• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčata 2008/2009

(Zamčená)
22. července 2011 
Ahoj holky!

Tak bych se chtěla přidat do diskuse,ale nějak to nestíhám :sweat_smile: ,nechápu,jak to děláte! :confused: Dočetla jsem,co bylo třeba a solidně jste poplkaly,silná trojka :slight_smile:

Samo už nevím,na co všechno jsem chtěla reagovat a přispět svými cennnými poznatky :sweat_smile: :grinning: ,ale aspoň můžu napsat,jak se máme. Kluci jsou konečně po třech týdnech zdraví,konečně! Nějak se to s náma táhne už od prosince. To byl zánět průdušek,pak zas na silvestra nějaká zvracečka s průjmovačkou :frowning2: a teď opět průdušky. Je to furt dokola,modlím se,ať už je jaro!!! Někdy mám pocit,že už doma zešílím! :frowning2: Nicméně kluci jsou od úterka zdraví,doufám,že na delší dobu! To je,co se zdraví týče. Na očko spalniček atd. jdeme 24.3.,tak snad to bude v pohodě. Jsme dost pozadu (kluci měli 2.3. 18m),ale nekutím nad tím. Pradůvod je tež někdy dávné minulosti,někdy kolem očko Tbc,kdy se jim špatně hojilo a teď furt ty nemoci... ale co se vleče,neuteče :slight_smile:
7. bře 2010 ve 22:48  • Odpověz
Pak jste tuším řešily jídlo. To je celkem bez problému,až na menší výkyvy,kdy nejsou šmakenzi na jogurt či něco jiného. Jinak teda jedí slušné porce téměř čehokoli. Snažím se vymýšlet taková jídla,abych nemusela vařit extra a jednu dobu se mi to i celkem dařilo,ale nějak jsem zas začala vyvařovat :unamused: ,ale jede jim všecko... od omáček po ryby až luštěniny. Pilujou techniku nabíráni na lžičku a trefování se do pusinycelkem se jim daří,nejvíc teda s brambor kaší. Na jogurt to ještě moc není,polívka ani nemluvě! Co se sezení týče je to 50% na 50%,jeden sedí,druhý ne :unamused: :angry: .Miky ten nemá čas vysedávat,ten je všude. Snažím se ho přivést k disciplíně,ale je to boj. Teď jsem jim začala vyhrožovat :grinning: ,že bude bac bac,když nebude spořádaně sedět a celkem to bere,zatím. Tvařím se u toho jako hrozně přísně :grinning: . Ostatní jídlo,svačinky,máme jako většina,dopo jablka ty zbožňujou,banány,hrušky,hrozno,zkusili jsme pomeranč,chutnal,ale tež nějaké vyrážky u Mikeše,tož radší jsme stopli. Odpo mají mléčný výrobek,dávám teda jogurt či puding,teď posledně šlehaný s tvarohem a úspěch! :slight_smile: Na snídani a večeří dávám chleba se sýrem nebo vyrobím pomazánku,to mají rádí. Snědí povětšinou půlkrajíc,někdy měně,jindy více.
7. bře 2010 ve 23:06  • Odpověz
S chrupem vede Taďa :slight_smile: ,ten má 16 a pětky nejsou zatm v krátkodobém plánu a Mikymu leze teď pět zubů najednou,božatko :frowning2: ,ale snáší to statečně! Pak na tom budou stejně,bráchové :slight_smile: . Co ještě jste probraly.... Jo ještě k jídlu,vlastně mlíku. U nás se taky teda nevypije půllitr denně,pijou 2x,ráno mezi 6-7 a večer před usnutím,dohromady 390ml vody plus ta směska,něco to nabyde... takže to skoro bude :sweat_smile: Ad kaše,dávám tak 1x týdně,klukům teda chutnají skoro všechny,spíš záleží na mně,s čím jsem spokojená :sweat_smile: ,jsou tolerantní :grinning:, takže t.č. máme do zásoby hami a humanu. Jo a ještě o nočníku třeba poreferovat... tak vysazuju jen Mikeše od 17.měsíce a celkem se i dařilo než ochořel,to jsem to nedrtila a rázem jsme se octli zas na začátku :unamused: Taďa ten na to nechce ani sednut,no te´d se to trošičku spravilo,začal říkat lulu a když ho svleču a nechám ho,tak si aj sedne,ale donedávna,když byly kaťata dole,tak sedět ani za nic :angry: Hlasí,když má kaku,ovšem trošku pozdě :sweat_smile: :slight_smile: Takže nějak bojejem...
7. bře 2010 ve 23:22  • Odpověz
No určitě jsem toho chtěla napsat ještě spostu,ale jak čučím na hodiny,tak musím už chrnět... no vidíte ještě ke spaní jsem se nevyjádřila,tak snad dorazím zas brzo :sweat_smile:

jaanjo: hoky fajnacké :slight_smile:!

