• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčata 2008/2009

(Zamčená)
22. července 2011 
Jaanji ahóój :slight_smile: Už jsem si říkala kde se touláš :wink: Skříně jsme koupily na aukru ,postýlky tamtéž :wink:
http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=9483061 -skříně mají ve 3 barvách a cena myslím úplně super.
http://www.aukro.cz/item1209352311_postel_se_suplikem_160_x_70cm_matrace_prosteradlo.html -postýlku tuto,ale bez šuplete za 2399,- Místa na spadnutí tady není mnoho a ještě teda nespadli a kupodivu ani moc neutíkají
:wink: večer teda vůbec a po obědě asi dvakrát za ten týden tam chvíli poletovali.Zakrývám peřinkou,ale stejně se docela odkopávají :confounded: To si taky užíváte s nemocema,my máme zase všichni rýmu,nejdřív manža,včera začali kluci pořádně soplit a dneska já,ale kluci zabojovali a dneska to měli mnohem mnohem lepší tak snad to bude dobrý.
Noddy je pohádka,to neznáš ? :slight_smile: Kluci ho milujou. A prstové barvičky jsou prostě barvičky na kreslení prsty,to budou mít děcka úplně všude,to já teda riskovat nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
S pitím u nás není problém,Pája je schopnej dát 1litr denně + dvě flaše mlíka.´Toho musím furt přebalovat.

Skarbek,taky gratuluji,ten čas táák letí.Co kluci dostali,dej tipy!!!
3. zář 2010 ve 23:21  • Odpověz
Ještě k té postýlce,na fotce je ta boční zábrana trochu jinak ,ve skutečnosti je delší,
ještě jsem našla jeden odkaz http://www.detsky-eshopek.cz/produkty/postylky-160-x-70-cm-akce/bez-supliku-matrace-prosteradlo/postel-160x70-loco--matrace-prosteradlo/530.html :wink:
3. zář 2010 ve 23:27  • Odpověz
Oli, díky za odkazy na postýlky, vypadají fakt dobře :slight_smile: Jen bych chtěla pořídit jinou matraci než molitanovou..
Jestli Noddyho dávají v televizi, tak to máme smůlu - žádnou nemáme :grinning:
Rychle se zbavte rýmy, ať můžete ještě řádit venku.. :sunglasses:
4. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz
Jani,možná by se dalo koupit i bez matrace...
Noddyho máme na dvd :wink:
Kluci už mají rýmu docela dobrou ,skoro žádnou,za to mě teče z nosu jak z vodovodu :angry:
4. zář 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahojky,

jaanjo, tak bezva že jste přestěhovaní, vyšel vám ten byt ve vedlejším vchodě? myslím že jsi to tu psala, tak holky budou mít své království? a užtam spí taky samy?
Já pokukuju po zábranách na postel a je to fakt drahý nebo alespoň mě se zdá a vůbec nevím co koupit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale holky se v noci pořád dost budí hlavně Lucka, takže by to něco chtělo :confused:
Panenky jsme holkám kupovali k svátku i s kočárky, mají jen malé golfáče a žádné jiné kvůli místu zatím pořizovat nechci, drandí s nima, jj a ještě jsem koupila v bazárku takový jeden plastový, tak do toho si rády sedají.
bez telky si to moc předstvit neumím, koukám tedy hlavně večer nebo u ní žehlím.Holky teda hlavně Pavla miluje prasátko pepina na youtube.com, u toho snídají :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lucku pohádky celkově neberou, vydrží max jednua to má cca 5minut.
zítra musím ještě na kontrolu s Martinem /po angíně/ a ve středu jdeme všichni k zubaři tak z toho mám hrůzu!!!!Martin bude vyvádět a u holek to asi lepší nebude teď obě brečely i u dětské když je prohlížela....tak nám držte palce...holky jdou teda poprvé, dřív je nechtěl brát, že stačí po 1roce no a má 1/2 roční obj.lhůty tak to vyšlo až teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani afty jsou nepříjemný i dospělemu, Martin je měl teď u té angíny a taky raději nejedl, chtěla jsem aby si vyplachoval pusu tantum verde, no ječel jak prdlej nakonec si to nechal potírat, ale myslím že výplach by ho tak nebolel a měl by větší efekt.Takže jsem ráda že je to za námi.Holky měly afty v pusině taky ale ne nějak moc.Ale vy jste měli asi ještě něco horšího když měly i nateklé dásně :frowning2: to muselo bolet :confounded:
už máte kombinézy a boty na zimu?
