• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Holky, tak dneska opět probuzení na jídlo 5:30 :unamused:

Maui, u nás se holky taky napapají a jdou ještě spát a já taky :slight_smile:... O to vůbec nejde, ale spíš mi šlo o to, že když už tak hezky spaly, tak jsem jim ten režim chtěla uchovat. No jsme u babi, tak uvidíme, až v pátek dojedem domů, třeba se to zase zakolejí zpátky. Ale i kdyby ne, no tak se zase vrátíme, že 5x denně mléko + zelenina. A dnes musíme k doktorce, tak se jí ještě poptám.. Jinak u nás pokud se holky v noci pokakají, tak jim to ve spánku nebrání a já to zjistím až ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi, Lucy, Irmi, děkujem :slight_smile:))
6. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
Ivi, co u vás nového? :slight_smile:
6. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
Hani, jestli má Eli světlé vlásky, tak je možná poznám. :grinning: To si fandím, cooooo. :grinning: :grinning: :grinning:

U nás se papalo v 4,45 h a od té doby se nezabralo, včera mi totiž vytuhli dost brzo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak až kolem 8 h a to na 20 minut, takže jsme s manžou chodící mrtvoly. On se teda většinou probere v autě a já tady umírám. :grinning: :grinning: :grinning:

Teď mi To mča žužle ubrousky Rybilka, nevadí, že je to na zadeček? Strká si je do pusy a evidentně mu šmakují. :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
Kocu, tak ono na fotkách kolikrát i ty vlasy splývají :slight_smile:... ale i tak to jde poznat. A podle obličejíku taky, kdo je zná naživo, tak to potvrzuje... Nám taky chutnají ubrousky, určitě to nevadí, teda pokud to fakt nespolkne :wink:...
6. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
Lucy, tak jsem ho objednala !!!!!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Paní hned volala, že majitelka je v USA vyřidít další objednávky Bumblíků a že do konce května mi dají vědět, jak to bude časově.
Už se moc těším :sunglasses:
6. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
Kocu, info od nás:

Ahoj holky, omlouvám se, že vám se lezu, ale vidím, že máte seznámek a vidím tam Carrinku ...

Carrinka porodila už 29.4.2010 ....
Info vám potom určitě podá sama.

Tak si jí napiš do seznamu :slight_smile:, toto je převzaté z našeho seznamu:
CARINKA - 18. května - dvojvaječné, Anička a Barunka

a asi jí napiš, že jste na jiné diskuzi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
Ty bláho, nemám na ni kontakt, ale pohledám. :wink: Gratulujeme!
6. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
Hani, se Sárinkou nějaký náklad v plíně taky ani nehne, ale když jsem toho svědkem v přímém přenosu a navíc slyším, že Sofča je evidentně vzhůru, tak mi to nedá ji v tom nechat...
Co vaříte, holky? Já dnes jdu zkusit cuketu, Sárina mi ji určitě zase vyprská ven :angry:
6. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
Maui, poraď jak zhubnout. :grinning: :grinning: :grinning: Na těch 55 kg bych se totiž chtěla zase taky dostat, potvory se mě drží jak klíště. :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
Kocul, ty lítáš z diskuze do diskuze, jak to děláš??? Ty musíš být jako lunt! :grinning: :grinning:
Mně to šlo samo, já nevím. Procházky, lítání kolem holek, pak kolem chlapů a žádný čas na pořádné jídlo :unamused: Ještě bych ale potřebovala, aby se mi vysoustruhovaly svaly, ty se někde zapomněly :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
mě přišla dneska mamka vozit, takže mám zas po nějaké době volnou chvilku (kterou bych ovšem měla využít k úklidu :rolling_eyes: )...no, ale aspoň nachvilku, ať nemám velkou absenci :wink:

Salu nechci strašit, ale nám kočár (bumblík z dvojčatek.cz) měli dovézt koncem ledna a nakonec jsme ho dostali až začátkem března a to jsme ho měli od prosince objednaný :unamused:

Hani, holky jsou sluníčka vysmáty...no a proč by se nesmály v pět ráno, když jsou spokojené a napapkané :grinning: :grinning:

Jinak hlásím, že mě se kilča taky zatím drží :angry: potvory...pořád mám 7 navíc a to plně kojím :frowning2:..., ale doufám, že to vyprocházkuju :grinning:

Včera jsem trpoše zase po týdnu vážila a Barborka mi opět nic nebřibrala :frowning2: , takže už 14 dní stojí na váze :astonished: , Ríša za týden opět 200g a to je kojím oba stejně :confused: ...tak nevím, že by si toho málo vytahala??? Ale doteď mi přibírala krásně, no ale teď za těch 5 týdnu jen 800g :unamused: ....příští týden jdem k dr. na 3měsíční prohlídku, tak se musím na to poptat....krmit UM se mi jí nechce , když mlíka mám dost, ale když to nepůjde jináč :pensive:
Jo a Ríša se mi začal přetáčet z bříška na záda a ze zad na bok :slight_smile:jupí , Bramburek zatim nic....

Tak já valím uklízet a vařit oběd na zítra, snad večer ještě nakouknu...mějte se :sunglasses:
6. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
přidala jsem konečně pár fotek do alba, tak se kukněte :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
Holky, u nás už je krásně - vedro a svítí sluníčko a pofukuje. Ale dopoledne, jak se odpařovalo všechno, co přes noc a brzo ráno napršelo, tak to byl hnus - jak v parní sauně.
Akorát jsem nezvládla ani vypít ranní kafe, tak su tak zralá na pelech.
Adélka má průjem - teda ale už týden. Včera jsem zahájila dietu s bezlaktózovým mlékem a probiotikama, ovoce jí nedávám, tak uvidíme. Vypadá to, že na nás brzo vykoukne další zub - zdá se mi, že pod dásnem už trochu jde vidět. Ach jo.
Lovím žaby z rybníčku, neb je jich tu hodně a v noci si vyznávají moc nahlas lásku. O víkendu jsme jich odnesli do jezera 23 a dnes mám už v kýblu 5 a na 2 ještě číhám (holky vozí babička).
Kdyby měl někdo zájem o jedinečný kulinářský zážitek, tak mu klidně dodám čerstvé živé suroviny :wink:
6. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
sarii tak to mate super, tady je ted bourka a padaji i kroupy!!! No hnus, to budu mit pomlacene kyticky!!!! :frowning2:
6. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz
Čaute holky! Sarri tady hlásím taky sluníčko. :slight_smile: Hele jak Ti babička vozí holky tak ty nevíš co roupama dělat, že??? Jen si ty své suroviny nech- nebo jedině, že by jsi je připravila a pozvala nás všechny na tu delikatesu. FUJ- se divím, že jsem to vůbec mohla napsat! :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz
Tak jsem z hrůzou zjistila, že Barborka má asi moučnivku :astonished: , má bílý povlak na jazýčku, ale jinak jsem nic nepozorovala ani na sobě a Ríša má jazýček normální...
Máte stím některá zkušenost?? A co na to zabírá??
6. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
mislatko, vy už se otáčíte, ak to jste šikovní, kolik váží Ríša, vypadá, jako pěknej řízek :wink: Na moučnivku si kup, nebo nech předepsat genciálku(fialová voda-hypermangan)-zabírá ihned. Pozor barví, ale jde to po čase vyprat. :grinning:
6. kvě 2010 v 18:39  •  4 děti  • Odpověz
AHOOOOOOOOOOOOOOOOJ!
Poprve jsem zapla Kona,ale uz je doma veselo ,tak ani nestihnu vic-nez jen vas vsechny moc pozdravit a tesim se ,ze vas trosku v noci treba doctu a napisu taky trochu info a v dalsi fazi pak pridam i fotecky
Jen se omlouvam,ze to bude trvat je to makacka ale nadherna
6. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
Ahoooj Cien!!! Obrovská gratulace k holčičkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Těším se na fotečky.

