• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčata 2008/2009

(Zamčená)
22. července 2011 
Jaanjo, kočár je teda za parádní cenu ale já už se rozhodla že chci tandem, pokud ho tedy pořídím, holky budou mít v zimě 2roky tak aby měly pohodlí a každá své, i v herqulesu to byly boje o cumel o plínu nebo si stahovaly čepice :stuck_out_tongue_closed_eyes: přiznám že moooc se mi líbil TFK, ten má i sedačky jakoby trochu oddělené, dostala jsem nabídku v takovéto barvičce http://www.email.cz/getAttachment?session=%60%A0%DB%10%9D%E0%AC%17%F7%C3X%1AA%DE%EFLic%F3%82%0A%BD%DFC%13%80%B7%28%90%B0%86%DF%99%C5%AE%93%A5%7C%DD%1F9%C4t%CE%D3%9F%98%AC%21%14%91%CBX%EDUQ%CD%A6%03%E6%C4%CB%28Kr%8E%8Cq%05%C3%3A%B8_%04%7D%A6%3DhJe%1F%BC%80sm%E2%7E%EDl3%18U9%BE%82%91L%C0%D3-%9F%01%FA%01p%22%29%DA%D1%40%A4%3F%B1%E1a1%29%1DN%EB%04d%3B%DF%D5%E9%02s%FC%DE%9B%27%82M%E7%92%B2%D1%B8%EB%92%27%FA%F7%B3%28%1Dl%0BJkg ten se mi líbil moc a nebo ještě sytě červenej taky pěknej.No přesně jak píšeš není moc šance ty kočáry vidět a vyzkoušet, takže já vybírám jen podle spokojenosti druhých :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
jinak bordel při opravě a hluk to bude fakt blbý!!! ale výsledek bude super, u nás se bohužel zateplovat nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: a my konkrétně bychom to opravdu ocenili /7patro pod střechou/ takže v zimě zima, v létě horko a jedna venkovní stěna nám každou zimu plesniví páč tak spárama zatíká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Holky od koho berete bebilon?
17. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
No Jaanja - oni jsou sice mladší ale jestli o moc menší to nevím. Kuba měl v 10 měsících 10,8kg a Matěj 8,5 (aspoň ten to zachraňuje :sweat_smile: ) takže žádní mrňouskové :grinning:
Ty kopce jsou fakt hrozný - taky se děsně bojím - když jedem s velkým kočárem tak mám před sebou nějakých 45kg když mám ještě tašku a něco pod kočárem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
Oli, já ho brala 3x, ale už nevím kontakt, nejde mi to dohledat, je to už dlouho, ale z mmb, vím že mi paní doporučila Smilers /co má trojky/ vždy vše došlo v pohodě, Mám doma ještě 3krabice a pak hodlám přesedlat na sunar, ony stejně holky mlíku moc nedají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
jirule: dlouhej odkaz mi nějak nejde :confused: :dizzy_face: ale určitě to bude super kočár :sunglasses:
S tím zateplovaním mě fakt omejou, určitě je to potřeba, ale my asi budeme mít tu smůlu, že to schytáme 2x, možná se totiž budeme stěhovat do jiného vchodu, kde začne to stejné tak za 2-3 měsíce :unamused: (pravděpodobná doba, kdy se hneme i my).
Hele, a jak to teď děláš, když jdeš s holkama ven s kočárem? Kde máš uloženej kočár? Doma? Bereš ho pak výtahem? My jsme teď v přízemí, takže holky nechám doma, skočím do sklepa pro kočár, připravím si ho ke dveřím a holky si tam po schodech donesu (když jdeme jen s kočárem, nedávám jim boty).

jankatr: tak Kuba má myslím jak naše holky teď, to je fakt :slight_smile:

olinapa: Bebilon jsem brala od této paní http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=70583, vždy spokojenost. Teď ale kupuju Nutrilon v dm, syslím si slevové jokery a 10% slevy, a ono to vyjde ještě o chlup levněji než v tom Polsku.
17. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
Ahojky - když jste tu řešily ten Croozer - koukněte sem :wink: http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=1978791
17. bře 2010 ve 23:41  • Odpověz
ahojky!!

