• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Nelinka zase celý den říká bababababa, no sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

KOcu ty mě s tím Tomou děsíš :confused: :confused: Takhle brzy stát :confused: No děsím se toho až začne stát Sofinka zatím ji cestuje po celým obýváku a nejvíc se jí líbí pod stolem :grinning:
5. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
autor
Couváte na raka, nebo to berete směrem vpřed? :grinning: :grinning: :grinning:

Já Tomčovi nějak nemůžu vysvětlit, že se musí plazit a lozit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neuroložka mi říkala, že čím déle se bude plazit a lozit, tím na tu jeho hlavu lépe, jenže on chce stát a jak mu to mám jako vysvatlit? Táhnu ho přes celej obývák, aby se musel k tomu křesílku doplazit, je to jak magnet. :grinning: :grinning: :grinning: Ježíš ten je teď v ohradě vzteklej. :confused: Vzal to nastojáka a nadává mi. :sweat_smile:
5. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz
autor
U nás Adu zacouvala pod kancelářskou židli a nemohla vylézt, to bylo halóóó... :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz
My zatím couváme na raka :grinning: Ale krásně se i otáčí kolem dokola, no je to šikula, Nelinka nene, tak jen hajá, občas je na bříšku a když chce na záda tak ji to nejde protože má roztažený ruce jak letadlo a to se samo do lehu nedostane, tak se vzteká :grinning: Ale ohradu musím vymyslet kam ji dám, jakou máte kocu vy? Nechceš jí vyfotit tak to tam máte udělaný? :wink: Já mám jen část ohrádky s tím že je otevřená a můžou volně do bytu, jenže už to budu muset asi zavřít protože leze fakt všude.
5. kvě 2010 v 16:36  • Odpověz
Tak mi furt spíme, fakt to je poprvé co spí tak dlouho, už přes dvě hodiny :confused: Tak jim budu muset posunout večerku a půjdou spát až v osm. v sedm by mi asi neusnuly :confounded:
5. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz
autor
Tak jsem to blejskla, na binec se nedívej. :grinning: :grinning: :grinning: Hodím to do alba, nejsem schopná se s tím domluvit. :angry:
5. kvě 2010 v 16:46  • Odpověz
autor
Je to tam, jdeme papat. :wink:
5. kvě 2010 v 16:52  • Odpověz
Kocu, ta ohrádka je báječná :slight_smile:, prosím, napiš mi ještě jednou ty rozměry a kolik vás stála sakum prásk. Já totiž furt řeším, co dát jako výplň, nějaké matrace nebo co. Jinak Toma opět akční, co :slight_smile:. Teda tolik energie bych taky chtěla mít :slight_smile:

Jinak holky, hlásím, že dnes se opět holky vzbudily na jídlo dřív. Vzbudily se ve 4 ráno, čučákovaly, dala jsem čaj a opět čučákovaly. Asi po 20 minutách začal řev... Takže v 5 se jedlo... Ale přišla jsem na pár variant, proč to tak může být. Bude jim 6 měsíců, takže je možné, že jim přestal stačit Nutrilon 1.. Dvojku mám už koupenou, ale ještě jsme nezkoušeli, je právě až od 6 měsíců. A nebo dát krupici, kterou jsme ještě nezkoušeli, Sarri mi radila, že se po ní přibírá a to my fakt nepotřebujem, spíš asi ten silnější Nutrilon.. Taky mě napadlo, že jim už opravdu lezou ty zuby, ale zatím tam nic necítím.. Nebo je něco bolí (ale to bych si asi všimla, že). Zjistila jsem, že si sem tam šťourají v uchu, tak buď je tam něco lechtá nebo bolí. (ale že by obě zrovna zároveň, nevím...). No a nebo prostě zjistily, že je fajn si dát už tak brzo ráno do bříška, tak je konec mým vyspalým dnům :frowning2:
5. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz
autor
Hani, už jsem to našla: http://www.slune-cz.cz/ohradka-drevena-peta-borovice/ Plus máme tu hrací deku Slon modrá, ale jsou to vlastně 4 kostky matrace, která je tvrdší a krásně se na ní pasou koně. :grinning: :grinning: Jinak na ty matrace patří ještě prostěradlo se stejným vzorem, ale to jsem tam nějak zatím nezvládla dát. :grinning: :grinning: :grinning: Teď vychází levněji, než když jsem ji kupovala já. :confounded: Šla z porodnýho, páč jinak bych to asi nedala a manžu omejvali. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím ale říct, že dneska je to moje spása, páč Tomču nemůžu nechat ani vteřinu samotnýho, to se ozve žuchnutí a šílenej řev. :unamused:

S tím buzením, já myslím, že to tím jídle nebude. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky už jsou větší a děcani bohužel vstávají většinou všechny dost brzo, a to třeba do 3-4 let, což je teda blbý. :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás se vstává běžně v 6 h, jsem si zvykla, co s tím jinak. :grinning: :grinning: Dneska mi spali jen hoďku v kočáře, jinak šlus, takže teď naštěstí odpadli a snad budou spát do rána. :dizzy_face:
5. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
Kocu, díky za odkázek, hned to prozkoumám. Pořád jsem to odkládala, a teď už je to velice aktuální... Jinak s tvým dojmem, že buzení nebude kvůli jídlu, tak to jsi mě opravdu nepotěšila... No jsem zvědavá, jak to bude tuto noc. Přitom zrovna včera toho přes den moc nenaspaly, tak jsem si myslela bůhvíjak nebudou ospalé a budou chrnět do rána, a přitom ani usnout pořádně nemohly... Sice jsme u babičky a možná je to i tím prostředím, ale spaly tu už mockrát, tak nevím...
5. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
autor
Hani, pediatra nám jedničku nechala o měsíc dýl, páč je prý výživnější, abychom přibrali. Nevím, jak s tou dvojkou, ale aby holky po téhle logice neměly hlad. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Na noc dávám Bebu 2 Dobrou noc a zřejmě jim stačí. Dnes se papalo v 5 h ráno, jindy Tomča klidně zobne až v 6,30 h, jak kdy. Večeříme kolem 17, 30 h. :wink:
5. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz
Jé Kocu super ohrádka, fakt bomba, my budeme mít asi větší ale to se sem asi nevejdeme, naštěstí jí vyráběl manžel jinak jsou to teda celkem pálky :angry: Ale je super že tam máte tu matraci, my budeme na tvrdým protože tam máme jen ty pěnový puzzle :unamused:
Tu Bebu Dobrou noc zkusíme, myslíte že když máme sunar že navečer můžeme dát Bebu???

Jinak Hani ta jednička je výživnější, po té se mi holky budily třeba ve čtyři nebo až v pět, ale po dvojce se mi budí dřív, jak kdy, předevčírem třeba vůbec a dneska už se vzbudily ve dvě, a čajem jsem je teda neuspokojila :angry: Takže než je přemlouvat aby mi spaly bez jídla, což by třeba za hodinu asi i usnuly tak jim jdu udělat mlíko a za dvacet minut už zase hajáme :unamused: Ale jako kdybych to vydržela psychicky tak bych je nechala vyřvat a oni by si za pár dní zvykly že nic nedostanou a už by mi mohly spát celou noc.
Sofinka se mi pak vzbudí o půl sedmé, a to si ji vezmu do postele a ještě ji přemluvím hlazením aby tak do osmi spala :slight_smile:

Nu holky už zase spinkuší, tak jdu pověsit prádlo, napapám se a jdu jim uklohnit na zítra obídek
5. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
Lucy a molitan by nepomohl? Nějakej tvrdší, než se holky naučí. Na tu Bebu dávám dudel na kaši, páč normoš dudlem to blbě teklo a museli víc tahat. Malí jsou teda zvyklí hltat, že jim to dost teče, takže to nevadí. Já si myslím, proč ne? Když jim to bude chutnat. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
No musím se po něčem podívat ale Sofinka už se naučila padat aby jí to nebolelo, párkrát si dala do hlavy ale už padá dobře. Tak uvidíme ona je stejně většinu času mimo ohrádku a zametá mi podlahu :grinning: No tak já jim to zítra zkusím koupit a jestli nebudou spát celou noc tak uvidí :grinning:
5. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj holky
Darling, děkuji za info ohledně cvičení, no jsem zvědavá co bude čekat nás.
Jinak dneska jsme byli u dr., už máme třetí mlíčko, tentokrát nutrilon a další kapky Lefax a pokud nezačneme prdět a kakat tak nás čekájí nějaká vyšetření, tak snad už něco Kubíčkovi pomůže
5. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
Kocu, no tak ještě že to vím, právě jsem myslela, že dvojka bude sytější... No ještě jdu zítra k doktorce, tak se jí poptám, a taky uvidíme dnešní noc...

Lucy, u nás pokud se stalo (od dvou měsíců asi tak dvakrát), že by mi k ránu kňučely, tak jsem je taky vzala do postele a byl klid, nechaly mě být a buď si hrály samy nebo ještě usnuly. Tohle je právě docela nevídaná situace, když to bylo podruhé za sebou a nezabralo na ně nic, jedině papu, pak usnuly jak dudci. Ale nechci sýčkovat, uvidíme zítra ráno...
5. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz
Ahoj, tak jsem se sem dostala az ted. Hrozne tu prsi.

