• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@irminka
Croozer se mi na zimu jako kočárek moc nelíbí, bo se mi to zdá být moc při zemi.
5. srp 2010 v 18:55  • Odpověz
tak pár fotek s dneška,konečne doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@j.cien to máš pravdu,mám to rospísaný v kolik hodin který kapky ale je to nazbláznení :sweat_smile: :sweat_smile: kým si to všechno zapamatuji :confused: ,doufám že po pondelní kontrole nám nejaké ubudnou

@sarri no ja nemela daleko do pláču ale nechtela sem pred nima,ale bilo mi hrozne

@irminka Saška to ted už doma zvláda super,ale v nemocnici to bilo kriku a pláče,nesnáší cizí lidi :unamused: tak jen doktorka sáhla na ni tak bil cirkus,celej pobyt v nemocnici funela jak ježek od nervu ale ted už se smeje :grinning:
5. srp 2010 v 19:09  • Odpověz
Holky vsem preji klidnou nocku a zvlaste nemocnym deticka,at uz je rano lip :wink: :slight_smile:
5. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
@beruska5 chuďátka moje, ale jsem ráda, že je to za vámi, broučci malincí co musí vytrpět i ty :frowning2:
Holky moje mánie neskončila a jdu po golfkách :grinning:
Tak na téma kočárky pro dvojčata>
To je ten, co jsem chtěla:
http://www.maminkatovi.cz/obchod/kocarky/pro-dvojcata/esprit-sun-duo2010.html
a dnes jsem objevila v delfínku:
http://www.maminkatovi.cz/obchod/kocarky/pro-dvojcata/esprit-sun-duo2010.html
(60/40 jenže je každej sedák jinej jeden 60cm a jeden 40cm-což teda je divny
)
a ten Perego 50/50
http://www.kocarky-matyas.cz/aria-twin-kocarek-pro-dvojcata-peg-perego/
a
http://www.mamimimi.cz/detail.php?zbozi=2162345

Samozřejmě různé barvy a různé ceny-jen jsem vám sem vložila, jak vypadají a jsem z toho v pasti, teď nevím, který vzít. Ten Peg co mají v delfínku je lehoučkej a hezkej, ale je těch 60/40 ty další jsem naživo neviděla, takže nedokážu posoudit paní říkala, že ten Esprit je jako podobný jednomu co tam měli a ten byl taky boží. Pokud by na ten Esprit šlo dát madlo-jakože jsem četla že jo, tak by to bylo super, jenže nechci kupovat něco co si nemohu ochytat. Fakt nevím, no zítra ještě mrknu do toho Davídka třeba tam něco bude.
Tak a teď poraďte. :wink:
5. srp 2010 ve 21:51  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72
Esprit - Sun Duo 2010 - já su pro tytok :wink:
5. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz
tak to je náhoda..Já se ted také dívám na kočárky a hledím přesně na Esprit :slight_smile:
A mám vmerku prodat Dorjan a zakoupit toto : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35976547&tab=0
Jsem se do něj normálně zamilovala :sweat_smile:
5. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz
Sarri, antibiotika rychle zaberou, bude zas dobře. Naše Helča měla už taky, ale po nich průjem, tak jsme dávali laktobacílky, ale vás to třeba nepostihne. Tak brzké uzdravení! :wink:
Beruška, to je fajn, že je to za vámi, držíme pěsti. :wink: jen nechápu, proč lepí ty náplasti, po kterých červená kůže, to nemají jiné? Nám se to v porodce taky stalo. Děti pak měly dva dny "fousy" od přilepené kanyly. :frowning2:

Jinak k těm autosedačkám. Matýsek měl Chicco Key 2, 9-18 kg, byl v ní od roka do 3 a půl, ani ne. Pak už se do ní v zimní bundě nezapnul, i když 18 kg ještě neměl, prostě je celkem dlouhý a ty 5ti bodové pásy už pak nešly víc povolit. Tak jsem přemýšlela, že dvojčátkům asi pořídíme 9 - 25 kg, že by tu sedačku užily dýl, ale asi vážně nejvíc záleží na délce těch pásů. :unamused:

Klidnou dobrou noc. :pensive:
5. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz
@zuzka72 Zuzi, vy máte doma páva? :wink:

@beruska5 Beru, tak to je fajn, že už to máte za sebou, snad to už bude dobré... možná jí to očičko měli nechat raděj přelepené, ne, aby si na něj nešahala... Musela to být hrůza v té nemocnici, dovedu si živě představit :pensive:

@sarri Sarri, blbá angína... ale hlavně, že už je to lepší... Teď ještě aby to nechytla i Eliška, že.. ale jak má už ATB, tak už to nechytne.

