• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@yorinkay
Pečivo se prva nedává kvůli lepku, já jsem jim sem tam dala ochutnat rohlík nebo chleba od 6m. Jinak se to udává různě - někde lepek až od 8m, ale nejdřív od toho půlroku.
26. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
@yorinkay
Když si žužlá, ať si žužlá. Naše holky v bazénku zas baštily meloun a jak jim jel.
26. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
@sarri nám doktor kladl na srdce aby se kluci do sedmého měsíce setkali s lepkem. Protže nedávám kaše, uvařila jsem dneska kaši ze semoliny (má obzvlášť hodně lepku :slight_smile: ) a přidala jim to do vařeného květáku a mrkvičky. Bylo to docela dobré, ale každý den by se mi to nechtělo.
26. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz
@sarri holky lozí a v pohodě, Sofinka už s chodítkem (to jak se toho drží a ono to jede dopředu) tak s tím už běhá po bytě, frajerka se drží jen jednou rukou. Dneska my vylezla na lehátko a z lehátka na gauč, no moje nervy :grinning: :grinning:
Ale jinak v pohodě, v ohrádce mi taky nevydrží, Nela řve jak paviánka takže jsou vypuštění do bytu, o Sofinku už se tak nějak nemusím starat, sama si stoupne, chodí sem a tam, jde dolů, už nepadá a když tak tak šikovně že si nenabije. Nela začíná stoupat a ta teda padá takže jsem u ní. Ze stolu mám vše v prostřed a stůl šoupnutý ke gauči aby na něj nemohly, z druhý strany je ohrádka, takže mají jen část stolu k dipozici. Měly jsme na rohy chránič z ikei. Sofinka ho hned strhla takže nemáme nic :confounded: Jinak kvítka mám na okně, a po televizi šmatlají, nu což nadělám. Z jídleny jsem dala pryč židle, protože se Sofinka chytala okraje a židle je celkem lehká a přepadla by na ní. Takže tak nějak mám vše nebezpečně odstraněné a ať si tady vegetují :grinning: :grinning:

Obě mi už sedí krásně, neboj tohle dělala Nela ještě nedávno a pak najednou bum a posadila se sama a rovně, nepřepadává, už se krásně udrží. Takže jestli už holky hačají tak je jen otázka času kdy budou hačat takhle krásně rovně :slight_smile:

A díky za tip na autosedačky, tahle se mě taky líbí, mám vyhlídnutou Babypoint bohužel není v crasch testech ale na sedačky za 7tis nemám :frowning2:
26. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
@lucy82
Lucy, ty testy si firmy platí, takže třeba ten babypoint v nich nebývá, ale osobně myslím, že jsou to dobré sedačky. Hlavně aby měly ty certifilkáty podle norem. Jakmile sedačka vyhraje nějaký test, tak pak neví, co by za ni chtěli.
@yorinkay
S tím lepkem si to každý doktor razí jinak. Slyšela jsem, že kojené děti by ho měly mít co nejdřív po zavedení příkrmů, protože když jsou ještě často kojené, tak je MM chrání před alergíí na něj. No, moje znám bydlí v Brně a plně kojí dvojčátka a mudra jí řekla, že lepek až od 8m. :astonished:
26. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
@salu No prave, porad spinkaj, tak jsem dala dnes dohromady zahradu!!! Toho se musi vyuzit, jinak nekojim, stridam bebu s materskym, ktere odsavam!!! :wink:
26. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz
@yorinkay Tak chleba s máslem bych asi dala až tak od roku, ale já jsem na to jídlo taková opatrná. Vím, že spousta ženských dává chleba i máslo mnohem dřív... Jinak holky tu dávají klasické bílé pečivo, rohlíky. To jsme ještě nezkoušeli. Já se rozhodla tyhle "normální" jídla dávat až jim narostou aspoň dva zoubky. Vím, že by to požmoulaly i tak, ale já myslím, že se bez toho ještě chvíli obejdem. Akorát chci vyzkoušet ty křupky, co tu holky psaly. Pověřila jsem manžu a on donesl jakési tvrdé křupky, které měl problém sám pokousat.. tak další pokus :wink:).

@lucy82 Já měla pořád za to, že určitě pořídíme tu 9 - 36 kg, ale čím dál víc začínám být nahlodaná na tu 9 - 25... No ještě máme chviličku na rozmyšlení... ale letí to, taky je to u nás aktuální téma.

