• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@hanula83 To je šileny.Ještě že to nechytl i druhy.To bych si asi hodila masli.
26. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz
@lita ty jsi chodící encyklopedie :slight_smile: díky moc
26. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
@hanula83 @lita no listovat zpátky nebudu, vím, že jedna z vás se spletla a té jsem psala, že je to špatně. no možny je, že jsem v rychlosti napsala blbost :stuck_out_tongue_closed_eyes: první byl Péťa a druhý Lukajda a v obličeji jsou právě uplně jiní :grinning: :grinning: :grinning: , ale to nic všichni říkají, že jsou stejní :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 12:43  •  4 děti  • Odpověz
@monika.tdm ahojky :slight_smile: velká gratulace. to byl teda fofr :grinning: naše holčičky měly hodně podobné váhy, Bára 2,26 a El 2,02 kg. Kojíš? My ze začátku taky pořád spinkaly, doma jsem krásně stíhala, no teď už to občas u nás řve a huláká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz
@rejchl tož to je hrůza a ty necháš lidi aby na ně sahali? no nevím, já teda cizí ne. :frowning2:
@lita ty máš holka super přehled :grinning: hele a máš ještě tu paní na hlídání?
26. črc 2010 ve 12:47  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 Zuzi, tohle znám moc dobře, taky nám všichni říkají, že holky jsou stejné a opak je pravdou. Jen sem tam se mi stane, že u nich vidím podobné rysy :wink:...

K tomu osahávání od cizích lidí... Já to taky nesnáším, když se mi někdo hrabe do kočáru. Máme tady na dědině takovou "menšinu" a když jdu s kočárem kolem jejich domu a jejich děcka jsou nedejbože venku, tak mám co dělat, abych zdrhla... Strčili by holkám i ruce do pusy, jak jsou otravní.. a to nechci domýšlet, jak dlouho předtím si je neumývali... Mně ti lidi přijdou jak poblbaní, nikdy by mě nenapadlo se někomu sápat do kočáru, prskat na dítě a sahat...
26. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahoooj :slight_smile:

Všem moc děkuju za rady na včerejší problém se zel.stolicí Elišky. Už se to vyřešilo, dneska měla zase svojí starou dobrou žlutou :grinning: Nechápu, proč mi dr.neupozornila na to barvení, jsem se fakt lekla!

Taky nesnáším, když mi lidi lezou do kočárku, jako juknout jo, ale nesahat, vždyť můžou na mimi leccos přenést!!!
A v domě máme taky míchanou menšinu, jak píše Hanula, tuhle jsem měla jejich ruce všude v kočárku, jsem je ani nestihla odehnat!!!! :angry:

@rejchl To je fakt síla, ta samlonela. Je dobře, že se na to přišlo, teď už to půjde jen k dobrému. Ať jste brzo zdraví.

@monika.tdm velká gratulace k miminkům :slight_smile:
26. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
@j.cien Gratuluju k super manžovi, je fakt dojemný, jak se stará o holčičky, ne pro každého je tohle samozřejmost.
Krásné fotečky z křestu....jak se holčičky tedy jmenují?
26. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
@hanula83 a abych se vrátila k tomu levá, pravá nikdy nevím, jak to je když je to v TV, zrcadle, nebo PC, nevím, kde je levá a pravá-ale hlavně se mi to nikdo nesnažte vysvětlit-já jsem takovej expert, že i když vím kde mám levou ruku, někdo řekne zahni doleva a já jedu do prava-tož asi tak :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink: Takže na první fotce Petr a na druhé Lukáš :wink: :wink:
26. črc 2010 ve 13:22  •  4 děti  • Odpověz
@salu Jak se ti jezdí s Bumblíkem? Já si ho nemůžu vynachválit :slight_smile:
26. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
@zuzka72 ¨Jééé, tak tohle s L a P rukou mám taky!!!! :sweat_smile: No pa prý je to nějaká forma disfunkce mozku, jako když má někdo orientační nesmysl nebo dysgrafili, dyslexii....
26. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
@sarri Krásné fotečky ze křtin, ta zavinovačka je úžasně cukrová, nažehlená, nádhera :dizzy_face:
26. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz
@zuzka.o dneska jsme byli jezdit poprvé a zatím velká spokojenost. lehký a snadno manipulovatelný. Na ty korby se ten nánožník jenom položí a zapne na cvoky? ten zip je pouze v případě použití té zimní vložky?
26. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz
@zuzka.o pokrtene jsou jako :Tea Tereza a Mia Maria :slight_smile:
a jsem moc statna,ze je manzel k detem takovy skvely :dizzy_face:
26. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
@salu JJ, jenom to zapneš cvoky ....zimní výbavu jsem ještě nezkoumala ani nezkoušela, takže ti neporadím, ale myslím si, že ten zip bude na tu vložku
26. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
@j.cien krásně zvolená jména, super :dizzy_face:
Manža se v čekárně u dr.bavil se spolužačkou, ta se ho ptala, jestli přebaluje a pomáhá, on že jasně (taky mám doma poklad) a ona na to, že ten její ani jednou nepřebalil, nevykoupal... a to je klukům už 10 a 8let!!!! :angry:
26. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz
@j.cien super jména to k sobě pěkně ladí :wink: @zuzka.o no dát mi mapu do ruky, tak jsem v pasti, umím z ní číst, ale musím se točit po směru jízdy, takže sranda a pokud mě někdo 3x zamotákolem něčeho, tak nedojdu zpátky-no orienťák na prd :unamused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 13:53  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka.o no to je hrozne..ale vim dobre,ze je hooodne chlapu,co fakt nepomahaj...mozna je jich takovych i vetsina :confounded:
Mam takoveho svagra :angry: kdyz mela segra po porodu a prosila ho,at ji koupi vlozky,tak nekoupil,ze se stydel-blbon!a kdyz mu rekla,at si ohreje rizoto v mikrovlnce,tak ji rekl:ukaz mi prosim te,jak se to dela....no a od te doby si segra dela vse sama a nic po nem uz ani nechce :unamused:
26. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz
@zuzka72 :grinning: :grinning: :grinning:

@j.cien To bych ho kopla! Jak se pouští mikrovlnka!!!! :angry:
26. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz
@zuzka.o jj,zabit malo :angry: a to ma 2 VŠ..takze i IQ to nema nic spolecneho :grinning: :grinning: jen je to asi siiilena lenost a pohodlnost :angry:
26. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz
@zuzka.o ty chceš kopnout mého ex manžela? Huráá-tak do toho a prosímtě né jednou, ale pořádně a víckrát :grinning: :grinning: :grinning: děkuji. :stuck_out_tongue_closed_eyes: @j.cien ty jo, ten můj EX dodělává 4vysokou, a je to DEBIL na entou!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 14:07  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 :wink: :grinning: :grinning: bohuzel,jsou i takovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v beznem zivote jsou naprosto nepouzitelni....jeste jedna historka se mi se svagrem vybavuje:Anna mela 2mesice a on jel na sluzebku do ciziny a ptal se,jestli segra nepotrebuje neco koupit..tak chtela cepici pro malou...no a on privezl takoveho ooobrovskeho kulicha tak na 10let :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz
@j.cien tak to jsou usměvné historky, bohužel já znám i hodně smutné a na zabití, když s někým bydlíš pod jednou střechou 17let a je to TROTL tak se to nakupí. :frowning2:
26. črc 2010 ve 14:14  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 Jasně! Nedovtipy nesnáším ...dej mi adresu :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz
@j.cien chachá....někteří chlapi jsou fakt k nepoužití! Ještě že my tady máme ty naše poklady!!!! :wink:
26. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz
26. črc 2010 ve 14:23  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 Zuzi,tak to sis asi uzila svoje....
Ma sestra je s nim stastna..ale faktem je,ze ji nikdy s nicim nepomohl,co se deti a domacnosti týče a ja bych s nim nemohla zit ani minutu,pac nesnasim nepouzitelne neschopne chlapy :grinning: . a lituji vsechny zenske,co si takoveho vybraly... :grinning: :grinning: a jen si preji,at je segra stastna porad :wink:
26. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz
@j.cien naprostý souhlas
26. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz
@zuzka.o Taky mi nevadí, když se mi někdo mrkne do kočárku, naopak, je to fajn, že se lidi zastaví a pokecají. Ale vůbec nechápu tu drzost, když dětem sáhnou rukou na obličej. Vždycky se málem osypu, když to vidím... A slušnost mi nedovolí jim za to nadat, ale vnitřně bych je zakousla :angry:

@zuzka72 Zuzi, to je v klidu. Já taktéž nemám žádnej orientační smysl. Nejhorší je, že si vždycky myslím, že ho určitě mám, ale pak mě ten "smysl" zaručeně zklame :wink:). Sice vím, kde je levá a pravá, ale co jsem na mateřské, tak mám potíže někdy i s tímhle... :confounded: :sweat_smile:

@j.cien Takových znám 12 do tuctu, VŠ a přitom v praxi na nic... Není to pravidlo, ale když se nad tím tak zamyslím, tak neznám tolik chlapů s VŠ, kteří by za to stáli i v životě. Ale ženské jooo :slight_smile:)), ale to jsou ženské obecně ne jen ty s VŠ. Tím nechci říct, že jsem na ženské :grinning: :grinning: , prostě jen, že ženské často zvládnou mnohem víc věcí než chlapi. Ach jo, už se zas zamotávám :wink:)).. :sweat_smile:

Můj chlap se teda o holky taky dokáže postarat. Ze začátku neměl vůbec žádné zkušenosti s dětma, ale teď se tak vypiloval, že zvládne vše. Ale nemá zas tolik příležitostí, je věčně v práci. Akorát o víkendu si holky užívá :slight_smile:

Ještě jsem zapomněla napsat, že včera se nám Elenka postavila na nožky. Pravda, bylo to jak narozená kozenka, hned se jí podlomily nožky, ale od té doby se o to stále pokouší... A to je ten pucek, co ještě před měsícem se jen sem tam někam překulil...

26. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz
Trošku z jiného soudku..... nemáte náhodou přehled o velkém kočárku pro 1 dítě? Hluboký, aby se tam kvůli převážení výtahem vešla moje dvojčata. My sice máme výtah nový, široký je 80cm, ale ve vchodu jsou zábrany, takže vlez je 70cm.... nebo kočár pro dvojčata 70cm široký, ne tandem, ten se do výt.nevejde do délky.
26. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.