• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčata 2008/2009

(Zamčená)
22. července 2011 
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4888919 tady jsem našla taky pěkné golfky, podobné těm co jste zminovaly
17. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj holky,tak dnes jsme byli s klukama na očním ,no trochu si pořvali ,ale to bylo spíš tím ,že jsme tam čekali 3/4 hodiny a ještě ke všemu v době spánku :angry: A pak jsme šli ještě do rizikovky ,no tam už řvali z plna hrdla a pak usnuli oba v náručí.Očka máme v pořádku,Pavlík se mi zdálo ,že občas trochu šilhá,ale pan doktror říkal,že né.Péťa váží 10,5 kg/78cm a Pája 10,3kg/79cm.
No lžičky mám takové z tesca,jsou takové prohnuté ,taková ta jejich nová značka -my babies- nebo tak nějak.A jinak krmím lžičkama babynova takový ty mělký a i s těma jim to celkem jde.Na polívky mám taky nerez lžíci z dětského příboru.Kuskus vařím jako přílohu místo brambor nebo rýže.Žádnej speciální recept jsem nezkoušela.
17. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Jaanja - ty dva kovové pásy pod košíkem jsou tam nějak přidané - ty tam normálně nejsou a brání právě tomu aby se košík prověsil. Ale mě fungovalo i to když jsem měla třeba v nákupu nějakou větší krabici, tak jsem ji dala na dno a na to teprv další věci aby se váha rozložila a košík se tolik neprověsil, takže by v podstatě asi stačilo kus nějakého pevného plastu nebo něčeho co bys položila na dno košíku. Jinak jsem s ním ale maximálně spokojená - suprově se skládá i rozkládá, je lehoučkej a skladnej a navíc má spojenou rukojeť - což je z mého pohledu dost velké plus - já fakt nechápu jaká je výhoda klasických golfek - když to pak člověk potřebuje potlačit někde jedou rukou tak je to dost nadlidské úsilí.
17. únor 2010 ve 23:23  • Odpověz
jankatr: jasně, díky za vysvětlení!! :slight_smile: :grinning: jsem si říkala, že to možná budou ty kovové věci dole :grinning:

olinapa: to jsou výlety, po těch doktorech, co? :angry: Hlavně, že máte vše o.k.

Lžičky z dm jsem ještě ani nerozbalila, dostaly jsme jiné, a ty byly fajn, ale nejvíc používáme canpol babies, ty byly jako dárek k ohřívačce. Ještě mám takové lžičky Avent, co byly zdarma u kaše Nutrilon, ale jsou dost malé... holky docela umějí otevřít pusu :dizzy_face: Mrknu na ty lžičky v Tesco, u nás je ale možná mít nebudou, protože je Tesco menší :unamused:

Musím pochválit naše cácorky :slight_smile: asi už viděly, že matka má nervy jenom jedny, a tak úplně otočily, krásně jedí, dnes na očkování ani nepíply, kakají a čurají do nočníku (jen ráno, víc je netýrám :wink: , spinkají 2h po obědě, v postýlkách usínají samy, a předevčírek vstávaly až v 7:40. A zamilovaly se do krtečka :sunglasses:
18. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
no jaanjo ty se máš úplně super!!! jen at jim to hooodně dlouho vydrží :wink:

u nás milují dádu /ale jen něco/, mňam mňam bobík :slight_smile: a hity z rodiny.cz, tetka kam jdete a pod. s ničím jiným jsem zatím neuspěla...krtka zkusím, maxipes fík ani ´tuk, teletabies nic / to miloval ten nejstarší/ jako ne že by musely hledět na telku ale občas se to hodí :wink:

jo a gatě na jaro taky sháním nějaké trochu vyteplené šustky na lítajdu,něco v čem se opravdu můžou vyválet do města mají normální vyteplené manžestráky a pak bavněné vyteplené gatě od HM a CA.už jsem teda pořídila i tenisky a jarní boty, tak se snad toho jaro brzo dočkám!!!
18. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
jiule: no jasně, dneska jsme vstávaly zase v 6 :wink: :grinning: ale jinak jsou zlaté..

