• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčata 2008/2009

(Zamčená)
22. července 2011 
jirule: tak rukavice už nejsou :frowning2: To jsou teda vykukové, nejprve to slevnit a pak zas nasadit normální cenu :angry: Tak je koupím normálně na MMB, je tam nižší poštovné..
Botky vezmu ty větší, snad to holky te´d než začne zima v nich dochoděj..
A zimní jsi kupovala z druhé ruky nebo nové?

19. zář 2010 ve 21:33  • Odpověz
jirule: a superfity máte na tkaničku nebo na sucháč? A budeš k tomu kupovat někde i ponožky? Všichni píší, že tyhle boty nefungují s bavlněnými punčocháčemi, že je třeba koupit "funkční" ponožky - asi předpokládám třeba vlněné? Se omlouvám, že se tak blbě ptám, ale už mi ze všech těch bot, postýlek, židliček, lega, kalhotek, rukavic, a dalších věcí, co teď bude třeba nakoupit, jde hlava kolem.. :confounded:
Btw lego - ono je opravdu tak hrozně drahé? Já koupila před několika měsíci holkám z druhé ruky krabici kostek, to bylo cenově docela v pohodě, ale teď jsem chtěla koupit Lego Zoo, a to je asi 5 figurek za 250Kč, to mi přijde moc... Jaká lega se osvědčila u vás? Kostky? Nějaké figurky?
20. zář 2010 v 16:10  • Odpověz
Jani ty boty mám už po jedněch dětech a jsou na tkaničky, můj os.názor je že je to lepší, líp tu nožku stáhnu.Otěch ponožkách jsem nikde nečetla :confused: pokud je to pravda a budeš je kupovat dej prosím odkaz odkud.
lego...máme po Martinovi, základní kostky, jednu velkou krabici, druhou menší teď myslím jen duplo, takže kostek dost, loni jsem jim koupila sadu zvířátka v zoo ale tu menší /a letos bych chtěla teda zase něco ale nevím...někdo chválil autobus když jsem koukla na net cca 450kč mi teda přijde taky dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale viděla jsem zase akci v bille sbíráme jakési body a pak se něco doplatí tak to vezmem asi zase tak...ale chtěla bych i podložku na stavění za stojí cca 350kč časem nějaké dílky na stavění domečků, jj ještě máme nějaké dinosaury z lega :grinning: je tam jeden velký druhý malý, dinosauří vejce pár kostek a asi 2kytky :confused: já jsem teda kdysi jako neznalá koupila Mrtinovi v jeho cca 2letech nějakou sadu mega blogs či tak nějak tam byly postavičky a nějaká zvířátka+kostky, ale tenkrát jsem nějak nevěděla že na sebe jednotlivé kostky různých výrobců nepasují :confused: ale se zvířátky si hrají pořád, stavíme jim ohrady a domečky, celkem u toho vydrží ale musím s nimi jinak je to dlouho samotné nebaví :astonished:
20. zář 2010 v 19:12  • Odpověz
Čáo holky :grinning: ,byli jsme přes víkend na horách ,jsem zničená jak nikdy,nohy mě bolej až na zádech :grinning: ,Péťa opět rýmu jako prase a prožívá to jako správnej chlap :angry: ve čtvrtek na očkování jsem byla za hvězdu,kluci vůbec neřvali,poslouchali až jsem se divila :sunglasses: Doktorka mi ještě doporučila očkování proti meningokovi tak o něm uvažuju,prý stojí asi 880 na jednoho,Máte někdo naočkované?
Ty odrážedla koupíme určitě na vánoce ,aspoň si to doma trochu ošahají a když nebude sněhu tak můžou jezdit i v zimě na chodník kol baráku,Jiři a kolik holky měří? že ještě nedosáhnou z toho juniora? Já ještě vůbec nevím jaký koupíme,taky se mi líbí u toho puky to místo na nožky.
Jiři,ohledně teho bazoše,já bych do toho rozhodně šla a řešila to,policie to musí řešit.Nikče jednou jedna spolužačka šlohla 1000,- a i když mi bylo jasný ,že z ní ty prachy nedostanem stejně jsme šli na policajty,hezky to sepsali,vyslechli ji ,dokonce i ve škole spolužáky-pro mě to bylo zadostiučinění ,že měla takovou ostudu bestie jedna malá.Ale ty máš určitě potvrzení ,že si jí to zaplatila tak do toho běžte.Taky musím dojít k právníkovi,můj bývalý totiž nějak zapoměl platit alimenty :angry:
Mám konečně jedny zimní kombinézy ,boty ,čepice ani rukavice ještě né a zatím mě to netrápí :sweat_smile: .Budu kupovat určitě větší od 1,5cm ,uvidím jak to výjde.
Lego -u nás je teď akce v intersparu,http://www.interspar.cz/spar/akcni_nabidky/vernostni_program_lego.htm
je sleva za nějaký body tak o 40% a i tak se mi to zdá drahý,koukala jsem že tam jsou nějaké zakladní kostky v boxu 269,-,ale pak jsem dohledala na netu,že tam je 33 dílků z toho nic moc nepostaví.? Dneska jsem jim koupila v ikey vláčkodráhy -dostanou k narozeninám,manžel jim to chtěl dát hned ,ale hned jsem to zatrhla :grinning:
20. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz
Holky, já na tu akci Intersparu taky koukala, jedna holčina na MMB nabízí výměnou ty samolepky... ale když jsem se koukala, jakou cenu pak za lego zaplatím, tak v porovnání s interneovými obchody to teda moc sleva nebyla :( My máme taky nějaký ten základní box, holky zatím staví jen komíny, ale pak na další stavění by to chtělo určitě kostek víc.. Já chtěla pořídit velkou podložku, a právě nějaké figurky..
Očkování na meningokoka nemáme.. teď půjdeme na žloutenku, a chtěla bych ve 2 letech pneumokoka, ale poradím se nejprve s doktorkou, ke které chodím na očkování já. Ale mám takovej pocit, že se maminky bavily, že těch meningokoků je víc, a ta vakcína ani nechrání proti tomu nejnebezpečnějšímu... ale to berte s rezervou, to je jedna paní povídala... :wink: raději se vyptat podorbně lékaře..
21. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz
Jani ,kdybys chtěla nějaké ty body mám tak ti je můžu poslat.Taky jsem,ale koukala ,že to není o moc levnější než na netu,ale zas nemusíš platiti poštovné.Jinak ty podložky do postýlek nemám,musím něco sehnat,ještě potřebuju prostěradla,mám jen jedny a bílé a mohla bych to furt prát :angry:
22. zář 2010 v 09:18  • Odpověz
Oli, to máš pavdu, s tím poštovným, to mi nějak nedošlo... Tak možná do toho Intersparu půjdu. Kolik musíš mít těch samolepek? 15? Aby tam pak měli ale to, co potřebuju... :wink: :sunglasses:
Na ty podložky do postýlek jsem koukala tady: www.detskedeky.cz. A říkala jsem si, že 2 možná budou málo... :unamused: A na prostěradla tady: http://obchod.teplodomova.cz/
Jirule: taky myslím, že boty na tkaničku budou v tomhle věku lepší...
22. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz
Jani,nejdřív asi kouknu do vesny,tam budou mít určitě oboje.Jinak náš Péťa opět nemocen,včera jsme byli na pohotovosti,nemohl dýchat,má obstrukční bronchitidu-zúžené průdušky,nejdřív si ho tam chtěli nechat,ale nakonec nás pustily domů s inhalátorem,už je dnes mnohem lepší.
23. zář 2010 v 07:59  • Odpověz
oli: teda, vy si užíváte :frowning2: A zrovna je venku ješte hezky... To musí být šílené, když nemůže dýchat, tak ať se mu rychle uleví..
Jsem fakt hrozná kuchařka, dnes jsem poprvé dělala krupicovou kaši, koupila jsem na to nějaké dětské plnotučné mléko, dala do toho víc lžic krupičky než bylo v návodu (co tam bylo psané mi přišlo málo :grinning: ), dala to na sporák a šla chystat pračku.. když jsem se vrátila, tak se to sice ještě nevařilo, ale ze spodu už to bylo pěkně připálené, ale většinu jsem zachránila do jiného hrnce.. Hodně to zhoustlo na takovou lepkavou hmotu, namixované ovoce a granko exklusive to trochu zachránily, ale stejně holky spíš jen ochutnaly.. :dizzy_face: hrnec je nejspíš na odpis :angry:

Taky přišly podzimní boty, co jsem objednala na netu, ale přijdou mi dost velké :frowning2: Jedny jsou o 1,5cm větší než současná délka nožiček holek, druhé ale dokonce o 2cm, což jsem nějak netušila, posledně jsme braly stejné modely bot a stélka byla u obou stejná.. Tak počkám až se odpo holky probudí, ještě to vyzkoušíme a kdyžtak je budu muset vrátit nebo vyměnit..
23. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz
holky budete pořizovat rostoucí židle?

kolik holky momen.měří netuším,ale to druhé odrážedlo asi koupím, na tom puky už jezdí obě hezky :wink:

dnes jsem koukala v bille na ten lego duplo autobus a líbí se mi, pořídím ho +ty zvířátka na farmě jim bude doufám jedno co která dostane, hrát si budou dohromady :wink:

jani jak jste dopadli s těma podz. botama?vrátila jsi je nebo si je necháte?

ad vaření, kaše jim nelezou ale ted jsem četla recept na dvojky.cz na brokol.polívku tak ji zítra spáchám :wink:
24. zář 2010 ve 22:41  • Odpověz
Ahoj :wink: Jani ,já tu krupicovou kaši teda moc nedělám ,to u toho musíš stát jak blbec abys to nepřipálila.A kluci to stejně taky neocenili takže jim dělám kaši instantní a večer mají do mlíka trochu nemléčné.S těma botama to je na nic,jak se to nezkusí,na zimní boty vyrazím do deichmana a přes net raši nic objednávat nebudu.Ani hračky už moc nekupuju přes net,loni jsem kupovala mluvícího pejska a hrnec a oboje se rozbilo a zas s tím mám práci a výdaje navíc ,když to musím posílat na reklamaci :angry: Jinak Péťovi je mnohem líp,jen ta rýma a trochu kašel,ale hlavně už nesýpe.Ovšem zase já mám ječné zrno na oku a to bolí jako prase :frowning2:
Jiři,my asi rostoucí pořízovat nebudem,teď máme pinty a jinak máme rohovou lavici tak tam se jim taky pěkně sedí.
25. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz
oli: tak to jdeš z jednoho do druhého :unamused: Ječné zrno jsem nikdy neměla, ale musí to bolet :frowning2:

S těma nákupama přes internet máš pravdu - jako s reklamacema, ale já se sama nikam moc do obchodů nedostanu, Olda jezdí většinou pozdě večer a je teď často v práci i o víkendech.. Boty jsem v pátek hned odeslala, paní mi obratem poslala ty menší, tak snad už v pondělí budou.. Ono se mi to stejně vyplatí, v obchodě ty botičky pegres stojí o 200kč víc. Nakonec jsem usoudila, že i když jsou o 1,5cm větší, tak už by na jaře nemusely být, teď za 2 měsíce holkám vyrostla noha o 1cm :sweat_smile: Ve specializovaných obchodech s dětskou obuví mi nikdy neporadili, pouze jednou na moji žádost alespoň přeměřili nožičku, ale jinak to bylo vždy na mně - rozhodnout se, zda bota skutečně sedí. A to ani nemluvím o tom, že by se měla měřit i šířka chodidla, a to jsem ještě nikde v obchodě nezažila. Ty boty pegres už objednávám potřetí, je to stále ta stejná bota, jen pokaždé větší :slight_smile:
Já se před časem nadchla pro infra-červený teploměr. Našla jsem na internetu nejlevnější nabídku a objednala (stál 1700...). Když přišel, tak jsem ani nedokázala odendat kryt na baterie, a navíc se dočetla, že to měření je docela složité (měří se to bezdotykově např. na čele, a nesmí tam překážet vlasy, ap.). Volala jsem tam a psala, že mi tam nejdou dát ty baterie, paní mně slíbila, že mi zavolá technik.. když se pár dní nic nedělo, poslala jsem ho zpátky.. Nikdo se neozval a vrátili mi peníze i s poštovným.. Tak to byla lekce pro mě, ale naštěstí to dobře dopadlo. Dodneška teda nevím, zda jsme všichni doma tak nešikovní nebo jestli byla na tom teploměru nějaká vada.. :grinning:

jirule: ano, chci rostoucí židličky Jitro :slight_smile: Teď už jen řeším jakou barvu... Nejlepší by byla židle Tripp-Trapp, ale ta přijde na 6000 jedna, a i když by určitě sloužila mnoho let, tak mi to prostě přijde šíleně moc :confounded:
A jaké jsou přesně ty podmínky akce LEGO v Billa?
25. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz
koukala jsem na net ty Jitro se mi též zamlouvají nejvíc a mě přijde dost i 2500 kč za jednu, ale snad dostaneme nějaké peníze pod stromek / od prarodičů/ a po Novém roce bych je koupila.