@irminka Irmi, teda s kočárem mazec, uf, to je skoro na žalobu :angry: ... asi už měli takových víc, když s tím nedělali zbytečné oplétačky...

6. srp 2010 v 08:29  • Odpověz
@zuzka72 Zuzi, ten náš golfáč byl za 3 tisíce a zatím jsem s ním spokojená. No je to golfáč, nemůžeš čekat zázraky, že to bude jako velkej kočár, ale svoji službu dělá dobře. Včera ho manža akorát musel namazat, ale to je běžná údržba. Mám od začátku června.

6. srp 2010 v 08:33  • Odpověz
Holky, mám dotaz - přišla vám mateřská za červenec? Mně teda ne... :cry: Jindy chodila někdy kolem desátého, tuším.
6. srp 2010 v 09:10  • Odpověz
@darling007 Darling, já už od července mám rodičák... jinak jsem s tím minulý měsíc měla taky oplétačky a musela volat, jezdit, zařizovat, protože nebyli schopni pochopit, že mám dvojčata :rolling_eyes:

Jinak mně už došla vybraná dovolená a teda, nemůžu si stěžovat :wink:
6. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
@irminka
Irmi, ten kočárek je na pohled moc hezký, ale podle té fotky to vpadá na plast u těch menších koleček? No bylo by to divné, ale radši bych to prověila. Model 09 má Kocule a Darling a chválily si ho. Taky jsem o 09 uvažovala, ale pak se koupil Eman - má lepší ta kola - větší - chtěla jsem do terénu, ale to vy máte Croozra a ten je do terénu nejlepší.
@darling007
Na mateřskou za červenec je ještě brzo - když Ti přišla vždy až kolem deátého - nemyslíš za červen? Mně došla za červen až 26 července - a taky chodila vždy 7. den v měsíci.
@hanula83
Hani, dovolená už mi taky došla. No super, pořebovala bych to tak po celou dobu. Za prvního by ještě měla dojít mateřská a zbytek rodičák?

Tak noc byla nakonec celkem v poklidu. Holky padly v 8 a až na pár mrveníček a cucků pohoda až do tří, kdy se Eliška rozhodla pást koně, tak jsem ji vzala z postýlky, neb u toho pasení furt něco vykřikuje a nechtěla jsem, aby vzbudila Adélku. Šupla jsem si ji na tu svoji matračku a ona tam za chvilku vytuhla. Pak se ozvala Adéla, tak honem, honem jí vrazit cucek a jak jsem opustila lůžko, tak se mi tam Ela rozvalila a já spala vedle ní na zemi. na té se mi ale blbě spalo a když jsem se zrovna přetáčela z bolavé strany na méně bolavou, tak slyším ťukání na dveře - a byla to přepadovka, tatínek měl spát v Německu, ale jel přes noc a ve 4 už byl doma. Takže jsem přenesla Elišku do postýlky a odstěhovala se do ložnice. V 6 jídlo a pak, světe div se, vytuhly ještě do 9 a teď už zase od půl jedné chrní.
Adélka už je dočista dobrá, poslední čípek měla včera v 8 a od té doby teplotu neměla, tak snad už to tak zůstane.
Přidávám foto, jak ve středu jen polehávala.
6. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
@irminka pěknej i když na jiné diskuzi se těch xlanderů zbavujou.prej nic moc, tak nevím, já chci golfky, tohle je spíš sporťák
@sarri dík
@hanula83 páva?? Nechápu, mám dnes delší vedení.....
6. srp 2010 ve 14:00  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 Zuzi, no měla jsi tu fotky kluků s pávem :wink:))

