• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
U nás je peklo pro všechny. Eliška má horečky, kašle a soplí. Adélka sice už teploty nemá, ale kašle a soplí taky. Včerejší spaní skončilo ve 2 ráno a od té doby holky jen řvou, řvou a řvou, takže chováme, chováme a chováme ty naše téměř osmikilové macky. Stěhuju se k holkám do pokojíčku - no, jsem smířená, že noc bude očistec. Teď zabralo Teletubbies a dokonce Adélka s čímsi chrastí, ale jinak se přes den nezahrály ani na minutu a jen je máme na sobě. Na jednu stranu je mi jich hrozně líto a na druhou už su z toho řevu a chování úplně vyřízená - no, manžel taky. Nechcu vidět zítřek, až půjde do práce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A taky mě začalo pobolívat v krku. :frowning2:
8. srp 2010 v 18:22  • Odpověz
Ahooooooooojky :slight_smile: vsechny moc zdravim a hlasim,ze nestiham!!Hriby zacaly silene rust,tak mam nohy vrazene az hluboko do pr... :grinning: jak cele dny lltam po lese :grinning: Vcera 22pravaku a dnes plny kosik,co je po kocarem :wink: a kojila jsem dnes v lese na parezu :grinning:
Ted tu byla ta kamoska z Prahy s dvojcatkama :dizzy_face: ju,ty jsou primovni,uz chodi a rikaji mama tata je to nadherne :dizzy_face:

Mejte vsechny krasnou poho noc,ja taky uz padam,jsem KO :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zitra zas hr na ne :wink: :slight_smile:
8. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz
@sarri - to je priserny, to vas vsechny moc lituju! Uplne te chapu, znam, jaky to je, kdyz obe decka usedave placou a nic nepomaha. Noc asi bude zahul, angina je previt a krcky je asi boli. Kdyby ti tak nekdo mohl zitra pres den pomoci, aby sis mohla lehnout a trochu dospat, budes to potrebovat, jestli to na tebe taky leze.

@beruska5 - vy jste ale sikulky, jak jste to krasne zvladli! Ja bych tam bulela bez okolku, jsem rada, ze me minule Tobanek nevnimal, musim se naucit ovladat ty slzy. Jsi ukrutne silna zenska, kdyz to dokazes pred laseckama potlacit, abys je jeste vice nevystrasila. Chudinku tam potrapili jeste naplasti. A to kapani do ocicka je teda opruz, 5 druhu kapek, to abys byla opatrna a nespletla se.
Doufam, ze uz je lepe a na nemocnici si uz nevzpominate!

@j.cien - kojici dvoj-mamka na parezu musi byt tedy zazitek :grinning: A strihla sis rovnou tandem?
Tak at tam na tebe zase zitra vykouknou zase nejaci fesaci :wink:
8. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz
Nas zitra rano ceka ta sondicka do zaludku. V 6:45 nastup, procist vsechny papiry, v 7:00 to zavedou a pak jeste kontrola na uzt nebo dokonce rtg (? ted nepamatuju), zda je spravne zasunuto. Bude k tomu pripojen nejaky maly pocitac, kde budu mackat, co se zrovna deje. Sonda je na 24 hodin a chudinka bude muset mit rukavicky celou dobu, aby si to nevytahnul :frowning2: Zitra to zavedou Tobiskovi, v utery rano mu to vyndaji a dalsi dostane to rano Bryasek. Ve stredu rano mu to vyndaji. Budou to zase 2 mene prijemne dny, cekam, ze budou protivni, duvod k tomu budou mit docela velky.
Ale co je tato epizoda proti vam, Berusko.
8. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz
@lita Lituško, ať to máte rychle za sebou, broučinci maličcí, budu na vás moc myslet :wink:
8. srp 2010 ve 22:49  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 - Zuzi, jsi hodna, dekujeme :wink:
9. srp 2010 ve 03:57  • Odpověz
@sarri Sarri, tak jak jste dopadli? Asi Adélka taky dostala ATB, že? Já bych jí je ale sama taky neordinovala... přece jen, to už není jen Paralen.

@lita Tak snad ty dva dny překonáte, a uteče to rychle... sonda do krčku určitě není nic příjemného :frowning2:
9. srp 2010 v 09:51  • Odpověz
Holky, tak dnes ráno, já u doktora - mám atb., Eliška u doktora - má atb. taky a ještě mají obě navíc kapky proti kašli - po těch mi Adélka vyvrhla celý obsah žaludku, takže jsem jí to pak musela dát do něředěného džusu a Elišce do mléka. Já mám v krku jak v polepšovně a bolí mě hlava, takže bych nejradši zalezla do pelechu - holky jsem teď uložila, tak by mohly trochu pospat -vstávalo se před šestou. Nakonec jsme si je s manželem rozdělili - Eliška spala u mně v posteli (šoupla jsem ji ke zdi) a manžel s Adélkou na zemi v pokojíku, takže nějaký spánek byl.
Já jsem včera holky v půl osmé uložila - no úplné mrtvolky- radovala jsem se, že teda sice celý den byly ořvané a naspaly prd, ale že teda už musí spát jak dřeva, jenže spánek trval půl hodiny a pak stereo řev. Adélka nakonec usnula v půl deváté a Elišku jako kdyby někdo vyměnil - usměvavá, hrála si v obyváku, tak jsem ji nechala - a hrála si do půl jedenácté, kdy už jsem já padala na hubu - no ona vypadala svěže. Vůbec jsem to nechápala, celý den řvala a nezahrála se ani na chvilku.