v bille nakupuješ a sbíráš na kartu body...nabídka zní např.autobus 300bodů+ doplatíš 429kč, mládata na farmě 179kč+250billa bodů

ted ssi nejsem jistí jak ty body načítají nákup nad 50kč 1bod a pak za dalších 5 nebo 10kč další 1 bod, my nakupujeme hodně /hlavně já-je nejblíž a nesnáším Kauflad kam zas jezdí manžel :slight_smile: /, loni jsem tam lego kupovala taky, Martinovi i holkám, jako úspora není kdovíjaká ale jak jste psali je to bez poštovnýho :wink:

já jsem podzimní boty dost odbyla Lucka má po Martinovi a Pavla po Lucce :confounded:

ad nákupy přes net, poslední dobou se mi fakt nedaří...o kuchynce jsem psala, byla jsem i na té policii, pak mi zase paní neposlala -vůbec- kalhoty zateplené rifle pro Martina 350kč, na mejly též neodpovídá už je to skoro 12dní co psala že má peníze a druhý den posílá balík...stále nic, tak jsem jí poslala výhružný mejl a v pondělí se chystám kontaktovat adminy na mmb...jo a má 278hodnocení takže jsem myslela že spolehlivé...a naposled jsem objednala modré maskáče, podšité pro Martina do družiny na zahradu, "BEZ VADY" na boku byla díra cca 10cm, paní jsem poslala fotku a napsala že takto se teda nejedná, že to měla zašít nebo napsat že jsou děravé...tak ta teda psala jestli je chci vrátit že mi pošle zpět i peníze za poštu nebo pokrátíme kupní cenu, zas jíá jsem taková že mě stačí omluva, nehodlám si přeposílat 20kč a živit banku poplatkama, díru se chystám :slight_smile: zašít a do družiny budou gatě fajn.
Jinak jsem objevila odrážedlo junior jen za 550kč opět na bazoši ale chybí mi odvaha ho objednat, je to podezřele nízká cena a pouze ilustrační foto navíc zase Praha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem se teda rozepsala
ať jste Oli brzy OK :wink:
25. zář 2010 v 19:33  • Odpověz
jirule: tak u těch židlí já si slibuju, že je to opravdu na mnoho let... u nás je hlavní problém, že máme Antilop z IKEA, a ty nemají žádnou podporu pod nohy - což je u sezení hodně důležité.
S nákupama na mmb se mi též úplně nedaří. Čepice, co jsem sehnala, nějak nesedí nebo už jsou malé. Podzimní bundy holky nechtějí nosit, a te´d ty botičky..
Tys chtěla kupovat holkám kuchyňku? Jsem te´d koukala na dětskou kuchyňku v IKEA, je taky moc pěkná.. Tak budu držet palce, ať se peníze podaří nějak dostat..
25. zář 2010 ve 23:38  • Odpověz
To je pravda, že vydrží dlouho, napíšu to takto, nechali jsme stolařem udělat velký psací stůl v pokojíku /pro Martina na psaní úkolů/ deska se položila kousek nad topení ale ouha najednou je stůl moc vysoký /pro syna/ takže stále píše úkoly u stolu v kuchyni, kdyby tuto židli měl nastaví se tak aby dosáhl pohodlně na stůl :wink:
Dál se mi líbí ta nosnost 100kg že bych na ni sedla i já :grinning:
Nadhodila jsem to minulý týden před manželem /židle/moc se netvářil, ale vzhledem k vánocům a když přidáme peníze tak by to mohlo vyjít :wink: on pro nějaké dražší a modernější věci pro děti není :pensive: prostě je nastavený jinak
,ad kuchyňka, chtěla jsem ji k mým rodičům, berou si holky skoro každý den dopoledne na hodinu tak aby tam něco měly na hraní, my na kuchyňku doma místo nemáme a u našich mají jen miminkovské hračky...na tom bazoši jsem něco koupila poprvé a pokud to nebude v okruhu našeho města už tam níc nekoupím...pokud není prodávající solidní...např.na mmb odpovíš a hned se objeví že už odpověděl zájemce, na tu kuchyňku nás reagovalo cca 25 lidí, jde o to od kolika vzala peníze, zatím jsme tři a další seznam co poskytl bazoš chci předat na policii v pondělí ať je kontaktují...snad nás bude víc...píši snad ale pak by s tím něco alespoň dělali