A co jsou hity z rodiny.cz? Dádu budeme muset někde sehnat, dá se to vůbec poslouchat? :sunglasses: Dostaly jsme CD od skupiny Kašpárek v rohlíku, a byli jsme trochu zděšení, hlavně Olda doufá, že tohle NIKDY holky poslouchat chtít nebudou :wink: Jinak furt hrajeme Mozarta, nic jineho nemame :grinning:
Krtka mají ale holky rády v knížce, na DVD je nezajímá..

S kalhotama dík za radu, bude to muset být něco se šusťákem.

ještě dotaz pro zkušené kuchařky - jak dlouho mám vařit vepřovou panenku? Nemám papiňák..
19. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
na www.rodina.cz jsou videa krátká s dětmi a dětskými říkankami tak to jim pouštím a tancujou, na youtube.com zadám dáda a vyjede nějaký klip z čt 1 kde je prár dětských říkanek s dádou asi 4minuty tak ještě to mají rády, jinak jsem koupila discošou s dádou a to je nebaví snad až budou větší.

s panenkou neporadím já dělám vše v papiňáku

jj a ještě jsem ted u kamarádky slyšela cd písničky z pohádek, jsou tam včelí medvídci byla jednou kotata a tak tak to se mi líbilo a chci ho pro holky

já jsem z nich teda dnes na nervy, mám celkem velké vaření takže na ně nemám čas a už stihly rozhrabat květináč v obýváku a samozdřejmě se po mě furt sápaly ted teda už spí...konečně!!! stále spí 2x denně a jsem ráda :slight_smile:
20. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Ahoj holky,
no my taky spíme většiou ještě dvakrát a taky jsem ráda :grinning: Ovšem dnes mají teda náladičku,teď jsem je šoupla do postýlek ,s něma už bylo k nevydržení :rolling_eyes: jinak chodí spát až dýl.Dneska jdeme večer na ples tak doufám,že aspoň večer budou hezky chrnět.Telvize je nezajímá,jen když ji pustím tak letí k ní koukají co bude,nanejvýš koukají na úvodní písničku a pak nezájem.Já stáhla Dádu z www.ulozto.cz je jich tam spousta.Kluci celkem poslouchají a pak ještě mám na cd tyhle písničky a to se jim líbí.
Janji,panenku už si si uvařila,co.No já taky neporadím,vařím v papiňáku ,ale panenka bude brzy.Jdu se tam podívat na ty křiklouny,mě už z nich vážně klepne :angry:
20. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Bože,ještě že nebydlíme v paneláku,by si sousedi mysleli ,že je týrám jak furt řvou.
Jannji,13.3. burza v Pardubicích tentokrát na Olšinkách.
20. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Holky, panenka je ještě v mražáku :slight_smile: Dneska jsem vařila krůtí stehno, bylo dost veliké, nevešlo se ani do hrnce, tak jsem to furt různě obracela, aby to bylo ze všech stran.. no, snad :wink: Olda říkal, že je to jak u ježibaby v kuchyni, když mi čouhají z hrnce kosti :wink:

Naše holky stále docela v pohodě, nebo jsem víc v pohodě já? :sunglasses: Dnes teda nejedly odpoledne jogurt s jablkem, a pak na procházce Julinka teskně kvílela na celé sídliště, že musí šlapat, a ne se nosit u táty v náručí, ale statečně jsme doputovali zase zpět domů :slight_smile:

olinapa: novej termín burzy jsem zaznamenala, dík :slight_smile: Musíme ale sehnat nové autosedačky, jinak do pardubic nejedu, holkám už jsou vajíčka malé. Je to věda, máme tady několik testů, a ono to vypadá, že kromě pár autosedaček jsou všechno ostatní nevyhovující... Jezdíme ale autem hrozně málo, tak já s ebráním tomu koupit to "nejlepší" a nejdražší..
20. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
holky, včera jsem dělala ten kuskus podle návodu, byl tam olej a pak ještě máslo a Pavlu to v noci teda pořádně prohnalo, musela jsem ji do rána 3x přebalovat, chudina dalo jí to zabrat.nenapadá mě nic jinýho co by jí mohlo tak prohnat, myslíte že je to možný.
Dala jsem jim k tomu teda maso a omáčku co jsme měli i my, baštily pěkně.

