auta,auta na setrvačník to je u nás hit už několik měsíců.Ještě máme tohohle slona http://www.kralovstvi-deti.cz/hracky/fp-slon-se-zabavnymi-kostkami/,ten nic moc,občas si s ním pojezděj,ty kostky je moc neberou,ale třeba až přijdou na to ,že se dá tahat za provázek tak si s ním ještě vyhrajou.Zátím Pája ten provázek používá jako zubní niť :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
ahojte,

ty kukly jsou super, rukavice teda taky, ale možná by se opravdu vyplatily!!! třeba na příští zimu děcka budou už víc řádit ve sněhu.
Jannji jestli myslíš ten inzerát na kombinézy na dvojčatech tak ty už byly bohužel pryč :frowning2:

jinak taky děkuju za recetp, fazolky už mám delší dobu v mrazáku že je udělám :grinning:

jinak kombinéza je hezčí tato http://img.mimibazar.cz/foto/2/100201/11/b30547279.jpg, tu druhou máme tuto, ale hodila jsem ji na mmb, chci sehnat i pro Pavlínu tu první http://img.mimibazar.cz/foto/2/100205/14/b30704082.jpg. Já vím jsem hrozná :grinning: ale mě se fakt moc nelíbí a navíc budou lepší ty tmavé kalhoty než ty světle růžové!!! u Pavlíny určitě.
Jinak tu jsem sehnala na stránkách www.tchibo.cz měli akci, nevím jestli je ještě mají.Ty červené jsem v reálu neviděla tak nevím.
No kamarádka kupuje koplety od HM bundu a kalhoty a můžu říct že jsou teda teplejší ale i daleko dražší.
10. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
co se hraček týče, máme křesíko od FP http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30828087&tab=1, naprosto super, holky baví moc, ale v podstatě dítě nijak nerozvíjí, jj hraje písničky, svítí lampa a tak... no pak máme od FP přehrávač, hrají si s ním taky mě osobně moc nenadchl, vkládačku tu obyčejnou od FP, pejsek , s tím si hrají sem tam, mám ještě knížku FP tu se chystám hodit na mmb je pro mladší děti http://img.mimibazar.cz/foto/2/100114/11/b29933828.jpg, ale taky si s ní moc nehrály.Taky máme telefony od FP ty je bavily hodně, už nadšení trochu opadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ted jsem jim koupila tohle http://img.mimibazar.cz/foto/2/100111/23/b29857734.jpg a další 3 podobné tak si hrajem s tímhle ale spíš to rozhazují a já skládám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a vaše typy taky uvítám, jestli nějaké plastové nádobíčko, to spíš pro holky OLI :grinning:
10. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
jj ještě na vánoce dostaly tobogán od fp, taky je baví, krmí žirafku :grinning: http://img.mimibazar.cz/foto/2/100208/12/b30800961.jpg. trochu drandí i na odrážedlech zatím jen dozadu tak to musí na jaro dopilovat :grinning: a jinak stavíme i z dřevěných kostek.
U kamarádky jsem viděla tohle http://img.mimibazar.cz/foto/2/100112/13/b29869458.jpg z ikey, má teda kluka a vyhraje si s tím hodně, my máme kovové mašinky takže už další pořizovat nehodlám ale tyto dřevěné se mi líbily moc.

