• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@sarri Denní režim máš krásně vypilovaný :wink: S tím kočárkováním je to jiste lepší taktika, asi to takto taky zkusím. Začnu chodit až později večer a budeme chodit naproti tatkovi do práce, udivíme co to s dětma udělá :wink:
Vcera si te kase pred spanim moc nedali a podle toho i vypadala noc. Ja je nebudim, kojim jak kterej potřebuje no a pak vstávám po dvou hodinách.
10. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz
@hanula83 já to měla v oblíbených, ale hold kiks PC-to je konec. Jo a to zvíře v postýlce chci taky koupit, co s ním holkxý provádí, sedají si na něj už?
10. zář 2010 ve 14:21  •  4 děti  • Odpověz
@hanula83 jsem chtěla omrknout ty zatepleny kalhoty a už se mi to nezobrazuje :frowning2: , tak pak hoď prosím foto :wink:
@petranela já dávala kaši 150vody a 5lopatek kaše, a na oběd jsem ze začátku, když jsem ještě nedávala zeleninu dělala mlíko a místo lopatky mlíka jsem jednu vyměnila za kaši, aby to měli sytější, no a teď jim vlastně dělám to samé, jen vody více a místo 7lopatek mlíka dám 6+1kaše a mají to na snídani(sunarka dobré ráno se to jmenuje, ale je to fuk, může to být i dobrou noc)
10. zář 2010 ve 14:25  •  4 děti  • Odpověz
@petranela Moc nestiham docist vse..ale na toto musim readovat,pac pod to bych se mohla klidne podepsat! :grinning: :grinning: taky bojkotime a taky si pripadam jako troska a nic doma uz nemam udelaneho,jen vecne zatemnuju a snazim se v polospanku nakojit Teu :confounded:
Snad toto blbe obdobi bzry pomine...jen jestli se driv nepominu ja :confused: :grinning:

Pekny den vsem!
10. zář 2010 ve 14:45  • Odpověz
@j.cien taky zatemnuju a snazim se v polospanku kojit deti, no hruza! Jsou to fakt maly trdla. :unamused: a pritom delame maximum a ten bojkot je fakt divnej, prsa mam plny mlika a decka ne a neeee :unamused:
10. zář 2010 v 15:41  • Odpověz
no jak vas tady ctu, tak si rikam, ze to Veruncino odblinkavani a dlahy jsou prochazka ruzovym sadem!!! To vas lituji!!

