• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Jinak dneska mě vůbec neutahaly holky, ale moji drazí synovci. Ještě teď večer jsem s nima šla do bazénu, no a tak jsme blbnuli, že mě jeden (jistě nechtíc) praštil do čelisti a já teď pořádně nemůžu otevřít pusu. No některým lidem to jistě bude vyhovovat :slight_smile:))))))))...
16. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz
Ahojky, nestíhám :grinning: :grinning: :grinning:
Jak jinak, jen zdravím a dodávám fotečky jak mi holky spí, mají peřinu, jenže je na nic, obě spí na peřině, Nelinka vydrží být aspoň půl noci přikrytá, ale Sofinka vůbec, dala jsem jí tam polštářek protože musí ležet na měkkým a celkem už na něm i leží a netočí se mi po celé postýlce :unamused: Monitory už nepoužíváme, u nás už to nemělo cenu a budu prostě doufat že se nic nestane, Nelinka neusne jinak než bez plínky, žmoulá jí v ruce, pak jí plínku dávám pryč :confounded: Jenže jinak prostě neusne, usínáček je na ní malej, plínka ji uklidní i v autosedačce a i kočáře.
Ale jednou mi monitor zahlásil taky poplach, a když jsem tam letěla tak Nelinka spala uprostřed, a nebyla ničím přikrytá, a normálně spinkala, takže jsem je už zrušila :pensive:
16. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz
Fotečky-nejlepší hračka je krejčovský metr :grinning: :grinning: :grinning: a jak se Lukajda pomamil a Péťa potatil :grinning: :grinning: atd.
16. srp 2010 ve 22:07  •  4 děti  • Odpověz
Cauda!!!! Tak dnes zase vymena sader a museli jsme aplikovat Panadol, ikdyz pisou az od tri mesicu, protoze se Verunka trapila!!!! Nechci to zakriknout, ale v pondeli mozna bude posledni sadra, to bych se snad sla opit!!! :wink:
16. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz
@zuzka72 To jsou broučínci vysmati!!! Tady je zase divadlo, Barunka zase rve jak protrzena!! :wink:
16. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz
@lucy82 tak to je přesně, jako u nás i ta odkopaná peřina i ta plínka :wink: :wink: jo a nezkopírovali se mi fotky, tak znova
@monika.tdm neboj bude líp-vydrž :wink: To mi uniklo, vy máte sádru?
16. srp 2010 ve 22:17  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 Dve!!! Mame doma sadroveho trpaslika!!!! :frowning2:
16. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz
@monika.tdm jako kvůli kyčlím?
16. srp 2010 ve 22:19  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 ne ne mame vrozenou vadu!!!! http://achilleus.cz :frowning2:
16. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz
@monika.tdm Moni, chuďátko Verunka, sádry pro takové prťátko... bohužel nutné zlo, bude to mít aspoň spravené... Přeju, ať to máte co nejdřív za sebou :pensive:

@zuzka72 Zuzi, vy jste si to tak krásně rozdělili s přítelem :slight_smile:... Kluci jsou teda už velicí, šíleně to utíká...

16. srp 2010 ve 23:28  • Odpověz
@monika.tdm Moni, vím o co se jedná, kamarádky holčička to má taky. Má sádru a nedávno byla na operaci. Taky přeju, ať je Verunka brzo v pořádku.

@hanula83 Hani, taky jsem myslela na to co doma, manžel mi psal esemesky, ale je na něj spoleh o děti se postará výborně, takže jsem ohledně dětí byla v klidu. Já jsem spíš byla nervozní z cesty, protože jsem jela ke kamarádce autem, po cestě zpátky byla už tma a já nejsem zvyklá řídit sama, vždycky jen s maželem a teď v poslední době se snažím co nejvíc sama. Už i s dětma jezdím, ale nejsem vyježděná, takže mám pořád trochu strach a jezdím jen známé trasy.
17. srp 2010 v 08:11  • Odpověz
Díky za podporu, ja doufam, ze operaci nebudeme potrebovat!!! :wink:
17. srp 2010 v 10:34  • Odpověz
@petranela
Peti, s řízením to mám podobně.

Tak jsme už všechny u babičky. Mamka po letech vytáhla obrovský peršan - je to neskutečné, ten koberec má víc jak 15 let a vypadá jako nový- takže holky mají obrovské místo na lezení, jenže je nejvíc zajímá, kudy tady zdrhnout a lozit po celém baráku - mají smůlu je to zabarikádované sedačkou.
Mně přišlo nejhorší napoprvé holky svěřit někomu jinému, ale je to jenom pocit. Nikdo nejsme nenahraditelný a holky to snáší dobře - teď je třeba vozí babička tchýně. Mají změnu a já volno. Klidně bych i zašla občas večer s někým na dvojku, jenže u nás nemám s kým - hold přivandrovalec - znám jenom lidi z práce.
Tuším s tím spaním je to všude stejné, všichni se cpou na měkké.
17. srp 2010 v 10:57  • Odpověz
@zuzka72 @lucy82 krásny fotky :wink: :wink: lucy mi taky tak spíme,skoušela sem Sašku dát do zateplenýho vaku ale vztekala se jak šílená,ale na zimu budu muset ušít tyhle spacáky,pod perinou je proste neudržím :unamused: :slight_smile:

v pondelí jdeme na další kontrolu so Saškou,už to vypadá hezky :wink:

@lita tak jak to vypadá se sondičkami?