já na sváču dávám pořád jen banán s jablkem, zkusila jsem hrušku a moc jim nejela.nebo do kupované přesnídávky nadrobím sušenky, to mají dopoledne.dáváte ještě jiné ovoce?Zkusila jsem hrozny, sladké bez pecek, jedla jen Lucka a to jen pár bobulí
21. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
jirule: možné to je, že ji to prohnalo... já dávám oleje fakt jenom malinko, ale dost často to holky po obědě taky prožene :confounded:
Z ovoce taky holky jedí hlavně jablko, banán teď malinko začaly, a trochu mandarinku, hrozno už jsem hrozně :dizzy_face: dlouho nekupovala... Jo, a borůvky z mražáku, ale to jsme pak všechny tři celý modrý :grinning: Už se těším na léto, až budou broskve a jahody, a tak..

Dneska si to vybral Olda s bráchou, jeli s holkama v kočáře takovou dlouhou trasu, a holky v půlce začaly hystericky ječet, a vydržely až domů.. tak byli oba vyřízení :wink: Pak se ještě Zuzanka pročůrala při spaní, ale nějak furt nechápu jak, měla mokrej flek na lopatce... jedině, že by si při spaní opřela nožky o postýlku a jak čůrala, tak jí to teklo... ale to by se snad vzbudila?? :confused: No, záhada... zkouším větší velikost plínek, tak se asi vrátíme zas k té menší..
21. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Jiři,no asi ji to mastné prohnalo.Já teda taky moc neolejuju,ale Pavlín se někdy po.... až na záda :grinning: No s tím pročůráváním -to bylo dřív ,když byli hodně malí ,že měli mokrý záda třeba za čtvrt hodiny po přebalení,taky nechápu jak to dělali.
Z ovoce máme taky nejvíc banán a jabko,hrušky jim jedou,boruvky už taky měli.Nejradši mají jablko když jim povařím z oves. vločkama.A dávám i dost přesnídávky ,taťka nosí po kartonech z práce :wink: A nebo ke sváče uvařím rýži a zamíchám s nějakým ovocným jogurtem a žerou jak bezední :slight_smile:Mandarinku taky dávám a někdy kousek pomeranče.Hrozny jsme dlouho neměli,musím příště koupit.
Janji,koukala jsem v Pardubkách ve zdravé vyživě měli tu dýni hokaido 100kč za kilo,to je normální???Ale byla myslím bio.(čemuž já stejně nevěřím :wink:)
Holky co dávate na večeři? Kluci mají stále jen mlíko,někdy přidám odměrku nemléčné kaše,ale spí celou noc tak asi jim to stačí.A moje doktorka mě stále klade na srdce aby měli aspoň půl litru nutrilonu denně tak nevím kdy jindy bych jim to mlíko měla jindy dát.
21. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz
olinapa: 100Kč za kilo je myslím už docela dost :astonished: ... asi, že už je po sezóně... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jakou rýži prosím vaříš na tu svačinu?
Na "večeři" mají holky taky mlíko, poslední 2 dny jsem začala dávat i kaši... mají ke svačině jogurt, a teď jsem na dvojcata.cz četla, že po jogurtu nebo mléku je rychle hlad, tak si myslím, že dávat jen jogurt a mléko je málo... Navíc jen mléko k večeři asi nemůžou mít věčně.. :unamused: :sweat_smile:
A kde kupujete ty hrušky??? :confused:
21. únor 2010 ve 23:41  • Odpověz
Janji,normální rýži,trochu ji rozvařím ,někdy jim ji jenom pocukruju skořicovým cukrem.No s tím mlíkem večer teda nevím,jednu dobu ho nechtěli ,ale nechtěli ani tu kaši.Dneska jim zkusím udělat.Já se té kaši večer dlouho bránila,krmíme až po koupání a oni pak byli jak čuňata,ale teď už jedí kulturněji :grinning: Ale z té flašky je to pro mě jednodušší :sweat_smile: To mlíko opravdu nemůžou mít věčně.
Hrušky kupuju v tescu ,mají je po kile v takové té plastové vaničce,jsou takový menší a moc dobrý,sladký.
22. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
ahojte,

já tu dýni koupila v hypernově, stála 48kč a taková malá, měli ji na 2x, asi jak není sezona tak je to opravdu dražší.A moc jim nejela :frowning2:

jinak my 1/2l mlíka nedáme ani náhodou, v noci ted max 150ml někdy je 70ml a přes den ho nechtějí, takže dávám jogurty tvarohvé aktivie, lipany, bobíky, a na chleba sýr.