Bohužel jiri a oli jsem nestihla,ale polepším se! :sweat_smile: :wink: Jo taky je třeba tady vyrovnat skore,co se pohlaví týče,chlapi jsou v oslabení :grinning: ,takže se těšte na moje příspěvky! :wink:

Teď valím chrnět a příslib do budoucna...doplním aktuál fota do alba! Mějte se famfárově :grinning:
7. bře 2010 ve 23:29  • Odpověz
Ahój Skarbek,koněčně taky chlapská posila :wink:
U nás kluci odmítají jogurty a banány,ale to už jsem vám asi psala.Tvaroh jim teda jede pořád tak aspoň tak.Dopoledne se k jídlu poslední dobou moc nemají,ale k večeru by nás sežrali i s botama :grinning: Sváču mají tak po třetí hodině a pak jdeme ven a když příjdem domů kolem páte musíme dát zase něco a pak mají v půl sedmé večeři-nutrilon + nem. kaši plnou flašu a vyžahnou do dna.
Dneska Pavlin zase v noci zlobil,už kolem jedné výrazně kňoural v postýlce :angry: ,no vyměkla jsem a vzala ho do postele a pak jsem se vzbudila kolem třetí a šoupla ho zpátky do postýlky a v pět už tam zas stál a békal :angry: Asi vysledoval,že z obýváku zmizela postýlka a nemám ho kam přesunout,ale až já se naštvu tak ji mám v cukuletu rozloženou :grinning:
Včera měl Péťa horečku 38,3 ,ale jinak vypadal dobře ,žádný kašel,rýma tak snad se z toho nic nevyklube :unamused: Po očkování už je to dlouho tak reakce to asi nebyla.Dneska zatím bez teploty.
Jaani,s tím foťákem to je u nás stejné,sotva ho zapnu už se hlasí vybitý :angry: Musím koupit nové baterky asi.
8. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahoj skarbek, no supééér, že jste zdraví a zase tady!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :grinning: Naše křepeličky se držej, pořád jsou zdravé, ťuk, ťuk.
Vidíš, stačí přijít semtam, a napsat to hlavní... my tu tak plkáme průběžně o blbinkách :wink: :grinning:
Jen jsem se chtěla zeptat, jaký děláš puding - nějaký ze zdrav. výživy? S plnotučným mlékem? A s tím tvarohem šleháš puding nebo jogurt?
8. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
Tož ahojky!

jsem to nějak zakřikla s tím zdravím :frowning2: :angry: teda kluci zatial v poho,ale o mě se pokouší jakýs mor bacilový. Před měsícem jsem absolvovala střevní chřipajznu a teď mi to zas silně připomíná onu záležitost :confounded: tož uvidím,jak se to do rána vyvrbí...

jaanja: vařím obyčejný puding z plnotučného mléka. Trošku osladím a pak vyšlehám s tvarohem. To jim chutnalo,dělala jsem to prvně,tak uvidíme,jak pochodíme příště. Zkoušela jsem právě i pudin z vegy,ale peněz utracených a stejně to nejedli... pravda bylo to trochu specifické chuti :sweat_smile: možná,kdybych to osladila více... snažíme se trochu kočírovat příjem cukru,ale možná to zbytečně řešíme... :fearful:

oli: snad Pavlík bude fit! Ty horečky nesnáším :angry: ,vždycky si vzpomenu na febrilní křeče... :frowning2: Jdu si prohlídnout tvoje albíčko :slight_smile:

Vyspěte se a zítra sem :wink: pa
8. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
Ahojky,

Skarbečku tak super že jsi se zase ozvala :wink: tož já jsem závislák na netu takže tu jsem často, naše babi se rozhoupala a i když komunikujeme minimálně holky si začala brát na cca hodinu dopoledne a hodinu k večeru, což je prostě paráda!!!!když si včera dopolko nepřišla nevěděla jsem už čím je zabavit, dopolko ted nechodíme ven ale jak se oteplí tak asi zase začneme, což si přiznejme je čím dál náročnější, ale co zhubnout potřebuju!!!

ten puding zkusím a tvaroh z vaničky nebo normoš? a luštěniny, krom červ.čočky dáváš jaké?

