• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@hanula83 Hanul, ty šatičky nahoře jsou nádherné, taky jsem kolem nich brousila :slight_smile:, ten spodní odkaz nevidím :frowning2:
20. zář 2010 v 07:58  • Odpověz
@hanula83 Já jsem pro zamknutí tématu, je to vždycky zvláštní pocit, že sem nakukuje každý a my ho nevidíme :slight_smile: Ale na druhou stranu, kdyby byla všechna témata zamknutá, tak je to nuda, ne? Kdo z nás nenakuje i tam, kam nepatří? :slight_smile:
20. zář 2010 v 08:01  • Odpověz
@maui Tak už to asi zmizelo, však já zas nafotím :slight_smile:... Tak počkáme ještě na ostatní holky s tím zamknutím, jaký na to mají názor... Je pravda, že by byla nuda, kdybychom nemohly nakukovat, ale to jsou opravdu třeba taková obecnější témata, mám pocit, že my jsme tady už taková komunita a zasloužíme si víc soukromí :wink:. Tématech o dvojčatách je tu ještě hafo :slight_smile:

Holky, já jsem toho už teď tolik objednala, že samotné mi z toho je dobře a špatně zároveň :wink:)) ...

Holky, jestli chcete vidět křížence Ivánka, Krasoně a Kena od Bárbíny, tak mrkněte tady http://www.youtube.com/watch?v=wP9OUzCXi-k Našim holkám se ale strašně líbí, ani z něj nedutají :grinning: :grinning:
20. zář 2010 v 08:35  • Odpověz
@maui
No jo, teda spíš děda, protože se s nima neumí nijak zahrát a vyhovuje mu děcko na klíně a něco do ruky, bo je pak klid. O tu tatranku ani tak nejde - sní z toho prdlajs a s manželovýma rodičema stráví tak 5 hodin za měsíc, ale jsou pak jak čuňata, když to žmoulají v ruce a také nevidím důvod, proč dávat děckám jídlo, když jsem jim je dala čerstvě nakrmené na vycházku na kočár vyoblékané a to podotýkám, že byly taky vyspané, takže nafasovali děti v té nejlepší náladě, jakou můžou za celý den vychytat.
20. zář 2010 v 08:55  • Odpověz
@sarri Já myslela, že s manžou pocházíte z jedné vesnice.. U nás to je něco podobnyho, ale naši jsou zvyklí na děcka a umí je zabavit všelijak. Akorát prostě mají pocit, že musí holkám stále něco cpát :grinning: :grinning:
20. zář 2010 v 08:58  • Odpověz
@hanula83
Jejda, my na narozeniny šatičky nemáme, na zimu se mi nic pořizovat už nechce, bo to nevynosí. Teda pravda, že na fotkách to nebude nic moc - když budou mít, co už měly, ale rozšoupla jsem se tím zimním oblečením, tak nevím -. že bych jim koupila nějaké nové tuničky k riflím?
20. zář 2010 v 08:59  • Odpověz
@hanula83
Jo, jsme z jedné vesnice, obě babičky bydlí stejně, ale bydlíme vždy u našich - máme tu 2 baráky vedle sebe - jeden megakravský po babičce - co teď děda opravuje - zrovna dovrtávají polystyren a bude se to zatahovat a do víkendu bude fasáda - jsme to s mamkou celý týden řešily jaké barvy a jak to nakombinovat, tak su zvědavá, jak to bude vypadat, ale odjíždíme do KM, tak uvidím až finální výsledek - a druhý kravský našich.
20. zář 2010 v 09:02  • Odpověz
@sarri Aha, já právě myslela, že když jsi u vašich, tak se všichni stále stýkáte. Já vůbec ani holkám rifle kupovat nebudu, objednala jsem jim teď hodně těch manšestráků a tak už kalhoty opravdu nepotřebují. Každopádně tuničky máme taky v oblibě, akorát bývají dost drahé, člověk musí hledat, aby narazil na nějakou za dobrou cenu. Šatičky doufám, že holky vynosí, přinejmenším na ty narozky, dám jim pod to bílé body nebo tričko a taky to vypadá fajn. Pak to pošlu dál...
20. zář 2010 v 09:08  • Odpověz
@hanula83
Hani, kdybys věděla....to se ale fakt veřejně nedá....pravda je, že teď su zrovna hodně nasraná a myslím, že se neudržím a vysypu to na manžela, což teda ani moc nechcu.
20. zář 2010 v 09:26  • Odpověz
@sarri Sarri, normálka, třeba si to řeknem, až bude zamknuto. A myslím, že nejsi jediná, takových nás tu bude jistě většina... až na výjimky :wink:
20. zář 2010 v 09:33  • Odpověz
ten kříženec Ivánka a Krasoně je děsnej. Brrr. Úplně mi běhá husina.
Koukáte na česko-slovensko má talet? Včera ten malej tanečník. ten byl neskutečnej. Jsem strašně zvědava co a jestli něco budou umět moje holky.

