• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Ahoj holky, teda já fakt zírám, my máme pořád ještě plenky velikosti 2! A jsou nám pořád, teď už teda tak "tip top" ale jsou. Kluci jsou drobní, Daneček sice dlouhej, ale hubeňour. Vážíme 8 a 8,5 kg. Taky to nechápu, že jim to pořád je... :wink:
Mám tu v zásobě už asi osm balení trojek, ale pořád dáváme dvojky...
Jinak včera jsem koupila zimní bundy a čepice na MMB, ale od kamarádky. Hodím pak fotečky - maximální spokojenost.
21. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz
@hanula83 ,
@sarri , holky děkuju za radu, zkusím počkat tak alespoň tu půl hoďku a pak jim dát to mlíko, na přikrmech už jsme skoro měsíc, za začátku to vypadalo že jim to bude chutnat a teď nic, tak budem dál bojovat :slight_smile:
zítra jdeme na první očkování tak jsem na klučíky zvědavá, zkoušeli jste dát něco preventivně proti horečce nebo počkat jestli bude a pak. a co? panadol nebo lepší čípek?, my jsme zatím bez rýmičky :slight_smile: , no abych to nezakřikla
21. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz
@darling007
Darling, kdyby bylo nějaké mistrovství světa v nošení plenek dvojek, tak hoši jsou žhaví kandidáti na titul :wink:
@darling007
Darling, kdyby bylo nějaké mistrovství světa v nošení plenek dvojek, tak hoši jsou žhaví kandidáti na titul :wink:
@zdepros
Preventivně nedávej - u nás po prvním očkování (hexa+prevenar) nebyla vůbec teplota a vše v poho a po 2. a 3. dávce byla, ale stačil jeden čípek a byl hned klid. Náš doktor mi říkal, že dokonce není zastáncem kombinace Paralen a Panadol po 3h, že pokud je to teplota do 40, tak stačí jedno dávat po 6h, že taková teplota se sice zdá být pro maminku hrozná, ale děti mají obecně zvýšenou, takže to pro to dítě není až taková hrůza.
U nás začaly šmakovat až příkrmy s masem :slight_smile:
21. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz
No mně těch špeků leze víc, já většinou nosím ještě něco přes tričko a ono se to trochu vyrovná :wink:))... Ale zas tak to neřeším. To body je asi dobré na ty ledviny. Já na ně dost trpím, nosím skoro celý rok nátělník, akorát přes léto ne.
21. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz
@zdepros My jsme neměli žádnou reakci ani na jedno očkování, preventivně je to fakt blbost dávat. Až kdyby měli vysokou teplotu. Já bych to nedávala ani při trošce zvýšené...
21. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz
21. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz
@darling: cože? ještě 2? to snad není ani možné :sweat_smile: . my máme také 8,5 kg a dávám 4, troječky jim byly akési krátké či co.....

@sarri: máš IP
21. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz
no našim hoklám už od včerejška dávám taky 4. Už to chudinky měly otlačený a namačkaný. To teď se rozvalují v pohodlném.

@sarri to by chtělo pro lepší představu hodit fotečku v tom korzetu :wink:

@zdepros holkám jsem ten kočárek zvedla jen malinko, jen asi o 10stupňů. Fakt malinko. Pořád mi do toho někdo kecal a říkal, že to mám zvednout víc. Teď to mají zvednutý zase o kousek víc ale rozhodně ne do sedu.

Byla jsem nám dneska koupit žrádýlko v Bille a víte o tom, že úterky mají bio dny a všechno bio je o 20% levnější?
Taky jsem tam potkala maminku s úplně čerstvýma dvojčátkama a měla k tomu tak 2 letýho kluka, možná míň. No to by mě mrsklo. U nás je od rána řev a představa, že by tu hulákalo ještě jedno malý péro....
21. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz
ta tunika Hallo Kitty je nádherná. Jen bohužel ta cena za 2ks :unamused:
21. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz
Holky, dík za info. Tak kéž by nám ty plínky 3 vydržely alespoň do 10 měsíců, mám přes 30 megabalíků :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nesmějte se !!!!! To je tak, když všichni nakupují a nikdo nic neřekne :sunglasses:

ty větší kombinézky teda raději ponechám a prodám kdyžtak příští zimu.