mě zase bolí záda tak jsem se objednala na masáž ale paní může až v úterý :confounded: tak at jste všichni brzo OK, jinak je to na levačku.
9. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
Ahojky ,no už jsme bez teplot a zatím nic jiného jim není tak snad to bude ok.
Jiři,já byla včera na koupeli a masáži v lázních,jé to bylo žůžo,minule jsem byla na lávových kamenech a ještě jdu za týden na aroma masáž :sunglasses:
Pudink s tvarohem u nás úspěch neměl,ale jinak mají oboje rádi,ale dohromady asi né :grinning:
9. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Jéé Oli tak to máš super!!! ta naše masérka dělá jen obyč.masáže ale dostali jsme tam pernamentku tak nevymrčuju.Jinak když byly holky malušké tak jsem byla u maséra a ten měl i ty lávové kameny, krásně příjemné, byl takovej lepší ale i dražší, ale už tam ted není :unamused:
9. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
Jiři,já dostala od manžy poukaz do lázní k vánocům,tak jsem si vybrala od každého něco :wink: Sama bych si to asi nezaplatila,ty kameny a aroma stojí každá 390-částečná,celková 600.Docela dobrej byznys.
Dneska mě v noci masíroval v posteli opět Pavlouš :angry: Na včera spal celou noc a dneska zas otravoval,vždycky mě nechá asi jednu noc vyspat :grinning:
10. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
Zdar vy lázeňské poválečky :grinning: :wink:

...no to se teda někdo má,takové rozmazlování to bych si nechala taky líbít! Závidím... :sweat_smile:

jiri: závislák nezávislák,stejně nechápu,jak to stíháš! Já po celodenním kolotoči,už ani kolikrát,nemám náladu k tomu sedat :sweat_smile: a dokupy s klukama to nejde a jsem tomu vlastně i ráda pač bych jistě hřešila na jejich úkor :fearful: Jj,mít taky babi,co by si kluky brala 2x denně na hoďku... LUXUS! To máš vážně prima! Taky už nevím,co vymýšlet... furt dokola to samé,čity čity,šrouby šrouby,pak ještě hrajem na vaření,vytahujem a schováváme hrnce(gagu :grinning: ),mezitím lulu,kaku a tak furt... A jak vy si hrajete? Stran tvarohu nějak nešpekuluju,mívám různé,takže te,co mám,jim dám. Myslíš,že na tom sejde? A luštěniny... to mě dostalo :slight_smile: kromě red čočky vlasntě nejedí nic :sweat_smile: :grinning: teda měli jednou fazole,ale zdalo se mi,že je trochu kruti,takže nic...

oli: skoukla jsem fotky a kluci jsou každý jiný,ale úplně... že jo? Jsou legrační :slight_smile: A jaké mají vlasiska! Teda jen jeden...teď nevím který :sweat_smile: Už jste stříhali? A všimla jsem,že máš ještě dceru...pomáhá? A hraje si s kluky nebo má teď svoje starosti :slight_smile: ?

jaanja: dnes jsme poslouchali kašpárka a hned jsem si vzpomněla,když si psala o oldovi,jak se skoro křížoval :grinning: :grinning: U nás to jednu dobu vyhrávalo 3x denně,kluci to milujou a stačí zanotovat 1. skladbu...černá káva boleslava,bílý mlíko do kafe se dává... a už běží do kuchyně dělat tany tany,tam jim to pouštíme :grinning: Máte nosič doma či jen vypalovačka? Kdyby jste náhodo chtěli udat origoš CD,hlásím se :slight_smile:
10. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj holky,
občas vás čtu. ale nějak už to nestíhám :sweat_smile:.

Skarbku, mooooc zdravím, onehdy jsem na vás myslela, co asi děláte a jak se máte. Tento týden chodím do práce, tak nestíhám, pokusím se něco víc napsat o víkendu nebo příští týden. Od úterka jsem zase doma, tak pak se snad urvu. Od té doby, co se holky změnily ve Spidermanky a jsou všude, už to není taková pohodička :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Zjistila jsem, že jsou prosti veškerého pudu sebezáchovy a dělají všechno proto, aby se co nejdřív zmrzačily :frowning2: nebo mě připravily o nervy :angry:. Tak zatím.

Mějte se všichni krááásně.
10. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
Jinak jsme byli dneska venku,3/4 hodiny a bylo to moc fajn. Zašli jsme do pekárny pro chleba a všem nám to prospělo,jen ať už se kurňa oteplí!!! Zítra máme v plánu návštěvu u našich,tak taky aspoň trochu změna. Včera jsem vzpomínala na to kolik nás tu na začátku bylo...že?! A teď... :confused: No všechny máme asi,co dělat... :sweat_smile: Holky tak mě napadlo,jakou máte denní spotřebu plínek? Mě se zdá,že to fut nějak richlo mizí... :unamused: :angry:
10. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
Pré poválečky :grinning: :grinning: :grinning:
Skarbek,to Pavlík je ten vlasatější,ofinu už jsem mu stříhala aspoň 4x a posledně i kolem ušisek,a už mu to zas leze do očí tak zítra zas budu stříhat :wink: Jo a dceruška moje je líná jako něco,nechápu po kem ta holka je :angry: Kluci-myslím jako jejího věku- ji nijak nezajímají,je to pecka domácí :unamused:
Taky nevím co už mám s nima dělat,mám je pořád za zadkem a jak s nima nesedím a nehraju tak řvou.Babku mám v baráku,poprvé byla s klukama venku asi v 11 měs. někdy si je taky vezme na hoďku ven,někdy 3x týdně ,někdy za celý týden vůbec.Cože to posloucháte za hity,to neznám.U nás jede tancovala žížala,takový ty lidovky a ještě mají rádi mého miláčka Elvise :wink:
10. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz
hoj,

