• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčata 2008/2009

(Zamčená)
22. července 2011 
Jiři, já bych si s tím taky vyhrála :grinning:
3. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
holky, my jsme se dostali do fáze, že Juráš se výborně zabaví se vším, co není hračka - ovladače, obaly od ubrousků na prdku, plenky...no znáte to, ne...dokonale si vyhrál s tlustší šňůrkou, asi metrovou..ale musím ho u toho hlídat...
3. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
no tak plíny a ubrousky na prcku u nás taky "jedou" ale právě že je musíš hlídat aby to nestrkaly do pusy, páč kdoví čím jsou ty plíny napuštěný, že? jinak dobrá zábava jsou i reklamy, derou se o ně, ale zase hlídat aby to nedaly do pusy, což se teda snaží :grinning: taky je zabaví řetízek na cumel :slight_smile:

dneska jsme měli první mrkev, tak holkám docela chutnalo :wink:
3. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
U nás vyhrávají botky s tkaničkama, veškeré šňůrky a samozřejmě obaly od vlhčených ubrousků. Letáky jsem jim už taky zkusila dát na prohlídnutí :slight_smile:, ale pak jsem se s nima o ně musela přímo servat. Do pusy se láduje naprosto všechno.
My dneska máme opět mrkev, brambor, brokolicu a kuře, tak doufám, že to pěkně zblajznou, ať můžeme jít ven.
3. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahojky holky,

tak mám marodnou Barborku :frowning2: Dneska se mi zdála nějaká horká, ještě jsem s ní večer zacvičila. Při krmení kaše usínala, což se u ní nikdy nestává, vždycky to vyžahne na jeden zátah. Tak jsem jí radši změřila a měla 37,8 :frowning2: Mám tu na noc babičku kdyby něco, to bude noc :frowning2: Dala jsem jí 1/2 čípku, tak snad to klesne. Od včerejška mi pořád zvrací. No pořád, jen po mlíku. Když jí dám dopoledne ovoce a v poledne zeleninu,t ak je to dobrý, ale včera i dneska po mlíku mě zblila jak alík. Takže zítra místo do poradny a na půlroční prohlídku půjdeme do ordinace jako pacoši. Ach jo. A o víkendu je u našich velká sláva. Achichouvej. V pondělí ráno máme jít Vojtit, v úterý odpoledne jdeme na oční. Snad to bude dobrý.

Dočtu vás pozdějc, teď jdu za Barčou, dobrou!
3. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Tak jste mě nalákaly, kuličky už jsem objednala :slight_smile: Naše holky mají rády zrcátko, a pak knížky.. :grinning:

cipisek: to neboj, to se určitě spraví, budeme držet palce. Kamarádka dávala mokrý kapesník na čelo, prý to na teplotu pomůže. Ať už vám to neleze nahoru a ať se Barča dobře vyspí.
3. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Cipisku, tak to je mi líto, že je Barča nemocná, ale možná to třeba bude k zoubkům, i když zas to zvracení, fakt nevím, no uvidíš, co ti mudr řekne. Taky přeju, ať už to neleze nahoru a ať se Barča dobře vyspí. A neboj, bude to zas dobrý.
3. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Nazdárek maminy!!!

konečně trocha času dočíst,napsat a pozdravit Vás! :slight_smile: Nějak stíhám čím dál miň... :sweat_smile:

leni: po svých zkušenostech,být tebou ležím ani se nehnu! A nejlépe ve špitále! Fakt hodně odpočívej,s ničím se netahej,nerozčiluj,ať vydrží klukajzni,co nejdéle!!! Přeju Vám,ať všechno dobře dopadne!!! Když budeš moct,ozvi se! Držím palce!!! :wink: já mudře volala za pět 12 :sweat_smile: asi tři dny před porodem... domluva byla,že po propuštění příjde na první návštěvu za náma domů,to je chvályhodné,jenže my přišlí,když ona měla dovolenou :frowning2: a zastupující mudra přijít nechtěla a ještě mi řekla,ať příjdu s klukama normálně do ambulance mezi nemocné děcka!!! :angry: No úlet! snad budeš mít větší štěstí! :wink:

fial: zdravím tě teta! :wink: jakpak se máme? čtu,že Juri se točí dokolečka dokola :grinning: A co rezi,kontaktovala jsi ji?
3. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
cipisek: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ... hlavně,ať je ta tvoje statečná žabka brzo fit!!! Je fakt hrozně šikovná,že to tak zvládla!!! Jen o tom čtu a je mi všelijak... měla asi ucpaný slzný kanálek,že? Tadeáš taky měl jako mimiňák,ale mudra mi doporučila masáže očička a to mu pomohlo,takž epodobným nepříjemnostem jsme se vyhnuli,ufff! Vy se koukujte brzo uzdravit,ať ti holky zase dělají samou radost!

jitul: vím,že ses tehdy ptala,jak na kontrole... tož chodíme pořád vojtovat,ale jen s Tadíkem. Takže jsme dopadli vlastně tak na půl :sweat_smile: Mikuláš je naprosto šílený :grinning:,takže mu to mudra ukončila,páč už nejméně 14 dní se staví na nohy! Toho nezastaví nic!!! Museli jsme pořídít ohrádku,protože bych se dopo,když jsem s klukama sama,v klidu ani nevys.... :sweat_smile: :grinning: nic pro něj neí problém,postaví se,kde to jde...ovšem zpátky na zem to je problém! Takže stojí a řve! :grinning: A Tadík jde do šikmého sedu,péruje na 4,jde do kleku na dvě,ALE neumí se otočit na břicho,tož proto pokračujem :frowning2:
3. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
samo že jirul! ... to T je hned vedle :sweat_smile: :wink:
3. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jinak,jak se tak dívám,moji kluci jsou tu předáci!!! :grinning: Včera měli 9 měsíců a já se nestačím divit,že to tak rychle uteklo! :sweat_smile: To je masakr,neuvěřitelné!!! Fajne,že dáváte tipy na hračky a taky na obohacení jídelníčku (díky fial za řepu :wink:,jo a taky se mrkni do alba :slight_smile: ) Kluci tež jedí furt to samé dokola,ale už nad tím nešpekuluju... přečetla jsem,že do roka není moc vhodný přehnaně pestrý jídelníček,páč se zvýšuje možnost alergií,takže mají ze zeleniny: mrkev,brambor,cuketu,brokolici,květák,petržel-ta jim,ale nechutná,jednou měli hrášek,ale s tím ještě počkám a pórek,ovoce: banán,jablko,hruška,maso: kuřecí,krůtí,králičí a z příloh: rýže,pohanka a teď začnu těstoviny. Nevíte proč jsou bezvaječné nevhodné? Jo a ještě jedí jogut,žloutek,někdy kůrku od chleba. A spořádají šilené množství všeho! Váží Tadýsek 8 kg a měří 74cm a Mikeš 7,4 a 72 cm,zhruba. Už se pěkně pronesou rošťáci :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
skarbek: čau, my jsme OK :slight_smile: a váš Tadík taky, akorát prostě to otočení na břicho nepotřebuje, co by tam dělal, když už péruje na kolenách :slight_smile:

holky, musím si postěžovat, nemám komu jinému jak vám - normálně admini mi smazali moji fotku, že prý není moje vlastní a reálná - hmm, tak to je fakt super, měla jsem tam svoji fotku s břichem, kterou mám i v albu. Bez předchozího upozornění, zdá se mi to dost sprosté a fakt nechápu proč. Možná že není aktuální, to bych chápala, ale bez předchozího upozornění..holt asi si tam už žádnou nedám...
3. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Holky fičím do sprchy... ráda jsem Vás "viděla" :slight_smile: ,příjdu zas...snad se zadaří dřív,než teď! Zítra mně čeká kontrola na gyndě a zubaře... to tedy bude den! :grinning:
3. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
jak není reálná??? :angry: :angry: :angry: co to jsou za kecy???!!!
3. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahojky holky!