Ja taky nestiham docitat, stojim od rana u trouby a plotny manzel slavi zitra narozky, takze tady bude pres 20 lidi, uz se tesim jak ty moje cacory odevzdam tetickam!!! :grinning:
10. zář 2010 v 16:10  • Odpověz
Holky kdyz v noci kojite, prebalujete pred kazdym krmenim??? Ja furt prebaluji co tri hodky, i v noci!!!
10. zář 2010 v 16:11  • Odpověz
@petranela proboha to mě děsíš s tím nastřelením,co to bylo za doktorku? Chudák Adrianka :frowning2: Tak snad už to bude mít v pořádku...
Já dám vědět, jak jsme dopadli my
10. zář 2010 v 19:12  • Odpověz
@j.cien, nezkoušela jsi kontaktovat laktační poradkyní, jestli by neměla nějaký fígl proto bojkotu?
My kojíme naštěstí stále v pohodě, občas teda Klárka cuká hlavičkou a dělá že nechce, párkrát se napije a pak nic. Tak jí nechám a u dalšího kojení pije jako splašená.
@monika.tdm, já jsem přebalovala prcky pořád, teď v noci kojím jen jednou a přebaluji je také. Jen je blbý, že se mi u toho někdy probudí víc než bych si přála, ale u kojení pak vytuhnou :grinning:
10. zář 2010 v 19:15  • Odpověz
holky ten bojkot je fakt divnej :unamused: Když moje holky stavkovaly, tak to bylo vždycky stejný : v pul 6 krmka to vyzunkly bez reptaní, v 9 pul 10 to taky šlo, bylo to ještě asi na ně brzo. A pak to začlo. Stupňovalo se to s únavou. Večer už jsem pravidelně nasazovala kaši. Ale trvalo jim to vždycky pár dní, max týden. Do nasazení příkrmů v půl roce se holce cukaly v těch normálních obdobích krize : 3 a 6 měsíců, ale jak říkám vždycky tak týden.
Zato teď na mě už prděj. - Už prsa ani nemusím vytahovat :grinning: :grinning: :grinning: No teda ráno a přesnídávku to si daj potvory.
Držím palce! Pevné nervy
10. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz
@monika.tdm moni v noci jsem nepřebalovala. Jen večer kolem 7 a pak ráno v 6. V nějaké fázi se mimča přestala pokakávat v noci, takže to nebylo potřeba.
10. zář 2010 ve 21:32  • Odpověz
@petranela Tak my teď každý den ven rozhodně nechodíme, ale snažím se aspoň ob den a když nejdeme, tak holky aspoň na chvilu vytáhnu na vzduch. Teď je strašné práce s tou fasádou a já si připadám už jako nějakej zedník na mateřské, pobíhám mezi polystyrenem a dětma :wink:))... naštěstí jsou holky hodny a dovedou si spolu hrát i dvě hodiny, já na ně jen dohlížím. Pak jim to vynahrazuju tím, že se s nima snažím být co nejdýl. No ale upadá teď dost naše domácnost, dělám jen běžnej úklid, abychom tady neuhnili ve špíně a na ostatní zatím kašlu. Tohle rodeo už nebude snad trvat tak dlouho, tak to pak doženu...

@sarri To mi povídej, já krom fasády ještě obstarávám zahrádku a to nemluvím o dalších věcech, co se vždycky zaručeně venku vyskytnou.... Prosím tě, jak to děláš, když chceš jít ven sama? To nosíš děti po jednom a to jedno vždycky čeká v kočáře dole a ty mezitím jdeš pro druhé? Já jsem v bytě nikdy nebydlela a nevím, jak to tam chodí. Tím myslím, jestli to dítě třeba nemůže někdo ukrást nebo tak... Každopádně tohle musí být trochu psycho, já jsem už tak slitá z toho, než holky vypravím ven, ještě tak chodit několikrát do třetího patra...

10. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz
@zuzka72 No ony se na to ještě nevyškrábou, stále je to pro ně trošku vyšší, ale já je na to posazuju a ony jsou jak oprděné :slight_smile:)) a když jim ho dám do ohrádky, tak se po něm válejí. Je to fajn věcička... Jo jo, kalhoty nafotím, jen jsem velice zvědavá, jestli je nakonec oblečem, protože to jsou velikosti 86 a dnes jsem holkám dala ven takové plátěné tuhé kalhoty č. 92 a holky je přes bříško oblečou tak tak. To jsem si myslela, že jim budou ještě volné. Ale nohavice jsou pořád docela dlouhé, do kočáru je to super, protože jak sedí, tak to aspoň nemají vytáhnuté až ke kolenům a jsou pěkně zakryté.