tak se mi to líbí :wink: :wink: když si můžu počíst.Tož naše babi je taky v baráku, holky si bere pouze domů venku by to s něma nedala a v kočáře je vozila naposledy někdy v říjnu nebo listopadu, ale neva, fakt mi to takhle pomůže, můžu rychle vysát vytřít nebo skočit nakoupit, uvařit holkám nebo sednout k netu :wink:
My si teda taky hodně hrajem, pokoupila jsem kde co :confused: a baví je všechno chvilku.

Nevím jestli jsem to psala i sem koupila jsem naposledy takové dřevěné vkládačky a pak z ikey labirint, občas sednou na odrážedlo a dost prohlížíme knížky, ted jsem ještě objednala toho hracího šneka FP nevím jestli už na něj nebudou velké, ale i ty vkládací tvary se dají skládat na sebe, jj kostky jsou taky v kurzu, vždy aspon chvíli, spíš jsem přemýšlela co do vany, zatím mají kelímky od jogurtů, už je to moc nebaví....No nejraději jsou venku, to má Pavlína v prdelce vrtulku a lítá po celým sídlišti a já s Lucou za ní.....pak je strčím zpět do kočáru a jedem drandit a spát.
Pouštím Patrasku a Maxíky.to má klipy a pak písničky z pohádek jen na cd a zpíváme u toho a hity z rodinky :grinning:
Spotřeba plín :confused: cca 5ks na den a dítě +-, my zatím moc nenočníkujem, nechám to na léto.Já si dřív potrpěla na pampersky a ted už je mi to jedno, beru co je v akci happy, hugies, měli jsme i klasiku z hypernovy.

Mury, ty už chodíš do práce? tak to máš můj obdiv, jako penízky by se hodily, o tom žádná, my nejvíc uvalíme za jídlo :confused: ale do práce bych nechtěla, já se vlastně asi ani nemám kam vrátit a kdo hlídá holky?se nějak střídáte s manžou?
11. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Jiři,no já jsem zase radši když je vezmou ven,oni jsou takový trošku nepořádní,smrdí to tam po kočkách :zipper_mouth: ....Ale teď je děda v důchodu tak to tam dává trochu do kupy.
Normálně kluci teď vytuhli ,leží tady na zemi na dece a spí,no aspoň můžu v klidu uvařit a nikdo na mě nevisí :grinning:
Ve vaně máme taky spíš kelímky a hoši z toho chlastají jak duhy :grinning:
Plínky u nás tak 6 na jednoho,Pavlík hodně pije tak ten tak o jednu víc. Pampersky mi příjdou snad nejhorší-hlavně ty sleep play.Nakupuju co je v akci.Na noc jedině hugies premium.
Letím vařit dokud se spí .
11. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahojky,

Jiři, chodím jen na 1 týden v měsíci, abych se dostala mezi lidi a doma se z toho nezbláznila :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Od 11 do 19,30, takže v půl jedenácté musím odjet, to přijde moje zlatá mamka a hlídá do 16,00-17,00, než přijede Tomáš z práce, pak už je s dětma on. Většinou mu pomáhá ještě Martin, ale někdy, když mladej pán nemá náladu, tak je má na krku všechny tři. A vracím se kolem 20,00 hodiny akorát na krmení a spaní :grinning:. Teď jsem byla 4 dny, dnes mám volno, a pak jdu ještě v ponděl,í a pak až po Velikonocích. Je to spíš o tom, že úplně nevypadnu ze systému a dostanu se mezi lidi, protože když odečtu benzín a daně, tak mi zbude úplná almužna :frowning2: .
12. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
Muri stejně tě obdivuju :slight_smile: každá kačka dobrá :slight_smile: a co máš za profesi? Víš dneska jsem na tebe myslela :slight_smile: psala jsem si teda dotaz i na dvojčata.

jde mi o tohle, dneska jsem prodala našeho herqula a to jsem ráda, ale...měli jsme v plánu koupit crozer, manžel je ted trochu proti páč prý neprojede dveřma v paneláku a přeci ho nebudem pořád skládat, za 2/ jsem se dočetla že jako kočár není úplně vhodný ale právě ty jsi kdysi psala že ho jako kočár využíváš, že? je fakt že v obchodě s ním asi neprojedu, že?
Tak nevím :confused: my toho na kole moc nepojezdíme, dříve tedy jo, ale ted nevím no, chtěla jsem ho i jako kočár.
Teda mě by ani nenapadlo ho nějak moc chtít ale jedna mamina mi ho sama nabídla.

