• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@beruska5 Mně se taky líbí na holčičkách culíčky... No ale to si budem muset ještě chvíli počkat, holkám to roste hodně nahoře, ale dole jaksi pomalu...

@zlatovlaaska No teda, to jsou pěkní macíci :wink:))...
16. zář 2010 ve 22:59  • Odpověz
U nás se taky čaje moc nevypije, Elenka se i napije, ale Anička si jen cucne a konec... Snažím se jim dávat aspoň víc vody do mlíka. U každyho pití tak o 20 ml navíc. Dávala bych i víc, jenže holky vypijou mlíka nejmíň 250 ml a tak se mi to do flaše už nevejde... Musela bych dělat každé dvě flašky a to se mi zdá už trochu moc...
16. zář 2010 ve 23:01  • Odpověz
Dobré ránko, já dávám na svačinu jenom ovoce, max. k tomu přidám trochu přesnídávky, když máme zrovna třeba kyselá jabka. Zrovna tento týden jsem jim ústně loupala hrozen a vypeckovávala a to jsem z toho pak byla nafouklá, neb já blbec jsem ty slupky a zrnka jedla. Já třeba někdy banán pomačkám a někdy to nakrájím a dávám po kouskách do pusy. No většinou mají strouhané jabko - to jim šmakuje a hrozny taky, akorát kdo by to furt loupal.

@maui Teda ty zimní čepičky máte fakt moc krásné.

@petra2810 Peti, neboj, doktoři pořád straší. Musíš věřit, že vše bude ok. Mě si kvůli jedné placentě sakra hlídali, od 32tt jsem byla v porodnici, aby se mohly stále kontrolovat ozvy a průtoky a nakonec to všechno dobře dopadlo i přes počáteční problémy a dlouhou hospitalizaci, kdy jsem teda úspěšné těhotenství již nevěřila.
17. zář 2010 v 07:13  • Odpověz
@sarri díky moc,ale já musím myslet na to,že už doma jednu slečnu mám a je jí 20m,tudíž je na mě ještě závislá a já právě bohužel nemůžu riskovat,že budu např.půl těh.po nemocnicích,to je taky jeden z důvodů
17. zář 2010 v 07:59  • Odpověz
petra2810, nic se nejí tak horky, jak se uvaří, ale s hospitalizací bych být tebou raději počítala a připravila se i na tuhle variantu. Všechno se dá nějak zařídit a rozhodně je lepší vydržet nějaký ten den nebo týden v nemocnici a mít zdravé bobánky, než si hrát na hrdinku a pak toho litovat :frowning2: Mně, kdyby několikrát denně nemonitorovaly, tak jsem o holky přišla. Rodily jsme akutním císařem právě na základě výsledků monitoringu a bylo to fakt jen tak tak. Riskování je zůstat za každou cenu doma, ne jít do nemocnice, když ti to doktor doporučí :slight_smile:
17. zář 2010 v 08:20  • Odpověz
Sarri díky za pochvalku, jsou fakt slušivé, ale jsou nám trochu větší, tak doufám, že holkám nebudou moc padat do očí.
Jinak hrozen jsem loupala včera, děs. Navíc holky jsou oslíci a málo kousaly, takže furt dávily a oči měly plné slz, ale zdá se, že jim šmakovalo :slight_smile: Taky zkouším dávat postupně kousky, banán už jen krájím, hrozny jsem taky dávala celé bez pecek, jen jablko strouháme a tvrdší broskve nebo nektarinky mixuju.

Holky jak píšte ty odpovědi, že se vám tam objevuje ten odkaz na jméno se zavináčem??? :confused:
17. zář 2010 v 08:25  • Odpověz
Aha, tak už mi to došlo, já jedu pořád postaru a tohle je dobrá vychytávka s těmi odpověďmi :grinning:
17. zář 2010 v 08:26  • Odpověz
@petra2810
Tím, že nemůžeš riskovat, myslíš jít na potrat?
17. zář 2010 v 10:08  • Odpověz
Holky,dnesni moje zdravice je 100% depka :confounded: ,Tea furt bojkoti,ja mam menses+ horecku+ rude jedno prso :frowning2: a obe holky jsou ufnukane a ja mam chut se jit splachnout...............toz snad se z toho brzy vyhrabu :astonished:
17. zář 2010 v 11:14  • Odpověz
@cien: ty naše chudátko malé...tak to budeš mít asi zánět prsu. Au au, toto bolí, nezávidím, je mně tě moc líto . Znám to, při Ríšovi jsem to měla a myslela jsem jeden den, že zdechnu od bolesti. Tak hlavně ještě nenachladni a opatruj se.