tak je tu novej kůň, pro mě děs a hrůza :confused: snad se brzy adaptuji.Holky dnes jsem byla s holkama zase na prochajdě, naštěstí s náma ještě kámoška s holčičkou, vzala jsem Luce odrážedlo /jezdí už pěkně/ Pavlíně auto /taky odrážedlo/ale baví ji to tlačit před sebou.No řeknu vám prochajda 3/4 hodiny a moje nervy v kyblu ještě že s námi byla ta kámoška, její dítě hodné absolutně v pohodě takže honila vždy jednu mou, já tu druhou a mezitím jsem utírala sople :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hrozný, já jsem zvědavá jak nám to půjde dál :wink: já mám fakt nervy v čudu ještě ted a to už spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem si dala 2dcl vínka ale asi nebudou stačit :grinning:
20. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
jirule: no jo, snad si na to zvyknem, moc krok kupředu mi to nepřipadá, takové divně nepřehledné :angry:
Procházky bývají výživné, to máš pravdu :grinning: Ještě uvažuju, jak rychle nechat holky očkovat proti žloutence, když na vše venku sahají.
21. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jinak..včera jsem se nějak dostala k nejrůznějším videům o dvojčatech, a zaujalo mě tohle - dvě holčiny srostlé celým tělem, vlastně jedno tělo a 2 hlavy http://www.youtube.com/watch?v=BkKWApOAG2g - to si vůbec nedovedu představit, hlavně, když byly malinké..
21. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahój holky :o)
Byli jsme na víkend v Moravské u našich,bylo to náročné ,kluci dostali rýmu,v noci Pája skoro nespal :rolling_eyes: Taťka po chemo,naštěstí mu bylo celkem dobře.Péťa zase vyrážku jakousi ,vypadá na to na pátou nemoc,no k doktorce se dostanu až ve středu,mám auti v servisu.Včera jsem odpadla v půl deváté,to se mi dlouho nestalo.
Tady koukám novoty,ale krok kupředu teda moc né,ale však si zvyknem.Přihlásím se, koukám rovnou na poslední příspěvek ,jéé Janja (2děti) ,no vždyť ale má jen Julinku a Zuzanku,nějak mi to nedošlo ,že dvojčata = dvě děti.No je vidět ,že už mi hrabe :grinning: :grinning: Hoši mi dávají zabrat.Dneska je babča s dědou dopoledne vzali ven tak jsem si pro ně navařila na celý týden ať se jim můžu pořádně věnovat jináč pořád jen řvou :angry: Hlavně Pavlíno,Péťa to je hodný miminko :wink:
22. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
olinapa: :sunglasses: :grinning: nééé, dvojčata mi úplně stačej, už žádného dalšího řvouna do domácnosti nechci!!! :wink: A cos klukům vařila na celý týden? Si taky říkám, že bych měla vařit na víc dní, ale třeba nevím, zda je o.k. to znova mrazit, když při vaření používám i zmrazenou zeleninu...
Pátá nemoc... uf,uf, to si asi užijete :unamused: Tak budeme držet palce, ať je klukům i dědečkovi dobře!!!
23. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
Jaanji,no co bych vařila,dva hrnce -do jednoho brambory,mrkev,cuketu.Do druhýho mrkev a brokolici.Našvihala do krabiček od ramy,do toho bez brambor přidám rýži bo těstovinu,maso mám uvařený namletý v mražáku v kostičkách na led tak to tam šoupnu a jedem.Jim ty zeleninový blivajzy stejně jedou nejlíp. :grinning:
Teď jsem koukala na ten tvůj odkaz,no to mi hlava nebere.
23. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
olinapa: díky za tip s vařením :slight_smile: Dnes jsem dělala čočkovou polévku, to jedí.
A jak je klukům? Potvrdila se pátá nemoc?
U nás dnes dobrodružný den, ráno jsme vyrazily k holiči.. jenže.. píchla jsem včera asi kolo, nešlo nafouknout. Takže šup holky na ruku (naštěstí měla dovo i babi) a hurá k holiči (u nás na sídlišti). Stříhání docela fajn, akorát holky vypadají jak kluci :wink: :grinning: Pak hup na autobus a ve městě na ušní na ty náušnice... děti před náma řvaly, i když byly jen na kontrole, holky naštěstí byly statečné, a pištěly jen minimálně, Zuzanka u prvního ucha dokonce vůbec... ještě jsme chtěli stihnout botičky, ale to jsem nakonec odpískala a běželi jsme (s holkama na ruce) na bus. Doma oběd, přebalit, a vyrazit k babičce, protože u nás dělali se sbíječkou na balkónech. Šouply jsme je do velkých postelí a obložily dekama, no ty řádily (blbnuly)!!! :sweat_smile: :sunglasses: Uspávání trvalo dobrou hodinu, ale nakonec se zadařilo..
24. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
No čočku jsem jim dlouho nedělala,to jim udělám o víkendu.Kluci celkem dobrý,nemoc potvrzena,i když se mudr.divila.Péťa má už vyrážku pryč,jen po koupání trochu vyskočí,uvidíme jestli to chytne Pavlíno.Ten má zase šílenou rýmu,Peťka jen trochu.Občas někdo zakašle,doufám,že se jim to nerozjede.No a teď k našemu dobrodružství :grinning: Dneska přišly sedátka na kola tak jsme s klukama vyrazily koupit přilby ,no to byl horor :angry: :angry: :angry: Bože,ti tam řvali,hlavně Pája,no ten si to prostě zkoušet nebude,ten řval ne celej krám vztekal se,no hrůza,pořád mi chtěl utíkat.S Péťou to bylo lepší.Pak přišla prodavačka a aspoň pohlídala Péťu abysme to mohli tomu malýmu teroristovi vyzkoušet.Nakonec jsme teda koupily,ale ani doma to na hlavě nechce,zase řev .No jsem zvědavá jak si zvyknou.No mám nervy nadranc :angry:
Jinak teda musím říct,že konečně se nám ustálilo to jedno spaní přes den,jen mě někdy štve,že se Pája vzbudí tak po 45 min. a je po spaní.ale spí daleko líp v noci,doufám,že to nezakřiknu.No včera byli tak unavení před tím obědem,že mi Pája normálně usnul v židličce při jídle :grinning:
Kdepak máme Jířu,snad tu nezabloudila :grinning: :grinning:
24. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
Nezabloudila :slight_smile:

ale ted jsem jen dočítala, včera jsem byla s holkama venku 3x dopolko, po o a ještě večer, byla jsem pěkně utahaná :slight_smile: byly opět jak čuňata, ochutnaly písek i kamínky :confused: jakobychom jim doma nedali najíst či co.

Dnes jsem jim udělala zase hustou zel. polívku na 2dny, včera měli skleničku.Čočku jsem dělala myslím minulý týden, moc jim nejela.

Oli my až na výjimky spíme pořád 2x denně, pokud je po o nedám tak vydrží ale jdou spát v 19h.Helmičku máme jednu po Martísovi a druhou jsem zrovna dneska zaplatila.Jsem zvědavá jak se jim na kole bude líbit, mě ani nenapadlo že by helmy na hlavě nechtěly :confused: ale je fakt že včera si pořád shazovaly čepice, i po rukách dostaly, stejně to nepomohlo, ve finále měli pouze kapuci na hlavě.

Jaanji vyfoť holky :slight_smile: at je vidíme ostříhané a s náušničkama.Naše Luca má na hlavě asi 0,5 cm vlásky pořád jí nějak nerostou, Pavlínka už má trošku delší a začínají se jí vzadu kroutit, nu možná to střihnem v létě.Stejně jsou holky dobré že držely!!! martin dělal vždy cirkus tak jsem ho brala doma strojkem :grinning: což u holek jaksi nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale on byl a je cíťa i na stříhání nehtů a pod.
a jaké sháníš boty? na jaro? ted kamarádka vychvalovala dpk i jsem je měla v ruce, jsou lehoučké a příjemná měkká kůže ale finančně maras :angry: nu x2 u nás nemyslitelné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
Já teď chodím aspoň 2x denně.Dopoledne kdybysme nešli tak by byli protivní.Po jedenácté hodině už je Pavlouš hotovej a usíná i v houpačce :grinning: tak rychle nakrmit a chrnět :grinning: A dneska mě v noci vůbec nevzbudil,poslední týden vůbec spí opravdu moc hezky.No zase mě budí Péťa ,ale na něj došáhnu z postele tož ani vstávat nemusím,mám na stolku náhradní dudlík,dám mu ho do pusy či do ruky-podle toho co nahmátnu :sweat_smile: a spí se dál.
My máme botky tyto http://www.palecek.eshop-zdarma.cz/g578.D%ECtsk%E1+obuv+Beda+zelen%E1+such.html,jedny modré ,jedny zelené,koupila jsem je na burze,ale byly jako nové ,neodřené a podrážky taky jak nové,tak v nich toho asi moc nenachodily a stály oboje 200,- !
No jdu pokračovat v práci ,umyla jsem okna v obýváku tak ještě musím dát kytky do kupy než se ta banda zase vzbudí :wink:
25. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
Toť ten odkaz ,ten první nejde :wink:
25. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
Na kolo já moc nejsem, takže budu bránit i holky :wink: Olda kolo má, ale jeho zářná cyklo-sláva je už myslím minulostí, teď si raději schrupne na gauči :grinning:

jirule: no, já si nějak nepřipouštěla, že by je ostříhat nešlo. Úplná sranda to nebyla, druhá kadeřnice tam lítala s jakousi žabičkou, babička dělala opičky :sunglasses: ale věřím, že příště už to bude zase o chlup lepší.
Fota jsem přidala, ale to focení je děs běs, máme nějak k.o. baterky i nabíječku, takže nabíjím skoro celý den, pak udělám 10 fotek a hlásí to, že jsou baterie vybité, grrrr :angry: Já se teda doma snažím holkám nestříhat ofinku podle pravítka, ale teď ji tak od holiče mají :wink: :dizzy_face:
Boty uvidím, jaké budou.. dpk měly holky dlouho na doma. Byl mi doporučen jeden obchod s obuví tady u nás v lbc, jenže má otevřeno od 11-17, pro nás naprosto nepoužitelná doba! tak asi zítra vyrazíme do toho dražšího, holky te´d stále mají jen zimní boty..
26. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak po velmi dlouhé době vás všechny zdravím.
Potřebovala bych, aby měl den 48 hodin :sunglasses: ale to vy asi všechny, že :sweat_smile:
Jinak probíráte aktuální témata, musím se torchu přiučit, bude se nám to za chvíli hodit. Zatím krmíme plastovou lžičkou (zrovna včera jsem jednu zlomila :stuck_out_tongue_closed_eyes: při utírání, ale zásoba je celkem velká. Tak snad nebudu muset shánět jinou, kluci na ní bylo zvyklí. Jiři, na recept na kuskus se zeptám mojí kamarádky a písnu Ti ho. Ona hodně takhle vaří, já moc s tímhle neexperimentuji, ale pokud by to bylo k jídlu, tak vlastně proč ne :grinning:

Oli, já mám ty mističky s přídavkou, ale ještě jsem je nepoužila. Také jsem zvědavá zda to dobře drží. Dostali jsme je od babičky, mohu mrknout co to je za značku, pokud budeš chtít. Vím, že jsou tmavě zelené :grinning:
27. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky,
omlouvám se, že vstupuji,ale jdu na radu. Jaké máte či budete mít golfky? Uvažuji o PP Aria Twin máte některá zkušenost?
Díky moc za odpověďi.
27. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak já mám dvoje mono golfky. A musim přiznat, že se s jedněmi nadřu více než s dvojčatovým kočárkem. Jinak jsem koupila Marco Twin Go a je super, jak na ovládání tak na místo.
Záleží kde chceč s golfkama jezdit, pokud jen po městě a na nákupy tak by mohli stačit, ale pokud máš v plánu jezdit i tereny apod. tak se nadřeš :slight_smile: Kdyžtak mrkni na dvojcata.cz je tam sekce Zkušenosti s kočárky.
Jednu dobu jsem měla idgolfky Tako a pořád jsem kopala do středového kolečka. Musela jsem být shrbená .. ale to asi je u všech golfek. Mám 175 cm.
Lenka
27. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj, aria nemáme máme maclaren twin techno a jsme spokojení, mají taky kolečka uprostřed, ale nekopu do nich :wink: /172cm/ ted jsem viděla na dvojčatech že je někdo prodává za 5tisíc, super cena nové stojí 2x tolik.nemám k nim jedinou výhradu jen že jsou to prostě golfky, tzn malá kolečka, malý košík, neuřídíš je jednou rukou, aria ano, dost je chválí i haní, nákupní koš a taky když odděláš ty pultíky před sebou tak prý je to takový jakoby se měly co chvíla rozpadnout /ale to jsem jen četla, nemám vlastní zkušenost/ já po nich loni taky hodně koukala, jsou lehké, do města určitě dobré.tak dobře vyber.
když dáš do vyhledávače na dvojčatech aria twin, vyjedou ti diskuze, dost se tam ty golfky probíraly
28. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
Děkuji za rady. Golfky bych chtěla spíš jenom do města nebo na drobné popojíždění. A taky co si budem povídat dám je pohodlněji do auta než klasický kočár. Já jsem malý pívo (164cm),takže teď na té mojí velikosti shlédám taky nějaké pozitivum, že se nebudu hrbit u golfek. :slight_smile:
Jdu mrknout na ty diskuze. :wink:
28. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
jo já ještě chtěla napsat že jsem si stejně ke golfkám pořádila další kočár tentokrát tandem :wink:

jaajo holky jsou super, tolik vlasů :slight_smile:
28. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahój holky ,kde jste kdo :wink:
Včera jsem sem psala a když jsem chtěla na záver vložit foto tak se mi to celý zavřelo :angry: :angry:
Jaanji,já zatím Pájovi stříhala tu ofinku sama,ale přiště až přijede kadeřnice tak už jdou do odborné péče a uvidíme co z nich bude :grinning: :grinning: Já to vždycky střihnu jen kousek nad obočím,mě se líbí ,když má ty vlásky dlouhé do čela,Péťovi to vepředu nějak neroste :sweat_smile:
Jiři a jaký máte kočárek ,už si ho projela? My už zůstanem jen u herqulese,manžu už neukecám na golfky :unamused:
Leňuli a vyzkoušíš mističky tak dej vědět :wink:
Jináč ,Péťa nemocen,rýma a kašel a protože je to chlap a je hlavně po tatínkovi tak to náležitě prožívá.Řve a řve a musí se jen chovat a chovat :angry:
31. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
ahojte,

Oli tak snad bude peťa brzo dobrej, pavlína mi na 3x včera vyzvracela celej oběd, byla bílá jak stěna.No měla jsem strach aby to nebyla nějaká střevní chřipka, mám jet s Martinem na 3dny pryč a to bych jet nemohla a nechat v tom manžu samotného!! ale už vypadá dobře tak snad jí to jen nesedlo.

kočárek máme tento http://i.mimibazar.cz/h/bc/2/090512/15/b23192985.jpg tohle je teda ilustrační fotka, venku jsme ho měli jen jednou je super lehký, ale holky mi v kočáru ještě spí a v tomto neusla ani jedna! Takže pokud jdu tak že mají spát beru golfky, ale stává se čím dál častěji že už odpoledne nespí tak to bude v denním provozu, krásně se skládá, no jsem spokojená :wink:
Manža taky frflal, ale já prodala herqula a tento byl jen o 500kč dražší a je 2roky starý
1. dub 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahojky ,zase pusto?
Jiři,tak jak ,odjela jsi? To je manža dobrej ,že se postará o holky sám.Mě se Péťa taky nedávno pěkně poblinkal,v autě po raním mlíku,no bylo to všude :zipper_mouth: Ale pak už nic,taky jsem se bála aby to nebyla chřipajzna.Kočárek je pěknej,však oni si zvyknou a budou chrupat zase.
Holky dneska měl Péťa sned noční děs či co .Začal brečet úplně šílené,ale pořád spal,vůbec jsme ho nemohli vzbudit snad až po půl hodině řevu.Samozřejmě vzbudil bráchu ,ale už zase chrupou.Doufám,že se to nebude opakovat.Občas nám to udělá ,když je nemocnej,ale zatím jsme vždycky hned vzbudily ,ale dneska teda to byla doba.
Jo Jiři,jak jsi na tom z váhou? Já dneska z hrůzou zjistila ,že mám 69kg!!!Pravda he ,že žeru jak nezavřená :sweat_smile: No musím ze sebou začít něc o dělat :angry:
6. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj,

Oli už jsem psala na tu naši diskuzi ohubnutí že jsem slušně přes zimu nabrala a že by to chtělo zase něco shodit ale myslím že už tam nikdo nechodí.já mám ted 77KG !!!! no děsný :angry:

Jinak jj odjela jsem bylo to fajn a doma to zvládli naprosto bez problému :wink: Horší že ted má Pavla už 2dny teploty, srážíme čípkama jinak jí nic není a v pátek jsem měla s Martinem znovu odjet tentokrát na pořádání závodů do Maletína.Pokud se jí něco rozjede tak s ní budu muset být doma a pojede místo mě manžel, zas nemocný dítě mu nechat nechci.
O těch nočních děsech jsem četla i na dvojčatech přednedávnem tam nějaká mamka psala, žádná sranda teda.Nc se s tím dělat nedá jen že to časem přejde.
Jj a včera jsem potkala známou zhubla 15kg !!!! držela nějakou dietu od paní z mmb+ nějaké doplňky na hubnutí, necvičila.asi za 3 měsíce to měla dole, sice je to rychle ale drží si to.
7. dub 2010 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.