Holky, asi se k vám brzo přidám, po dnešní kontrole už mě dr. nechá doma jenom týden, příští čtvrtek nastupuju do porodky na sledování a uvidí se. Ale dr. mi provedla dnes Hamiltona a je mi pořád nějak divně, tak třeba ani ten týden už nevydržím :slight_smile:
6. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
Jééé J. Cien vítej!!!! :slight_smile: Taky moc gratuluji k holčičkám!!!!! :wink:
6. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz
No, tak to už se těším na fotečky od J.Cien.
Žabiček šlo pryč nakonec 7 - 2 ještě dolovil děda :grinning:
Eirin - i tak by to byla výdrž.
Hani, já jsem dnes taky krmila v 5 - a to mi Adélka pofňukávala už hodinu. Má to mléko bez laktózy,tak je to takové hladovější, ale pak zas zabraly až do 8.
Holky, něčeho se chyťte, ať vás to nevyvrátí. Včera byl za nama u babičky manžel, tak odsud odjel do práce ráno autem. Domluvili jsme se, že udělá velký nákup, když má to auto. Doma nic není - už jsme týden tady. Tak mu teď píšu na Skypa, kolik platil. A teď to přijde...250 Kč. Takže to bude nákup, že se divím, že to vůbec do toho auta narval :grinning: No ale zas tvrdí, že uklidil celý byt a teď jde drhnout vanu, tak aspoň že tak.
Jo a Eliška má zub. Zubní skóre je tedy 1:1.
6. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
Dneska bylo hnusně a ještě všechny děti zlobili :frowning2: Jinak stále kojíme kojíme přibíráme 550g za tři týdny vždycky tak to myslím je o.k. naposled jsme měli 6400g a 6800g .Ivánek měl ekzém tak jsme stopli zeleninové příkrmy a začněm po 6.měsíci až.Jinak u nás nic nového kluc jsou aktivky zdenda si už pomalu sedá a plazí se už oba:o))blázni no :grinning: koukala jsem na vaše fotečky jsou všechny úplně úžasné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
j.cien moooc gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jo tak já mám ještě 4 kilča nahoře a to jsem nabrala 25kg :confounded:
6. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
Zuzi, jj, řízečci jsme, Ríša už má 6100g :wink: a otočit se mu povedlo už 3x :slight_smile:
Díky za tip s fialkou, už jsem valila do tesca a máme namazáno ,pro jistotu jsem vzala i Ríšu a sobě obě prsa a takhle dopadlo večerní krmení :grinning: :grinning: :grinning:

j.cien taky moc gratuluju :slight_smile: , jsem koukala, že jsi taky z F-M... můžu se zeptat odkud? já bydlím na Rivce

sarri, to je teda fakt nákup :grinning: :grinning: , no jo, já taky co nenapíšu, tak nekoupí :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
mislatko ale velikonoce uz byly!!!! :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
Mislatko, to je teda náez - kam se hrabeme s obědem :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
Holky a já už jsem si myslela, že dnes budu pit sama.
6. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
Moja babička má 86 a jí jakýsi Hypnogen na spaní - ona teda chrupe kdykoliv tam dojdu (je na vozíku, nemá jednu nohu), ale v 7 si lupne prášek, aby spala do rána do sedmi. No jenže po Hypnogenu má halucinace - je to i v nežádoucích, že to může být u starších lidí. Tak jsem vymýšlela placebo a napadl mě Pyridoxin - nacpeme ho do té krabky, tak snad nás hned tak neodhalí. Ona vidí normálně lidi a pak nás ve 2 ráno obvolává, abychom je vyhnali apod. No, dnes např. napadlo 40 cm sněhu - chtěla se dívat na seriál, ale v televizi furt sněží (nezrnělo to, šel tam normálně "tvůj svět je můj).
6. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
A ještě jedna perlička - nežádoucí účinek Hypnogenu je nespavost :grinning:

No ale když ty léky taťka donésl, tož sem měla pokušení si jeden Hypnogének lupnút - že by jako holky neměly šanci mě vzbudit :wink:
6. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.