My jsme na měsíc sami, babička nám odjela do USA, hold jsem byla zvyklá, že bbi sem tam přechytla a ted si musíme zvykat na samotu. Manža, pokud nemá šichtu, tak s kamarádem rozjíždí jakousi novou firmu, takže pomoc veškerá žádná, o Richardovi ani nemluvě, neb je ve škole, kroužcích či v každé prdeli, jen ne doma, takže jsme furt samotincí...no nic, některé z vás jsou na tom tak furt a stále :wink:

U nás hnus počasí, od rána prší a prší
17. zář 2010 v 11:47  • Odpověz
@j.cien chuďátko. Ale jsi veliká statečnice. Můj obdiv.

My máme první zoubek :slight_smile: Baruška. Jen se o něj děsně krká a nechce ho ukázat. Tak ji furt musím rozesmívat a lechtat aby tu pusku otevřela.
17. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz
@zuzka72 no vždyť ty tvoji miláčci nejsou taky žádný houžvičky :grinning: jsou dlouhý jako žížalky :grinning: a váhy taky pěkný :grinning: mám už pěkně vymakaný ruce, jak je denně nosím i víckrát denně dvě patra na prochajdu :grinning:
17. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz
@hanula83 je to fofr, dneska mají půlroční narozeniny... a to je chvíle, co jsem tě zpovídala a císařem, co? :grinning: chápeš to, že to je už tak dávno???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
17. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz
@sarri dovedu si představit tu fušku, jak loupeš to hrozno :grinning: hlavně ty malý hrozinkový víno by byla pěkná pakárna :grinning:
17. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz
@zlatovlaaska Zlati, no nechápu to, tak strašně to letí, že to člověk prostě nestíhá :grinning: ... fakt je to chvilička, mám to v živé paměti... a už jsou z nich takoví buřtíci :slight_smile:))))
17. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz
Holky, já jsem teď totálně rozpolcená. Našla jsem na MMB ty čepičky jako má Maui i s rukavičkama, od Nextu. Nejsou úplně stejné, ale dost podobné. Já jsem toho teď holkám objednala strašně moc a už jsem trošku uspokojila tu svoji nakupovací potřebu. Tak vám tu dávám odkaz, jestli některá nechcete... vypadají mooooc krásně. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37290611&tab=0
17. zář 2010 ve 21:34  • Odpověz
@hanula83 no právě, je to chvíle, co jsem ti vyklepaná psala a teď nebýt jizvy, nevím, že jsem byla těhotná a že jsem vůbec rodila, teď dávám možná i za pravdu zuzce, že bych klíďo ještě rodila :grinning: no buřtíci to jsou, brzo z nich už nebudou miminka, ale jsem ráda, je fajn, když jsou kluci velcí, malí kluci bývají zamindrákovaní...
17. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz
@zlatovlaaska :grinning: :grinning: ... a co když jsou veliky holčičky? Tak to jsou naopak zamindrákovany ony, ne?? :slight_smile:))) My máme taky buřtíky, i když je pravda, že o něco menší :wink:... Jasně, však nakonec si myslím, že suma sumárum je ten císař fakt lepší. Ale asi to záleží případ od případu, někdo snáší líp přir. porod a někdo líp císař.
17. zář 2010 ve 21:50  • Odpověz
@hanula83 to máš pravdu, ale když to tak nějak beru zpětně, tak si myslím, že rodit normálně, tak jsem víc v háji... ale stejně by to nešlo, když byl Filípek otočenej. takhle jsem se na to psychicky připravila...

no velký holky, když nejsou moc, tak jsou pěkný :wink: a ty vaše princezny jsou k pomačkání :wink: je radost se podívat na fotky, natož to mít doma na živo :grinning:

je mi kolikrát i líto, že teď už moc nefotím... budu se muset zase polepšit :grinning:
17. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz
@hanula83
Hani, ještěže ty čepice, co jsi poslala odkaz jsou tak obří (že 62 cm obvod - holky mají hlavy 44 cm). Já jsem se taky rozšoupla a objednala holkám tyto komplety http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30938538&tab=2
No, pořádné čepice na zimu bych potřebovala.
Už jsem byla zoufalá, asi 5 eshopů mi zrušilo objednávky, protože neměly 2 stejné věci ve stejné velikosti.
17. zář 2010 ve 22:19  • Odpověz
@sarri Sarri, ty kompletky jsou fakt nádherné, ale ta cena....to je za jeden? :astonished: Pane jo!
17. zář 2010 ve 22:41  • Odpověz
@zlatovlaaska Jo jo, jsou k omačkání, ale jak už právě ztrácí ty faldíky, tak mě to úplně mrzí :pensive: ... Já fotím stále o sto šest, naplácám hromady fotek za den..