Pak jsem narazila na TFK twinertwist a nebo na jané powertwin, ten asi momentálně vede že by holky spolu o vše v kočáru nebojovaly :frowning2: mám sice golfky, ale velký kočár je prostě pohodlnější :wink:
a zima sice neskončila ale za rok budou mít holky teprve 2roky a to se mi nezdá že by jsme se obešly bez kočáru, u nás je sněhu vždy plno takže mít na zimu jen golfky je nemyslitelné :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli ve vaně holky také pijí z kelímků aspon to vypilujou :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Jiři, dělala jsem vedoucí pokladen v Albertě a zástupce manažera, ale teď na té brigádě jsem normálně na pokladně nebo vybaluju.

K tomu croozeru - já na něj nedám dopustit, ale jsme na dědině, když jdu do obchodu, tak ho i s holkama nechám před obchodem (vždycky se někdo najde, kdo jim dělá společnost - výhoda, že se všichni známe :slight_smile:), dveřma do bytovky nám projede tak tak, do auta ho musím složit na placato a sundat přední kolo, pokud nemám daný otočný. Ale v létě jsem s ním hodně jezdila za kolem, když byl Tomáš v práci. Vždycky jsme vyrazily se ségrou a kámoškou a jejich klukama. Já bych si netroufla je vézt na jednom kole, i když by každá měla cyklosedačku. Kdybych se vysekala, tak bych mláskla i s nima, takhle spadnu jenom já a vozík zůstane stát. A pokud by do nás někdo napral, tak nás zramuje tak i tak :frowning2: . Jinak mám ještě spider swing, s tím jsem jezdila celou zimu, pokud to teda nebylo na sáňky, a golfky aria twin, když jedu do města k doktorce nebo jen tak na couračku. Ale ten spider budu teďka taky prodávat (holky už se mi tam skoro nevlezou), počítám s tím, že příští zimu budou holky už ťapkat samy, a pokud bude sníh, tak vytáhnu saně nebo toho croozra, když sníh nebude, zvládnu to s golfkama.
Jo a holky mi v kočáře moc nespávají. V croozeru si zdřímly, kdy chtěly, ale na cílený spaní to není.
Pokud máš možnost si ho vyzkoušet, tak to určitě udělej, my sice koupili naslepo, ale jsme fakt spokojení - jsme zvyklí hodně cajdat po lese a na nějaký ty túry (no spíš túřičky :grinning: ), tak ho fakt využijeme.
Jo a ještě jedna poznámečka - ségra má kluka, v listopadu mu byly dva roky a celou zimu odchodil po svých, maximálně mu občas vzala sáňky. On už teda chodil bez kočáru od podzima, a to chodíme ven vždycky aspoň na hodinu a půl a přes 2 km určitě ujdeme.
Tak dej pak vědět, jak jste se rozhodli.
12. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
Jiři a za kolik jsi prodala Herqula? Když máš golfky asi bych jiný kočár už nekupovala,teď jaro a léto s ním odjezdíš v pohodě a myslím,že ty tvoje dvě žihadla už na příští zimu kočík potřebovat nebudou :wink: Crozer nemáme a ani neplánuju tak s tím neporadím .Koupila jsem teď dvě cyklosedačky ,ale jednu si dám já a druhou manža,na jednom kole bych je nevezla. S vozíkem bych se u nás bála,jsou tady blbé silnice a lidi jezděj jak hovada :rolling_eyes:
Murečko,já kdybych měla hlídání tak taky svištím do práce,trochu mezi lidi,někdy už mi vážně hrabe.No plánuju aspoň rekvalifikaci,trošku doplnit vzdělání,protože kvůli mojí dcerunce tedy spíše kvůli moji blbosti jsem musela přerušit školu a tudíž mám jen základní vzdělání :pensive:
12. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
Oli prodala jsem ho za 5,5tis nic moc no, koupila jsem ho za 11tis použitej, ale chybělo nám to přední madlo a nedá se sehnat obepsala jsem e-mailama kde koho, prostě výrobce už kočár 2hý rok nevyrábí a náhradní díly nejsou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky já to myslela tak že jednu veme manžel a druhou já sama bych taky nejela!!! On můj chlap je u ČD takže směnuje a já sama s holkama výletovat nebudu, chtěla jsem to je k nám na zahradu /ale je tam kus polňačky/a nebo k bráchovi bydlí cca 5km od nás po cyklostezce.zas si ale říkám jestli to vůbec má cenu kolikrát za to léto vyjedeme.A navíc manžel jak dělá s lidma tak se pak max věnuje zahradě tráví tam skoro veškerý čas prostě ho to baví a výletovat s náma se mu moc nechce.../nechce chodit ani v létě na bazén/ ale chce abysme s holkama trávily čas na zahradě/prý se můou koupat tam/ , jako není to tam špatný ale je to kolonie, tudíž budou rázovat po zahradách už je vidím potvory!!§zvlát Pavlína to je tak vyčůraný dítě ale Luca se teda rychle učí od ní...no poněkom to asi mají, že :grinning:

Muri, kdybych měla jen jedno dítě tak s ním taky rázuju, je to pohoda, stačí když jdem dva nebo víc jako tuhle minulou sobotu, ony holky krásně ťapou jen tu se jedna někde zastaví druhá letí dál a ta první se otočí a jde na druhou stranu a jsem v ....víš kde :grinning: máme kšíry teď jsem je užila v krmící židli a asi je zas vytáhnu ven, ale já bych raději aby poslechly, takhle lidi čůmí jak prdlí.Chci je naučit že když jim řeknu že mají jít tím směrem kam potřebuju a nepůjdou, zdůrazním že je šupnu do kočáru, řeknu to 3x a prostě je tam mrsknu.Jako ne že bych na prochajdě někam cíleně šla jde mi o to aby šly obě stejným směrem, věnuju se jen jim ale musí je uhlídat.

Jinak mě se holky teda do práce vůůbec nechce, ta má mě ani nebavila a kdoví co mě čeká.Tak jsem si říkala že bych si udělala rekvalifikaci na nějakou ošetřovatelku do nemocnice to by mě i bavilo, záleží ale na prac. době, potřebuju tak od 7-15h kvůli případné školce,jinak já šla od Martíse v 10měs do práce a krom peněz mi to nic nedalo, vlastně dalo, ušetřilo mi to spoustu učení páč u nás se na vše musí skládat zkoušky a ty na mAteřský propadnou jako mě teď.

Jinak jak to pročítám zpět, fakt si nedovedu představit že za rok s něma potlapu na nákup, za každou ruku jednu a kam dám tašku s nákupem? do obchodu to je kousek cca 10minut loudavé chůze ale přes 2silnice :frowning2:
12. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jiři, já tě naprosto chápu, já jen chtěla říct, že ve 2 letech už v pohodě ujdou kusanec cesty - o stylu jsem ovšem nemluvila :grinning: :grinning: :grinning: - tak nebudou potřebovat kočár. Vojta (od ségry) je zvyklej chodit za ruku, tak prostě ťape s náma. Já taky netuším, jak to budu s holkama dělat, zatím pořádně chodí jen Eliška, Adéla předvádí něco nedefinovatelnýho, tak se jí třeba časem podaří tomu dát nějakou formu :sweat_smile:. Jo, a na nákupy plánuju ruksak, předpokládám, že ruce budu potřebovat k chytání (a trestání :sweat_smile: ) divé zvěře :grinning: . Máme obchod na náměstí, kde se točí autobusy a parkujou auta, musím taky přes hlavní (dost frekventovanou) silnici, takže počítám, že si určitě pořídím kšíry. Moje mamka se chytá za hlavu, co tomu řeknou lidi, že mám holky na vodítku jak psy, ale to je mě fuk. Ať si každej říká, co chce, hlavně když mi to pomůže holky zvládnout, ne?

Oli, já bych do té práce fakt jít nemohla, kdybych neměla moji mamku, a kdyby přítel holky v poho nezvládal. Třeba jeho mamka se holky zatím hlídat bojí, i když vychovala 3 děti. Když jsem jí řekla, že bysme chtěli o prázdninách tak na týden s holkama přijet, až bude mít dovolenou, tak jsem ji teda pěkně vyděsila :frowning2:. Ale zase je třeba perfektní k dětem od 4 roků výš. Tolik bylo Martinovi, když jsem začala chodit s Tomášem, a to jako babička fungovala naprosto úžasně, přestože Martin není jejich. Tak na to spolíhám i s holkama :slight_smile:.
12. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz
Hello :slight_smile:

kdepak je jaanja? :confused:

muri: zdareeeec! :slight_smile: ráda,tě "vidím" :dizzy_face: . To je hezké,že jsi si na nás vzpomněla :slight_smile: Já taky sem tam vzpomenu,ale času fakt moc není a to teda nechodím do rachoty. Mě práce nechybí,ale do kolektivu bych ráda,doma to je někdy o nervy! Určitě to znáš :wink: A jak dlouho už chodíš? Holky spidermanky,jo? :grinning: Kluci taky,je to maras,všude vylezou,židle,stůl není problém a vymyšlejí kdeco. Takže je mám u linky v jednom kuse :angry:,musí u všeho být,všecko vidět a všecko zkusit,už se "těším",až mi budou se vším "pomáhat" :sweat_smile: :grinning: A jak se Vám vede? Jste zdraví celou zimu či jste marodili? A co Martin jaké měl vysvěčo? Musím kuknout na fotky... A co u fiall? Jak dopadl KET? Na ně taky myslívám,fiall mi i psala,ale prostě nestíhám komunikovat,bohužel :cry: .

