• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@monika03 krásně rostete, jen tak dál a s hysterkou :grinning: to vydržte :slight_smile: Až začne víc vnímat tak to s ní bude lepší :slight_smile:

No holky já jsem nasr... objednala jsem si vestičku druhou na MMB, sice světlejší než je ta co mám doma ale super že jsem sehnala druhou a jsem pěkně naštvaná, protože vesta snad není ani chlupatka, místo chloupků má takový žmolky fakt to vypadá škaredě a hodí se tak leda na písek. Tak jsem paní psala že jsem zklamaná že za prvé vestu poslala až za 10 dní co jsem jí zaplatila a za druhé psala že je to 100% stav a pošle mi něco takovýho :angry: Paní mi napsala že jí můžu odeslat zpět ale že mi nevrátí poštovné ani jedno. Že vrátí peníze jen za tu vestu bez poštovného. To jsou fakt skužby :angry: :angry: :angry:
20. zář 2010 v 15:47  • Odpověz
@lucy82 díky! :wink: Ale abych to do té doby vydržela já. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ona čím je starší tím má větší ječák. :grinning: Asi pořídím sobě i Vojtovi špunty do uší. A nebo ještě lepší, kdyby jste některá věděla o nějaké spolehlivé ucpávce- jsem vážný zájemce ať to stojí co to stojí. :grinning:
Jinak k těm vestičkám- docela příšerný přístup! :angry:
20. zář 2010 v 16:01  • Odpověz
@lucy82 Tak to je pěkně na prd. Z těch detailnějších fotek nebylo nic poznat? Taky by mě to naštvalo...

Já zatím z MMB nemám naprosto žádnou špatnou zkušenost. A to jsem tam toho už objednala milion. Zatím vše došlo tak, jak bylo slíbeno a nafoceno. Za poslední týden jsem tam nakoupila nejméně desatero triček (krát dva) a asi patery kalhoty (krát dva), taky peřinky do postýlek - konečně. Zatím fakt velká spokojenost, ale nerada bych to zakřikla...
20. zář 2010 v 16:19  • Odpověz
@hanula83 Hani fotku tam měla paní jednu a na té to teda poznat nebylo:frowning2: Jako že bude slehlý chloupek jsem počítala ale že to budou takový cucky to jsem fakt nečekala :angry: No už jsem objednala jinou, o 50 kč sice dražší ale nu což, když už tu jednu máme :confounded: Já mám z MMB taky jen kladné zkušenosti, nikdy se mi nic takového nestalo a když tak vše v pořádku. Paní má hodně pozitivných hodnocení, no stane se že neodhadne stav ale psát tam že je 100% to jsem od toho čekala více, nu což stejně nemůžeme teď ven, tak snad než vyrazíme nezačne sněžit :angry:
20. zář 2010 v 16:43  • Odpověz
@salu , kluci mají už hodně přes 8 kilo, takže už jsou tam natěsno, jak do délky tak do šířky, fusak už nemám šanci dát, vy se tam myslím v pohodě vejdete i s fusakem :slight_smile:

@balina zatím se ještě držíme ale už ne nadlouho, a tys holkám zvedla trošku ležení nebo to měly až dole, mě přijde, že je to trochu prohlý v tom místě jak se kočár skládá, když už sedí tak to myslím nevadí, ale když budou jen ležet tak nevím, a jak je to s nánožníkem, je potřeba dokoupit?