@sarri Teda Sarri, ty autosedačky jsou úžasné, naprosto mě nadchly :slight_smile:)... ta fialková je super... hm, jsem zase o kus víc nahlodaná na tyhle "mezi" sedačky... Méďa je taky moc hezkej, akorát je tam psáno, že je až od 6 let... Sarri, u nás to bylo s tím sezením tak nečekané, že jsem z toho sama měla šoky. Ela začala nejdřív dávat pod sebe kolínka, pak šla na čtyři, pak začala sedat na boček, přitom ale obě ruky na zemi. No a pak se držela už jen jednou packou a za další asi tři dny už se nedržela vůbec a gecla na tu prdelku. Já myslím, že takhle pěkně rovně sedí i proto, že je taková objemnější, prostě má na čem sedět :wink:)... Anička má úplně jinej zadeček, myslím, že jí to ještě potrvá, než si sedne. Ona se k tomu vůbec nemá, akorát dnes jsem ji přistihla, jak už je pěkně na čtyřech a houpá se dopředu a dozadu, je už stabilnější.
26. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
@monika.tdm Ježiš Moni, vždyť jsi před chvílí porodila, zahradu nech zahradou!! :grinning: :grinning: :grinning: Ale chápu, já se taky cítila, že bych mohla skály lámat - teda tak až týden po porodu.
26. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
@sarri - rado se stalo, vsak ja zase uvitala plno tvych rad a odkazu :wink:

Sdilim s tebou tvuj nazor na zapojeni tatinka do pece o deti, jsou to i jeho deti, tak mi take prijde prirozene, ze by se o ne mel starat.v ramci svych moznosti.

Co se tyce toho H&M, nechaval jsem tu nedavno odkaz na pani na MMB, co objednava veci pres nemecky web a ma uzasne vecicky za dobre ceny. Pokud chces, dohledam ti ho.

Tip na dovolenou s detmi asi nedam, neb jsem v tomto ohledu jeste neznala, tepre se rozkoukavame :slight_smile:
Ale uz jsme poridili cestovni postylku, nechceme byt zavisli na postylkach v penzionech, kde maji treba jen jednu. Navic je hodne vyuzijeme i v US. V obchode babygoods.cz mi pani ochotne doporucila tuto postylku, ktera je navic za hodne slusnou cenu, pry jde dost na odbyt a zatim si nikdo nestezoval, nevracel ani nereklamoval. Lze koupit i se zavesnym dnem, ale my vzali bez nej, stejne se kluci budou za chvilku stavet na zadni :slight_smile:
http://babygoods.cz/produkty/postylky/cestovni-postylky/4127_Cestovni-postylka-Caravan-sv.modra-tm.modra.html?page=1
Jelikoz ji budeme ve Statech zrejme vyuzivat pro spani pres cely tyden v dome na plazi, tak premyslim, ze bychom poridili tu nejlevnejsi matraci v Ikea misto te cestovni, ktera je nepohodlna. Lze srolovat.
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10150287

Pokud bys chtela kontakt na pekny penzion za slusne penize v Alpach v Zell am See (blizo Kaprunu) u nadherneho jezera, rada ti ho dodam. Pokoj v zime stoji, pokud si dobre pamatuju, 40 EUR. Nevim, kolik v lete, zda je to levnejsi. Je v tom i snidane, ktera je tak bohata, ze snad clovek ani nemusi obedvat. Vede ho moc fajn pani a je tam jen par pokoju.
26. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
Přidala jsem tři fotečky, ke konci to už Vaška nebavilo a je to na něm vidět :slight_smile:
26. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
@hanula83 a @monika.tdm - ja to po porodu mela take to same, jak spinkali, tak bylo plno casu i pres caste kojeni. Jenze pak prisel ten jejich reflux, boleni briska, koliky a nespani a bylo v ftakach :wink: Ale uz je zase lepe a jejich usmevy me nabijeji energii :slight_smile:

@zuzka72 - prave ze tvoji chlapecci mi prijdou fyzicky hodne rozdilni, kazdy ma uplne jiny kukuc a vyraz :slight_smile:
Cizi lide mi tvrdi, ze ti nasi klucici jsou uplne stejni, ale to mi neprijde, kazdy je jiny, jen v urcitem uhlu jsou skoro identicti, proste dvojcatka. Tudiz nemam problem je rozpoznat, ale to urcite plati pro kazdou mamu.
Pani na hlidani uz skoro nepotrebujeme, kluci uz docela pekne spinkaji az na excesy jako pred par dny. Nedavno jsme ji vyuzili, kdyz jsme meli vyroci a chteli jsme jit na veceri bez lasecek, mamku jsem vecer nechtela otravovat, sama si potrebuje odpocinout.
Procpak se ptas, chtela bys ji poslat do Olomouce? :wink:

@zuzka.o - take kapeme Maltofer a drtime pyridoxin a kakani mame take tmavsi az do tmavo zelena. Prijde mi, ze to sem tam pusobi zacpu, jako dneska a vcera jsem rourkovala Tobika, chudak u toho plakal, vubec mu to neslo vytlacit, az dneska konecne diky rource vytlacil, ne bobky, ale rekla bych "pastu", coz je proti michanym vajickum skoro zacpa. A chvili potom se jeste 2x dokakal :slight_smile:
Vsechny leky a vitaminy (jako ze jich mame) podavam na lzicku (silikonovou) s trochou mlicka. Sice to neni zadna mnamka, ale spolknou to. Jen mame bryndak neustale od zeleza, ale lepsi nez drhnout obleceni.

@j.cien - prekrasna jmena!!! Lepe uz to snad vybrat neslo, opravdu :wink:
Jestli holky budou v show businessu, tak je lide budou podezrivat, ze to nejsou jejich prava jmena, ale pseudonym :wink: :grinning: Rodice se skvelou fantazii jste, opravdu.
26. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
@yorinkay Kluci jsou nádherní, moc sladcí :slight_smile:

@lita Tak to je moc dobře, že už máte více zavedenej režim, to je hned o něčem jiném, že. A chápu, já se na holky ani nemůžu kolikrát zlobit, když mají zrovna ukňouranej den. Protože ony prostě jen chcou, abych byla s nima a to jim přece člověk nemůže mít za zlé :slight_smile:)). Navíc nahodí ten kukuč štěňátka a k tomu úsměv a já jsem jako to vajíčko na měkko. :dizzy_face:
26. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz
@yorinkay - prekraaasni kloucci, opravdu! Jsou jak malovani, moc se vam povedli :wink: :grinning:
Take kazdy dost jiny. A pasou primo vystavne :wink:
Ze by kosilky na krest?
26. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz
@hanula83 - tak tak, Hani. Jsou to jeste mala kotatka, takze svoje emoce a nalady musi davat najevo jinak nez slovne. A ta jejich cistota, primocarost, uprimnost a bezbrannost je odzbrojujici, navic kdyz jeste nadhodi ten svuj laskovny bezzuby usmev ci srdcervouci klepajici se bradicku :grinning:
26. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz
@lita Ty to tak krásně popisuješ, že mi i zaslzely oči :slight_smile:))... a pak že jsme citlivky v těhotenství a šestinedělí. Mně to ještě nepustilo :slight_smile:))... a samozřejmě s tebou souhlasím.
26. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz
@hanula83 - ja se ted take mnohem vice a snaze dojimam nez pred tim, skoro se mi klep bradicka :grinning:
Jeste jsem zapomnela dodat, ze me zcela dostavaji ta jejich svitici ocicka, kdyz se smeji. Usmev musou mit schovany za dudlikem, ale ta jejich zarici ocicka je prozradi. Kdyz navic jeste zpoza toho dudu vyloudi "hehe" a cekaji na mou rakci, laskeri jedni :grinning: Toho se nejde nabazit.
Jen me ted dostava, kdyz na ne jdu s tou dychaci maskou, kam se dava sprej s kortikoidy a mam jim to nasadit na tu jejich drobounkou tvaricku. Tobik jakoby to tusil, hazi na me jeden usmev za druhym a ja mu to kvuli tomu nemuzu nasadit a musim tam cihat s maskou, az se vysmiskuje. Chudacek u toho desne place, a to se musi pod tou maskou cca 8x nadechnout. Bryan take place, ale ne vzdy.
26. črc 2010 ve 23:02  • Odpověz
@hanula83 zdravím po delší době :wink: máš pravdu, spravedlivě jsme si je rozdělili :wink: a je zajímavý, že na první pohled ten půlkilovej rozdíl vidět není, ale jak je zvedám, tak to poznat je. hlavně když s nima šlapu 2 patra pěšky... ufff :slight_smile:
26. črc 2010 ve 23:03  • Odpověz
@lita hezky jsi to popsala :grinning: já bych to "malé" - počáteční období snad ani nechtěla vrátit. leda s dnešníma zkušenostma... třeba bych i dýl kojila, ale nebudu litovat včerejšího dne... je to radost, jak rostou, jak jsou den ode dne šikovnější a tak. jen si po těch vedrech, kdy byli jen v bodíčkách nebo jen v plíně, připadám jako pako, když je chci nacpat do pyžamka a to jim dávno není... na kočárkování se moc těším, snad příští týden, teď tady moc nejsem, ale občas číhnu, tak ob den, tak mi kdyžtak písni do IP. ten další možná budeme malovat, no moc se mi do toho nechce, budu nás muset přestěhovat k našim a zůstane tady manža a můj táta, aby to vymalovali... před porodem byly mrazy, tak se mi do toho nechtělo a barvu jsme koupili... tak dokud je pěkně...

