• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Ach jo, holky, tak jsem dneska zabloudila do tématu Zemřelo mi dítě... a jdu se z toho vzpamatovávat :frowning2: Myslím, že tohle téma musí každou šťastnější, leč vyčerpanou maminku vyléčit ze vší té nevyspalosti, stresů s kojením, kolikami atp.
5. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
Maui, já jsem taky jednou zablodila na nějaké takové příběhy, jak maminky rodily mrtvá miminka apod. a je fakt, že člověk si pak těch křiklounů víc váží a už mu ani nevadí, že občas řvou jak tuři.
5. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
Ahoj Sarri, tašku Emitex sport má Lita (i v albu) a dost si jí chválí. Velký popruh i na dvoj-madlo. Já do ní půjdu.
5. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
Do toho tématu raději ani nepolezu. Vždycky mě to rozhodí. Už teď se těším na UTZ na 30tt, až budu vědět, že se holkám daří a že rostou.
5. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
Dodatečně se omlouvám, to byla taková bezprostřední reakce, ale je krutý nosit smutek někam, kde je tak veselo...
5. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
Sarri, tak první taška vypadá nádherně, ale mám z ní pocit, že platíš spoustu věcí navíc, které ani nepotřebuješ. Já půjdu do té emitexácké, ta se mi taky moc líbí. Jen nevím, jestli mám risknout červenou, aby se mi pak netloukla s odstínem kočáru, nebo raději zvolit černou....
5. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
Darling, nádherní kloučci! A konečně taky nějaká plešatá miminka, už jsem se bála, že jsme tu jediní :grinning:
5. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
Maui, já ti rozumím. Taky občas šílím, zvlášť z toho, co Toma vyvádí, páč si stoupá opravdu, ale opravdu všude a jsem z toho na nervy, hlídat je oba najednou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dala jsem je ráno dospat, Tomča na nohách, držel se za šprušle a řehnil se na Adu, která dělala koňa. Tak jsem to vzdala. :grinning: :grinning: :grinning: A to nemluvím o tom, že se mi poukouší vylézt na křeslo v obýváku a skoro se mu to daří. :confused:

Salu, ty se nestresuj! :wink:
5. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
Darling, vy máte kukadla, jak dvě zrcadla. :grinning: Takoví okatí chlapečci. :grinning:
5. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
Maui, ta Emitex je černá a přes to je baravná přebalovací podložka. Taky jsem nechtěla, aby to byl jiný odstín.
5. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
No já vím, Sarri, ale tu podložku budu brát s sebou a přehlédnout na té černé tašce teda nejde :grinning:
5. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
Kocul, já ví..., myslím, že každý si v tom mateřství prožíváme horké chvilky, a málokdo při tom myslí na to, že by se mohlo něco stát a tyhle nervíky bychom nezažívaly....takže nechci bagatelizovat všední trable :slight_smile: Naše holky jsou strašně klidné a hodné, ale když se občas odpoledne domluví, že budou až do večera prudit, tak už zhruba v osm padám na hubu :grinning:
5. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
Sarri a Maui, vy máte obě červené kočárky, já bych se té červené varianty nebála. Přijde mi dobrá.

Našla jsem další levnější odkazy:

http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1777114
http://www.mam-shop.cz/cz/katalog/doplnky-ke-kocarku-emitex/3279-taska-sport-emitex.html
5. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
To spíš poraďte vy mě, k Bumblíku VITA (růžovo šedý), jakou? Šedou nebo černou?
5. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
To by musel člověk vidět naživo, aby trefil ten odstín. Ta černá je jistota.
5. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
Salu, k vita bych dala tu šedou, ale zas záleží na odstínu.
5. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
Darling-díky kone´čně jsem to pochopila díky za osvětu. :slight_smile:
5. kvě 2010 v 11:14  •  4 děti  • Odpověz
Maui, jojo, Daneček se takhle narodil a zatím máme vlásků pořád stejně - teda jen pár a světloučký :slight_smile:
Honzík jich má trochu víc a tmavší, tak jsou víc vidět.
Zuzko, není zač :wink:
Koču, díky, zvlášť Honzíkovo oči chodí před námi všude napřed :slight_smile: Jednou mu snad vypadnou. No ale zase to bude lákadlo na holky :grinning:
5. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
Počkej, jak z nich budou holky nemocné. :grinning: :grinning: :grinning:

Salu, hlásím se k šedé, ale záleží na barvičce. :wink: Ale Litušce to tuším sedí, tak snad bude i ta šedá OK. Ta černá se mi zdá moc tvrdá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
Díky, tak jste mi potvrdily můj tip. Jdu do šedé.
5. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
Darling kluci jsou nádherní, hrozně ti rostou. Takový chlapáci !