Tak noc jsme měly celkem klidnou. Terezka spala jak dudek a Barborku jsem ještě v půl 10 měřila a měla 38, tak jsem jí zase uspala a v noci občas zaplakala, ale spíš jen kvůli dudlíku, už se mi pak nezdála tak horká, tak jsem jí ani nebudila. Já spala ze všech asi nejmíň, jak to tak bývá :unamused:
Jen ráno se vzbudila s pláčem, tak jsme si jí s babčou vzaly do postele a bylo to dobrý. V šest jsem jí měřila měla 37,5 a v osm jí měřila dr. a měla 37 rovných, v půl 10 už teplotu neměla vůbec.
Dr. říkala, že je všude "čistá", na poslech nic, kašel nic, rýma nic, bříško měkký, ouška taky nic. Jen prej leeeehounce červenej krček, ale na ATB že to rozhodně není (jsem ráda). KDyby teplota vylezla máme zítra přijít, jinak až příští týden na KO, takto pak sfouknem rovnou s 1/2 roční prohlídkou, protože v podnělí jdeme vojtit a v úterý na oční. Ty vado, to zas bude doktorskej tejden :frowning2:

JInak jsme je vážily a Terka má 5600g a Barča 5710g. Už jsem si myslela, že jsou šestikilový a ono ne-e :grinning:

Jdu vařit, jen jsem vás chtěla informovat :slight_smile: Dočtu pozdějc, papa :wink:
4. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Skarbek : tak super, že cvičíš jen s jedním, to je hnedle jiný, že? Já taky cvičím jen s Pavlou, teď máme po očku tak si lebedím, asi zítra zase začnem no.Jinak máme dneska za sebou druhou mrkev a jsem od ní i já :angry: stačilo Lucince kýchnout a bylo vymalováno :wink: ale celkem baštily.

tak mám dát ještě 2dny samotnou mrkev, nebo už jim tam zítra prdnout brambor??? co myslíte?

Cipísku, tak snad bude už malé dobře, taky máme za sebou /teda bez blindění / takovouhle nemoc nenemoc, 3 dny zvýšená teplota, dítě mrzuté a plačtivé a pak dobrý a zuby to nebyly :confused: :confused:

hele aspoň někdo má ještě pod 6kg, jenže vy jste zase dříve narozený :slight_smile:

Fial, mě taky 3x smazaly fotku, měla jsem tam teda fotku dětí, pořád jsem nechápala kam mi mizí až mi písli, no tak teď tam mám celou rodinku.Možná jim nedošlo že to bylo tvoje bříško, mělas jim to pak napsat ať nejsou tak aktivní!!!!
4. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
jo ještě jsem chtěla...Pavla se teda plazí, ale z břicha na záda se taky ještě cíleně neotočí, sudy neválí, to taky asi není OK?Ani Lucijášek se ještě z bříška sama neotočí na záda, jen když třeba dělají kraviny a více se zvednou na rukách a neudrží balanc tak přepadnou, motivujete je nějak??

my jdem na rehabku v úterý, tak jsem doufala, že už nám to třeba ukončí, ale nevím když se neotáčí z bříška na záda, to jdem zrovna na jejich narozeninky :stuck_out_tongue_closed_eyes: budou mít přesně 1/2 ročku...nejdřív jsem chtěla upíct dort jako kdysi Martínkovi, ale...když vidím tu kopu prádla nevyžehlenýho :grinning: tak mě nějak přešla chuť se ještě plpkat s dortem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
jirule: jo, už si s ní dopisuju, měli napsat předem, když se jim to nelíbí, ale takhle to mazat a napsat univerzální mail mi připadá trapné...já mrkev s bramborem 4. den, ale to máš asi jedno, na tu mrkev stejně nikdo alergii nemá :slight_smile:
4. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
Zdravím všechny,
jsem tu jen na skok říct,že jsme stále 3v1 a,že potřebuji držet na zítřek palce na poslední zkoušku,abych to měla v kapse a pak už mám u toho pokoj teda pokud to dám:slight_smile:
4. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
cipisek: tak to je moc fajn, že už je líp..