5. zář 2010 v 09:12  • Odpověz
Zrovna jsem koukala po kombinézách na mmb a nikde nic :unamused: Bude u nás v říjnu burza pro dvojčata tak snad tam něco nakoupím na lítačku a jedny kombinézy bych jim koupila nové,no ještě uvidím.Teď jsem koukala po nákrčníkách místo šály tak ty jim už objednám.
Nás čeká očkování příští týden asi,měli jsme jít teď ve středu ,ale dostali tu rýmu tak jsem tam nejela.To bude taky řev,hlavně Péťa -ten jak vidí sestřičku tak natahuje a jak promluví tak ječííííí jako blázen,a jak spustí on začne i Pája.No to bude veselo :grinning: U zubařky jsme už byli 2x ,ale je nijak obzvlášť neprohlížela,stejně by se asi nenechali :wink:
Ty zábrany k posteli to určitě chce,ale ty ceny všeho,no to je hrůza,nevědí co by so za to řekli,kdyby byl manža zručnej tak může vyrobit,stačí pár prkýnek.
5. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz
Oli a ty nákrčníky máš odkud?
já právě kombinézy taky nemám i použité co jsem koukala třeba va wolfa co by se mi líbily tak stojí kolem 300kč a víc tak si taky říkám jestli nekoupit raději nové a pak je za rok nebo dva prodat :wink: No manža zručnej není ale stolař co nám dělal pokojík tak si myslím že by nám je udělal i když pro něj nic moc kšeft.
Tož burzy u nás nebývají, škoda.Jinak jsem ještě koukaka na tyto rukavice tak o nich dost uvažuju že koupím opravdu kvalitní ALE ty první mají nepraktickou růžovou barvu, super zase je ten zip až dolů že se jim dobře oblečou, druhé dělají i v černé barvě ale zase už nemají ten zip je to už větší velikost, co byste volili? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36964421&tab=0, http://i.mimibazar.cz/s/bc/1/100719/12/a35632287.jpg, případně tyto ale ty už jsou skoro o 100kč dražší http://i.mimibazar.cz/h/bc/2/071231/17/b10039465.jpg
5. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz
:slight_smile: ahojky holky, jdu vás jen pozdravit asi po roce jsem na koníkovi, a koukám, kde všude jsou vlastně ještě dvjočátkové diskuse, tak se mějte všichni krásně :slight_smile:
5. zář 2010 v 16:43  • Odpověz
Nákrčníky jsem koukala na mmb,asi objednám tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18580868&tab=0 ,s žádnou šálou se mordovat nebudu.Ty rukavice se mi nejvíc líbí ty poslední,ty růžové jsou opravdu nepraktické.
6. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz
jirule: no jo, holkám úplně z poloviny zmizely zuby, jak měly ty dásně nateklé :frowning2: Dávám teď Julince znovu genciánku, a připadá mi, že už snad máme vyhráno.