Já jsem dneska úplně mrtvá. Přísahám, že mi holky v noci nedaly 2 hodiny spánku v kuse. No nic bude líp. Přítel teď vzal cácorku Asélku poprvé na rehábko. To jsem moc zvědavá co nám řeknou. Furt se mi nezdá, že by preferovala jednu stranu. Je jasný že jsem teď jako ostříž :grinning: furt ji pozoruju :grinning:. V noc i ji nechávám spát na boku na tý šišce na hlavě a je jí to cácorce úplně jedno. No tak prostě musím vydržet než se vrátí abych se něco dozvěděla :unamused: Ach jo.

No a téma Zemřelo mi dítě - tam bych se ani neodvážila nakouknout. Teď strašně špatně nesu jakýkoliv blbý věci - nemůžu ani koukat na zprávy když tam ukazujou různý postižený dětičky. Nikdy jsem nebyla takový cíťa, ale teď to se mnou cloumá...
5. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
Salu ten růžový Bumble vypadá fakt dobře.
Jakpak to, že nám ho v kolekci 2009 nenabízely? Lucy ty ho máš z 2009 nebo 2008 kolekce?
5. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
Bali, já myslím, že byl i vloni. V kolekci 2010 jsou pouze vložné tašky už se stříškama. Pro páreček jsem měla vybraný zelený, ale pro holky vezmu ten růžový. Pořád koukám k Lucy do alba a ta barva se mi moc líbí.
Ty máš červený? A jakou tašku?
5. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
Já se taky té růžové bála a teď z toho Lucyinýho nemůžu spustit iči... :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
Bali já mám kolekci 2009 :wink: Ale původně jsem měla mít červený, bála jsem se toho že to bude moc růžové, ale poté co paní z kladenského obchodu popletla objednávku a jen tak nazkoušku mi teda poslala červený ale kolekci 2008 tak jsem se naštvala a jen kvůli kolečkům jsem ho nechtěla. Jenže nebyl žádný jiný v ČR než růžový a zelenkavý takže jsem šla do růžový a jsem ráda, je fakt super a ani ta barva není tak křiklavá. Takže Salu já bych šla do té tašky asi šedé.

JInak teda padám na hubu, byly jsme venku a jen co jsme přišly tak Nelina jen vříská a vříská, oběd snědla ale než jsem to ohřála tak ječela jak pominutá, i se opět z toho dávila. Pak znova co jsem ji dala na zem, ta samá písnička. Nechápu co jí je, jestli ji nerostou fakt zuby :confused: Kakání má hoodně řídké, Sofinka ho má tuhé, tak nevím, ale když jí šahám do pusinky tak tam nic necítím, tak nechápu proč dva dny takhle šíleně ječí :angry:
5. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz
Salu ale na té fotečce co máš v labíčku ta barvička vypadá taky že je růžová, kdyby tam nebyly ty lístečky vevnitř tak bych si tipla že je to fakt vita :slight_smile: Mimochodem holky jsou úžasný a máte víc vlásků než naše Sofinka :slight_smile:

Darling kluci jsou kouzelní, fakt manžel je blb že o to všechno přichází, nechápu :unamused:
5. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
Lucy, díky, taky nechápu, že ho to nechytne za srdíčko!!! :cry:
Holky fešandy, myslím, že už teď tu mají ženichů jako máku... My se taky připojujeme! :wink:
5. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz
Darling ženichy bereme, jsem je než usnuly ukazovala holkám a Sofinka se mi drápala po notasi a volala gagagaga :grinning: Takže kluci se jí asi líbí :slight_smile:
No a jinak mě jako holky spí už hodinu a půl, nechápu, je pravda že v kočáře tomu zase moc nedaly, no snad budou spát večer, jsem mohla něco udělat kdybych to věděla že budou spinkušit tak dlouho :sweat_smile:
5. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
Fajn, tak my to teda bereme!!! Gagaga taky děláme, když se nám něco líbí. A taky A-ga A-ga (Daneček) a A-buu A-buu (Honzík) :grinning:
5. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
autor
Tomča stojí celý den u křesílka, žužlá to zapínání a teď se mi do toho i poblil. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lucy, to budou zuby, Adu ještě vidět nejsou a je pěěěěkně protivná už druhý den. Ach jo. Chce se chovat, jenže já mám co dělat držet Tomu a mám jen dvě ruky, už je to tady. :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.