s kaší teda nevím, dnes jsem zrovna vyhodila od hami piškotovou a čokoládovou /z té se všera Pavla poblila/.Mají rády jen meruňkovou...no rády už jim taky nejede jako dřív.Takže na večeři dáváme i chleba nebo zbytek od oběda
23. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
olinapa: jasně, mléko u nás večer jednu dobu taky pily málo, a tu kaši vůbec.. ale teď jsem si říkala, že to zkusím.. taky to prodlouží celý proces - kaše, do vany, do pyžama, mléko, zuby, spát... je to docela maraton, skoro na hodinu :sweat_smile: :dizzy_face:
Na hrušky v Tescu mrknu, ale asi je u nás budou mít jen ve měste, na sídlišti máme menší tesco..

jirule: fakt se poblinkala po kaši? :frowning2: Chudák :unamused: My jsme teda Hami brzy vyřadily, koupila jsem snad jen 2, chutnaly trochu uměle, a je v nich přidaný cukr, takže dost sladké a navoněné... prodala jsem i všechny Sunarky, co mi kdysi Olda nakoupil :slight_smile: Dlouho jsme dělali Nestle kaše ke svačině. Při dietě jsem zjistila, že jim chutná kombinace rýžová-pohanková, tak dávám vrchovatou lžíci instantní pohankové, vrchovatou lžíci mléčné od Nestlé a dosypu to rýžovou krupičkou od Nestlé. Mám tu ještě od Nutrilonu nějakou vícezrnou, ale nevím, zda to zkoušet.. Tuhle jsem udělala samotnou Nestlé mléčnou a nechtěly..
Myslím, že mléka máte tak akorát, jestli jíte mléčné kaše a sýry a lipánky, tak to nasbíráte.. :sunglasses: Jsou i děti, které nepijí v tomhle věku mléko vůbec.. U nás teda bez mléka ani ránu, i po obědě vysosnou 130ml jak nic..
S dýní je to škoda, ale asi jde o zvyk. Dělala jsem buďto polévku (tam dýně převládá) nebo jsem dala jen pár kostiček do nějakého jídla.

Dneska jsme úspěšně absolvovaly kontroly po doktorech, byla jsem ráda, že jsme to už zvládly samy bez taťky, na neuro a rehabku už nemusíme!!! .. i když to neuro jsem nikdy nechápala, neb pan doktor vždy věnoval více času psaní zprávy než vlastnímu vyšetření, dnes jen stačilo, že holky vešly dveřma, a už konstatoval, že víckrát nemusíme.. To na rehabce je pozoruje víc, mají trochu vyklikkané nožičky a jsou prohnuté v bedrech... naše rehabka tvrdí nosit, nosit, nosit botičky... rehabka naší známé naopak tvrdí, že doma se má chodit bez bot, že v botičkách je dítě jak v přezkáčích, a některé svaly pak fungují jinak, a proto se prohýbají v bederech.. tak fakt nevím, holkám boty na celej den nedávám, většinou jen kolem jídla, protože v kuchyni máme studenější lino.
23. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj,no stejně jsem zase dala večer mlíko a dneska bude zas ,nějak víc nestíhám :sweat_smile:
S těma botama to má každý jiný názor,já koupila bačkůrky a dávám hlavně dopoledne,když se motají kolem mě v kuchyni,jinak máme všude koberce tak ťapaj v ponožkách.U Péťy jsem si všimla ,že když chodí tak krčí prsty na nohou,nevím proč.Na rehabku jsme nikdy nechodili a na neurologii nás vyřadili už v 8. měs.
Jiři a kolik ti toho chleba sní?
23. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
Holky,zítra máme jít na očkování spalničky,zarděnky,příušnice.Teď jsem se dočetla,že se to má očkovat nejdříve první den 15. měsíce,což nám bude za 14 dní.Tak nevím jestli mám u doktorky prudit :unamused:
23. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
Tak s kaší mě dnes poslaly někam... :unamused: :grinning: Musím ale uznat, že byla nic moc, taková vodová, dala jsem tam víc vody než obvykle, budu muset přidat té mléčné kaše..