@sarri Sarri, tak je tam napsané, že je to 12 - 18 měsíců, já myslím, že na zimu jim to bude akorát... Ty kompletky jsou naprosto super, akorát ta cena by mě taktéž odradila... ale vypadají moc dobře.
17. zář 2010 ve 23:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlásíme nejnovější míry a váhy z dnešní 10-měsíční kontroly u MUDr. Daneček 8010 g a 75 cm a Honzík 8430 g a 73 cm. Malej brácha předehnal velkýho bráchu :slight_smile:
Mám dotaz - jak řešíte botičky na zimu? Vůbec nevím, co jim na ty nožičky dát, mají je pořád ledové, a to ještě nemrzne... Ale když jsme dali capáčky, pořád si to sundávali, tak nevím...
A nějaký tip na klučičí zimní bundy?

J.Cien - to je mi moc líto, jsi hrozně statečná! Držíme palečky, drž se!!! Pokud je to opravdu zánět prsa, tak tě asi antibiotika neminou... :frowning2:
17. zář 2010 ve 23:17  • Odpověz
Jééé, holky, teď jsem objevila na MMB lacláčky strašně podobné těm, co tu dávala Sarri, jsou ale bez bundiček. Značka je taky jiná, ale jsou hodně podobné. Sháněla jsem jim kombinézky, ale asi se na ně vykašlu, protože je nemůžu nikde sehnat, tak kupuju tyhle, cena super... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37408078
17. zář 2010 ve 23:29  • Odpověz
@darling007 Darling, máme stejné problémy s capáčkama :unamused:. Chci vyzkoušet jim to zavázat lepící páskou - jako fakt, protože teď už bývá docela zima a když to pořád vyzouvají... Boty dávám ještě k ledu, koupíme asi až tak za měsíc... Ty už snad nevyzujou...
17. zář 2010 ve 23:45  • Odpověz
@hanula83 Hani, díky, rozesmála jsi mě, s těma lepícíma páskama, ale asi to holt bude nutné...
A holky, jak to máte s autosedačkami? My jezdíme pořád, připadá mi, že už jsou jim ta "vajíčka" malá, čouhají jim nohy a i hlavy, už bych asi koupila ty větší, myslím 9 - 18 kg...
17. zář 2010 ve 23:47  • Odpověz
Dobré ránko, jsem zas po žehlení. Hold se u babičky pere pro 6 dospělých a 2 děcka, takže každou noc pračka - už mi to leze krkem a to mi přijede v úterý manžel se zásobou špinavých košil :frowning2:

Ty kompletky jsou sice drahé, ale jsem si řekla, že taťka teď na služebce ušetří nějaké diety, tak to zas tak bolestné nebude a pak chceme vzít holky už na hory na zimní dovču a to jsem chtěla, aby měly pořádné hadry. Já mám bundu Columbia na kolo - dělají normálně sportovní hadry pro dospělé a mají to propracované a dobré materiály. No druhé kombinézy máme z bazárku a víc bund už pořizovat nebudu. Vlastně kromě nějakých těch čepic a rukavic už na zimu všechno máme - no a boty ještě budeme muset pořídit - jestli to bude taková fuška jako s těma prvníma chodícíma, tak potěš. Teď jsem ještě v nějakém obchodě alá vjetnamec koupila vyteplené šusťáky a fleeceovou mikinu - je to takové hnědorezaté barvy a vypadají v tom jako kluci - to bude mít taťka radost, že máme zas něco klučičího.
18. zář 2010 v 07:38  • Odpověz
@hanula83 Hanul, mně se ty lacláčky nezobrazujou, skáče mi to na tu první indexovou stránku :confused:
18. zář 2010 v 07:51  • Odpověz
@sarri Jééé, Sarri, dovolená - závidím! :frowning2: :slight_smile:
18. zář 2010 v 07:52  • Odpověz
Lucy, prosím tě, jaký máš fusaky do Bumblu? Já měla v hlubokém dva různé poděděné, ale do sporťáku bych chtěla stejné, aby to nějak vypadalo...
18. zář 2010 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.