@sarri taký peršan bych brala,mi máme linoleum,ale ja na nem dost zima i když je takový vedro,musím tam sehnat nejakej koberec nebo penové puzzle jak má @zuzka72 na fotkách,ale všude mají jen ti malinký kocečky tuším 10x10cm a ja scháním ti 50x50cm,starší holka ho mela když byla malá a ted to nemužu sehnat :pensive:,v zime by na zemi umrzli

mi sme všichni zdravý,starší holka je s mojima segrama a babičkou na dovolený v tatrách,manžel je pn už druhej týden,má potrhaný šlachy na kolene a nejakou zrejme cistu,nebo krvní zrazeninu v kolene,tak to vypadá že pujde na operaci,tak mi sme nejeli na dovču aspon že si holka užije,snád príšti rok :frowning2:

17. srp 2010 v 16:42  • Odpověz
@monika.tdm teda o tem sem ani neslišela,a to má jenom jedna holka nebo obe chudatka :frowning2: musí to bejt hruza,tak snad vám to dobre dopadne :angry:
17. srp 2010 v 16:44  • Odpověz
@beruska5 Nastesti jedna!!! Diky!!!
17. srp 2010 v 16:45  • Odpověz
@hanula83 koukám že ti si to v rodine zachránila s dvema holčičkami,když tam máte jenom kluky :grinning: :grinning:

@zuzka72 to je dobrý si takhle prenajat velkou sál,asi to tak budem muset delat taky :grinning: :confused: :wink: akurát rešíme krstiny a netuším kde to udelat :unamused:
17. srp 2010 v 16:52  • Odpověz
@beruska5 to je fajn, že už je Saška leoší :wink:
17. srp 2010 v 17:35  •  4 děti  • Odpověz
@monika.tdm já netušila, že něco takového vůbec existuje, no hlavně ˇať se jí to spraví a brzo. :wink:
17. srp 2010 v 17:36  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 Vis jak mi spadl kamen ze srdce, ze to je jen todle??? geneticka me preci vyhrozovala s downem!!!
17. srp 2010 v 18:08  • Odpověz
@monika.tdm jo vlastně, něco si matně vybavuji, ty jo, tak to je síla, tohle je blbý, ale v podstatě, je to super, malá to překoná a nebude o ničem vědět a bude z ní nakonec třeba i modelka-uvidíš. :wink:
17. srp 2010 v 18:55  •  4 děti  • Odpověz
@beruska5 Jo jo, já jsem to prostě musela vyrovnat holkama, jinak jsou totiž všude samí kluci... A kdybych měla kluky, tak si asi naši můžou brzo udělat Klapzubovu jedenáctku :grinning: :grinning:

@monika.tdm Moni, já si to vzpomínám, jak tě strašili! A pak věř těmhle genetikám, co? :frowning2:... Super, že jsi se nedala... udělala bych to stejně.

@petranela Já taky už s holkama jezdím a je to dobré, akorát to není tak často, protože nemám momentálně svoje auto, což mě začíná dost štvát. Musím manžu popohnat, ať nějaké sežene... Byla jsem vždy na auto zvyklá, ale měsíc než se holky narodily, jsem ho prodala, protože jsem věděla, že nějakou dobu stejně sama jezdit nebudu. Teď už bych ráda... je naprd se stále spoléhat na ostatní a nebo na hromadné dopravní prostředky (které jsme ještě ani nezkoušeli)...
17. srp 2010 v 19:49  • Odpověz
ahoj holky, muzu sem za ami obcas zavítat? Cekame taky dvojcatka. pomalu se zaciname divat po nějakém kocarku, ale zatím vubec netusím jaky, chtela bych korbicky vedle sebe se dvema striškama. poradíte?
Ještě jsem se chtela zeptat, nechavaly jste si po porodu zvetsiovat svatebni prstynek nebo jste ho normalne daly na ruku? Už mi pomalu zacinaji napuchat prsty a tak bych potrebovala poradit, mam t¨moznost nechat si ho zvetsit za minimalni cenu, ale bojim se, ze mi potom bude pardat, dekuji za odpovedi
17. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz
@zuzka72 No hele je ji mesic a uz ma druhou bradu, asi bude oplacana po me!!!! :grinning:
17. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz
@hanula83 No mam sto chuti je nalozit a dovest k te geneticce, at mi ukaze ktera z nich je ten down!!!
17. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz
@jaanna11 Ja zatim vyckavam, neobleknu ani zasnubni ani snubni!!! A tatka slibil za porod taky prstynky a taky vyckavam, jesli odpuchnu!!!

jinak mam kocar easy walker a velka spokojenost!!!! :wink:
17. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
@monika.tdm -ja mam ted velikost 52, tak se rozmýšlím jestli to treba o čísílko nechat zvetsit nebi ne
17. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
@zuzka72 gratulka k zubakovi! :slight_smile:
@monika.tdm jesteze tak,ze se jen geneticka sekla...ale je to mazec,tak cloveka nastrasit...hlavne,ze je mala OK :slight_smile:
@jaanna11 ja mam Emaljunga cangaro twin a je uplne boží :dizzy_face: a prstynek snubak jsem si nechala zvetsit po 6nedeli...kdyz jsem se nedockala,ze mi splasknou prsty :grinning:

Holky ,mejte vsechny poho nocku a mimuskam preji krasne sny :dizzy_face:
17. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
@j.cien - dekuji za typ a o kolik jsi to tak nechavala zvetsit?Já mam ted 52
17. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
@jaanna O 3 cisla!ale mela jsem ho trochu tesny uz predtim...
17. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.