K zubaři půjdeme teď už potřetí, jdeme vždycky na prevenci celá rodina, ale ty první dvě návštěvy to byla spíš taková legrace, povozit na křesle, a tak, ale teď na té další návštěvě už by holky měly otevřít pusu a předvést chrup. Teď s těma aftama byla Julinka úplně klidná, ale držela zuby pevně u sebe :grinning: No, zubař to nakonec otevřít dokázal, je dost jemnej a trpělivej, to já se s ní doma tak nepářu :wink:
Kočárek plastovej jsem jeden holkám koupila, dá se to předělat i na židličku pro panenku nebo vaničku nebo houpací lehátko.. A právě všechny ty panenky, co jsem na ně včera koukala v tescu, mají k sobě ještě nočník, mističku, lahvičku, a co já vím co ještě, a my už to většinou máme v té sadě s kočárkem.. ale dnes mi mamka psala, že kdesi v semilech na výletě pannu koupili :dizzy_face:
Jj, přestěhovali jsme se jen o pár vchodů, holky mají pokojík, a spí tam samy. Zdá se, že se rychle aklimatizovaly, v noci tam chodím minimálně.. Jen nevím, zda nepořídit chůvičky, teď mám otevřené dveře do ložnice, obýváku i dětského, ale v zimě bych v noci topila jen u holek, a to by byla blbost mít otevřené dveře do jiných místností.
Kombinézy mám, koupila jsem už na jaře Tchibo, vel. 86/92. Pak mám ještě jednu bundu od kámošky, na mmb jsem koupila dvoje nošené oteplováky, a teď bundičky, co snad půjdou nosit na podzim i v zimě (dá se z nich odepnout flísová bunda, co je uvnitř). Dělají mi ale starosti ty rukavice (ty s tím zipem by mohly být hodně praktické, ale ne růžové :grinning: ) a čepice, na mmb fakt nic není :unamused: Nákrčník taky vypadá dobře, my máme ty kukly a rolák, jen bych teplých rolákuů potřebovala víc..
A jakou velikost těch rukavic vezmeš? Ty Zipizi mají v černé, modré a červené, a jsou tam velikost 1,2,3... :confused:
U bot pošilhávám po goretex botách od superfitu, maminky je chválí... jen ta cena :pensive: ale snad by neměl být problém je příští rok prodat.. Ostatním botám moc nevěřím - že se jako promáčí.. to bychom museli mít dvoje na střídačku.

oli: na burzu se taky chystám, i když je dost pozdě... je to docela risk, aby tam člověk něco opravdu na zimu ještě sehnal..

Děti brečej u doktora asi všechny... teda alespoň ty, co znám.. ale zas se pak rychle uklidní.. tím si nelamte hlavu, ti dětští doktoři jsou určitě po těch letech už odolní :wink:
7. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz
Jani,ty jsi teda na zimu připravená,no já jsem nějak pozadu.Na jaře bych si to vůbec netroufla koupit,měla bych strach aby jim to pak bylo.Ještě jsem zjistila,že je burza v Hradci 2.10. tak tam zajedu.
Ale loni toho bylo na zimu na pardubické dost tak snad něco bude.Ještě jsem našla ma mmb tyhle kukly,to se mi celkem líbí http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9369021&tab=1 a tahle se mi zdá stejná,ale cena nižší a ještě má paní spoust jiných čepic.
7. zář 2010 v 15:36  • Odpověz
Oli, když mně připadá, že už teď je zima :astonished: :sunglasses: Aby už na konci října nebyl sníh :grinning: Kombinézy jsem riskla, protože tu na sídlišti máme o rok starší dvojčata, a ta jejich holčička tu 86/92 poslední zimu nosila. Tak jsem 2 nošené rovnou koupila, holkám to bylo loňskou zimu hodně dlouhé, tak pevně věřím, že jim to teď hezky bude :slight_smile:
7. zář 2010 ve 22:02  • Odpověz
Ahojky,

tak my ty soupravy tcm máme taky už z loňska :slight_smile: ted jsem sehnala kombinézy tak uvidíme až přijdou jak jim budou, koupila jsem teda od wolfa ale už po dvojkách a boty též superfitky a ještě máme do města kožené essiny po kamaráčině malé, bude to zbytečné dvoje boty? já nevím no :stuck_out_tongue_closed_eyes: když tam bych ty jedny ještě prodala kdovíjaká bude zima, že?
