• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Tak pár fotek z dneška: dnes jsem jim uháčkovala čepičky...Kuba prohlásil, že jsou na té fotce, jako spermie.....vychytávka s dudlíkama(to by bylo, aby si na ně nezvykly)......a momentky........Musíte si to přeházet, ono se ty fotky vždycky přetáhnou na přeskáčku.
4. kvě 2010 ve 20:08  •  4 děti  • Odpověz
Kocu, tak já koupu docela ráda, akorát je to krapet vyčerpávající a manža se k tomu nemá, akorát vždycky hlídá tu druhou. Takže koupu vždycky já. No a do velké vany je budem samo taky brát, až budou sedět :slight_smile:, zatím jsme to nezkoušeli :wink:...

Sarri, šátečky super, tak si to představuju, my máme teda ty zavazovací, ale zjistila jsem, že když se zavážou a nechá se tam ten uzlík, tak se to pak taky může pořád jen nasazovat a nezavazovat :wink:... Jo a vy vůbec nemáte žádny špeky, u nás teda jsou a Eli je u nás celá taková měkoučká, musím ji pořád okusovat :slight_smile:)))...
4. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Zuzi, no čepice super :slight_smile:... jsi šikula. A vychytávka s dudlama taky, abych pravdu řekla, že jsem nad tímhle řešením taky občas uvažovala :wink:))..
4. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
zuzko jsi ďábel :grinning:
4. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
myslím v dobrém, dudlíky jsou supr vychytávka. Už mi o tom někdo povídal, ale neuměla jsem si to představit. Všimly jste si holky jak těm ne-prvomamkám jdou experimenty? Já jsem celá vyjukaná který čajíček na co a zuzka s irmi dělají experimenty. Zkušené mamky no...
4. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
ahojte,

teda Zuzko, kluci jsou šikulky ty dudle nemají chybu...se tu řechtám jak volek, fakt super nápad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

bali: jo,jo, my jsme takové experimentátorky, ale někdy se nedaří a špatně to dopadá :wink:

Tak my jsme se dnes opět měli očkovat a zase nic, Bruník to má pořád hnusné, takže máme přijít až to TBC bude mít uplně zahojené, mámeprý čas do půl roku...tak to snad stihneme :angry:

Sarri: ty vínečko a já Nutelku
4. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
No, tak to vyhrál ryzlink vlašský - mňam.
Irmi, na nutelku mě po té zavíněné hubě nenalákáš :sunglasses: ale jinak bych si dala.
Zuzčin zlepšovák bych potřebovala - cucky strkám do huby někdy prakticky nonstop, ale ěpekulovala jsem nad tím, jestli by se neudávily - to bych u nich musela stejně číhat, bo jak máme tu slintavku, tak jim ty potoky slin často zaskočí.
A teda nechápu, co všechno Zuzka stíhá - ještě háčkovat.
4. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
Sarri: prosím tě, Zuzka má doma 6 tajných chův a tdy před náma dělá machra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A Ryzlink bych si teda také dala a se spojením Vínečko a Nutela,bych teda měla strach, jak by to dopadlo.
4. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
Irmi-sedum trpaslíků :grinning: :grinning: :grinning:
Sarri-vychytávky mají jen pod dohledem, aby si je vycucali a ty latexy se zvětšili, jelikož kytičky už mají totálně vyžblechtany-fuj sliz. :wink:
4. kvě 2010 ve 20:42  •  4 děti  • Odpověz
teda sedm. :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 ve 20:43  •  4 děti  • Odpověz
No já nevím, myslím, že Zuzka stíhá ještě 2 milence - houby trpaslíky :wink:
4. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
Holky, já vybírám tašku k červenému sporťáku "emanovi" (emmaljunga). Poraďte - kupovala jste si některá tašku zvlášť?
Líbí se mi celkem http://www.eshopbaby.cz/katalog/nappy-bag-prebalovaci-taska-babymoov-p1873/?subprod=6978 nebo http://www.eshopbaby.cz/katalog/sport-prebalovaci-taska-emitex-p4748/
4. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
Ahoojky, Teda Zuzi jsem se nasmála nad fotkou s dudlema, fakt supeeer, taky jsem nad tím uvažovala ale nikdy by mě nenapadlo že by to mohlo fakt fungovat :slight_smile:

My dneska měly den blb, byly jsme celý den doma protože tady pršelo a bylo pěkně hnusně, no a celý den holky jen kňouraly a kňouraly, moc toho nenaspaly, no jsem ráda že už spinkají a zítra jdeme ven i v dešti :astonished:

Tak si dám se Sarri vínečko a mažu na kutě :grinning:

Mimochodem Sarri holky jsou naprosto k sežrání a ty nádherný kukadla, no krása :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
Sarri-taky jsem si objednala novou tašku jednu na kočár a ty dvě co u něj byly dala pryč. :wink:
4. kvě 2010 ve 21:10  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi, jakou?
Já mám od Dorjana, ale úplně jinou červenou a je to jenom fakt obyč - prostě jedna velká kapsa a další pidi se zipem.
Já bych mohla mrknůt eště na nejaké bazárky. I ta má hlava děravá.
4. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
sarri, holčičky jsou fakt nádherný, zařauji je do užšího výběru za nevěstu pro kluky, hned za gypťanku :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz
taky bych si dala vínečko, ale manža nechce a sama pro sebe si lahvinku nemůžu otevřít, to by se ráno kluci divili co maj za extra mlíko, sauvignon výběr z hroznů :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
Yorinkay - třeba by pak děti byly mnohem veselejší.
Apropos jestli budou holky po mně, tak my musíme vybírat ženichy mezi školákama :grinning:
4. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
Ahojky :grinning:
všechny vás moc zdravím.
Ještě se vrátím k těm probio kapkám...že se dělaj teď 10ml za stejnou cenu, jsem netušila, ale jestli je to tak, tak to určo využiju a nebudu pro ně jezdit do Polska.. a stím chlazením a posláním mi to nedošlo :pensive:

Jinak mě už je zas veseleji :slight_smile: , poslední dva dny je to zas o něco lepší, malí už začínají ručičkama chytat koloč a hrazdičku, takže aspoň na chvíli se nějak zabaví, ikdyž musí mít na to zrovna náladu. Dneska taky šli úplně vzorně spát :confused: , až jsem z toho celá nesvá....položila jsem je do postýlek , zaspívala a spalo se :confused: ... to se mi ještě netalo, tak snad se to nevymamlasí zas někde jinde.
Taky jsem se divila, že některá píšete, že spíte celou noc už od 2 měsíců??? ...no, my budem mít 3 a většinou se budí po 3-4 hodinách...max. po 5ti, ale to je vyjímka...myslíte, že je to tím, že jen kojím?? ikdyž my jsme měli kojo a UM do šesti týdnů a spalo se taky max. 3h.

Zuzko dudlíky jsou fakt vychytaný :grinning: :grinning: , mě manža taky kolikrát nabízel, že jim je přilepí izolepou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No už se těším, až taky budu večer v klídku sedět u vinka, ale teď jsem ráda, když si vypiju kojo čaj a padám za vlast :slight_smile: , tak si dejte i za mě :grinning: :grinning:

Jo a my taky koupem denně, hlavně teda proto, aby si zvykli, že se okoupou, nají a jde se spinkat......,ale je to rychlovka, koupu v kyblíku a máme už to vychytaný :wink:

Tak dobrou a klidnou :grinning:
4. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz
ještě jeden dotázek...do kdy jste měly nebo do kdy by měla být vypodložená postýlka?? pokud mi dítka nezvrací, mužu už ju dát narovno???
4. kvě 2010 ve 22:57  • Odpověz
autor
Ahojte,

Zuzi, ty jsi ďábel. :grinning: :grinning: :grinning:

Sarri, už letím zkouknout šátečky. My koupili napůl šáteček, napůl čepičku, tak jsem zvědavá. S tím zakrytím všeho, my se jdeme v pátek vítat a už 14 dní řeším, co čeho se vlezu, ale moc veselé to není :grinning: . :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koupání porodnice no comment, já to pěkně šulila, koupala jsem na přeskáčku, každý den jednoho a střídali se, dezinfekci jsem vylívala. :sweat_smile: Docela by mě zajímalo, z čeho by se jako zamazali. :grinning: :grinning: :grinning:

Misi, my spíme celou noc od půl roku a to ještě tak tak, Adulka měla po hexe horečky, tak se budila, ale už se to asi zase dává dopořádku.