No, držíme palce našim Američánkům - ať to zvládnou a už mají pokoj.
9. srp 2010 v 10:05  • Odpověz
@sarri Sakryš, teď jsem zaměnila Adélku za Elišku... hlavně, že už se všechny léčíte, u mě zabírají ATB tak dva dny, a pak je už dobře... Naši byli včera u "vás" a pokecali prý s vaším dědou :slight_smile:)... především o tom bezpráví pro dvojčata ohledně mateřské :slight_smile:))
9. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz
@hanula83
Óó jéééé, taťka je hrozný kecal. Aspoň jim měl dat slevu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Se musíte hlásit. Svého času jsem ho tam o prázdninách chodila zastupovat.
Nespací tendence u Elišky pokračuje - prý celá já. Teď jsem ju vyloženě honila, aby mesela lozit z jednoho rohu do druhého, aby trochu spala. Jdu prověřit podzimní plavání - normálně ji musíme utahat. Ona za víkend naspala tak 8 hodin za den, což je u takového prťátka sakra málo, dyť já bych s klidem zvládla dvanáctky.
9. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
@sarri Sarri, naši si taky rádi povykládají, však se ho zeptej na bodré hanáky z nedělej :slight_smile:))... Mama mu říkala, že se "známe" a asi byl trochu překvapenej :wink:... No pravda, my jsme dnes spaly do 9, Elenka skoro do 9:30, za to teď nechcou jít vůbec spinkat a zuří, když od nich chvíli odjedu... no daň za sladký spánek v noci... To je pravda, že teda napsala přes víkend málo, ale já si myslím, že kdyby už byla opravdu unavená, tak usne. Myslím, že tyhle malé děti nemají takové ty potíže jako dospěláci, že kolikrát čučí do stropu a nemůžou usnout...
9. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz
@hanula83
Hani, kdyby alespoň v noci. Doufám, že se to upraví a je to tou nemocí, protože ještě předminulý týden to byla pohodička - skoro jsme do pokojíčku nešli.
Už sedí i Anička? U nás Adélka zkoušela takové ty sedací cviky, pak ji paralyzovala ta nemoc a teď zas pomalu zkouší, ale místo lezení se plazí. Uleze tak jeden krok a pak se na to vyprdne a zas jede alá průzkumník do vysoké trávy.
9. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
@sarri Jé, tam mělo být "z neděle" ne "z nedělej" :slight_smile:)))))))... Ne, u Aničky ani náznak sezení, ona je akorát na čtyřech a to se jí už musí chtít... ale udrží se už pěkně, akorát se mi zdá hrozně lenošná, že se jí prostě nechce. Taky se plazí, ona se na čtyřech akorát pohupuje, ale krůček neudělá... Elenka, se plazí, leze, sedí, stojí, prostě snad vše a bylo to u ní extrémně rychlé, až si říkám, že až moc.
9. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz
@sarri ach jo,tak jste anginovi nakonec vsichni...to je na prdinec :confounded: ..tak preji,at bacilace co nejdrive udolate a at uz je to pryc :wink: !
@lita Chudacci chlapecci,takove trapeni s tema sondickama...bobinci,at je to moc netrapi a hlavne,at to prinese potrebne informace pro dalsi lecbu,at maji bobinci konecne trochu klidu s bolavyma briskama....Drzte se ! :wink:

Ja vcera poprve zkusila satek na Miu a musim rict,ze to pusobi primo zazracne!!!Do nekolika minut prestala hysterakovat a usnula :dizzy_face: Tak jsem si to uzivala,ze konecne nekrici a je klid :slight_smile:
Jen se jeste musim naucit dalsi uvazy,umim zatim jen ten "kriz" a ten neni jeste pry moc vhodny...a na tu "kolebku"neumim udelat posuvny uzel :confounded:
9. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj, tak jsme se v 5 nedělích s holkama evakuovaly Náš potůček nás překvapil a zalil polovinu města. Do našeho baráku chybělo 70 cm hladiny, stěhovali jsme věci do patra a modlili se. Raději jsem s holkama v noci odešla ke známým. Teď se tady uklízí. Kdo nezažije, nepochopí. Holky hrůza.
9. srp 2010 v 18:34  • Odpověz
Trápí nás potníčky v obličeji. Neznáte někdo nějaký fígl?
9. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
@sarri Ať jste brzo v poho, když stůňou děti, je to "bezmocnost". raději si všechno vzít na sebe. Držte se.
9. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
@salu hruza s tou vodou,to vas fakt lituji...je to desne,takovy zivel...preji hodne sil!
A na ty potnicky zkus cernym cajem potirat :wink:
9. srp 2010 v 18:42  • Odpověz
@salu
Salu, to s vodou znám - my jsme letos meli vyplavené sklepy 2x. Holkám se ve vedrech taky hodně potničky dělaly, ale jak jsem je vykoupala, tak to většinou zbledlo a pak zmizelo, nemuselo se to vůbec mazat.
9. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahojte děvčice!
Tož u nás v noci zase hrůza - Eliška prostě nepotřebuje spat. Obě sice vzorně usnuly už v půl osmé, ale v deset už byla Eliška vyspaná a vyřvávala - doufám, že se jí třeba jen klubou zuby a v kombinaci s tou angínou ji to otravuje víc než obvykle nebo jinak nevím, co s ní. Od deseti do půlnoci se ji mažel snažil uspat, několikrát přitom uspal sebe, řvoucí Elišku až za dvě hodiny a ve čtyři zase řev do pěti. Já jsem spala u Adélky a ty chrupala celou noc. Prostě je teď vůbec nemůžeme mít spolu. Mně je celkem hůř - v krku hrůza, zatím žádná změna a do toho jsem taky naběhla na sopel a kaěek a hlavobol. Došel mi Valetol, takže trpím, bo mi nic jiného nezabírá.
Přiznám se, že závidím Cien ty houby a klídek v lese.
10. srp 2010 v 08:45  • Odpověz
@sarri jejda to mě mrzí že si takhle užíváte :frowning2: S tím spaním teda nezávidím, snad se to rychle spraví, a Eliška si uvědomí že spánek potřebuje. Někdo říká že čím spí líp přes den tím spí líp v noci, a u nás se to taky potvrdilo, když jsem si myslela že musí být ze dne kdy naspaly max. půl hodiny, unavený, tak v noci taky blbě spaly :unamused:
No my taky horečkujeme, Sofinka už má od neděle horečkuje, ale jinak ji nic není, je veselá, hraje si, prostě nevím. Včera to vypadalo že je hoerčka na ustupu a ve tři ráno se vzbudila s pláčem a celá hořela, takže jsem ji dala sirup a spala do půl osmé, ale ráno měla zase 38,5 v zadečku. Tak nevím, počkám do zítřka a kdyžtak zajdeme k doktorce, jenže moje doktorka má dovolenou tak to bude ještě zajímavý. Může to být ta 6tá nemoc, protože myslím že kdyby jí něco bolelo tak by nejedla a plakala, a tady když má horečku tak se chce víc chovat :confounded:
@salu Záplavy vám nezávidím, držte se, musí to být strašný, jednou když jsme byly malý tak u babičky se rozlil malej potůček a babička měla první patro baráku uplně zatopený, vzpamatovávaly se z toho ještě hodně dlouho :frowning2:
10. srp 2010 v 09:07  • Odpověz
@salu Cauda!!!! Ach jo, ta voda, ani nemluv!!! Jsem rada, ze v Praze bydlime na kopecku, my mame vodu jen ve sklepe, takze jsem á tri hodky zapinala cerpadlo!!!! No aspon, ze jsem nemusela kyblovat!!!!

Jinak vcera vymena sader a Mudr. me potesila, ze jich pry bude jeste 4 nebo 5 tak doufam, ze to Verunka snese, protoze po vcerejsi vymene se naucila brecet!!! :frowning2:
10. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
@sarri Co to na te morave litaji za viry???
10. srp 2010 v 11:02  • Odpověz
@monika.tdm
Moni, ani mně nemluv - po době, kdy jsem byla v porodce a pak maraton krmení, kdy o jídlo holky neměly zájem, je to jakási krizovka. Já vím, že mnohé holky to mají mnohem horší a že se nevyspaly několik měsíců, takže Bohu díky, že jsme byly tolik měsíců ok, ale jestli s bacilama to ponocování a řvaní několik hodin v noci neodezní, tak to vidím na dlouhý pobyt v místním věhlasném ústavu :angry:
10. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
@monika.tdm
Moni a sádruje se jenom Verunka?
10. srp 2010 v 11:13  • Odpověz
Holky, kdyby jste měly snachu, která má angínu a k tomu desetiměsíční dvojčata taktéž s angínou, a měly prázdniny, nenapadlo by Vás jí třeba pomoct?
10. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
@sarri Nastesti jenom Verunka!!! Vcera delali sono Barunce, kycle, protoze byla Koncem panevnim a fakt jsem trnula jestli je to o.k.,nastesti je v poradku, to bych se sla obesit!!!
10. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
10. srp 2010 v 17:13  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 Cus!!! Ty jako misto znamek sbiras kocarky??? :grinning:
10. srp 2010 v 17:49  • Odpověz
@zuzka72 modro oranzova postylka a kocarek zeleny!!!! :wink:
10. srp 2010 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.