26. zář 2010 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky,koukla jsem na to lego,v bille mají ty ceny skoro stejné jako ve sparu,do billy chodí nakupovat moje mamka tak má spoustu bodů tak tam můžem taky nakoupit,no ale pořád váhám.
Jani,na ten infra.teploměr jsem taky koukala a nakonec jsem koupila jen ten ušní-čelní topcom.inak s tím nakupováním přes net je to někdy věda,já to vždycky okouknu ,nejdřív se pokusím sehnat u nás v obchodě a když není objednám na netu.Čepice ani rukavice si netroufnu koupit bez zkoušení,ale manža bývá brzo doma z práce tak jsme jeden na jednoho a můžem vyrazit i do obchodu :grinning:
Jinak dnes jsem zkušebně sebrala Péťovi plínu ,jednou se počůral,jednou jsem ho odchytila.Jsem zvědavá odpoledne.
Jo ještě mě zaujalo tohle,přemýšlím,že bych koupila na vánoce ,ale nevím jestli by je to bavilo ,mě jo :grinning: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=399372 mají více motivů,jen by mě zajímalo jak jsou ty razítka velký.
27. zář 2010 v 11:57  • Odpověz
oli: a jak jste s topcom teploměrem spokojení? Na něj jsem taky dlouho koukala.. a měříte na čele nebo v uchu?
Stejně myslím, že něco takového budu muset nakonec koupit, holky naštěstí teplotu nemívají (nebo já prostě mylně vyhodnotím, že to teplota není - což se pravděpodobně stalo, když měly ty afty :frowning2: , ale tím pádem nejsou ani na teploměr zvyklé a nechtějí si ho nechat zastrčený v podpaží..
Razítka vypadají moc dobře, ale naše holky by se mi na to zdály ještě malé... ale kdo ví :wink: Já jako mladší razítka měla, a moc mě to bavilo.. :slight_smile:
Holky máte doma takové ty dětské stolečky s malými židličkami? Něco potřebuju sehnat, ale mamut ikea se mi moc nelíbí (je to plastové) a jiné, co jsou pomalované nějakýma postavičkama taky ne.. spíš něco úplně jednoduchého, dřevěného.. aby si u toho mohly sedět a malovat, ap.
27. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz
ahoj, tak já holky měřím pořád v zadečku samozdřejmě se jim to nelíbí ale nic jiného kupivat nebudu až budou větší tak změříme v podpaží.
stoleček máme z ikea mamut :grinning: ale dostanou ho až k narozeninám i židle, když jsem ho tenkrát sháněla na netu byly i dřevěné :wink:
razítka pěkné ale vybarvovat asi ještě nebudou? v papírnictví mají všelijaké kde se třeba jen oddělá vršek a razítkuješ je to asi jak pětikoruna ty kulaté jinak mají i podélné třeba s beruškama a tři v sobě, samozdřejmě jednou dojde barva ale zase stojí pár korun
27. zář 2010 v 15:17  • Odpověz
ahoj, zdravím :slight_smile: chtěla jsem se poradit - čekám dvojčátka, jsem sice na začátku, ale už si tak načítám věci třeba ohledně současného kojení dvojčat. Chtěla bych se zeptat, jestli jste na kojení pořizovaly kojící polštář nějaký vyloženě určený pro dvojčata, anebo jste si vystačily s klasickým, který se používá pro 1 dítě? Já jsem ale našla jen tento http://www.kojici-polstar.cz/detail.php?zbozi=2377245 , jehož cena se mi zdá přímo úděsná :slight_smile: pak jsem našla tento http://www.babygoods.cz/kojenecke-potreby/kojici-polstare/2609_Kojici-polstar-Doomoo-col.-B11-tyrkys|zelena.html který se mi zdá velký, nebo stačí obyč Terabag za pět šest stovek? Vejdou se tam ty děti?