Darling, my se nechali očkovat např. ve středu a do neděle jsme měli zákaz cvičení, max. v neděli jednou, dvakrát na rozhýbání, jinak ne. Cvik na prsíčku je prý na predilekci moc důležitý, ten jsme cvičili skoro pořád a ostatní cviky se střídaly. :wink:

Jinak Tomášek se snaží vylézt na křeslo v obýváku a já ho nestačím chytat, tak se nedivte, že ty moje přspěvky budou občas zajímavý, psát jedním prstem se nedá. :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 06:51  • Odpověz
autor
Jo ještě, Misi, my máme zvedlé postýlky pořád. A to jsme neblindili, ale kamarádce chlapečkovi se reflux rozjel v půl roce, takže vyvýšeno bude ještě dlouho. Ne teda jako skluzavka :grinning: :grinning: ale přece jen. :wink:
5. kvě 2010 v 06:53  • Odpověz
My vyzvednuto nemáme - máme ty molitanové klíny, ale spíš je na tom krmím a dávám jim to pod hrazdičku nebo při rýmě.
Mislatko - holky brzy jedly jen jednou za noc a od 4. měsíce už nejí vůbec. Vstáváme sice v 6 - ale jen nakrmím, přebalím, pustím na ČT2 včelku Máju (babička má televizu na zdi úplně takovou tu obrovskou, tak to tu mají jak v kině) a v 7 je zas dát ještě dospat a to spí do 8, někdy až do 9.
5. kvě 2010 v 07:47  • Odpověz
autor
Sarri, Mája u nás frčí taky. :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 07:55  • Odpověz
Holky jezdíte někdo s nenafukovacíma kolečkama po kočičích hlavách (kostkách)? Přemýšlám, který sporťák nechám na dědině u babičky a nechala bych tu asi Dorjana, jenže Eman má ta umělá kola bojím se, že když s tím pojedu pes město, tak budeme nějak drnčet nebo co.
Koču, já se toho lezení děsím - no teda neuklízím podlahy každý den - spíš jedenkrát týdně a na tych plovoučkách je toho prachu vždy požehnaně - máme v obyváku i střešní okno a tím se práší asi víc než normálně. Už se těším, až budu pobíhat s mopíkem každý den.
Teď ide v TV jakási reklama na hlasování jakýchsi divů Česka a prý vinné sklípky - teda nevím, kam na to chodijú, ale u nás sa říká sklep a né žádný sklípek :astonished:
5. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz
autor
Sarri, já taky uklízela jednou týdně, plus teda teď to vysávání. Denně neumývám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Drcat ti to bude, ty sporťáky jsou tvrdší, ale žádná trága.

Jinak mi Toma na noťasu právě urval tabelátor, on už vážně vleze všude. :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
autor
Já si na to zvykla, dobře odpruženej je málokterej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zase si vem golfíky, to je úplně děs, to je sporťák dle mého lepší. :wink:
5. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz
Ahoj holky, přidávám aktuální fotečky...
5. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
Sarri-Tako DuoDriver-až bude hodím foto, je na zakázku, protože k tomu mýmu dělají jen 2 maly tašky a ty mi tam vadí, jak blemcají každá na jinou stranu a nikdy nevím co zrovna v které mám. :grinning: Cena do 500,-
Jinak já bych víno pila až se nevidím. :wink:
Mislatko-o izolepě jsem taky uvažovala :grinning: ,ale to by se z toho mohli taky pěkně osypat. Takhle mají gumičky a já je hlídám, stejně jsem furt u nich a mají je navolno, takže když ten dudel fakt nechcou tak ho vyplivnou. :slight_smile:
Darling-ti už jsou velcí.........a jak se to vlastně počíta? oni mají 5měsíců od porodu? Ale jsou dřív, tak to mají schopnosti, jak o 5měsíční, nebo, jako třeba 3měsíční, víš jak to myslím, nevím, jak to napsat, snad to někdo pochopí.
5. kvě 2010 v 09:59  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, vím, jak to myslíš...
Klukům je pět a půl měsíce (od porodu), ale jsou narozeni o dva měsíce dříve, takže korigovaný věk je tři a půl měsíce. Schopnosti a vůbec celkový vývoj (fyzický, psychický, váhy a míry) se počítají podle korigovaného věku. Takže je všichni berou jako tříměsíční miminka. Na něco jsou dopředu a na něco opravdu odpovídají těm třem měsícům.
5. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.