@sarri Sarri, jo jo, přesně tak, takhle mi to řekla na sociálním. Za jeden den mateřská a pak rodičák. No divné, ale je to tak... Teda chuďátko Adélka, úplně si dovedu představit, jak ji ta nemoc zmohla. Hlavně, že je už líp... Jo Sarri, ty jsi kdysi psala, že váš děda dělá u té drezínky v Ratiškovicích? Teď jsem se o tom bavila s našima, říkali, že jak tam byli, tak to tam obstarával nějaký sympatický pán :wink:... chystají se tam co nevidět zase.
6. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz
@hanula83 ahááá, mě to nedoklaplo :wink:
6. srp 2010 ve 14:59  •  4 děti  • Odpověz
Sarri, jojo, myslela jsem za červen. Do dneška nedorazilo vůbec nic! :rolling_eyes:
6. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
Holkýýýýý, mám nový kočááááár-hurááááá :wink:
6. srp 2010 v 18:03  •  4 děti  • Odpověz
Zuzka72 - Honem, fotky sem!!! :cry:
6. srp 2010 v 18:03  • Odpověz
@zuzka72 ty jsi kočárkový šílenec :grinning:
6. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
@zuzka72 ty smajlíci odpovádají přesně :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2010 v 08:45  • Odpověz
:pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: Tak paní mi napsala, že si pro kočár dojela večer nějaká paní z Hodonína :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: takže ho mít nebudu, jsem moc smutná, já se tak těšila :pensive: :pensive: :pensive: tak snad najdu nějakej jinej, nebo koupím novej, něco snad nového mít můžeme, uvidím. :pensive: :pensive: :pensive:
7. srp 2010 v 10:02  •  4 děti  • Odpověz
7. srp 2010 v 11:54  •  4 děti  • Odpověz
Ahoj holky skvělá zpráva došla mi mateřská a už je navýšená :slight_smile: :slight_smile:

@zuzka72 Zuzko stačíš ty kočárky vyjezdit, to máš na každý den jiný? :slight_smile: :slight_smile:, mě se líbí ten esprit, ale to bude akce až na příští léto
7. srp 2010 v 17:17  • Odpověz
@zdepros prej jdou dokoupit i ty pultíky na předek k tomu espritu-to musím ještě zjistit a našla jsem ho nový za 3500,- což je bomba cena, jen škoda, že nejde si ho někde ochytat. Ten perego jsem zkoušela a je dobrej, lehkej-mno musím to zvážit. Ujezdím to, mám každej jinde, jeden na kočárkování, do obchodu, do auta na výlety, na zahradu atd. no využívám všechny, jen občas nepřehodím z jednoho do druhého plínky, nebo hračky a je problém. :frowning2:
7. srp 2010 v 17:53  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 Zuzi, ta paní byla z Náměště? Já je neznám osobně, ale o jedněch dvojčatech - klukách tam vím :wink:... jinak už tam není stejně fotka, inzerát je zrušený... Zuzi, kolik těch dvojkočárů vlastně máš? :grinning:
7. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz
Holky, tak dnes večer měla horečku i Eliška. Tak nevím, jestli jí mám dát ta Adélina atb. (máme toho jednou tolik, než je třeba, v lékárně to naředili a půlka má ostat) nebo počkat na pondělí na doktora :frowning2:
7. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz
@sarri Já bych teda sama atb nedávala, maximálně něco na snížení teploty - panadol, nurofen, S ATB určitě počkej na doktorku.
7. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz
@hanula83 bylo tam z Náměště a že ho prodává kamarádce.
8. srp 2010 v 06:16  •  4 děti  • Odpověz
Jenom rychla hlaska z nasi strany - uz vesele mlatime do hrazdicek! Oba dva! Mam z toho jeste vetsi radost nez kluci. Pouzivame ruce, nohy a silu kung-fu bojovnika :grinning: Kluci tu vyhravaji jako dydzejove :grinning:

@j.cien - stahnu sem fotku, jak jsem upravila tu nasi "podmorskou" hrazdicku, aby si s ni kluci mohli inteligentne hrat a ne jen na ni koukat. Navesila jsem na ni hracky na maslich a k te rybe uprostred jsem povesila dalsi hracku tak, aby kdyz do ni bouchnou, se to rozehralo a rozsvitilo. Tu druhou mame od Chicca (je delana lepe pro mensi deti, snaze ji rozehraji a rozsviti).
8. srp 2010 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.