ten nákrčník vypadá dobře, jani hodíš nám odkaz na ty kukly? vím že jsi ho sem asi už dávala ale ať to nemusíme hledat, děkuju.
ty rukavice jsou na 1rok, 2roky, 3roky takže vezmu na dva roky ať jim to není moc velké to by jim byla zima, ale počkám až po výplatě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zubaře jsme zvládli, nejvíc brečel Marin, pak Lucka a Pavlína si nechala vše v pohodě prohlídnou, musím říct teda že žádný vožení v křesle apod.žádná legrace, normoš prohlídka, ještě je zdrbal že dělají čurbes v ordinaci, je vidět že je mladej a nemá děti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Martin vyfásl žádanku na rovnátka tak to brečel zas :angry:
Jinak si pan doktor ani nevrtl všichni jsme měli naštěstí zuby OK a jdeme znova v březnu.A ještě se ptal kolik holkám vůbec je že mu do 1,5roku přijde prohlídka zbytečná :confused: to se mi teda nelíbilo, myslím že to zbytečný není.
Dole v baráku jsme teda potkali sousedku a ta se synem ještě nebyla a bde mít 3roky :confused: tak každýho věc ale to se mi zdá dlouho, už u nás jsme podle mýho šli s holkama pozdě
tak vyrážím ke kadeřnici na melír :slight_smile: konečně budu zase trochu vypadat :wink:
8. zář 2010 v 10:53  • Odpověz
Jani,nestraš se sněhem :grinning:
Jiři ,vždyť v očkováku je první prohlídka v roce tak nevím co zubař blekotá,opravdu ještě asi nemá děti...
Boty taky určitě koupím dvoje,kdyby jedny zaprasili nebo promočili ať mají náhradní.Koukám po čepicích a zase tápu ve velikostech,Péťa má 49 a Pavlin má 51 cm,se mi to zdá hodně,asi velký mozky :grinning: :grinning: :grinning: Kolik mají holky?
8. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz
jirule: jé, to se máš s holičem, to budeš krásná :slight_smile: :dizzy_face:
Dvoje boty v zimě určitě zbytečné nebudou.. a superfitky máte ty vysoké? Já že teď všude vidím v nabídce jen takové kotníčkové..
Kukly máme odsud http://www.termopradlo-deti.cz/store/default.asp. Jen jsem teď koukala, že mají nějakou novou kolekci, kukly jsou ještě dražší a vypadají dost divně :unamused: To jsem si měla vloni nakoupit do zásoby, s těma našina jsem max. spokojená.. Dnes si je teda holky servaly z hlavy, ale snad si zase zvyknou :wink:
Zubař je teda amatér :wink: My, i všechny děti kolem jsme šli už v roce.. je to i v té průkazce, jak píše Olča. Ale je teda fat, že na prvních 2 návštěvách se nic nedělo.. My máme už takového staršího pana doktora, on je většinou dost v pohodě, má ordinaci v domě, mezi prohlídkama si tam venčí psy, je samej vtip.. Má teda takový ušmudlaný bílý tričko místo pláště, ale já věřím, že si ho pere :wink: :grinning: Já jsem teď zvědavá, co nám k zubům řekne, Zuza má ty dva přední zuby do předkusu a i mírně zvednuté nahoru, já si myslím, že je to tím, jak si cucá palec (na tom už má bolák a slezlej nehet) :rolling_eyes:

oli: tak jako mám pocit, že holkám moc neroste noha, tak jim ani extra neroste hlava. Změřené je nemám, ale asi tak 48?