28. zář 2010 ve 13:26  • Odpověz
sovicka: ano, polštář jsem měla, pokusy o kojení nakonec nevyšly, ale holky se mi tam vešly (fotbalová poloha) :dizzy_face: Měla jsem Terrabag. Když zapátráš po internetových obchodech, tak určitě najdeš i nějaké další velké polštáře.. Cenově se to samozřejmě liší, lze ale koupit i z druhé ruky, viz např. inzece na www.dvojcata.cz
Nebo taky koukni do diskuse Čekáme dvojčata :slight_smile:
Ať vám to všechno dobře dopadne :slight_smile:
28. zář 2010 v 15:34  • Odpověz
@jaanja čili obyč polštář pro jedno obyč dítě by měl stačit :slight_smile:
28. zář 2010 v 17:21  • Odpověz
ahoj, taky jsem měla terabag, děti se tam vešly ale kojení nám nešlo, nicméně mám kamarádku která kojí dvojky v pohodě a mají cca 2,5měsíce snad jim to vydrží :wink: já ho měla koupený na mmb a pak jsem ho v pohodě dál prodala.
28. zář 2010 v 19:26  • Odpověz
@jirule33 díky... tak já si pořídím taky ten obyčejný.
Ještě dotaz - ty kuličky jsou ok? Četla jsem, že to prý nějak smrdí nebo co - ale nějak se mi to nezdá :slight_smile:
29. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz
AHOJ, MĚ NESMRDĚLY, ALE JE PRAVDA ŽE ŠUSTÍ
29. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz
sovicka: uf, nečuchala jsem k nim :grinning: ale to bych si asi všimla :sunglasses: Ano, šustí... Dá se to vyprat i s kuličkami (já to ale pala jen v ruce, do pračky se mi polštář nevešel)...
29. zář 2010 v 15:15  • Odpověz
@jaanja že šustí je fuk :slight_smile: Ok, díky, moc jste mi pomohly, nebudu utrácet za ten megadrahý a asi ani za ten za 1500 korun :slight_smile:
29. zář 2010 v 16:53  • Odpověz
Jani,musíš se s tím teploměrem trochu naučit ,ale měří myslím dobře,měřím v uchu i na čele.
Stoleček a židličky máme po Nikolce takže nic nového pořizovat nebudem,ale mě se líbí z ikey ty kritter a ještě mají dřevěné LATT. Ovšem musím říct,že někdy mám sto chutí celej nábytek vyhodit z okna,kluci s tím furt šoupou,odřený zdi a šmouhatý od té modré co jsme to tím natřeli :angry: Minule si Pája zašprajcl hlavu pod područku,jsme to museli rozšroubovat,ještěže byl manža doma :grinning:
Sovičko,já měla taky obyč. kojící polštář s kuličkama ,ale už z porodnice jsme šli na UM takže nevím jak se s ním kojí.Kuličky nesmrdí ,jsem je vykuchala a udělala z nich polštářky klukům na ležení ,když bylli mimi.Mám tu povlak tak ,když budeš chtít ráda ti jej daruji a kuličky si můžeš dokoupit nebo do něj taky můžeš dát molitanovou drť :wink:
1. říj 2010 v 08:51  • Odpověz
Ahojky, pro jaanja http://www.obchod-detem.cz/obchod/stolky-zidle-komody.html , jsou levné, rychle a dobře se montují a přijdou mi stabilní, my už je máme přes půl roku a jsem s nimi moc spokojená. :grinning:
4. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz
marianky: moc děkuju za odkaz, já už na tyhle stolky a židličky někde narazila, ale bohužel se mi moc nelíbí :unamused: ale mají tam moc pěkné komody!!!! :slight_smile:
4. říj 2010 ve 14:47  • Odpověz
ahojky jaanja: mě se po pravdě taky moc nelíbily, ale peněz moc neni a něco jsem pro ně chtěla... ale v originálu jsou lepší než na fotu., nevadí. Snad pomohu jindy :wink:
5. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.