• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Neboj, to už se víckrát nestalo, to bych ji asi vykopala z baráku :rolling_eyes: Nepochopím ale, jak si vůbec mohla něco takového troufnout!
Minulý víkend jsem jí řekla, že jí ukážu, jak mi může "pomoct" ve cvičení - myslela jsem tím způsob chování Danečka tak, aby měl pořád rovná zádíčka.
Aniž by tušila, co po ní vlastně chci, (že po ní nežádám pomoc se cvičením) hned na mne vyjela, že teda asi jako KDY by mi tak mohla pomoct, když je vlastně pořád zaneprázdněná... :angry: :angry: :angry:
11. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
@sarri Jo, mamě a tatovi je to trochu jiné, tam se nikdo na nikoho neurazí a můžu jim to říct, jak to chci. Oni se to snaží respektovat i když si myslí svoje... S tchýní je to jiné, ale přesto ve vší slušnosti jí říkám, jak a co s holkama... Naštěstí tchán je takovej, že to dělá přesně tak, jak to chci já a pobízí i ženu, aby to tak dělala, takže mám zastání :wink:).. a jak píšu, už jsme se tak nějak sžili...

@darling007 Tož to bych po ní opravdu žádnou pomoc nechtěla, ať si trhne. Ale v tom případě, ať ke mně nechodí v 9 večer a nemyslí si, že ji uvítám s otevřenou náručí... že.
11. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
Sarri, našla jsem tu autosedačku Caretero 9 - 25 kg s dost dobrou cenou... http://www.kocarkycz.cz/cz-detail-252670-autosedacka-caretero-ibiza-rose-2010-9-25-kg.html
11. srp 2010 v 11:19  • Odpověz
@hanula83
Ty Caretero se mi stejně vzhledově nejvíc líbí, ale manžel chce Römer - no a teď ho ukecávám na http://www.darababy.cz/zbozi/besafe-izi-comfort-x3-2010 - ty také vyšly dobe v těch ADAC testech. Ještě je zkusíme naživo, ale líbí se mi celkem růžová a žlutá.
11. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
@sarri Tak ty jsou taky moc pěkné vzhledově. Jenže já právě na cenu hledím a tak ty Caretero nejspíš vyhrajou. Ještě to nechám tak dva měsíce uležet, kdyby se naskytla ještě nějaká výhodnější nabídka, a jinak je objednávám... taky fialková barva :wink:.. Jo a Romer má kámoška tu 0 - 13 kg a prý naprostá katastrofa. Asi jsou nejlepší z hlediska bezpečnosti (ten její to prý podle toho taky vybíral), ale prý děcko v tom vůbec nevydrží, prý se jí v tom hrozně blbě leží...
11. srp 2010 v 11:36  • Odpověz
zdravím kočeny,

Sarri, Lucy: ale vy malé chudátka, přeji vám brzké uzdravení.

Vůbec jaksi nestíhám. Hošani dávají zabrat, ale zase ten jejich usměv mně dává sílu. Bořek už sedí, Brunda jen v kočárku, když se drží madla, jinak sebou mlátí do stran. Takže ležení v kočárku teda už nic moc. Posraní jsme 3 dny asi tak 5x denně, asi zuby či co, ale dásenka nemáme vůbec naběhnuté, tak nevím.............

Já mám tchýnku i mamku strašně moc hodné. Když potřebuji pohlídat, tak nemám vůbec žádný problém, Společenského života jsem se nemusela vůbec vzdávat, ale jsem tak unavená přes den, že pozvánky na akce sem tam slušně odmítám. Drahocený spánek je mně přednější :wink:.

Dnes jdu na nehty po xxx letech, tak jsem zvědavá, jak mně to dlouho vydrží, protože já jsem takové tele, že nehledím a kde prásknu, tam prásknu a nehty budou jenom lítat :angry:

Holky: dáváte nějaké vitamínky? D? A ještě cosi? Já jsem hrozná a sem tam zapomínám.
11. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
S těma autosedačkama také nevím. Mám ještě jednu po Ríšovi a druhou po jeho spolužákovi, ale s bezpečností budou už asi na štíru s ohledem na jejich letitost. Do vajíček se kluci ještě vlezou, tak na podzim musíme něco vymyslet. Chci prodat kočárek se vším, byly tam i vajíčka, takže už musím přemýšlet, jak to uděláme.