Jinak včera jsem se pobavila, potkaly jsme sousedku, co bydlí pod náma... ještě než jsme se nastěhovali, tak vždycky vykřikovala, jak bude naše holky hlídat, že jsou to panenky... a já si v duchu říkala: no počkej, až nad tebou budou řvát a mlátit věcma o zem :wink: No a paní se včera divila, proč ty holky tak pořád ječej..jestli prý nejsou nemocné :grinning: A zda nemáme v dětském pokoji kulečník, že se tam pořád kutálejí nějaké koule, a že jí to vadí... = jednou jsme si v předsíni házeli hopsakoulí.. Nakonec mě dorazila tím, že se k nám nacpala do výtahu, já držela motorky nad hlavou a modlila, ať je neupustím holkám na hlavu.. :grinning: :sunglasses:
8. zář 2010 ve 14:22  • Odpověz
A děkujeme za tip na prasátko Pepina!!! :slight_smile: Včera a dneska jsme večer koukaly, a holkám se to líbilo :dizzy_face:
8. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz
Jste mě s tou zimou tak postrašili,že jsem dneska koupila aspoň jedny kombinézy na mmb,tak ještě boty a může chumelit :grinning: :grinning:
Jani ,sousedy teda nezavidím,my bydlet v paneláku tak se sousedi zbláááázní :sweat_smile: Kluci furt řvou a poslední dobou já na ně taky :rolling_eyes: Ty malý teroristi mi dávají poslední dobou pěkně zabrat,mě brzo klepne :angry:
8. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz
oli, teď zrovna čtu, že na konci září má přijít babí léto :grinning: ale taktéž už se zásobím čepicema ;)
Sousedka asi čte tyhle stránky, dnes jsme ji opět potkaly u výtahu, a prý ať jedeme samy, že si ho pak přivolá.. :wink: Ale holky na pískovišti mi taky potvrdily, že jejich děti doma pořád ječej.. :sunglasses:
8. zář 2010 ve 21:54  • Odpověz
Jani ,no ještě by mohlo být trochu hezky,ať můžeme být dlouho venku,doma to je s něma někdy k nevydržení.Jsem ráda,že ječí i jiné děti,nepřipadám si tak úplně neschopná :grinning: Zítra jdeme na očkování,to zas bude řevu.
Jiři,už si koupila ty cykloodrážedla? Četla jsem myslím na dvojčatech.Kupovala si nové? Jak to holkám jde?
14. zář 2010 v 11:52  • Odpověz
ahojky,

Oli, koupila jsem jedno odrážedlo Puky /jsou to ty nejnižší/ a jezdí na něm hlavně Pavla, Lucka jezdí na enduru ale i ty musím mít venku dvě :grinning: ale chodíme jen před barák a většinou mám vše v kufru auta abych nemusela lítat do sklepa popř k nám do 7.patra.Ona Pavla je na tyto věci šikovná naučila se i na koloběžse /té kovové skládací/ co měli děcka na hřišti.Lucka je nejvíc spokojená na písku s bábovkama ta moc nejezdí....no pak jsem ještě koupila cykloodrážedlo junior, naf.kola, kovový střed, ale nedosáhnou na zem, tak jsem měla v plánu ještě jedno toto stejné sehnat a PUKY po kterém je stále sháňka na jaře prodat, ale uvidím, momentálně se do žádných nákupů přes net nehrnu, zrovna jsem nalítla na bazoši a 850kč v pr..., nalítli jsme tři a řešíme jestli podat trestní oznámení, ale škoda od nás tří je "jen" 4tisíce tak nevím jestli to policie bude ochotná řešit :angry:
15. zář 2010 v 08:33  • Odpověz
holky našla jsem tady http://www.caryfuk.cz/vyprodej ty rukavice zipizip za 250kč, tak jsem je holkám vzala jsou slevněný, vím že je to i tak dost peněz.....
16. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz
@jirule33 PROSIMTE BUDU ASI ZA BLBCE,ALE CO TO JE TO CYKLOODRAŽEDLO?KLASIKA ODRAŽEDLO TO JE JASNE.