posílám velikou zdravici, loučím se a jdu na půdu věšet prádlo, ještě se pere jedna pračka, tak ta mě taky čeká, pak probudím robátka na papu a hurá do postele

páááááááááááááááááá

26. črc 2010 ve 23:13  • Odpověz
@sarri NP Podyjí je dobrý nápad :slight_smile: . Na chození s kočárem to tady je. Ale na kolo s vozíkem nevím. Hodně cyklostezek je vlastně na normální silnici a nebo docela náročným terénem. Ale od Jevišovic na Moravské Budějovice a Jaroměřice nad Rokytnou jsou nádherné cyklostezky lesy, vyasfaltované.
Na Znojemsku počítej, že je tu samý kopec. Kam se Zn hneš buď jedeš z kopce a nebo naopak :grinning: .
Jestli můžu doporučit hotel Happy Star v Hnánicích, je uprostřed vinohradů a moc pěkný. A užiješ si vínka!
27. črc 2010 v 06:26  • Odpověz
@lita kluci jsou trošku black&white :slight_smile: , i povahy budou jeden extrovert a druhý víc do sebe.
Focení v košilkách jsme stihli více méně za minutu dvanáct, už je neoblečou :slight_smile: . Manžel čekal až budou pást koníky a oni pořád nic, i tak u toho mlátil Pavlíček hlavičkou o deku!
Na jak dlouho vám tu léčbu kortikoidy nasadili? Snad to bude jen jedno balení a nebudou vás dále trápit.
27. črc 2010 v 07:00  • Odpověz
jéééžiši vy ste zas toho popsali :slight_smile: :slight_smile:
@yorinkay u nás taky nešel moc jogurt že je dost rídký nebo bez chute,tak sme udelali kompromis-do bíliho jogurtu sme pridali nastrouhané ovoce(hozené do kuchznskýho robota) :wink: ted jim chutná a je to i zahuštený,nekdy jim do jogurtu zas nalámu piškoty.Ovoce mícham víc druhú,to im víc chutná-treba jabko,banán,hruška nebo merunka,broskev,jahody.Prí by se jahody meli až od roku ale detský presnídavky predávají taky jahodový od 6 mesícu a mi máme domácí z babičkyni zahrady,po troške sme skoušeli nekdykolem 8 mesíce a žádna alergie,holky skuste míchat víc ovoce dohromady,neco je kyselejší neco sladký a takhle se to hezky zmíchá,a v jogurtu to fakt chutná.
Teda mi už asi od 8 mesíce jíme na snídane chlebík s máslem a bud plátek šunky nebo domácí trochu slazenou merunkovú marmeládu.
Na sváču ovoce a odpoledne na sváču joogurt :wink:
@rejchl me se s údivem ptala tchýne jestli ješte kojím,když jsem ji rrekla že jo tak namne vytreštila kukane že proboha proč vždyt to je v skoro roku malích už spíš nebezpeční,že budou mat jen prujem a bere im to vitamíni,a já na ní koukala s otvorenou sanicí,ináč je fajn ale nekdy zaperlí,nebo když minulej víkend došli na návštevu tak mi rekla že si myslela že pri dvojčatech rychle zhubnu a pritom jsem ešte silnejší jak pred tím :rolling_eyes: no povzbudila me :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
