• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
A na to usinani mi prijde moc krasny skritek usinacek od Chicca s klasickou hudbou
http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1523919
maji ho i v ruzove http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1523923
24. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
@rejchl - to je dobre, ze se brouckovi uz vede lepe. Ted nebudou takova horka, tak se spravi jeste rychleji :wink:

@beruska5 - jsou to sikulky, ze takhle hezky v kuse spinkaji. A treba az bude rano dele tma, tak ti po mlicku zase usnou a ty s nimi :slight_smile: Ja to mam take tak, ze jakmile je po 7 hod, tak uz po kojeni neusnu a kotatka si pak klidne znovu vytuhnou. Kdyby byla kazdou noc prutrz mracen, tak se u nas spi luxusne :grinning:

@j.cien - jeste k tem bambusovym dekam, nejak nechapu, proc je nemuzou usit, kdyz na nich zadny vzorek medveda neni, jsou bez vysivek. Nemela pani na mysli nejakou jinou deku?
Kazdopadne se muzes optat v tomto eshopu, maji je tam jeste levnejsi a na zbozi.cz to hazelo, ze je maji skladem
http://www.dulinka.shop4you.cz/kaarsgaren-s-r-o-deka-letni-bambusova-ruzova/produkt-3721/
U radi.cz je maji take v nabidce.
Tady je kdyztak seznam ze zbozi.cz - razeno od nejlevnejsiho, treba je nekde budou mit drive. Ale ted ma stejne byt nejmene tyden docela chladno.
http://www.zbozi.cz/items?q=bambus+deka&sId=cX1ueCJZwcKTNCm9gEc5&prevItemType=new&maxStockAvailability=-1&atDepotOnlyFlag=0&paymentType=&createTime=&credibility=&r=tab&itemType=new&order=cheap&oldShire=&shire=&minPrice=&maxPrice=
24. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
@lita správně, uhádla jsi :wink:
24. črc 2010 ve 21:56  •  4 děti  • Odpověz
Jak se dalo cekat, u nas priserna noc, sla jsem spat kolem pulnoci kvuli pozdejsimu kojeni a Bryan uz v pul 3 vriskal. Nakojila a oddrzela jsem je a misto toho, aby spali, tak neustale mrneli a budili se navzajem a to az do rana. Ted jdu zkusit na hodku ci dve zabrat.
25. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
Takže my už valíme všechno a super, dokonce jsme už 2dny vynechali svačinu odpoledne , jelikož jsme najeli na jídlo po pozdějších časch, aby se nastavili na spaní až v 19hod, kdy budu přicházet v září ze školy. Takže snídaně -mlíko-6hod, přesnídávka-ovoce-10,30, oběd -zelenina-maso13,30, svačina-ovoce 16,30, večeře 19hod. No a teď to teprve je super a vyhovuje nám to všem. Jo a mezitím hektolitry čaje. :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 09:41  •  4 děti  • Odpověz
@lita No s tema dakama,ja jsem objednavala i prikryvky z duteho vlakna ,tak mozna je ted medved vysity na nich... :confused: nevim.Uz to mam objednane tam,tak to radeji nebudu stornovat,at nemam problem s placenim..snad to behem tydne dojde..
A ohledne te hrazdicky-snad taky jeste dospejeme a bude nas to bavit :wink: ,zatim O bodu :confounded:
Chudacku,to je k breku,takova noc..to znam az moc dobre...ted sice par dnu to bylo celkem v poho,ale dnes taky na prd,Mia sice spala krasne,ale Tea mrcela a tlacila celou noc,az se slavnostne pokadila nad ranem a to durch,az na matracovy chranic :grinning: takze peru :grinning: a tatinek kocarkuje a taky premyslim,ze zalehnu na tu hodinu....jenze to ja neusnu a pak me akorat stve,co jsem vse mohla mit udelane a ne se jen valet...