fialinka: smazali fotku? :confused: to se divím, že vůbec má někdo sílu prolézat všechny na koníkovi :grinning:

skarbek: bezva jídelníček :grinning: Ta cuketa se nějak tepelně upravuje? A jak prosím připravuješ žloutek? A pohanku dáváš do toho maso-zeleninového oběda?
Já bych chtěla zkusit špenát :slight_smile: Dokonce jsem si koupila pár skleniček od Hipp, kdybych nestihla nic "uvařit". Jenže na 2 je uvedeno, že je tam plnotučné mléko.. a to je to od 4. měsíce.. není to nějaké divné? Já myslela, že děti dlouho kravské mléko nesmějí..
4. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
jirule: na to otáčení ti určitě nějaký fígl poradí, u nás to Julinka prostě začala zkoušet, jakoby se odpinkávat jednou rukou, a uměla to z bříška na záda tak o 3 týdny dřív než Zuzka. Pak jsme byly na té rehabiltaci, tam se Zuzka otočila poprvé taky na záda, a naučili nás tam, jak je motivovat k přetáčení ze zad na bříško, a Julinka to do 2 dnů udělala.
Já holkám teda šoupla hned napoprvé brambor s mrkví :sunglasses: Teď dávám jen malý brambůrek a 2 střední mrkve, Julinka pěkně jí, nacpe si teda ruku do pusy ještě dřív, než jí tam dám další sousto, takže je potřeba ji pokaždé jemně odstrčit.. Zato Zuzka.. dnes to dostala do flašky, naředěné, chvilku pila, pak jen žužlala, tak jsem jí přilila do toho ještě Nutrilon, výsledek o nic lepší.. Zítra tu máme babičku z Pardubic, tak si na Zuzku posvítím sólo.. :dizzy_face:
4. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
jaanja: s tím mlékem je to divné, taky jsem si toho už všimla...děcka by mléko jako takové fakt měly co nejpozděj, ale zas prý trocha neva, tak to je asi ta trocha, co neva :slight_smile:. Jo, dobré skleničky jsou v DM ty Alnatury, jsou BIO, levné a bez takových přídavků.
4. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
fial, mě ani nešlo o alergii, jako spíš o zátěž trávícího ústrojí :slight_smile: ale dám jim tam trošku brambory at je změna :wink:

Pavlínce se zase na pusině objevil ekzém, ale má to už od pondělka, takže s jídlem to spojitost nemá, teda s mrkví, ale začala jsem jim dávat více um, tak jestli nemá alergii na bílkovinu kravského mléka, Martin ji měl taky, tak proto mě to napadlo a samo že to její věčné slintání tomu ekzému ještě přidá

Leni, držím palce ať zkoušky dopanou co nejlíp!!!!

jaanjo a vy už válíte sudy?

já je teda zatím nekrmím zaráz, u nás se hlad jaksi nevede, takže to jde ale je to na dlouho, i mlíko ted většinou pijí na 2x s 1/2 pauzou

zkoušela jsem dnes čajík, teda do toho nuby hrnečku, tak bez úspěchu, zatím, zítra ho zkusím dát do flašky, čaj můžou i studenej, že???

jinak na to že krmíme 2 dny máme slušně zašpiněnýho prádla, body , punčochy, bryndáky=to beru, plíny, ponožky /páč si strká nohy až do pusy :confused: / no snad to nějak vychytáme a něco vyperem :wink:

Jaanjo tak super, že babi tak přijede :slight_smile: mě šla naše babi dnes vozit a za 10minut začalo pršet, tak jsem stihla jen pověsit prádlo a znova zapnou pračku :angry: ale pak hlídala večer, hodinu, šla jsem se nechat ošupat na krátko protože mi pořád děsně padaly vlasy, ale fakt brutálně :frowning2: :frowning2: tak jsem na kluka po hooodně letech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Nazdarek vsem, vas docist, nestiham:grinning:

jaanja co se tyce pomeru zeleniny, nejak to neresim, uvarim dva brambory, kousek kur.masa a za tri mrkve nebo kousek spenatu ted a je to, ze zacatku davam lzickou a pak zkousim lahvi samo s vetsim otvorem :wink:

jinak nase gabinka ma uz pulku zoubku venku, tajnustkarka :grinning: :dizzy_face: kika taky mela kousek venku ale ten se zase schoval, pac ma nalita dasna a nelce se brutalne prorezava taky zub, takze nechce jest a tezko usina, takze mazeme ostopero calgelem :sunglasses:
4. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
jeste do te smesky davam 2 kavove lzicky oliv.oleje :wink:
4. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
smil: fakt 2 kávové lžičky? :grinning: já tak decentně ukápnu :dizzy_face:

jirule: Julinka zatím uválela 1 sud :slight_smile: U nás je trochu problém prostor :unamused: nemám je kam dát, aby se mohly rozkutálet.. tak nevím, jestli je to taky neomezuje.. ach jo. Ale zase si holky nestrkají nohy do pusy, ani náhodou.. takže v tomhle zase vedete.. :dizzy_face:
Čajík holkám taky moc nejede, dnes teda Zuzka měla hlad, tak si 20ml lokla. A to jsem ráda, že po mrkvičce nejsme oranžoví jen my :grinning: Dávám 2 bryndáky, a stejně to měla Julinka až za uchem :dizzy_face: A teda závidím, že jíte zvlášť, u nás je prostě duo řev, takže jedné držet flašku, druhé to tam házet lžičkou :wink: ale teda nevím, jak to dělá smil s trojčatama :fearful:
Vlasy mi taky padají :frowning2: teď už je to lepší, o trošku.. šla jsem na krev, tak štítná žláza je nějaká všelijaká, tak jdu na endokrinologii, ale myslím, že se to srovná, že je to prostě po tom porodu..
4. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
jaanjo jj mam to napsane i v knizce :wink:

u nas jsme na prikrmy dve : ja a mamka, takze holky je dostavaji pred veceri :wink: a bryndaky nepouzivame, zabalim je do stare plenky, ale tak aby ruky meli venku a je to :grinning:

me vlasy uz tolik nepadaji, beru biosil plus, doporucila me ho ma kadernice :wink: a stitku mam nastesti ukazkovou ale dozivotne musim brat euthyrox, zatim beru 50 a 75 na stridacku, mam strumu, takze jeste musim na UTZ jestli ji mam v klikdu nebo se nezvetsuje
4. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
ahojte,

Smil, biosil jsem taky celej vybrala, koupím ho ještě jednou a prý si mám koupit nějakou vlasovou vodu z lékárny tak se pozeptám, prý se mi začaly dělat i lupky...na to jsem teda nikdy netrpěla a mám pořád stejný šampon :confused: tak i proto ta vlasová voda :wink:

Jaanji to já bych je zase krmila raději naráz, takhle je to nadlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já tam dala 1lžičku oliváče :wink: já ho teda nemám ráda, mě smrdí :angry: ale když to musí bejt :wink:

u nás nožky dává do pusiny :slight_smile: jen Pavla, Lucinka taky ne, prostě každé jde něco, já se ptala jen kvli těm našim rehabkám :slight_smile:

jinak já závidím chuť k jídlu!!!!jednu dobu tak krásně pily, to byla paráda, za chvilku nakrmeno :wink:
5. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
autor
Ahojky všem,
snažím se vás dočítat a čerpám informace ohledně příkrmů, už mám pročtené kojení.net a je to tam moc pěkně popsané a vysvětlené a zodpovězené. JJ nejlepší škola je život. Jinak naši chlapečci jsou na Nutrilonu a už u něj zůstaneme. Přijde mi, že ho zkousli nejlépe. Jen jsem se chtěla zeptat jaká je po Nutrilonu stolička? Máme to tekuté spíše více, ale vodové to není. Včera si třeba Robinek ulevil 4x :grinning: Ne vždy, že by byla plína plná, ale 4x to bylo. Vysadila jsem probiotické kapičky a tak uvidíme jak to bude časem .... provádím masáž zadečku, aby se lépe vykakali a vyprdíkovali a dávám pořád feniklový čajík. Tudle jsem kecala s kamarádkou co má stejně staré dvojky, a krmím Tomáška... no a nějak jsem pozapomněla vyměnit lahvičku ...a tak na něj koukám a pak mě teprv trkne, že pořád pije čaj. Sál jako o život, tak jsem se probrala a lahvičku prohodila, zlámal 40 ml čaje a ještě 120ml mléka. No nepáral se s tím.
Jinak jsme byli v poradně, Tomášek přibral 240g za 14 dní což mě se zdá málo, je to na té dosti spodní hranici, ale alespoň že přibírá, no a Robinek je na tom dobře ten má 190 g za týden. Jinak aktuálně má Robinek 5700g a 61,5 cm a Tomášek má 5670g a 60,5 cm. Včera jsem byli na nožičkách a vše dobrý, poslední kontrola 8.10. Dnes mám být v 10:00 na neurologii na kontrole s Robinkem s hlavičkou ..tak snad to bud o.k. Sám už otáčí hlavičku zprava doleva a naopak, a pase koníčky o 106. Tak snad se to bude Mudr. líbit a nebudeme muset na rehabku.