Dnesk a se mi oba dva pozvraceli během půl hoďky jeden v postýlce a druhý v naší posteli :frowning2: , nevím co to bylo, nechtějí papat příkrmy a tak jim dávám dojíst se mlíkem, tak jestli jim to nesedlo, mrkev s mlíkem no nevím, už nevím jak na ně, sní pár lžiček pak zavřou pusu a už do nich nic nedostanu :frowning2: , jestli jim na chvilku dávat jen mlíko, no nevím
20. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz
@zdepros
Zdepros, ty příkrmy nepřerušuj, chce to trpělivost - vždycky dej, co Ti dovolí a pak mléko. Nám to trvalo 2m, než snědly celou dávku příkrmu.
21. zář 2010 v 07:43  • Odpověz
@lucy82 Teda, Lucy, to by mě taky nakrklo. Já už taky byla párkrát zklamaná, i když vzhledem k ceně jsem to překousla, asi se to dalo čekat. Chlupaky jsem tam taky kupovala a už bych je nekoupila, jedině nové. Na nich je nošení hrozně znát a ne každý to bohužel umí vyprat :angry:
21. zář 2010 v 08:03  • Odpověz
@zdepros Zdepros, my byly v korbičkách taky asi do osmi měsíců, ale ve fusaku už bychom se tam pak teda nevešly :slight_smile: Na Emitexy mám taky spadeno, tak to jsem ráda, že vyhovují :slight_smile:
21. zář 2010 v 08:06  • Odpověz
@zdepros Vydrž, ono jim to mlíko nebude chutnat věčně. Zkus jim dát pár lžiček příkrmu a až tak za půl hodiny mlíko. To už by nemělo nic udělat. Já když jsem dala mlíko hned, tak se pak holky zase strašně pokakaly - v mžiku.

@lucy82 Asi tam nejsou všichni 100%ní na MMB, tak doufám, že taky na někoho takového nenarazím :confused:
21. zář 2010 v 08:52  • Odpověz
Jo a fotky, holky mají nové čepičky s ouškama od Vietnamců :wink: a včera se nám holky poprvé fakt téměř popraly a ječely u toho jako hysterky - kvůli naběračce :sweat_smile:
21. zář 2010 v 08:53  • Odpověz
@hanula83
Hani, tak holky zase vařily - to se někdo má.
Já už mám ty háčkované čepice - dnes je dáme možná na prochajdu, tak vyfotím - asi máme hodně podobné jako Vy, né-li stejné - no, když mně se ty Vaěe tolik líbily a k hnědým kabátkům :wink:

Mám toho na srdci hodně, tak až bude chvilka spících ratolestí, tak dám kafe.
21. zář 2010 v 09:02  • Odpověz
@zdepros
Jo, to mléko jsem dávala taky až tak nejsřív půlhodinu po jídle a dala jim do toho třeba i tu mrkev, co nesnědly - do flašky do mléka - s tím to vypily v poho.
21. zář 2010 v 09:03  • Odpověz
@sarri Jo jo, já taky ty háčkované mám ráda, akorát to holky strašně snadno strhnou z hlavy, takže desetkrát za procházku musím dávat zpět... a zase se šňůrkama by to už asi nevypadalo tak dobře - nebo nevím... Ohledně toho vaření, to tady mají povolené od babičky, lézt do šuplíků, ony se tady vždycky tak rozdivočí, že to je hrůza :wink:))... Ale hlavně se o to popraly jako koně, fakt tady byl včera řev jak ve lví kleci, kdyby už holky uměly fackovat, tak už si každá min. jednu ubalila...
21. zář 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahoj, tak to jste mě potěšily, že v korbičkách budeme třeba do 7-8 měsíců :wink: No uvidíme, snad nebudou tak hooodně papat, že už je tam nedám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky, do kdy jste používaly plínky vel. 3 ? Já mám mega zásoby od rodiny, takže už prodávám vel. 2 a možná už Báře budu muset začít dávat vel. 3 :sunglasses:

Na zimu mám kombinézky 3-6 měsiců a pak 6-9 od Cherokee, ale ty jim budou asi mega, co myslíte? asi je prodám teď před sezónou, nebo raději nechat ???
21. zář 2010 v 10:02  • Odpověz
@salu
Salu, Tesco - teda overaly na spaní 9-12m - mají holky teď (11m, 8,2 kg a 73 cm) a na délku jsou dlouhé nohavice i rukávy, navíc i v pase mají to oblečení hodně volné a akorát jim sedí vel. 6-9 - body i overaly. Když už to máš, tak to nech a přinejhorším Ti to doma chvilku poleží a prodáš to na příští sezónu.
Velikost plének 3 nosíme cca od 6,5 kg a máme stále dobré - za posledních 5 měsíců holky přibraly jenom asi kilo, takže u nás máme trojky už hodně dlouho a ještě asi i mít budeme, neb to máme v pase skoro lepítka na sobě.
K těm korbičkám - mně se holky zdají být nacpané i teď ve sporťáku, ale to je hold dvojčecí kočár a s tím nic nenaděláme, než že se děti budou sardelit - ono jim to nevadí, to spíš že pak chtějí výhled.
21. zář 2010 v 10:16  • Odpověz
@salu my jsme měly trojky plenky teda chvilku, porádvala jsem je, protože holky měly bříška a stehniska takže to měly strašně otlačený. Takže jsme přešly na 4 a jsme spokojený :slight_smile: No teď jak se vytáhly a začaly pohybovat tak už nepřibírají tak by jim ty trojky asi i byly :wink:

My soplíme a nespíme, ach jo, piju energy drink abych to tady zvládla :unamused:

A Nelinka včera přešla celý obývák :slight_smile:

Jinak my máme body 9-12 měsícu a i 6-9 nám ještě je, overálky máme taky 6-9 a ještě jim to je, trošku mají kratší rukávy :sweat_smile: Tepláky, rifle a kalhoty jedině 6-9, ostatní nám je dlouhé a volné v pase. trička, mikiny a svetříky máme i 92 :slight_smile:
21. zář 2010 v 10:40  • Odpověz
@lucy82
Ach jo, teď je zasoplený snad každý - mně od smrkání zas pořád valí krev z nosu. Holky jsou naštěstí zatím v normě, že jim to nebrání ve spaní. Dej jim na noc kapky do nosu, ať se jim to protáhne - u nás to vždycky zabralo, něco naspaly, pak jsem je v noci odsála a znovu kapla.
21. zář 2010 v 10:45  • Odpověz
Jo a dobrý energydrink je sladké kafe - vlastně ty drinky fungují na bázi cukru a kofeinu. Já normálně nesladím, ale když jsem jezdila 14 dní na kole ve Skotsku permanentně celá promoklá z kopce do kopce, tak jsem jela právě na sladké kafe.
21. zář 2010 v 10:47  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36750031&tab=4
Co na ně říkáte? Hanka mi nasadila brouka do hlavy s šatičkama na první velkou oslavu - tyto jsou pleteninové, tak by působily tak zimně. Akorát ta délka by na nás byla asi moc dlouhá - skoro 50 cm, když měří jen přes 70cm.
21. zář 2010 v 10:49  • Odpověz
U nás se taky soplí, ale není to tak strašné, spíš každé sem tam najdu vodičku u nosu a teď už ani ne, trvalo to pár dní. Já teda smrkám, ale taky jen trošku, naštěstí...

Jinak my taky nosíme ty největší plenky... už dlouho, a některé značky nám taky tlačí až odírají na stehýnkách... Např. Pampers holky nemůžou mít.
21. zář 2010 v 10:55  • Odpověz
@sarri Šatečky jsou opravdu moc pěkné, akorát by mě odradila ta cena, jako vždycky u Kitty... já už se tak zdráhala ty šatečky za 400 dvoje koupit...
21. zář 2010 v 10:56  • Odpověz
@sarri Máme podobné šatky akorát na ramínka, ještě nevím co holkám obleču na svatbu vzhledem k tomu že n obřad jedu kočárem aby se vyspaly, tak nevím nevím, má být v sobotu zima :unamused: :unamused: Sladké kafe jsem už taky měla a efekt nějak žádný, a u energy drinku to asi bude stejný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nu už od pátka jsem se nevyspala tak se není čemu divit :confounded:
My soplíme teda dost, každou vteřinu jim to utírám jak jim to teče, večer odsaju, kápnu nasivin a v noci musíme odsávat ještě tak dvakrát :frowning2: No Sofinku už to snad opouští, ale je celá poškrábaná jak spolu bojujeme u odsávání :angry:
21. zář 2010 v 11:04  • Odpověz
@hanula83
Hledala jsem po dvojčatech a nic mi to nenašlo. Tů Kitty osobně moc nemosím, líbí se mi ta pletenina. No jednou jsem v tom H&M byla a to jsem čuměla - kam se hrabou ceny na netu - to byl zážitek x2
21. zář 2010 v 11:05  • Odpověz
@lucy82
U nás je taky při odsávání boj a řev, slzy a díky tomu další sopel. Asi bych je vrzla tatínkovi a šla se vyspat. Já teda přes den spát nemůžu, bo mám pak migrény, tak bych mu naordinovala noční službu - nefunguješ přes den o nic míň než on v práci - teda pokud není řidič, což Váš taťka není.
21. zář 2010 v 11:17  • Odpověz
ahojte,
tož my se také přidáváme do klubu zasoplenců :angry: , děs, běs a ještě k tomu zubiska, snad nám to roste i po dvou. Bořula řve furt jak tur , včera šel spinkat v 19:30, ve 21:45 konec a šel znova do hajan až po půlnoci: před spaním jsem mu dala čípek, no moc to nepomohlo, o půlnoci jsem šupla Brufen sirup a spal až do 8:30.