Holky,co kojite dele...jak to mate s menses??
25. črc 2010 v 10:33  • Odpověz
@zuzka72 Zuzi,tak to mate super,pravidelny rezim vyhovujici vsem :wink: nadhera!
25. črc 2010 v 10:34  • Odpověz
Ahoooj,.... jsem tu jenom na skok. potřebuju radu. Eliška a Davídek měli málo železa v krvi, tak jim dávám 2xdenně kapičky Maltofer.... no a Eliška už 2x měla zelenavou stoličku, (Davídek pořád stejnou žlutou), tak jestli to není těmi kapičkami, jsou tmavě červené. Nemůžu si vzpomenout, co to znemaná, když má mimi zelenou stolici..... díííííky
25. črc 2010 v 10:53  • Odpověz
@zuzka.o ahojky,o zelene stolicce se laicky rika,ze je to "hladova stolice"..ale podle laktacnich poradkyn je to nesmysl a zadna stolice pry nemuze byt "hladova"...
JInak samotne zelezo muze menit barvu a konzistenci stolice,vetsinou tmavne az do cerna :wink:
25. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
@j.cien Je tm.zelená, tak snad je to jen "obarvené" ....jsou jen na UM, ale právě že mi zrazilo, že Davídek tu stolici má pořád stejnou,žlutou ...asi každý jinak vstřebává ty kapky....Ve st jdeme do poradny na očkování, ale dr.má dovču a bude tam jen sestra, zkusím se poptat, jestli nemá zkušenosi.
25. črc 2010 v 11:01  • Odpověz
Ficiiiiiiiiim veset pradlo a dodelat obidek,za hodinku je tu Petr s hladovyma holkama :grinning:
Paaaaaaaaaaaaaaa!
25. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
@zuzka.o Bud v klidu,opravdu to barvi to zelezo,meli te na to hned upozornit u dr.nebo v lekarne :wink:
25. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
@j.cien pá a díky :dizzy_face:
25. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
@j.cien moje holky jsou obe kojene,stejne mliko,stejne intervaly piti...a maji kazda naprosto jinou stolici-jinou konzistenci i jinou barvu....
25. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
@zuzka.o ahoj, zelená až černá stolice je právě ze železa, já měla Adama na železe a to byly teda výtvory :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak každé dítě to produkuje jinak mě mudr řekla, že to odchází z těla a tím víc mu toho mám dávat a někomu, že to v těle zůstává tak to je asi případ tvýho Davídka. Ale to bylo před 15ti lety možná teď je to jink. Jinak deky jsou SUPER, ještě jednou dííííky. :wink:
25. črc 2010 v 11:09  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 jake deky jsou jeste super-ty bambusaky od Lity?
25. črc 2010 v 11:10  • Odpověz
@j.cien né, takovy chlupatky :wink:
25. črc 2010 v 11:20  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 to jsem moc ráda, že se ti líbí, my je milujeme.

Jsem si oddychla s tou stolicí!