16. zář 2010 ve 23:03  • Odpověz
já jsem koupila toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34376616&tab=1 to je to nejmenší a pak mám ještě jedno tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37220431&tab=4 to bych chtěla na ty vánoce, ale nevím no, jestli jim to nedat " jen tak" na jaře, páč v zimě na tom jezdit nebudou :slight_smile: To druhé má nejnižší posez cca 34cm, nedosáhnou ještě na zem, ale ty máš kluky skoro o 1/2 roku starší :wink:
17. zář 2010 v 08:24  • Odpověz
@jirule33 uvidime.nekde sem četla,že by se melo sedatko zvyšit a snižit aspon o 7cm.videla sem odražedlo worker bounce a tam se da dat v rozmezi 37-43cm.ale taky by sme ho chteli jim dat na Vanoce.rikam si,že když nebude velka zima nebo snih,ze by to mohli zkusit i v zime.uvidime. :grinning:
17. zář 2010 v 10:21  • Odpověz
Jiri, dekuju za odkaz na vyprodej rukavic! :slight_smile: Aspon jsem se rozhoupala, a koupila je... v nasi velikosti jsou se slevou teda jen ty cervene, grrr., ale k ruzove kombineze to snad pujde :wink:
17. zář 2010 v 15:03  • Odpověz
Ju, a ještě jsem se chtěla poradit s těma zimníma botama od superfitu - váhám, zda koupit kotníkové nebo ty vyšší - ty vyšší by byly praktičtější, že by se do nich nenabral sníh, ale zas nevím, aby v tom holky uměly chodit, aby je to nějak neomezovalo. Asi budu muset omrknout krámy tady v lbc, jestli je vůbec někde mají a holky tam odtáhnout na vyzkoušení..
17. zář 2010 v 15:05  • Odpověz
Jani tak nakonec rukavky černé měli jen jeden pár tak jsem taky napsala že mi nevadí červené :grinning: zimní boty už máme doma ty kotníkové superfitky :slight_smile: zkušenost které budou lepší /vyšší-nižší / nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen mě mrzí že na martina stojí 1800kč to fakt nedám :frowning2: aby mu je ve škole někdo ukradl :confounded:
ještě jsem tam holkám vzala flašky od nuku že jsou izo http://www.caryfuk.cz/bmz_cache/1/1f069977e252635a29bf59bc088a6f7f.image.500x500.jpg ale dostanou je třeba k mikuláši :wink:
17. zář 2010 ve 22:02  • Odpověz
jirule: ony ty černé tam byly dražší, zlevněné byly jen ty červené... A zimní boty jsi kupovala o kolik větší? A kdes je nakonec koupila? Jak jsem tu psala, že holkám neroste noha, tak najednou koukám, že ji mají za 2 měsíce o 1cm delší :wink: Ještě budu muset koupit nové boty podzimní, tak váhám, zda koupit o 1,5cm větší - ty by jim snad mohly být i ještě na jaře, ale je to dost skok, aby jim v tom teď nelítala noha. Ta menší velikost je o 0,8 větší, ale to už by pak na jaro asi nebylo :unamused:

oli: máš na postelích nějaké nepropustné podložky, a kdyžtak jaké??
19. zář 2010 v 10:10  • Odpověz
@jaanja čaute baby.ja loni kupovala v Žirafě zimni boty klukom.a tam mi řekli,že ma byt zimni bota aspon o 2cm větši.že zima je dlouha.tak sme koupili botky o ty 2cm větší a vubec nebyl problem v chozeni.i jarni sem jim koupila o ten 1cm větší a taky v poho.takže letos to udelame obdobně. :wink: :wink: :wink:
19. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz
Jani, právě že když jsem ty rukavice obj, tak i černé byli slevněné,do vyprodání zásob pak už nasadili norm.cenu, tak mi nabídli jednu za výpr.cenu a druhé o 100kč dražší, tak jsem vzala ty červené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
k botám, už přesně nevím ty čísla, obkreslila jsem jim nožky na papír, změřila a vybírala na mmb, všude uvádí délku stélky....o 2cm větší nebyly ale víc jak o 0,8cm určitě jo, říkala jsem si že zkraje zimy budou nosit ještě ponožku :wink:
19. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.