A dneska je nám 8 měsíců :slight_smile:
20. zář 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak se po delsi dobe hlasim. Holky uz maji 4,7 a 4,9 kg, ale ten rozdil 200g si porad drzi. Stale kojime kazde 2,5 hodiny, v noci intervaly 4-3-3 hod., ale nastesti spinkaji v pohode. Prdiky a krouceni mame porad, davam ten Baby Calm. Uz se krasne smeji, obcas vyloudi i nejaky zvuk, tak je to takovy hezky, ze reaguji. teda hlavne po ranu jsou uzasy.

V sobotu jsme dali prvni vylet, z auta byla kojici i prebalovaci mistnost :slight_smile: ale parada. sice lidi cucej, v krame porad jenom, hele dvojcatka, muzeme se podivat, jak jsou stary, no krasny, ale nechtela bych to ...... ale tatka pysne jezdil a ja nakupovala. Uz resim pomalu Vanoce :sunglasses:

Ceka nas 3-mesicni, mozna ockovani, nausnicky .....no holky, mam z toho hruzu. Na vitani jsme taky jeste nebyly :frowning2:

Ja mam taky spatnou zkusenost, ze me tady vyhmatly spoluzacky a spolupracovnice, je to divny pocit, ale to je udel verejnych diskuzi :frowning2:
20. zář 2010 v 09:44  • Odpověz
@salu No právě, proč z ní neudělat neveřejnou diskuzi, že...:wink:... Jo jo, tyhle řeči, taky to znám, že je to hezký, ale nechtěla bych to.. Někdy jim to věřím a někdy ne.
20. zář 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahojky holky, my jsme uspolnený, takže jsem jak troska a vůbec nespím. Sofinka má od soboty rýmu jako hrom, už z pátka na sobotu skoro vůbec v noci nespala a jen brečela :cry: Předevčírem a dnes jsem si ji dala do postele a spala s ní aby byla klidnější. Jenže jak začne plakat tak sýpe na průduškách, mám strach aby se nevrátila ta laryngitida takže jsem ji celou noc kontrolovala jak dýchá. No a dneska začalo téct z nosu mě a i Nelince takže paráda, v sobotu máme jít na svatbu mojí sestry takže se modlím aby jsme se všechny uzdravily :cry: Odsávání z nosu je pro mě nadlidský úkon, mají obě sílu takže je to namáhavý :frowning2:

@balina čepičky jsou úžasný, takový jsem chtěla minulý rok, jenže kupuj v zimě čepičku že :grinning: Takže jsem ji nesehnala ani u nás v Nextu a ani v anglii, všude byla vyprodaná :cry: Jinak s tím Bumbleridem je to tak že bumbl. stáhla ČOI, nějaká paní šťouralka si stěžovala jak je kočárek špatný a co chyb na něm našla a ČOI objevila úplně jiný problém a to že mezi stříškama je moc velká mezera a může si tam dítě skřípnout prstík, nu nechápu jak ale holky to ještě nenapadlo aby zalomily ruku a strkaly tam prst :confounded: Takže se nesmí prodávat jak u nás tak i na Slovensku.

@maui fusaky nemám žádný, měla jsem jen ty fleesový takže teď uvažuji jaký koupit jestli přímo na bumbleride nebo jiný, cenově to vyjde stejně :unamused:

V pátek jsem holkám koupila úžasný svetýrky v cherokee :sweat_smile:
20. zář 2010 v 10:26  • Odpověz
A holky jsem nasraná, táta nám něco posílal z USA, hračky a nějaký kravinky, posílal to minulý týden v sobotu, ještě si připlatil aby to tady do úterý bylo, a nic, balík není nikde, podle čísla je asi někde nad oceánem, či já nevím, ve čtvrtek jsem volala tady k nám na celnici a paní mi řekla že je balík omylem v Lucembursku a putuje přes rakousko k nám a dneska když tam volám tak mi jiná paní řekne že neví jak ta paní ve čtvrtek přišla na to že je balík v Lucembursku že neví kde je, že odešel z LA a tím to hasne že netuší kde se ztratil. V USA tátovi řekly že odešel balík z USA a tím pádem je nezajímá kde je. Dobrý ne, tak jsem nasraná protože nejde vůbec zjistit jestli přijde nebo ne :angry:
20. zář 2010 v 10:30  • Odpověz
Holky omlouvám se, že sem lezu, potřebuju se zeptat kolik jste nakoupili pro dvojčátka zavinovaček :wink:

Stačí 4 ks :confused: Díky :slight_smile:
20. zář 2010 v 10:30  • Odpověz
@gilotek Tak nám stačily dvě, užívaly jsme je tak dva měsíce a pak už se z nich holky tak vykopávaly, že to nemělo význam. Ale my jsme měly ty rychlozavinovačky s pevnýma zádama. Ty klasické třeba vydrží dýl...