@j.cien ty bambusové jsem pořídila (co tady Lita házela odkaz) , máme ty proužkaté....fakt doporučuju.
25. črc 2010 v 11:50  • Odpověz
@j.cien tak já dostala menzes až ted v dubnu,takže 8 mesícu po porodu :wink: takže celkem parráda oddych od vložek
@lita fakt dobrá noc,to znám jen aby se to často neopakovalo že :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Samko spí krásne celou noc ale Sašenka se vzbudí na každej prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2010 v 11:55  • Odpověz
@yorinkay
Yori, za kmotry šli holkám strejdové - můj a manželův brácha, kteří jsou oba svobodní, takže kažá má jednoho kmotra, který stačí když je pokřtěný - naši jsou jen pokřtění a u přijímání byli, ale biřmovaní ne. Moje babička je na vozíku, takže k ní chodí faríř cca jendou za měsíc na návštěvu, takže poučení proběhlo při jedné jeho návštěvě a to ještě bez tatínka, který byl na služebce. Jo a máme trvalé bydliště jinde, než jsme křtili, takže jsem od farnosti, pod kterou spadáme, musela získat povolení, což se podařilo získat přes email - poslali pak papír poštou, takže také no problem. Nám fakt nikdo problémy nedělal. Během obřadu stejně pan farář všechno říkal, takže se žádný trapas udělat ani nedal. A obřad byl krásný, křtili se ještě 3 kluci a byl skoro plný kostel a bylo to opravdu slavnostní - byl to samostatný obřad - žádné křtění po mši apod.
25. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jo a holky byly křtěné v necelých dvou měsících a byly v klasické parádní zavinovačce s vyšívanýma a nakulmovanýma krajkama - tady na jihu Moravy se takové peřinka stále ještě vidí a hlavně mi tu krajku nechala vyšít moje babička pro moje děti, takže by mi bylo líto to nepoužít (druhá měla peřinu po mně) - byla zima a holky celkem ještě malé, takže se i peřina hodila. Přikládala se pak jako bílé roucho rouška, kterou nechala babička vyšít (jméno a datum narození) a ještě musela být svíce.
25. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz
@sarri Díky moc, uvidíme jak to dopadne. Otec představený má dovolenou, mám se ptát příští neděli :slight_smile: . Obřad chceme na Vranově v zámecké kapli. Na zámku jsem sedm let o prázdninách prováděla. A pak jsme se tam i brali :slight_smile: . Moc se těším, kromě rodičů chceme pozvat i nějaké kamarády, tak to bude taková malá svatba.
25. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
@yorinkay @sarri to se mi líbí křtiny, to já bych chtěla taky ta atmosféra je super. Hoďte pak nějaké fota. :wink:
25. črc 2010 ve 13:21  •  4 děti  • Odpověz
@yorinkay Tak to bude krasa,tak to ma byt,je to prece jen udalost a krasna :dizzy_face: Jj,ty svice jsem nezminila,ty musely byt a manzel je pak behem toho obradu zapalil,vse opravdu jde krasne,p.farar provadi celym tim obradem a neni kde udelat nejaky kiks :wink: ,pta se:co zadate od cirve?odpovite:křest ...atd.pak se pta na jmena,mezitim kratke modlotby,klasika :dizzy_face: Ja jsem si tom moc uzila,holcicky plakaly,kdyz jsme vchazeli do kostela a pak razem zmlkly,neskutecne,koukaly,jakoby vsechno sledovaly a chapaly :dizzy_face: Pak jeste dostaly ruzence,co jim kmotricka privezla z Vatikanu a nechala je posvetit,tak to maji vse schovane,az budou vetsi....
Zkusim hodit par fotek :wink:
25. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz
@yorinkay
Na Vranově v kapli to musí být moc krásné. Na zámku jsem byla jako děcko (spíš puboš - já miluju hrady a zámky a staré domy), ale už si to nepamatuju. My máme z fotek ze křtin prd, bo švagr zapomněl ostřit, tak máme většinu rozmázlých a z videa taky prd, bo můj otec samotný křest točil vypnutou kamerou - před a po točil kmotr, ale při polévání stál u holek a děda to nezvládl.
25. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz
@j.cien krásny fotečky a ten vysmátý pán :wink: s holkama v peřinkách je tatínek?
@sarri :wink: :wink: pak se na někoho spolehni, že? :wink: krása.....
25. črc 2010 v 15:36  •  4 děti  • Odpověz
@j.cien teda myslím holek tatínek pro upřesnění :wink:
25. črc 2010 v 15:39  •  4 děti  • Odpověz
Holky krááásný fotky!
Sari, tatínek byl asi trochu nervózní ne :slight_smile:
Začínám se těšit, ale než to domluvíme tak bude po létě :frowning2: .
25. črc 2010 v 16:39  • Odpověz
Mám trochu strach aby tam u kluci nešli po svých :sunglasses: !
25. črc 2010 v 16:40  • Odpověz
@zuzka72 JJ,Zuzi,ten pan,co vypada jako muj tatinek je tatinek mych holccicek :wink: :slight_smile: :grinning:
25. črc 2010 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.