Jak jste na tom s mluvením? u nás pouze máma, táta , bá /bác/ kuky kuky, ňam, nene, takže žádná sláva
10. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
ještě jsem jani viděla že máte takový labirint asi taky z ikey, s tím si holky hrají?
10. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Jo ten tobogán máme taky ,ten starší typ,ale ten máme už dlouho u toho se učili stavět.A ten přehrávač fp máme taky ,ten kluk ydocela baví.No každý dítko je jiný :grinning: Na ty vláčky jsem koukala ,ale myslím ,že jsou ještě malý na to.Jo a ještě máme tento bubínek http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30788099&tab=3,akorát červenej,do toho taky bušej.a tyhle kostky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29657680&tab=8 ,kupovali jsme je v polsku,ty jim jdou krásně skládat na sebe.A ještě máme houpajdu tuto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22138629&tab=7 , Jiři a nehádaj se holky o to křesílko? Já už vidím u nás ten řev,taky jsem o něm přemýšlela,ale máme takovejch hraček.U nás mluvení taky nic moc táta,máma,kolka=Nikolka,ňam -to je snad nejčastější :grinning: ,pak říkají há jako haló ,ale taky jako hají .Celkově se jim nějak nechce nic učit :angry:
10. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
holky - nemá některá z vás pro prcky golfáč Peg perego? http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=536320 Potřebovala bych k němu sehnat nánožník ale mám strach to objednat bez vyzkoušení - nemáte nějakou zkušenost který je na to dobrý? Písněte mi prosím do interní pošty - díky Janka :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
jankatr: nemám, ale kočárek se mi líbí :slight_smile: Vážně o něm uvažuju na jaro, jseš si ním spokojená? Ale zdálo se mi podle prospektu, že je na to i originál nánožník peg Perego.... ???
Mrkni spíš na diskusi ke kočárkům, která je na www.dvojcata.cz, v sekci Diskuse. Tam se můžeš zeptat, a určitě někdo odpoví, chodí tam víc rodičů dvojčat.

jirule: nákupu kukel určitě nelituju, ty rukavice bych taky na příští zimu koupila, jen se musím někde dopídit, jak jsou s nima lidi spokojeni, jednou tu vlastně na ně dávala dokaz samsie, že hledá nějakou levnější alternativu, ale chtěla bych znát názor někoho, kdo si je fakt koupil..
Růžové kalhoty od kombinézy jsou fakt nepraktické, to chápu :wink: :sunglasses: Já váhám, dala jsem si sice inzerát na mmb, dostala jsem 2 nabídky, ale maminky by to prodávali až po sezóně, to já bych je chtěla hned. Jo, a chtějí za ni 700Kč, koukala jsem, že na webu Tchibo je (vyprodaná) za 829, to když si k 700 přičtu ještě poštovné, tak je lepší koupit na podzim novou a pak ji střelit. Kdybych tak měla čas proběhnout krámy, třeba by se ještě někde ve výprodeji něco našlo. Na ty H&M taky mrknu, u nás bývá tuhá zima :slight_smile:

Na tobogán mrknu, na kostičky taky, vlastně jsem viděla na rehabilitaci takové velké lego-kostky, a to holky taky zaujalo. Komíny zatím nestavějí, ani nebourají, všechno hryžou, tak máme dřevěné kostky zatím schované :wink:
Labyrint je z normálního obchodu s dřevěnými hračkami, co je v Pradubicích, ale v Ikea jsem ho na webu viděla taky. Myslím, že na něj ještě dojde.. trochu už korálky posunují. Naše holky te´d stejně nejvíc baví vyvlékat tkaničky, a dokonce už zkoušejí i navlékat! :slight_smile:
S mluvením je to takové pořád stejné - TÁTA, bejby, tytyty, a Mmmm znamená jídlo :slight_smile:
10. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
oli u nás se rvou o vše, takže i o křesílko, začínají kousat, posledně měla luca úplně fialové rýhy v prstíku.Zkouší to i na mě ale zatím jsem důrazná, tohle prostě dělat nesmí.

jani s kombinézama máš určitě pravdu, je lepší natrefit na novou a tu pak střelit, poptávka pořád bude.no já už tu růžovou prodala a na cestě mám tu co nosí lucinka ale taky novou.
Pokud máš ve městě přímo obchod tchibo tak super, my máme jen takové koutky v kaufu a v hypernově.