Ted jsem je vypravila s tatínkem na prochajdu a mám chvilenku klid. No klid, babi je za oceánem, takže poklidit dědu dole, pozemenat a vytřít celý barák, pozavelévat babičinu květenu plus celou zahradu v květináčích..babička je uchyl na kvítenka a to by ji asi trefilo, kdyby po měsíci přijela a kvítka nikde. jedině bych se musela vymluvit, že byl velký mráz a kvítka zdechly :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...néééé, dělám si srandu.

Zítra dávám na půlden dětinky k mojí mamce a vyjíždíme s kamarádkama do Ikeii do Brna, alespon si pročistím hlavu a peněženku :wink: ...už se těším ...něco koupím, dáme kafíčko, popapkáme, prostě příjemná změna :slight_smile:

tak jdu ještě něco rychle udělat než přijde dravá a hladná zvěř, ještěže mám uvařeno od zítřka,papapapy
21. zář 2010 v 11:21  • Odpověz
http://www.novinky.cz/ekonomika/211989-tesco-chce-prodavat-v-cesku-pres-internet.html
Tož totok bych vážně potřebovala - naklikat a dojel by borec (klidně i neborec) s nákupem. Já nenávidím nakupování a to zrovna teď máme vymetenou ledničku, když tu nikdo víc jak týden nebyl, takže mě to nemine :frowning2: Asi vyšlu taťku :sunglasses:
21. zář 2010 v 11:29  • Odpověz
@sarri Jako myslíš, že byly vysoké ty ceny... Já do HaM nechodím vůbec, máme pár kousků z HaM, ale to jsme třeba dostaly dárkem. Ani sobě v těchto obchodech nenakupuju, nějak jsem si je neoblíbila. Možná v akcích se tam dají sehnat dobré kousky za dobré ceny, ale já nejsem nějak zvyklá tam vůbec chodit. Boty budu kupovat asi značkové, ze začátku určitě, ale normál oblečení za to fakt nestojí. Leda použité - levné a přitom nezničené.... To Tesco by bylo dobré, ale je fakt, že to už bych teda na té prdeli seděla doma furt :wink:)

21. zář 2010 v 11:41  • Odpověz
@hanula83
Jj, myslím ceny - právě, že jsme měly této značky takové semišové komplety - dokonce 2x - z bazárku a byly úplně super, tak jsem se tam šla podívat a jednak mě tam nic nezaujalo a druhak to bylo teda hodně drahé - chlupaté bundičky s tú kočú za 700 a to takové podzimní nic - chlupatka s podšívků - ty byly asi jediné, co se mi líbily.
Musím dnes na poštu, neb jsem si k 6. výročí svatby udělala radost a koupila si korzet - bohužel to není nic svůdného, nýbrž funkčního na ten můj převis a prsiska.
21. zář 2010 v 11:54  • Odpověz
@sarri Korzety jsou moc hezké, líbí se mi to, ale na mě to bohužel není, jednak se takové velikosti korzetů určitě nevyrábí a jednak bych v tom asi fakt byla nepřirozeně stažená. Korzet jsem měla na svatbě, ale to nebyl nějaký extra stahovací, spíš vyrovnávací :wink:))
21. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz
@hanula83
Já nosím v zimě ráda body jako spodní prádlo - už nejsu nejmladší a záda ráda v teple - a ten korzet není jakoby klasika kostice ale takový pevný a přesto elastický matroš matroš, aby to drželo potřebná místa - uvidím, jen jsem si to zkoušela v obchodě a bylo to celkem pohodlné. Mně totiž leze špek přes pas gatí - pokud nemám teda zrovna model typu "téměř pod prsa".
21. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.