@monika.tdm Moni, já teď přebaluju holky podle potřeby, když mají suchou plínku, tak jim ji nechám i dýl než ty 3 hodiny, ale někdy se stane, že přebalím a pokakají se, což známe asi všechny :wink:... Průměrně teď máme spotřebu asi 4, někdy 5 plínek za den pro jednu... Jinak prosím, měj se mnou ztrpení s těma kolotočema, tento týden vůbec nevím, kde mi hlava stojí :confounded:. O víkendu to vybavím a poslala bych příští týden...
10. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz
Tak autosedačka dorazila :slight_smile: Ale bez zárušního listu takže opět budu volat paní aby mi ho laskavě poslala :angry: No dneska byl den, přijela mamka a že půjdeme dopo ven, tak jsme se vypravily a než jsme vyjely tak pár metrů si říkám že je měkký kolečko tak ho nafouknu a jedeme dál a po asi kilometru znova, to už jsem byla zoufalá jelikož jsem kolo nafoukla a po pár krocích bylo zase prázdný. No objevila jsem píchlej připínáček :angry: V baráku malovaly chodbu a někdo dal nástěnku na zem u sklepa a samo že z toho vypadaly připínáky na zem a nikdo to ještě nedal zpátky na zeď :angry: No tak jsem musela volat manžovi aby jel z práce koupil duši a přijel pro nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsme pak dojely domů a nechala holky s mamkou a já jela vyřizovat věci co jsme měla v plánu s holkama :confounded:
Nu musela jsem koupit nové bačkurky Nelince, už jí 18 byla malá ale myslím že to byla 17 (akorát paní mi to asi tenkrát blbě řekla nebo nevím) ale 19 je jí teda ještě hodně velká, Sofince je akorát, no ale nevadí ona jí nožka doroste.
Sofinka už chodí naprosto profesionálně a celej den, chvilku leze, pak si stoupne a jde :slight_smile: Je to šikulka :slight_smile: Nejhezčí je jak opakují zvířátka, dneska je manžel naučil jak dělá ryba, tak jsme se tady nařechtaly :grinning: Už umí pejska, kravičku, prasátko, kačenku a rybu :slight_smile:

@hanula83 Já chodím s holkama ven sama dopoledne, odpoledne se mi nějak už nechce, manža chodí z práce jak kdy, a stejně by se mnou nešel protože je z práce utahanej a chce si odpočinout :unamused: Takže já si dám Nelinku do klokanky a Sofinku do náručí (je pevnější a líp se nese), do ruky tašku od kočáru a jde se 4 patra dolů a zpátky většinou táhnu ještě nějaký nákup :unamused: No a cestou si holky strkají prsty navzájem do pusy nebo si vyndávají dudle takže se jde nahoru velice obtížně když se u toho musím smát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2010 ve 22:04  • Odpověz
@lucy82 To jsou šikulky teda :slight_smile:))... a srandu ti věřím, máme to podobně, člověka prostě stále udivuje ta bezprostřednost těch dětí a musí se smát i kdyby nechtěl :wink:)... Já jsem vytáhla ze skříně papučky, co máme po jedněch dvojčátkách, úplně jsem na ně zapomněla a teď jsem něco hledala a našla je, tak jsem je vyzkoušela Ele a absolutně to nemohla obout, číslo 19... takže opravdu potřebujem minimálně 20, spíš 21... Ona má dost vysokej nárt a takovou tlustou nožku, takže to možná bude i tím. Anička to obuje, ale tak akorát...
10. zář 2010 ve 22:10  • Odpověz
@monika.tdm já když jsem kojila tak jsem přebalovala přes den jak byly počůrané moc tak jo a v noci jen když byly pokakané, jinak ne.
10. zář 2010 ve 22:11  • Odpověz
@hanula83 Hani vy jste teda velcí :slight_smile: Já jsem jim dneska oblékla tepláčky 9-12 měs a je jim to v pase strašně veliký :unamused: I na dýlku je jim to velký asi koupím kšandy a bude :grinning:
A taky jste takový čuňátka jak naše holky? Máme každý den nový bodýčko a tepláčky, někdy i vše vdakrát :angry: Od všeho jsou zapatlaný. Vysávám asi 4x denně, drobky z rohlíku všude :fearful:

Jojo jak jsou bezprostřední tak to je strašně roztomilý, dneska jsem dala Nelince sponku protože jí padaly vlasy do očí, ona by si sponky ani nevšimla a věším prádlo a přijde za mnou Sofinka, nastaví ruku a zabrumlá něco jako hmmm a natahuje ruku ke mě a podává mi tu sponku, ještě že jí nenapadlo jí strčit do pusy :grinning:
10. zář 2010 ve 22:16  • Odpověz
@lucy82 Lucy, to se mi právě se sponkama stává běžně :wink:)))... už jsem tu popisovala, jak by se ve mě krve nedořezal, když jsem na 10 vteřina odskočila a Elenka taky Aničce sponku strhla a držela ji v pěstičce a já celá slitá ji hledala všude kolem s tím, že budu určitě muset zavolat pohotovost, protože ji jedna z nich spolkla :wink:)... Jo jo, my jsme velicí, takoví buřtíci, 9 - 12 už nosíme dlouho, je jim to dobře už tak 3 měsíce. A stále jim je to docela dobře, ale spíš menší. Tepláky už kupuju jen 86 nebo nad 1 rok... Příští týden ti řeknu, kolik měříme.
10. zář 2010 ve 22:38  • Odpověz
@hanula83 no to jsem Hani zvědavá kolik měříte :slight_smile: No já to Nelince asi trošku setříhnu, aby jí to nelezlo do očí :unamused: No dneska jsem ještě holkám koupila v takovým levným obchůdku šusťákovku FROG, růžový dvě neměly jen šedý no ale co, snad jim to bude i na jaře, taková na ven, na chatu apod za 130kč :slight_smile: Takovou nějakou jsem na pozdim sháněla až jsem nakonce objednala ten kabátek z Nextu ale za tři kila :unamused:

Tak jdu do hajan, dopiju vínko a zalomím to, dobrou noc všem :slight_smile:
10. zář 2010 ve 22:59  • Odpověz
Dobré ránko.
Tak kdyby dnes nepršelo, máme v plánu výlet na kolách do Tovačova. Tak by mohlo být hezky, ať si tatínka ještě pořádně užijeme, když nám v pondělí odjede. Jsem mu včera řekla, že by se v Německu mohl holkám podívat po nějakých oteplovákách s bundama a to ho úplně vyděsilo, že prý nebude čas.

@hanula83
Hani, je to příšernost, vylézám ven vždycky zmáchaná, pak to mám skoro 2 km do města a ve výlohách se kontroluju, kde mi stojí či nestojí vlasy a jak vypadám hrozně. Já dávám schody na 3x - prva si obleču děcka, pak idu vytahnút kočár, jedno dítě a pak deuhé s tím, že už se taky obuju a vezmu ještě tašku. Dole pak dooblékávám sebe. A zpátky to stejné. Takže se do toho fakt sama nijak nehrnu.

To polystyrenování nás teprve čeká - no už se těším, sice naběhne firma, ale když to dělali naši, tak ty kuličky byly v konečném důsledku úplně všude a to si to ještě děda dělal sám, takže pomaloučku a stihlo to vždycky trochu poodlétávat. No, dovedu si představit, že holky by byly celkem spokojené, kdyby bylo všeude spousta kuliček na žužlaní. Já jsem onehdy vytáhla Adélce z pusy kancelářskou sponku - asi někde odpadala z tatínka nebo nevím.

@lucy82
Lucy, já jim dávám pečivo jenom do židličky - nandám tam ten pultík a kdž my zrovna jíme ,tak ony baští taky a to pak vysaju jenom okolí židle a židli. Jinak se hrozně bojím upatlaných zdí, takže žádné jídlo do ruky volně.
11. zář 2010 v 07:12  • Odpověz
@lucy82 Lucy, tak to určitě máte ty bundičky jako my. My je máme už od jara, ale to jsem holkám musela zakládat rukávky. Teď jsou jim dobře, myslím je to velikost 80/86, jestli se nepletu. Jsou takové růžové a do toho šedá... My nemusíme mít super značky, já jen chci, aby to trochu vypadalo a taky jsem ráda, když to holky hned nezašpiní... Zrovna myslím na předchozí stránce je mám na fotce, jak jsou holky v autosedačkách.