olinapa: to jdete na očkování na 3 nemoci? :confused: My byly snad jen na spalničkách??? A taky jsem teda ve vyhlášce četla, že se to nemá očkovat dříve než 5 dní před dosažením 15. měsíce, jinak se musí na přeočkování. My tam ale byly jen o den dříve. Tak zkus ještě ráno dr. zavolat. Holky teda dostaly už nějakou jinou vakcínu, jestli jsem to správně pochopila.. dříve doktoři dostávali dávku pro 10 dětí a museli si jich tolik pozvat najednou.. my šly taky skupinově, ale sestřička hlásila, že už má jednotlivé dávky.
23. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Oli jestli tam nechceš jít zavolala bych že jsou nachlazený a hotovo.

no naše jsou nejedlice takže tousťák každá jeden, normální chleba jako dnes taky každá jeden, ale je to menší bochánek.Oli a u večeře kluci sedí v židlích? u nás si hrají a já strkám kousky do pusy...hrozný!!! já bych tak chtěla aby jedly v židlých, ale i u oběda vylízají, stojí v nich vlezou až na stůl /nejsou tam žádné pásy/kolikrát je to fakt o nervy, jsem si říkala jestli mám jít ještě do dalších židlí, třeba z ikey :confused:

Jaanjo jsi dobrá jít s něma sama k doktorovi!!!!já chtěla jít včera, Pavla je oruzená, nakonec jsem koupila imazol, snad to bude OK, ale už dnes neprůjmuje.S botičkama...holky teda až na výjimky nosí celý den sandálky nebo papučky, koberec máme jen v dětském pokoji, bydlíme v 7patře pod střechou a i mě když jdu jen v ponožkách je zima od noh.

dnes jsem koupila dvoje nestle kaše tak zítra zkusím :wink: a taky nutrilon, zjistila jsem že ten bebilon z polska jsem měla bez příchuti ted jsem koupila vanilkovou příchut.
Sunarky kaše jsem teda taky dost dávala, banánovou, pšeničnou a od nutrilonu jim kdysi taky chutnaly ale jsou nejdražší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Janjji,jo mám napsáno na lístečku všechny tři nemoci, u nás je ta vakcína právě pro těch 10 dětí.Ona volala dnes jestli muzem prijit jestli jsme ok a já samo že jo :angry: ale hledala jsem na netu a někde dokonce očkují ještě dřív.No zítra se jí na to zeptám.
Jiři ,k večeři máme právě to mlíko takže to si s ním leží a drží :grinning: V židličkách připoutávám -máme babypoint pinty-jinak by taky vylezli všude,dělaj kolikrát takový blbosti.A nešly by ti tam nějak přidělat kšíry co máš na chození ven.Když jim dávám chleba ke sváče tak sní toho tousťáku dohromady tři krajíčky nebo dva velký obyč. chleba a ještě zapíjí minimálně 90 mlíka.Tak nevím kolik by toho měli sníst aby je to zasytilo přes noc.
Holky a zkoušely jste kaše z rossmanu? Ty klukům chutnaly a stojí pár kaček.
23. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
jirule: a nedají se jim do židliček dát pásy... víš, ty kšíry, co máš na vodění, měly by jít snad i do židliček a kočárku? My máme židle Antilop z IKEA, ale naše holky jsou kliďasové, i v kočárku sedí jak přišité.. To si vůbec nedovedu představit, že by lezly na stůl!!
Když byly opruzené, vařila jsem řapík a lila to do vany k vodě ke koupání nebo vymáchala v tom hadřík a při přebalování je otírala. Používáme Weleda krém proti opruzeninám, ale malinko opruzené jsou prakticky stále :pensive:
Fakt jsi měla Bebilon bez příchuti? To je zajímavý.... :dizzy_face: Sunarky kaše mají myslím teď v akci, 3ks v dm. Mně šly hrozně špatně rozmíchávat, a Julince pak hrozně škvrkalo v břiše, tak už jsem je nikdy nezkusila.
23. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
olinapa: tak snad sestra a dr. vědí, co dělají.... Ono je to takové padlé na hlavu, proč zrovna přesně v 15ti měsících... a co děti, co se narodily předčasně???atd..
Mám tu kaši z dm, do Rossmana moc nechodím, ale je to myslím hodně podobné. Už jsme ji jednou měly, mně chutově přijde nejlepší a nejvěrnější (je rýžová).
23. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
Holky tak s tím očkováním se to má takto,očkovat se může od 1. dne patnáctého měsíce takže my jsme ukončili 9.2. čtrnáctý měsíc a tudíž dnes jsme-žijeme - 15. den 15 měsíce.No tak jsem to špatně pochopila,ale to můžou rovnou napsat,že se to očkuje od 14. měsíců.Reakce prý může být 6-9 den ,Janji měli jste nějakou?
24. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
olinapa: tak to je sranda :slight_smile: jsem si nad tím výkladem ve vyhlášce taky lámala hlavu, a říkala si, který den to vlastně myslej :wink:
Mně sestřička tvrdila, že holky dostávají nový typ vakcíny, na který nejsou žádné reakce :confused: ale my jsme byly fakt jen na spalničkách.. To bychom měly něco teď, ale zdají se mi v pohodě... jen zas moc nejedí tu kaši :wink: :grinning:
24. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz
ahojte, Pavlínu jsem už v židli uvázala kšírama, my to už kdysi zkoušeli, máme takové dřevěné a na kšírech jsou jen pidi karabinky, ale pak sem to tam omotala a drželo to.no uvidíme dnes, jestli se bude bránit :confounded: O těch židlích antilop jsem právě přemýšlela, jedna maminka je nabízela na dvojčatech ale neozvala se mi, takže to nebudu hrotit.