Zuzko72@: ty jsi maniak. Kolik těch kočárů proboha máš?
11. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
@irminka
Irmi, tak to jsou nějací urychlení v 7m sedět - naša Adélka to zkouší, ale ke zdárnému posadění se ještě nedopracovala a to už lozí a je na čtyech hodně dlouho. Tak vítej mezi maminky, co hlídají neposedná lozící dítka. My jíme jenom K.
11. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
@sarri K? Ale to je Kanavit, ne? Ten se ještě má brát? Já myslela jen do 6 měsíců... My máme jen D - Vigantol... jinak nic.
11. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
kanavit je jen do 6mm, myslíš dobře :slight_smile:
11. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz
11. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
@hanula83
Myslela jsem Vigantol, Kanavit měly jen jednou v porodce :slight_smile:
Asi chcípnu, je mi nějak hůř a hůř :cry:
11. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
@sarri Naprosto s tebou soucítím... pokud to jen jde, tak lež... a až manža přijde z práce, tak převezme holky a ty odpočineš pořádně...
11. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
@hanula83
Hani, manžel mi teď psal, že je taky kaputt. Nějak mi to vlezlo do hlavy, mám ucpané dutiny a hlava mi asi praskne. Válím se celý den u počítače, holky jsou naštěstí hodné, hezky si hrály v ohradě a teď spí po o.
11. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
@sarri No když se to na něj valilo ze všech stran, tak chudák těm bacilům asi taky neodolal... A co ten Valetol, ten ti taky nemá kdo vyzvednout? Aspoň ta kebulka by tě trošku přešla... Já beru na takovou silnou bolest hlavy Aulin.
11. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
Holky tam to máte jště super tchýně, to ta moje má teď 14 dní dovolenou, je doma a myslíte že se sem někdy staví podívat se na holky? Ani jednou, kdyby jsme tam nejezdily my v neděli tak by holky ani nevěděly že mají babičku :unamused: Vozila všehovšudy 5x když byly holky malý od té doby nic, ani na návštěvu se nestaví :angry:
11. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
@lucy82
Lucy, tak to máme obdobně, radši bych ale všechny okolnosti nerozebírala.

@hanula83
Hani, ani Valetol nezabral. Snažím se co nejmíň přibližovat nebo jestli chytnou takový soplisko a ucpaný ns, tak se z toho asi tamto.
11. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz
Hádanka pro tety z Koníka: Kdo je kdo?
11. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
@sarri telickem na tmave podlozce je Eliska? :wink:

Holky ,moc vas lituji s tema nemocema!!Chudinky,to musi byt des....angina je fakt hnus!!Tak se drzte a lecte se!

U nas vse OK,dokonce Mia prestala vecer delat ty silene sceny rvani misto kojeni...ale to je asi tim,ze jsem urychlila koupani a cas ukladani do postylky..cele jsou to posunula skoro o 2hod,takze koupeme uz po 19te..pro holky je to asi fakt lepsi,pro mne sice trochu horsi spani...kdyz lehnu kolem 23h ,tak cca za 1-2h uz kojim,tak jsem jak prastena pytlem,ale pak jeste spinkaji cca do 5-6ti,takze naspim cca 6hod prerusovanych.....coz uz asi tak bude,dokud nevyrostou :slight_smile:
Dnes jsem byla zase v lese,zase plny kos :wink: akorat me stve,ze jsem si pak vymontovala z brucha kliste :angry: sice nebylo moc nacucle,ale ranka je cervena a svedi to jako prase :angry:
11. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj holky, podařilo se mi dostat nějaké fotky do PC, tak Vám konečně můžu ukázat kluky. Kvalita nic moc, ale vidět jsou :grinning: Daneček má světlé tepláčky, Patrik tmavé.

Ad tchýně - do teď vzpomínám, na dobu když jsem přišla z porodnice a ona nám byla "pomáhat". Vlastně nevím co ta pomoc měla být, s klukama ani s uklízením nepomáhala, s kočárem nebyla nikdy...Jediné co se pokoušela udělat, bylo to, že chtěla vyprat a vyžehlit klukům oblečení, které už vyprané a vyžehlené bylo. To mi ruply nervy, něco málo jsem jí řekla, a ona odjela a od té doby tu nebyla.
11. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
@hankac to jsou roztolimi sibalove :wink:
11. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz
@sarri odpověď, je to jedna holčička v zrcadle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fakt nevím :frowning2:
11. srp 2010 ve 14:45  •  4 děti  • Odpověz
ahojky
tak mi sme byli v pondelí na kontrole,zatím očko vypadá dobre,zas na kontrolu za 2 týdny,naštestí už musíme kapat jen 1 kapičky.Už i Sašenka vypadá líp a líp,ona si už na nic určo nepamatuje,hraje se jak pred tím a nic ji nebolí :slight_smile: :slight_smile:

@lita a co jak ste dopadli se sondičkami?taky nic moc 24 hodín se je snažit udržet aby si to nevyndali,to ti nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,asi máš ted hodne práce že :unamused: ale jsem zvedavá jak vám to dopadne a držím palce :wink:

no do nemocnice moje máma došla každej den ale tchýne za celej týden ne protože ýjeden den čekala doporučenou poštu,druhej zas čekali návštevu a tak nakonec ani celej týden nedošli kouknout vnoučatá do nemocnice,oni jsou divný :confused: :rolling_eyes: ,návštevu nezruší proto že to se prí nedelá a je neslušné,ale když jim operujou vnučku tak se nedojdou ani podívat jen po telefonu ji mám odkázat že na ni myslí :sweat_smile: :fearful:
oni vždy prijedou 1 za mesíc na 30 minut,vyfotí se snima jak s opičkama v zoo a pak fotky ukazují sousedkám a kamarádum jak mají hezký vnoučata :fearful: ,pritom jsou v duchodu a mají spoustu času,moje máma je sice hodne švihlá a ja ji moc nemusím ale co se tíče vnoučat a zdraví svích detí je na 1 :grinning: ,když má trochu času vždy prijede,ješte pracuje a hodne,delá ošetrovatelku v hospici,ale čas si na všechny najde