@sarri U nás se první půlka baráku zateplovala už loni, a fasáda se na té půlce dělala, když už jsem byla v porodnici. A kuliček byla plná zahrada, a do jara všechny vymizely, tak jsem v klidu :wink:)... Asi naši sousedi museli mít radost :wink:))... No je to hnus, už se vážně modlím, aby to bylo hotovy, protože se mi o tom už i zdá, navíc úplně šílím z toho zvuku, když pila řeže polystyren, hrozně to škvizlá a já bych se z toho osypala. Přitom to řežu tak x-krát za den. Ale už je určitě víc jak půlka hotová, tak snad to bude už rychly...

11. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz
@hanula83 Jé mě se hned líbily jak jsem je viděla na fotkách :wink: Máme trošku jiný, víc je tam té šedé a takový růžový proužky na prsách, jiný barvičky neměly dvě stejný :unamused: Ale jsou pěkný, jako já taky nemusím mít vše značkový, ale jak říkáš musí to vypadat. Jsem strašně ujetá na oblečky Next ty mají nádherný ale ty ceny. No já jsem sháněla takovou šustákovku po celém městě a nikde nic, všude jen tlustý zimní bundy, a ejhle v tomhle zapadlým obchůdku by mě to ani nenapadlo :wink: Holky jsou fešandy a koukala jsem na ten koberec a je naprosto úžasnej, ten jsem nikde neviděla, je suprozní :sweat_smile:
@sarri Prosímtě ty jsi psala že jsi si objednávala už dortíky na narozeniny, kde jsi ho objednávala a jaký? Nekde tam u vás? Uplně jsi mě vyděsila, takže musím se taky po něčem porozhlídnout.

A co budete kupovat na narozeninky? Máte nějakou představu?

Dneska Sofinka sedala na nočník, no a chuděra se tam chtěla dostat stůj co stůj sama, takže jí to nakonec podjelo a manža držel ten nočník a Sofinka to nějak nevyrovnala a narazila na hranu obývací stěny :frowning2: Takže má pod okem modřinu a velkej šlic :frowning2:
11. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz
@lucy82 Jo jo, Next je taky moje krevní skupina, oblečky tam mají opravdu krásné, no ale jak píšeš - ty ceny, ty jsou hrozné - i když znám i horší. Každopádně já ani nevím, jestli od Nextu něco máme, určitě bych i něco koupila, ale musela by to být dobrá akce a nebo z druhé ruky, což bývá taky dobré... Já nejvíc žeru to Tesco a Kik, pak sem tam Vietnamci mají něco dobrého a nebo z MMB použité nebo i nové, dá se tam natrefit fakt na luxusní kousky za pár korun... Jo, koberec vybíral manža, nafotil, já schválila a on koupil. Dala jsem mu instrukce - ne modrý, ani zelený, nejlépe do růžova a příjemně barevný :wink:) a předešel moje představy a navíc tenhle koberece byl v akci 150 Kč za metr čtvereční, což je taky super. Je z Prostějova, ale prej už je vyprodanej... Jejda, chudák Sofinka, to muselo být slziček :frowning2::frowning2:

11. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz
@hanula83 Tak já next kupuji jen kdyř jsou tam slevy nebo přes MMB dneska jsem sehnala tu druhou vestičku chlupatku sice ve světlejší růžové ale to nevadí, hlavně že jí máme a snad i unosíme. Bylo by mi líto kdybych měla doma jen jednu a neunosily by jsme ji, zvlášť když jsem ji sehnala v sekáči za 10Kč :slight_smile: Tesco má suprácký věci, v Kiku jsem nic moc hezkýho neviděla. No a teď u mě ještě vítězí Kenvelo taky mají super věcičky sice velikosti 92 a výše ale mají to nějak divně značený protože našim holkám to je akorát, mikinu mají dva až tři roky a myslím že jim příští rok bude určitě malá :unamused:
Koberec je fakt super, přemýšlela jsem jak jim udělat pokojík, máme všude dřevěnou podlahu tak nevím jestli nějakej malej koberec dát nebo ne, přes celý pokoj se mi to dávat nechce, ale kdybych sehnala takový skvělý jak vy tak bych ho tam i dala, ale u nás mají jen silnice, myšky se sýrem a podobný obludný koberce :confounded:
11. zář 2010 ve 22:34  • Odpověz
@lucy82 Jo jo, to znám ten problém s koberci, taky jsem se koukala všude možně a nikde nic hezkého. No a pak šel manža jednou do obchodu a natrefil na tenhle, takže jsem ráda, že už se pokojík trochu zařizuje. My máme v pokojích nahoře plovoučku a taky jsme ji původně nechtěli moc zakrývat, ale nakonec je koberec zhruba na půlce místnosti... Já v Kiku nakupovala asi dvakrát a vždy jsem natrefila na dobré kousky za ceny jako v Tescu, takže spokojenost. Kenvelo jsem ještě neměla tu čest navštívit - teda co jsou holky na světě, ale díky za tip, příležitostně mrknu :wink:
11. zář 2010 ve 22:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak konecne chvilka na netu, ale uz zase musim do koj-roboty, zatim jsem se prokousala na stranu 135 :wink:
Jinak dnes u nas byla prvni mrkvicka, Bryan hamal jak zjednany a krasne mu to jde se lzickou, Tobik se u toho moc netvaril a nenapadne to poustel koutky ven :grinning: Pry mame zacit davat rohlik ze druheho dne na zuzlani, take brzy ozkousime. A za par dnu dopoledni ovocne svacinky. Vecer uz jedeme kasicku a ta nam chutna, jen budu muset poridit dudlik na kase, i trojkovy dudlik mi prijde pomaly. Ale zase u toho kluci krasne vytuhavaji, jak se museji snazit :grinning:

@sarri - jak uz jsem psala, dekujeme za prijemne vzruso a odreagovani u vasich odvaznych poloh :grinning: Kluci by se na zivo jiste neudrzeli a s chuti by si placli a slintli :grinning:

@beruska5 - jak tobe smrdi kralik, tak me takhle smrdi divocak, jak pavilon opic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Treba jehneci miluju a kozi syr uz jsem se take naucila, dlouho mi to neslo a hnusilo se mi to, ale ted bych se po kozim syru utloukla.
A je ta operace pupecni kyly u Sasenky opravdu treba? Nam rikali, ze se to vetsinou obejde bez operace, dava se jen takova "naplast" pres pupik, tim se to stahne a ve vetsine pripadu se to po nejake dobe stahne. Vzdyt to neni nijak nebezpecna kyla, tak by se to snad mohlo jeste zkusit s tou naplasti.

@hanula83 - tak Roseovi meli dvojcatka? To uz si nepamatuju, ale ten film se mi moc libil, takze si ho asi povinne znovu shlednu :slight_smile:

@balina - krasne cacorky mas! Na te dece vam to moc slusi :slight_smile:

@salu - moc vam to v tom kocarku slusi, nadherne sladene, fakt nadherny kocar :wink:

@vlculka - ublinkavani casto znaci reflux, se kterym se dotedka pereme, ale uz je to lepsi, asi i proto, ze jsme si zvykli. Je treba dodrzovat urcita pravidla, zatnout, vydrzet a zkusit se probojovat do gastro poradny. Pokud budes chtit nejak poradit nebo to prodiskutovat, pisni mi do IP, uz jsem tu popsala plno stranek ohledne refluxu, tak at se tady neopakuju. Koukam, ze jsi z Melnika, coz neni do Phy daleko, muzu ti dat kontakty na nase doktory, ale nejspise bude treba doporucenka od pediatra.
Kazdopadne ihned porid kliny do postylky, at decka spi ve zvysene poloze, koj ci krm ve zvysene poloze, po jidle je treba drzet ve vertikalni poloze alespon 30 min (to je z toho asi nejvice na palici, obzvlaste u dvojcatek to je de facto 6 hodin prodrzenych denne). Pozor, AR mleka ani Nutriton casto nejsou reseni a muzou situaci jeste zhorsit (nas pripad). Dite zabetonuji a reflux je boli jeste vic, navic jeste maji kvuli tomu koliku a zacpu.
Reflux je u nedonosenatek casty jev, po 6. mesici by se to melo zlepsit, ale nekomu az po 1,5 roce.