Jaanjo používáš ty kšíry venku? my zatím moc ne já je vypouštím málo, fakt je nestíhám hlídat a na kšíry se mi věší no mají ze mě srandu :rolling_eyes:

Prcinku už má Pavla OK.Já je opruzené nemívám vůbec jen Pavla byla jednou trošinku.Používám sudocrem a fakt jsou v pohodě, ale málo používám ubrousky jen na návstěvách jinak jdou pod sprchu.

Tak nás to očko čeká holky už teda 14 měsíců taky měly.

Koupila jsem holkám moc pěkné boty na jaro http://img.mimibazar.cz/foto/4/090924/22/d20953943.jpg

jo a tohle začala Lucina provádět, taky velká sranda, pro ni teda http://www.modrykonik.cz/_gallery/54871/54871_3841937.jpg?1267083702

Kaši jsme měli nějakou medovou, Pavla snědla 200ml Lucu asi 150 ona není kašová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Jiři to jsou pěkný botky ,kolik stály?Taky budu muset něco pořídit.
25. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
jsou to essiny, z druhé ruky, takže 300kč jedny.
25. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
jirule: s antilopama z IKEY u vás nevím :slight_smile: Já se jednou v diskusi ptala na jeden typ dřevěné židle, a rodiče mi tam psali, že je začali používat až později, že nejprve měli antilop, ale že tak v 18ti měsících jim z toho děti začaly vylézat :grinning: Navíc teda nemají nic pod nohy (jako nějakou opěrku), což mi rehabka říkala, že by být mělo, že pak děti daleko lépe a správně sedí..
Kšíry ještě nemám, teď jsem už na MMB ale jedny objednala, snad budou užitečné. Nejvíc se mi líbí kšíry pro dvojčata, ale ty stojí 799 :unamused: Holky už přeci jenom chtějí na silnici, a na schody... a hlavně mě děsně bolej záda, jak se k nim furt ohýbám...
Lucka je teda srandistka :sunglasses: U nás spíš frčí vytahování oblečení ze zásuvek..
Jo, medová kaše, ta krásně voní... ale je v ní teda jako v jediné přidaný cukr.. naše holky zas kaši bojkotují, Zuzka vypila jen asi 130ml mléka na noc, vůbec nechápu, jak jí to může stačit..
Botky vypadají moc hezky!!! Dobře jsi koupila..

olinapa: tak jsme asi byly taky na tom 3-očkování.. :wink: Koukaly jsme s kámoškou do očkovacího kalendáře, a je to tam.. já jsem teda matka, ani nevím, co máme naočkované. :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.