u toho kočárku jen vím že říkali že se v podstatě vždy prodře ten košík dole, že je moc velkej a prověsí se a prodřeš ho o chodník, jinak se prý dá ovládat jednou rukou, dobře skladný...n ad vojčatech už o něm diskuze byly stačí zadat jméno kočáru a odkazy vyjedou

jinak po martísovi máme opravdu hodně lega dupla takže holky v něm taky dost kramaří, máme i dost zvířátek tak já jim stavím domečky a ony mi to úspěšně boří nebo to ohryzávají jak píšeš.Ty kostky jak posílala oli máme taky pytel někde v koutě s těma si skoro nehrál, nedrží na sobě tak dobře jako lego a samo k sobě nepasují už vůbec /myslím s legem/
11. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
Holky nemáte někdo takový ty misky -talířky s tou přísavkou? Drží to nebo to lítá všude? Kluci by rádi jedli sami ,i se lžičkou jim to jde celkem dobře,akorát musím držet misku aby to hned nevyklopili :wink:
12. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
jirule: Tchibo obchod tu není, teda alespoň o něm nevím :dizzy_face: Taky jenom v Globusu, intersparu, a tak. A kolik jsi dala za ty nové kombinézy? Jsem z těch cen trochu jelen, někdo nabízí na MMB novou i přes 1000Kč, tak nevím, kolik to původně vlastně v Tchibu stálo.

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, co budete dětem oblékat na ven na jaře? Myslím jaké kalhoty? Na tepláky mi to nepřipadá, navíc jsou holkám pořád všechny tak nějak dlouhé.. :sunglasses: A když budou louže a bláto..
12. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
olinapa: po těch miskách se taky pídím, taky normální misku obrátí vzhůru nohama :wink: Lžičkou ale jí trochu jen Julinka, rukama jim to jde dobře oběma :grinning:
12. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
jaanja - já jsem s ním spokojená - to s tím košíkem je fakt, ale když tam dáš nějakej kus tvrdýho kartonu nebo prostě něčeho co udrží tu váhu trošku rozprostřenou do plochy tak je to dobrý. Případně na mimibazaru jsem objevila tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16529154&tab=1 - ale zatím jsem na vážkách jestli do toho jít. Spíš se na to vyprdnu :grinning:

Jinak nánožníky mají až ty novější typy. Já mám od kamarádky použitej a ten byl ještě bez nánožníku. Ale psala mi Murecka - má k němu nánožník z emitexu - a nevypadá to špatně http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3576513&vReferer=%2Fphotos%2Fmurecka
12. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz
holky dnes jsem koupila kuskus, můžete mi napsat nějaký receptík který se u prcků ujal? dík
15. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj všem,
moc Vás obdivuji,že máte čas chodit na Mk,já jsem ráda vůbec za to,že mé dítka mi dovolí spát:slight_smile:
tak tu už moc nebývám,ale kdyby měl někdo zájem o kontakt tak pře IP bych poslala jaký mám profil na FB:slight_smile:
mějte se dvojmaminky a trojmaminky
15. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
jankatr: super, díky za rady :slight_smile: Já jen přesně nedokážu z té fotky poznat, v čem je ta vychytávka, co ta paní na MMB nabízí ke kočárku? :sweat_smile:

jirule: kuskus se dá dávat do všech polévek nebo jako přílohu, na dvojcata.cz jsem zahlédla, že Tom někomu psal o rajčatové polévce s kuskusem.. A další recepty: Kuskus s pórkem, špenátem a jogurtem http://www.maminkam.cz/recepty-pro-deti/a12-kuskus-s-porkem-spenatem-a-jogurtem/
Losos s dýní a kuskusem http://www.maminkam.cz/recepty-pro-deti/a9-losos-s-dyni-a-kuskusem/
Hami dělá Hamánek kuřecí kousky se zeleninou a kuskusem
Tak až něco vyzkoušíš, tak dej vědět :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Jo, holky, chtěla jsem se zeptat, jaké máte lžičky na jídlo? A Oli, s jakýma lžičkama ti kluci jedí samy?
17. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
ahojky,

no my lžičky nic moc, ty malé z dm už skoro nepoužívám na polévku apod používám nerez lžíci z dětského příboru na večerní kaši máme takovou umělou co byla u nějakého dětského nádobí.

jinak kuskus jsem zatím nezkusila :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.