@salu nejlepší je dávat mimčá na bríško od narození,starší holka spala na bríšku tuším od 1 mesíce furt,ted se to prí nemá :confused: ,ale když si snima tak je dávej co nejčasteji na briško,pozdeji se im to možná nebude líbit a začnou pozdeji pást,záleží jestli se im tak líbí
@zuzka.o ja mám podobnej problém,spíš horší bydlím ve 4 patre bez výtahu takže maso,hlavne když už maji cez 9kg,nejdrív bežím do suterénu pro kočík,rozložit v bráne,pak bežím pro jedno mimčo ,usadit,zapnout,pak pro druhý a vemu i obrovskou tašku na prežití,to se ešte dá ale když se vracíme zas spátky tak už jsem fakt vyflusaná :rolling_eyes: :confused:
no a mi dávali Saške železo do lahve s čajem protože to stále s lžičky plula,dlala jsem jen trošičku čaje aby to vypila všechno :wink:
@hanula83 nejvíc me baví když mi skoro každí na ulici ríká,jééé dvojčátka a jsou oba uplne stejné,a pak im reknu že je to kluk a holka a oni aha ale jsou uplne stejní a pritom jsou každí jiní :grinning: ,dokonce Saška má naušnice :grinning: :grinning:
ohledne krstu tak mi nejsme verící ale jsme krstení s manželem i první sv.prímání máme alle starší holku sme pokrstít dali a prckou dáme taky pokrtít,pak nech si vyberou jestli budou verící nebo ne,ale je to hezký,chceme to delat společne i s míma sestrama,jedna má roční dcerku a druhá 7 a 8 letích synou tak je chceme všechny krstitnaráz,počkáme ted po operaci Sašky,tak nekdy v pulke srpna
@sarri muj muž je taky zlatíčko,když byl bez práce doma delal ješte víc než já,ale ted delá v kamionu a když príde večer domu je mi jasní že nemužu čekat pomoc,ale cez víkend paráda oddych,hraje se snima a až uplne dokojím bude snima chodit na celej den do lesa nebo mesta jak se starší holkou to delal a ja se mužu pak sama zresetovat a zas fungovat týden :grinning: :grinning: :grinning:
A Samko je už zubadlo veliké,má 8 zubú a 9 a 10lezou ven,Saška má 4 zoubky :grinning:
27. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
@lita Jeje, nestras s kolikama!!!! No kazdou chvilku cekam, ze se to zmeni a bude doma konecne to rošambo!!! No uvidime, kdy to nastane!!! O vikendu prijedou nasi z moravy a mamča tady chtela tyden zustat na vypomoc, jenze nevim co by tady delala!!! Teda tfuj, tfuj!!!! Abych to nezakrikla!!! :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:26  • Odpověz
@sarri Sarri, už ti došla ta mateřská? Mně furt nic a to je už týden, co jsem tam volala... :unamused:
27. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz
@lita Naprostý souhlas :dizzy_face: ... s tou maskou je to teda blby, taky bych to protrpěla. Když to ale jinak nejde... :pensive:

@zlatovlaaska U nás mají holky rozdíl 3/4 kg a jde to teď hodně poznat. Když držím Elu a pak Aňulu, tak mi přijde jako pírko :wink:

@beruska5 Beru, mně se běžně stává, že někoho potkám a ptá se, jestli jsou to dva chlapečci. Přitom holky obě v růžovém, náušničky, typicky holčičí oblečení... no comment. A když jedu tím druhým kočárem - sporťákem, kterej je úplně komplet růžovej, tak i přesto se mě někdo blbě zeptá, jestli je to páreček :grinning:

@monika.tdm Moni, tak na tohle čekám dodneška :slight_smile:))... Já se pořád chystala, že budu padat na hubu a ono nic :wink:
27. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz
@lita ne, ne Lituš, děkuji za nabídku, já si je ohlídám sama, ale jsi hodná. No vidíš,jak to krásně zvládáte a paní využij, taková večeře je dobrá volba. :wink: @zlatovlaaska u nás je pořád rozdíl 850gr a je to teda poznat, jak na tíhu, tak na špeky :grinning:
27. črc 2010 ve 14:20  •  4 děti  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím všechny po delší době, občas jsem vás četla, ale nějak jsem nestíhala psát... Dětičky vyžadují víc a víc pozornosti, chtějí pořád vykládat, vše ukazovat. Pak se krásně smějí a jsou spokojený. Jamile se nic neděje, začnou často plakat... :frowning2: mam tak rochu strach, že jsem je rozmazlila... no ještě že máme kolotoč a houpačku na baterky, tohle je momentálně baví nejvíc. Hrazdička taky ještě moc nejede. Hodně času trávíme venku na prochajdách, protože v kočáraku děti spí úžasně, zatím.
Manžel měl angínu a vysoké horečky, byla jsem na děti sama a to byl teda záhul, protože děti hlavně večer jsou plačtivý a nespokojený.
Psaly jste tu o manduce, u nas je to super pomocnik na uklidnovani Davidka. Oboum detem se v manduce libi, jsou v ni spokojeny a za pet minutek spinkaji, vřele dopuručuju, ušetří hodně času i nervů, i kdyz je draha jako blázen, nova stojí dva a pul tisíce. Kdyz jsem je dala do manducy poprve,obe plakali, teprve podruhe se jim v ni libilo. Navic je to moc primne nostiko i pro mne, mimco neni tezky tak jako v babyvaku, zada neboli a je to prijemna mazlici poloha :wink: Ze vsech nositek vychazi manduca jako nejzdravejsi nositko.

@monika.tdm taky jsem měla pohodove začátky takové jako Ty. I zahradu jsem vyplela a že ji máme velkou :wink: ted je tam totalni dzungle, nemuzu se tam ani z okna kolikrat podivat, co je tam prace, holt uz neni čas. A babičky kdyz na zacatku chodily, pily jsme kafe a jedli zákusky, nebylo co dělat. Práce s dětmi přišla asi tak za dva měsíce, ted nevím kam dřív a jsou i dny, kdy si ani vlasy nestíham umyt. Užívej té pohody a děticek!!!! At maš klid co nejdelsí! :slight_smile:
27. črc 2010 v 15:23  • Odpověz
Řešily jste tu i váhy, já mám děti macky, bojím se, že jsou tlustí už ted. Davídek přes šest kilo a Adrianka pet kilo a pul. Je jich plnej kočárek, jsem zvědavá, kdy budem muset rozlozit sporták :confused: Lita psala, že rychle přibírání neni zdravé na dýchání, taky nechci aby byli tlusí, ale nevím jak to udělat, kdyz dostanou mín, placou hlady a je s nimi k nevydrzení. Lito, jak to prosím Tě děláš???? Pokud kluky dřív odpojíš, nemají hlad? Já to rešila s naší doktorkou, ta říkala, že se nemám ničeho bát, ale trochu obavy mám...
Pořád kojim, jen večer dostanou lahvičku a docvaknou se, protože mlíčko nestačí. Jenže už nezvládám kojit v tandemu, děti jsou rozrušeny, kopou nohama, pořád se odpojují a koukaji po mne a po kytkách, jsou rozverny. Jednou jsem ji rozlozila nad hlavou plinu, aby nevideli na kytku a Davidek se mi strasne smal :grinning: Musím kojit v leze v loznici, kde jsou spusteny zaluzky a celkove klid a nic je tolik nerusi, tam to jde docela dobre a za patnact minutek je jedno dite najezeny.
27. črc 2010 v 15:36  • Odpověz
omlouvám se za ty hrubky a překlepy.... ted jsem si všimla tech chyb!... :pensive:
27. črc 2010 v 15:38  • Odpověz
Ještě k těm váhám, zatím se tolik netrápím, říkám si, že je to genetika. Manžel je obr, říkají nám často lidi, že je to můj bodyquard :grinning: a já taky nejsu nejmenší, takže děti jsou velci už teď po nás. Jen ten kočárek mne trochu trápí, chtěla jsem jezdit co nejdýl v hlubokých korbičkách, je to takové hezké miminkovské, sportáky obecne moc nemusím a zrovna ten náš Eman se mi jako sporták moc nelíbí. Má spojené stříšky a opticky vypadá větší než kočárky, které mají rozdělené stříšky. S korbičkami je moc krásný :wink: a celkově se s ním výborně jezdí. J.cien mi dala výborný tip, díky!

27. črc 2010 v 15:45  • Odpověz
@petranela Petrunko o vahách mi ani nemluv.Dáda má 6100g a Jára 5400g:grinning: Jára trošku zaostává po té nemoci,ale už se to snaží dohnat.
27. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.