no asi nás je v rodine málo :angry: :angry: ,já mám 3 deti+manžel s prvního manželství 17 letího kluka,moje mladší sestra má 2 deti(7 a 8 leté kluky) a nejmladší má 1 díte (1roční holčičku) no a práve jsem se dozvedela že nejmladší je zas tehotná,mamka na prášky(že mají málo penez a tak blá,blá),no v dnešní dobe i 1 díte je luxus ale já deti miluji a teším se na další(sestrino),tak nás bude už na malou osadu,akorát si domlouváme společné vánoce no nevím,nevím 7 dospelých a 6 detí+1 v bríšku blázinec veliký ale bude super,ale už ted budu schánet diazpam :sweat_smile: :sweat_smile:
11. srp 2010 v 16:41  • Odpověz
@beruska5 to je prima,ze kontrola s ockama dopadla dobre :wink: a taky myslim na nasi Litu,jak asi zvladli ty sondicky... :confused: bobinci mali...
11. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
@beruska5 gratuluji ke kontrole s očičkem. Velká rodina je super, nás je taky moc a na oslavy už si pronajímáme sály. :wink:
11. srp 2010 v 19:17  •  4 děti  • Odpověz
@sarri: teda, tak to teda nevím. Holky jsou uplně stejnéééééé--Kočeny jedny. Tož, ale uzdravte sa :wink:

@beruska: paráda, že malinká je ok. Doktoři jsou šikovní.......

@hankas kluci už jsou velcí, toto letí, že?

@cien: nechceš poslat něco? Ale to klíště nechci :slight_smile: , raději ty hříbečky

Ten Vigantol berete každý den? jsem uplný trotl a flákám to :angry:

@zuzko72: tož kolik jich máš a nekecej :wink:

Fotenka ze soboty, prostě léto jak má být..... :sweat_smile:
11. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
Moje mamina je taky zlatá, pravá hlídací a rozmazlovací babička, ale to rozmazlování je v mezích, dělá s klukama děsné blbiny a oni se řehtají :grinning: Ale pomáhá mi moc, ona jediná i se cvičením, když u nich jsme. Kdykoli potřebuju, pohlídá, pomůže...fakt zlato. I taťka a můj brácha jsou skvělí. Jenom z té druhé strany se to jaksi nepovedlo... :cry: Jít s kočárkem neexistuje, byli všehovšudy jednou, asi na půl hodinky. Pohlídat nebo tak něco, to ne. Já se ale fakt neprosím, když nechtějí sami, abych se tu koukala na otrávené obličeje, za které bych nejspíš měla být ještě vděčná... to ať radši nechodí!

Rostou nám další zoubky, takže slintáme a zůstává po nás všude mokrá cestička jako po šnekovi :grinning:
Přidávám nové fotečky... Jo a holky - KUKY SE VRÁTIL!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
@sarri Téda holky jsou kočenky, ty nádherný oči, řasy, no prostě nádherný princezny :slight_smile: Ale která je která, to teda fakt netuším :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jedna je Eliška a druhá Adélka :grinning: :grinning: :grinning:

@irminka @darling007 klučíči jsou fešáci, škoda že jste tak daleko, hned by jsme braly ženichy :grinning:

@beruska5 super že k.o dopadla dobře, držíme nadále palečky :wink:

Sofinka je dneska celý den bez teplot, tak doufám že je to za námi a zítra se osype a budeme mít za sebou šestou nemoc. Snad.
A koukala jsem že včera bylo něco ve vzduchu když se u Hanči taky blbě spalo, snad u nás bude noc lepší :wink:

Jinak moje mamča je taky zlatíčko největší, holky zbožňuje a ty zbožňují jí. Když holky uslyší zvonek tak hned letí ke dveřím a čekají, jak jí uvidí jsou jak u vytržení, najednou neexistuji já, ale babička :grinning:Dokonce minule nechtěla Sofinka ode mě jíst ale musela jí krmit babička :grinning: :grinning: Potvůrka jedna.

A Nelinka už umí konečně paci paci, huráááá :slight_smile:Už to s těma dětma je lepší, už hodně věcem rozumí :slight_smile:
11. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
@irminka skoda,ze nejste bliz,klidne bych se rozdelila :wink: ,uz jsme meli vsechno z hribu,co jde uvarit :grinning: :grinning: a susit se mi to moc nechce...tak jsem dnes rozdavala po sousedech,co uz si sami do lesa nedojdou...
@darling007 Teda,ti jsou nadherni!!Okati krasni kluci :dizzy_face: !
11. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz
Lucy, J.Cien - děkujeme!!!!!!!!!!!! Honzík má u nás přezdívku "Vočmen" - jeho očička jdou všude napřed... jdou oči, pak dloooouho nic a pak jde Honzík :grinning:
Přikládám ještě jednu, vlastně dvě - malý špion ve tři hodiny v noci... :sunglasses:
11. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.