Leninek: Držím palečky, ať zkousku dáš .. já myslím, že to bude ... jsi přeci šikulka. Já osobně nevím zda bych se ještě zvládla učit a chodit někam do školy. Takže každý kdo takhle dálkově studuje má můj veliký obdiv, a když máš ještě dětičky .. tak o to více. Tak pak dej vědět. A souhlasím s holkama, že by jsi si měla jít lehnout do nemocnice. Je to fakt lepší, jsi klidnější a hlavně hlídáná. Znám to z vlastní zkušenosti.

Cipisek: Co Barborka, jak je na tom? úplně jsem měla husí kůži jak jsi psala o té sondě očička ... to je šílené, zní to tak drasticky ... je mi jasné, že to bylo potřeba, ale i tak ... Barborka byla mooc statečná a šikovná. A jak to má s teplotkou? Je to už za vámi a nebo ne? Držím palečky, aby to bylo o.k.

Falinka: Mě také smazali fotečku ... a dost mě tím naštavli. Měla jsem tam kluky, ale také jsem tu fotečku měla v albu ... je mi jasné, že to hlídají a mají svá pravidla, ale nechápu proč si nejprve neověří info a pak nemazají ... ach jo jo :frowning2: proč nemůžou být na fotečce moje miminka to tedy nechápu ...

ADMINE .. POPŘEMÝŠLEJ PROSÍM O TOM !!!!!!

Holky mě také začali padat vlasy, sice to není žádná tragédie, ale štve mě to ... v lékárně mi také doporučili Biosil a prý mám brát 2ks denně. A není to prý na jedno balení, ale budu jich muset slupnout více. Ale to nevadí, hlavní je aby to zabralo.

Mějte se všechny moc hezky a přeji hezký a kldiný pátek :slight_smile:
Zdraví Lenka
5. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Čauko mamky :slight_smile:

mně to tam vedle v ložnici řve o dušu,ale vůbec mě to netankuje!...má se spát! :grinning:

jaanja: jj,špenát už taky dávám,zrovna včera :slight_smile: kupuju mražený sekaný. Vajíčko normálně uvařím,ale vařím ho déle,nejméně 10min. a pak oddělím žloutek od bílku :wink: Pohanku vařím se zeleninou v jednom hrnci...prostě jako rýži. Ještě si chci pořídit ve zdravé výživě kukuřičnou kaši :slight_smile: S olejem to mám stejně...pár kapek... ale v podstatě ani nevím kolik by se mělo dávat na takové množství jídla. Vařím klukům ze 450g zeleniny! :sweat_smile: A oni to všecko sťapou! :sweat_smile: :grinning: Někdy jim dám másličko :slight_smile: Co se čaje týče,máme jednoho pijuse (Miky) a zatvrzelce,nebude pít ani za nic :unamused:

jirul: kluci dělají stejnou gymnastiku u oběda :grinning: pravda,už se to krapet zlepšilo,ale ze začátku tež měli špinavé i pongy :wink: Já myslím,že těm příkrmům příjdou na chuť :wink:
5. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.