Lucy, ja myslim, ze to fakt budou zuby. Muzou vylezt klidne do 14 dnu, nebo klidne az za mesic. Zitra uz bude zase dobre.
Ja koupila v lekarne takovy chladivy grepovy gelik a tim jsem Ane potirala dasnicky.
Jinak diky za "odsouhlaseni" sede tasky, ty uz to mas v oku tu Vitu :slight_smile:
Jinak jsem se zdesila, protoze na Dvojcatka.cz maji vsechny barvy Bumble vyprodane, budou az v cervnu. Tak nevim, zda to mam radeji objednat jinde, nebo na dvojcatkach uz ted a nebo jeste pockat, terminove bysme to meli stihnout.
5. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz
... přidávám foto, ty první dvě jsou právě z toho krmení v 5 ráno :wink: ... prostě vegáč.
5. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz
Holkám je asi úplně šumák, že je 5 ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsou fakt vysmáté. Spokojené holčičky a moc krásné! Já je nerozpoznám :sunglasses:
5. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz
Salu, to máš pravdu, takovej vegetík jsem si musela zvěčnit :slight_smile:)... No já právě myslím, že na těhle fotkách už jde krásně vidět, jak jsou každá jiná. Anička má tmavší vlasy, Ela světlé a celkově je světlejší... Ale pokud se s nima budou dělat blbosti, tak budou vysmáté obě :wink:...
5. kvě 2010 ve 23:03  • Odpověz
jo, tak podle vlásků, no jasně, máš to v oku :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 23:14  • Odpověz
Hani, ty jsou fakt úžasný a taky mě připadají stejny, teda na první , no možná i na druhý pohled. :grinning:
6. kvě 2010 v 08:12  •  4 děti  • Odpověz
Salu jestli není bumbleride na dvojčátkách tak si myslím že není nikde v ČR a přijde až v červnu, radši si to fakt objednej hned, nebo od paní ze Slovenska, ono pak bude docela problém ten kočárek sehnat, vím o čem mluvím, dovezou jen pár kusů a pak objednávají z USA a to trvá přes 3 měsíce než to přijde do česka!!!!!!

Hani teda fotečky krásné a holky jsou fakt jedna tmavší a jedna světlejší už je taky poznám

No a u nás opět leje, se fakt zblázním, chtěla jsem ráno ven ale vidím to fakt bledě :angry:
6. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
dobré ránko,

Hani: no holky jsou opravdu k zulíbání, prostě spokojená miminka :wink:

Kocu: ta ohradisko je perfektní, za chvilku ji budeme potřebovat i my :slight_smile:

Lucy: ty máš také manžela kutila Tima? :grinning:

Tak já se už pomalu smiřuji s tím, že Bořek asi nebude spát celou noc tak do 2. let, ničím jiným než mlíčkem ho nepřinutím spinuškat, teda v noci, vstával ve 2 potom o půl šesté a to jsem ještě mezi tím dávala 2xcucek :angry: . Brunda spal celou noc i bez cucku...to je opravdu zvláštní :sweat_smile: . Ani se nebudu divit, když z bořka bude zanedlouho "HRUDA", protože jenom papká, asi bude bránit brášku :wink:
6. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
U nás právě dopršelo a začíná prosvítat sluníčko....tchynka jde na odpolední, takže si vzala kluky ven a já jdu vysávat, vytírat, vařit a já nevím co ještě...fuj, ale se mně nechce, ale musím :confounded:
6. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
Ty jo Lucy, tak já to teda objednám !!!!!
6. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
Dobré ránko, u nás taky hnus počasí :angry:
Koukám, že dnešním tématek je noční spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak my spinkáme bez jídla fajn, ale budí nás kadění :angry: Dneska mě Sofča vzbudila ve 3/4 na tři usilovným tlačením, pak se zřejmě zadařilo, takže si začala spokojeně vykládat... No spát se u toho nedalo, takže se šlo přebalovat. Zaplaťpánbůh, že po přebalení vždycky usne během půl minuty. Pak vstávala ve čtvrt na šest a to už jsem šla radši rovnou ohřát mlíčko. Sárinka sice večer při usínání řve, ale pak o ní celou noc ani nevím, dnes to dotáhla do 1/4 na osm od sedmi večer, to jde :slight_smile:
Hani, já jim taky dala Sunar 2 v naději, že je to víc zasytí, když se mi začaly nad ránem budit, ale ee - nezabírá :angry: A to ho dokonce mají řádně zahuštěný tím Nutritonem (svatojánský chléb). Na druhou stranu, já zažila, když jsem ke Kubovi vstávala snad každou hodinu, takže tohle mi přijde jako pohoda. Navíc, Sofča po tom ranním krmení ještě usne a spí třeba ještě 2 hodinky, takže jí nechci nic vyčítat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
Ohrádky závidím, my bysme sem s nima nevešly, už takhle tu o všechno zakopáváme... :frowning2:
6. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
:dizzy_face: Ahojky tak jsem taky zde :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
Ivuško ahoj, zdravím tě. Dneska je ale hnusně. :angry:
6. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.