@lucy82 - uzasne video, jako kratkometrazni edukacni propagace dvojcatek :grinning: Alespon vidis, proc jim ty ponozky "nedrzi" :grinning:
Story s autosedackou je bohuzel typicky pripad nespolehlivych eshopu, kterych je nejspise mraky. Jen tady klidne prozrad, odkud jsi objednavala, at te mile pani udelas "propagaci" a radsi se ji vyhneme. Nejlevnejsi jeste neznamena nejlepsi, viz nase strory se shopem Matysek.

@yorinkay - styl Meresjev mel muj synovec, toz uvidime, do jak se nam vyproviluji kluci :slight_smile:
U nas je prave docela zivo kolem te 6-6:30, ale po kojeni si je jeste nasyslim do postele a tak jeste spolecne neco naspime. Jenze nevim, jak dlouho to pujde praktikovat, az budou treba lezt, tak aby se mi z te postele nejak "nevyparili". Ale je pravda, ze bych toho take mohla kopec nadelat, jenze bych pak odpo uz odpadavala a musim vydrzet do pulnoci kvuli krmeni a pred tim se mi jit spat nechce, protoze bych pak byla jak picnuta a navic si rada tech par hodin klidu vychutnam, tedy spise jen hodinu, nebot skoro do 10 vecer zahlazuju stopy po celem dni a pak v 11 zacinam kojit.
To mas super, ze ti chlapecci takhle krasne vydrzi spinkat! Ja ted zacala po koupani davat kasi a jeste je na par minut nechavam domlasknout u prsa a je pravda, ze ted rano nebyli tak hlady zdivoceli, ale prave ze je jeste mezi tim nakojim pred pulnoci.
Teda ty jsi drak - takhle rychle zpet v praci!! To tady lames rekord, ne? Jak to jde? Nestyska se ti nebo na takove myslenky neni cas nebo naopak si uzivas svobody od domaciho vezeni? :grinning: Kdyz se mi podari nekam na par hodin pres den vypadnout neco zaridit ci pokoupit, tak si to vetsinou uzivam, clovek si prijde jak za skolou :grinning:

@irminka - tobe to v novem sestrihu vazne fikne! Baba k nakousnuti :grinning: Fakticky, moc krasna zenska! Co na to vlastne manzel, byl prekvapeny? Libi se mu to nebo nostalgicky hladi kocici ocas misto tveho culiku? :grinning:

@zuzka.o - to je sileny, ze kocicka Elinka tu potvoru jeste ma. Ta doktorka by zaslouzila proplesknout, at se probudi a umi cist! Asi bych tam pediatre udelala dusno, nejdriv te tam sama podusi, proc jsi vysadila ATB. Tohle bych asi take hodne dlouho rozdychavala. Hlavne ze to Eli nema nijak vazne, vypada to, ze z toho bude rychle venku. Jak ji je, je to na ni poznat? Uz mate ATB dobrane?
My ockovani stale nejsme vubec proti nicemu, ted v patek jsme byli na krvi, v pondeli mame volat kvuli vysledkum, aby se zjistilo, zda maji kluci dostatek protilatek, jinak je zase nenaockuji. A pokud ano, tak se jim ta hexa stejne rozkouskuje, aby to nebyla takova zatez.
11. zář 2010 ve 23:05  • Odpověz
@hanula83 tak já bydlím ve 4patre a kočár vždy rozložím na prízemí a pak jedno dítko dám do kočáru a bežím nahoru pro druhé,a tak i když se vrátime domu,takže je vždy jedno samé :frowning2: ale už je proste na to 4 patro naraz neodnesu
@monika.tdm tak já je prebaluji večer v 19h pred spaním a pak až ráno kolem 7hod
@lucy82 teda ti tvoje princezničky jsou ale šikuli,s tima zvíratkama to skoušíme taky ale se jen na nás rehní a nechtejí nic opakovat ,Alexa ta už stojí sama ale ne a ne udelat kruček,Samko stojí jen když se nečeho drží a chodí za pomoci nábytku,a bačkurky nebo botky stále nenosíme,když jim je obuju hned si je navzájem sundávají :confounded: ,chudinka Sofinka s tím monoklem,ješte že se neuhodila do oka :cry:,u nás na narozeniny se nejvíc líbili odrážadla Samko dostal tokový akože autíčko a Alexa dostala takovou tríkolku co ted je jak odrážadlo a pak pozdeli dáme pedále a má tam tyč abych ji mohla tlačit kam chci já :grinning:
@sarri no ja taky jim jídlo dávam jen když sedí v židličce,to by tu ti potvurky nadelali ale bordelu,teda ja nejsem na uklid jak moje tchýne ta asi 30x denne myje nádobí i utíra prach,po každým zapnutí mikrovlky ji vypulíruje zas jarem...ale bojím se aby se nenaučili jíst kdekoliv a já je pak budu honit po byte :unamused:
@lita práveže Alexa nosila ten kýlni pás na ten pupík 5 mesícu a pak nam rekla lekarka že už je to fajn a nosit nemusíme,ale má ho moc velikej tak nová lekarka rekla že máme skusit tu náplast ale že to prí už asi samo nezaroste,ale uvidíme možná jo a vyhnem se zas další narkoze :fearful:
ted v pátek mela Alexa horečku a vyzvracela odpoledne celoiu snídani i obed,dala jsem ji paralen čípek(aby ho nevyzvracela taky) a od noci zas všetko v pohode,tak nevím či zuby nebo ji nesedlo jídlo?ale horečka s jídla?
12. zář 2010 v 09:10  • Odpověz
beruska5: taky to tak dělám kočárek je dole v kočárkárně takže vždycky
vezmu jednoho dolů tam ho posadím a rychle zase nahoru pro druhého ale to už jsem zpocená
a o půl kila lehčí :grinning:
Jsou už těžcí 11 a11,5kg :sweat_smile: takže to dělám takto a pak nechci pořád někoho otravovat.

Jinak nám taky ten jeden nechodí :frowning2: chodí všude kolem nábytku,zkrátka kde se dá ale nechce se pustit.
12. zář 2010 v 09:45  • Odpověz
@lita v práci je dobře, ale už jsem dneska volala 3xdomů :slight_smile: . Ale kluci to zvládnou, tatínek si poradí se vším. A slíbili, že se na mě přijedou podívat.
U nás doma vydělávám víc já. takže můj příjem hodně chybí. A nechci říkat mamce o každý prd. Ale když se zeptá, to víš, že neodmítnu. A druhá věc je, že jsem v práci mamině chyběla.
Zatím je to pro mě spíš relax a klid. Ale před vánocema budu chodit domů jak zpráskaný pes.
Manža nafotil nějaké fotky v atelíéru, ale hošani neměli svůj den a byli hrozně protivní. Vyšla jenom jedna, ale není to zlé, tak se mrkni :wink: .
12. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz
@lita Jo jo, myslím, že to byla dvojčata, měli kluka a holku... :slight_smile:))... taky ten film žeru, odjakživa :wink:

@beruska5
@lenulinka21 Holky, tak to je vcelku děs, že tak musíte vyběhávat patra a ještě se strachovat, že tam musíte jedno dítko nechat samotné. Ach jo, zlaté výtahy, co...
12. zář 2010 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.