@lucy82 Lucy, to mě ani moc nepřekvapuje s tím balíkem... čím víc si za služby zaplatíš, tím hůř :unamused:
20. zář 2010 v 10:37  • Odpověz
@gilotek ja měla pro každou jednu a užívaly jsme je asi do 4-5 měsíců.

taky bych potřebovala nějaký svetýrky. Hlavně bez kapucek. Máme úplně všechno s kapuckama, takže takříkajíc překapuckováno :grinning:
20. zář 2010 v 10:44  • Odpověz
@gilotek my měly zavinovačky pro každou jednu, a stejně jsme ji nepoužívaly jen do kořárku, nechtěly v tom být. Měly jsme rychlozavinovací. Takže jsme je používaly cca dva měsíce a víc nám byly k ničemu.
20. zář 2010 v 10:58  • Odpověz
@balina V Cherokee mají super svetýrky, se stojáčkem, jsou fakt úžasný, nesnáším taky kapuce obzvlášť na zimu pod bundu, ještě v CA mají se stojáčkem hekzý :wink: :wink:
20. zář 2010 v 10:59  • Odpověz
díky díky :wink:
20. zář 2010 v 11:23  • Odpověz
@lucy82 Já jsem s kočárkem moc spokojená a každý mi ho obdivuje, fakt. I jedna maminka s dvojčaty, teď nevím jaký má ona, ale je z něho nešťastná, protože je na ni nízký a začíná zlobit podvozek, tak obdivuje náš. Kdybych ale na něm mohla něco změnit, byl by to ten systém polohování. S těmi pásky se děsně zlobím. Děda ten jde navíc na všechno děsně silou, takže čekám, kdy to odejde. Už te´d mi připadá, že to nejde zvednout úplně tak, jak by mělo.
20. zář 2010 v 11:42  • Odpověz
@gilotek Já točím 2+2 rychlozavinky - do kočárku. První měsíc v nich i spinkaly.
20. zář 2010 v 11:49  • Odpověz
@gilotek
Já jsem měla ty moderní rychlozavinovačky na suchý zip 2 a protože jsem zavinovala klasicky s rukama při těle, tak mi stejně byly na houby, protože v nich to nešlo, takže jsem neustále točila 2 staré mašlaté zavinovačky po mně a bráchovi a deku, z které jsem si zavinku poskládala tak, aby stáhla pevně i ty ruce.
20. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky
@maui taky mám bumbrdle a jsem s ním moc spokojená, ale zatím jsme v korbách i když už ne na dlouho, kluci už jsou tam docela napresovaný, tak jakmile se ochladí tak budem muset do sporřtáku, škoda že ty tašky nejsou trochu větší, kluci nebudou sedět zřejmě ještě dlouho. a fusaky máme emitexy,
20. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz
@zdepros vy jste ještě v korbičkách ??? To mám radost :slight_smile: Kolik teď kluci váží? naše holky 4,7 a 4,9 kg. Že bych část zimy odjezdila v korbách? myslíš, že se tam vejdou i s fusakem? Taky mám Emitex.
20. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz
@zdenopros to v tom hlubokým držíte krásně dlouho :slight_smile: . Já to s holkama nevydržela v tom děsným vedru v létě. Chudinky tam byly celý uškvařený. Takže v 6 měsících, víceméně přesně, šupajdily do sporťáku. I když naleháka.

Máte už nekdo nakoupený kombinézky? Pořád na to čučím a nějak se nemůžu rozhodnout, jestli potřebujem měkoučkou fleesovou jen trošku vyteplenou, protože budeme stejně v kočárku, nebo bych už měla pořídit teplejší pevnější na takovýto ťapání :unamused: Hoďte nějaký fotky vašich zásob :grinning:
20. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz
@balina
Bali, já teda myslím, že nějaké to ťapání už vás asi nemine. Koupila bych nějakou kombinézu ťapací - třeba bazárek a něco na parádu neťapacího.

Já jsem koupila zimní kombinézy na bazárku - taková červená klasika nějaký šusťák či co a ještě mám objednané nové komplety bunda + oteplováky a bunda se bude nosit i s manžestrákama a oteplené rifle mám a kalhoty. Do kočáru sam. počítám s fusakem a nánožníkem. U nás byl ráno mrazík a teď když jsem byla po obědě s kočárem, tak pařák, až mi to nebylo příjemné.
20. zář 2010 v 15:21  • Odpověz
@salu
Salu, já jsem měla holky v korbách v zimních emitexech ještě když jim bylo 7m - bylo tehdy celkem dost kosa a pršelo a daly se tam v poho a to měly kol. 7 kg.
20. zář 2010 v 15:23  • Odpověz
Ahojte holky! Tak se taky po delší odmlce hlásím. Děkuji všem za rady jak na tu naši hysterku- zkouším svazovat, ale ne vždy to zabere. Někdy ječí půl hodiny a jak se tak snaží se z toho vymanit tak pak vysílením usne- trhá mi to srdce ji sledovat jak tak zápolí, ale už nevím jak na ni. Dr. mi řekla, že jí nic není a může to být i její nezralostí- to je sice super útěcha, ale já budu velice brzo zralá na nějakou dovolenku- třeba Sarri u vás v KM. :grinning: Doneseš mi buchtičku na návštěvu, že? :wink: Jinak kynem všichni o stošest- minulý týden kontrola- Vojta 3,41/56cm (otesánek pořád huláká hlady) a vzteklinka Kristýnka 3,15/ 50cm, no a já jsem pořád jako bečka, protože se cpu jen sladkým, abych to s nima vydržela!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2010 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.