oli: tak ostřiháno? :wink: No to mi neříkej,že takové puberťačce se nazapalujou lýtka?! :fearful: Zas nemáš aspoň starosti,kde,s kým je a co tam dělá... :sweat_smile: ale to příjde :wink: A ani žádné koníčky nemá?

jiri: croozra máme taky. Kluci ho dostali k prvním narozeninám. Mnoho jsme toho tedy loni nenalezdili,ale je to parádní vozidlo! Právě,když jsme ho koupili,tak jsme skoro úplně odbourali kočár,protože je prostě naprosto bezkonkurenční! :sunglasses: Je lehký,dobře ovladatelný,skladný... prostě nevím,co bych vytkla... snad kromě ceny :sweat_smile: :wink: Bohužel se nám však stala věc,s kterou jsme nepočítali,a tože od jisté doby (nevíme čím to je) nám nechce Taďo v croozru sedět. Jakmile ho tam usadíme,tak spustí hysterický pláč a nepřestane dokud ho nevyndáme :frowning2: :angry: A to loni jsme s nima tak jezdili kolmo,chodili na výlety,manža je vozil na bruslích (kolečkových),chodili do města a pak se to jednou prostě zvrtlo. Nevíme proč. Takže i tose může stát,ať viš,než investujete. Doufám,že se to ještě v dobré obrátí a budem zas trajdat!

Holky frčím dělat společnost chlopkovido pelechu :grinning: dobrou...
13. bře 2010 ve 23:06  • Odpověz
Čus maminy, byli jsme u dědy a babi v Pardubkách... Néé úplnej relax, ale stihla jsem přečíst knížku o 500 stranách, tak to o něčem svědčí :wink:

murecka: tý brďo, to máš teda můj obdiv, že ještě takhle celý týden pracuješ...!!! Já bych taky ráda pracovala, měla bych snad nějaký čas po večerech, uvidíme, jestli půjde dělat z domova pro mého zaměstanavatele.

skarbek: kašpárka máme jen zkopčenýho... já to teda vyhrabu, a zítra pustím, třeba se to holkám bude líbit, a budeme to pouštět, až tatínek nebude doma :sunglasses: Jinak plín tak 6 na osobu a den :dizzy_face:

jirule: já si taky spíš myslím, že ve 2 letech už ty děti kočár skoro potřebovat nebudou.. Co znám dvojčata tady na sídlišti, tak ve 2 letech už jsem je s kočárem skoro neviděla. A maminky nosí batůžek, aby měly ruce volné :slight_smile: Kšíry občas používáme, ale zatím jen, když jdeme ve dvou. Když jdu s holkama sama, tak mi to moc nepomáhá a holky to hodně omezuje v pohybu, takže je vytáhnu, jen kdybychom šly někde po silnici. A nikdo po nás teda zatím nečuměl, ani neměl řeči o dětech na vodítku :sunglasses: spíš potkáváme hodně mamin, co mají i jedno dítko na kšírách.
Jinak jste dobrý, že jste za kočár ještě něco utržili, ten náš bude tak na zahradu, dali jsme mu zabrat :wink:

S tím kočárem mi teda zamotáváte hlavu, o croozerovi teda nesním, ale spíš o Aria Twin, teď jsem dostala nabídku ještě na golfky Chicco, a koukala i na další kočáry, a prostě jsem v prčicích.. bohužel nemám možnost ty kočáry někde u nás okouknout v reálu.. (kromě těch chicco, ale ty už jsou po 2 dvojčatech, bez záruky, tak se mi do nich jít nechce)
15. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
Jo, a ještě jsem se jen tak chtěla zeptat, jestli už mají vaše dětičky záchvaty vzteku. Mě překvapila Julinka v Pardubicích, vždycky je tam ještě nějak víc fixovaná na Oldu, ale tentokrát poslední den řvala celé dopoledne, dupala, no prostě vyváděla jak nikdy před tím. Nechala se vzít do náruče, ale jak měla jít zpátky na zem, tak zase neuvěřitelnej řev, když Olda zmizel, tak úplné pomatení smyslů. Děda s babi z toho byli úplně vedle, a málem nás nenechali odjet... doma se docela umravnila, ale stejně už se vztekají víc a cíleněji.. to už je jako to období vzdoru??? :confused: :confounded: :sunglasses:
15. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
Muri - to máš tak všechno nový je pro lidi ze začátku divný - dřív se něco takovýho nevidělo aby po ulici chodili děti na vodítku - jenže taky z 99 % měly maminy dítka po jednom takže se to tak nějak dalo. Ale s těma dvojkama je to docela komplikovaný - správně děláš - ať si lidi říkají co chtějí - hlavně když víš že ti děcka nevlítnou někam pod auto :wink:

Jaanja - pokud jde o Aria Twin - já jsem s nima spokojená - lehounkej, skladnej kočárek a co mě osobně se moc líbí je že má tu spojenou rukojeť :wink:
16. bře 2010 v 00:19  • Odpověz
ahojte,

tak croozera jsem odvolala :unamused:

jaanjo tak takové záchvaty holky ještě neměly ale stalo se třeba že chce Pavla ke mě do náruče, řeknu že si jí nevezmu že mám Lucku, tak si lehne na břicho začne fňukat /ne řvát/ a kope u toho nohama :stuck_out_tongue_closed_eyes: i Lucina se umí pěkně naštvat ale ta prostě začne brečet, pořád si něco berou, žduchají se, plácají se, jako je sranda je pozorovat jak takovej prďous malej a snaží se prosadit si to svý co chce :slight_smile:
Jinak holky jsou spíš mamánci takže se řve když odcházím já ale myslím že je manžel zabaví a jsou hned v pohodě, ale neptala jsem se,řvaly třeba zrovna dnes když jsem odcházela s Martinem pryč.

Jaanjo, aria jsou co chvíla na dvojčatech na prodej /ale to asi víš/ jinak mě se od pohledu taky moc líbily /ty ppultíky, paráda, spojená rukojeť, taky fajn/ ale olfky už mám vyřešené.Kočár už po dvou dvojčatech bych já osobně nebrala, zrovna dnes jsem jeden takový /jané powertwin/ odmítla i když cena byla super, mám strach aby to už nebylo nějaké chrastítko.Po jedněch dětech budiž, ale to je jistě každého věc :wink:

Kšíry u nás budou opět v kurzu, dnes jsem s nimi na volno nebyla ale včerejšek to byla makajda :slight_smile: Pavlína nechodí, přímo běhá, takže slova pomalu, běž pomalu, nic ti neuteče, pomalu, pozor , spadneš atd jsem mlela celou hodinu :grinning: Lucku jsem chvíli tahala za ruku a pak už se chtěla nosit což i pro mě bylo lepší aspoň jsem líp stíhala Pavču :sweat_smile: Ale užily si to holky, byly sice jako čuňata /doslova-vše jsem hned házela do pračky/ ale spokojený
16. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
jankatr: ty máš ještě "malé děti", tak se vám určitě PP Aria Twin vyplatí, ale já teď právě váhám, protože na dvojcata.cz kritikové píšou, že to není kočár pro větší děti :unamused: :confused: Ale potřebuju něco lehkého, teď už se jen modlím, aby byl konec zimy, protože jsem sebou předminulý týden švihla na ledu (byl schovanej pod sněhem), jednou rukou jsem držela kočár a přemýšlela, jak z toho ven.. kdybych holky pustila, tak jedou z kopce dolů po silnici s prudkou zatáčkou, takže by to asi nevybraly :wink: No, došoupala jsem se po ledu ke kraji, kde byly závěje, a vyvázly jsme.. Ale nerada teď chodím z kopce, jak to taje, tak je člověk na zemi raz dva. Na příští zimu si pořídím něco na boty, aby se mi to nesmekalo, mám po letošní zimě na každé půlce pořádnou modřinu :dizzy_face:

jirule: a když jsi chtěla croozer, nelíbil by se ti třeba ABC Design 3W TWIN AIR? http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=832279 Teda, ale ten není vlastně zrovna lehkej.. :unamused:

S volným časem mám utrum, neb zítra nám obestavěj panelák lešením a v pondělí začnou měnit okna a balkóny a zateplovat :frowning2: Teď to dělají na vedlejším domě a je to děsnej bordel a kravál.. tak řeším, co s holkama - konkrétně mi jde o odpolední spaní.. asi budou muset do kočáru a budeme trajdat venku.. takže nestihnu při jejich spaní nic :unamused: Já žila v domnění, že termín byl červen-srpen, tak jsem docela v šoku.
16. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
Ahój :wink:
No u nás jsou taky trochu záchvaty.Péťa,když má chovací den a položíš ho tak to je katastrofa :rolling_eyes: Někdy i když odejdu z místnosti.A větší mamánek je Pavlík,už začíná i trochu žárlit,jak vidí Péťu že je u mě tak už běží a cpe se ke mě a odstrkuje ho.
Taky jsem koukala na golfky,ale kupovat asi nebudem,když vidím ty herqulesy jak se prodávaj tak už ho dorasujem do konce.Akorát mě štve ,že ho teď musím skládat do auta,koupili jsme jiné auto a do toho starého Chryslera jsem ho šoupla normálka nerozložený.
Dneska jsem kluky vypustila na zahradě a taky byli jak prasata,hlavně Pája,to je taky torpédo.Každá kalužinka byla jeho a jak se mu líbilo ,když si do ní sedl.Budu muset pořídit gumáky :grinning:
16. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.