@sarri šatičky jsou krásný

Holky, jesli prodáváte něco fešnýho po těch svých holčičkách, písněte :sunglasses:
21. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz
@salu tak tomu říkám zásoby!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

@sarri šatičky moc pěkné. :wink: No a Balina má pravdu fotečka v korzetu by se šikla. Taky si marně lámu hlavu jak ten převis zamaskovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky nechci si furt stěžovat, ale fakt nechápu co to mám za ječáky. Třetí noc jsem spala max. trhaně 3,5hod. Ani si nechci představit co tu bude následovat až polezou zoubky! :frowning2:
21. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz
@salu Já budu určitě prodávat kupu oblečení, akorát se stále nemůžu dokopat k tomu, abych to konečně nafotila. Mám velikosti 56 - 80, ale není toho zas až tak moc, protože ze začátku holky tolik oblečení neměly. Tak třeba se ti bude něco hodit. Takové to klasické holčičí oblečení, to máme v podstatě až teď. Určitě máme takové krásné chlupaté kabátky, naprosto nezničené. Ale ty byly tak od 0 - 3 měsíců, což je ti k ničemu.
21. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz
@salu Salu, určitě budu prodávat všechno, co mám v prvních dvou albech, a něco i co mám ve třetím (Holky od 6. měsíce). Kdyžtak mrkni, kdyby tě něco zaujalo, je to tvoje :wink:
21. zář 2010 v 15:04  • Odpověz
@salu taky prodávám jen se nemůžu dokopat to vše nafotit, něco je na mým bazaru na koníkovi, něco na MMB http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=156689 až bude víc času budu přidávat další, mám neskutečně moc bodýček na doma jsou dobrý , potřebuji se těch věcí ćo nejdříve zbavit bo to nemáme kam dávat a holkám musíme uvolnit pokojíček :slight_smile: Kdyžtak písni, body ráda nafotím :slight_smile:

No u nás rekord ve spaní, Nela dvacet minut :angry: :angry:
@sarri tatínkovi bohužel holky šoupnout moc nemůžu, pracuje na baráku po babičce když se vrátí z práce, takže dneska se vrátí až po 18hod :frowning2: A spát bohužl potřebuje protože pracuje rukama a nerada bych aby mu nějaká cirkulárka uřízla prsty :confounded: Takže on spí v obýváku a já nespím v ložnici s holkama :confounded: Nu od pátku jsem naspala pár hodin a kupodivu se držím asi už si zvykám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Korzet bych taky potřebovaĺa, na svatbu mám pod kalhotama stahovací pás a krásně to stáhne to moje špekatý břicho, jsem chtěla jít včera na ZUMBU a jak mi teče z nosu tak jsem to vzdala, tak snad se tam dokopu příště :sweat_smile:
21. zář 2010 v 15:16  • Odpověz
holky pomoooc, nevíte co dělat když mi holky už asi 14 dní odmítají večer jídlo :angry: Už jsem z toho na nervy, myslela jsem že to přejde ale houbelec je to pořád stejný, ba horší. Dávám jim mlíko nechtějí ho, když dám na večeři kaši taky jí nechtějí. Už jsem zoufalá než je nakrmím aby aspoň něco vypily tak uplyne asi hodina :angry:
21. zář 2010 v 19:46  • Odpověz
holky pomoooc, nevíte co dělat když mi holky už asi 14 dní odmítají večer jídlo :angry: Už jsem z toho na nervy, myslela jsem že to přejde ale houbelec je to pořád stejný, ba horší. Dávám jim mlíko nechtějí ho, když dám na večeři kaši taky jí nechtějí. Už jsem zoufalá než je nakrmím aby aspoň něco vypily tak uplyne asi hodina :angry:
21. zář 2010 v 19:46  • Odpověz
ahoj holky, rychla zdravice, asi me uz odvezou do bohnic, navsteva ze statu je intenzivni, navic kluci nekolik noci nespi a ja s nima, dneska vresti jak smyslu zbaveni, zase zuby a do toho uplnek, navic balime, pronajimame byt, vyrizujeme stehovani a podobne lahudky a dnesek je vrchol, tobik tu ted vresti v postylce a zere si pesti, bryan se u kase kroutil jak had.
jsem pro uzamceni diskuze, ted bych se tu nejradsi vypovidala, ale kdo vi, kdo to tu vsechno cte, ani toho pitomyho panaka si nemuzu dat :unamused:
21. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz
@lucy82
Lucy, a spaly pak normálně i když pojedly málo? Kdyby nejedly a v noci zlobily, tak bych jim zkusila večeři z úplně jiného soudku - co třeba pečivo s máslem nebo masozeleninu s přílohou?
S tím tatínkem je to blbé, pokud se potřebuje vyspat, tak se nedá nic dělat. Můj muž potřebuje méně spánku jak já. Je schopný skončit v 18h jednání v Paříži a na zátah řídit dom a jít rovnou do práce.Já když nemám svých 7-8, tak optimálně nefunguju.

@monika03
Moni, teda s fotkama v korzetu nepočítej - ještě byste ji zneužívaly - vytiskly a když by manžel loudil, tak mu to strčily před nos a jeho by přešla chuť :grinning:

Jinak s tím křiklounkem - moja mamka říkala, že některé děti prostě bezdůvodně místo spaní řvou viz. já - ale ve dvou letech mě to přešlo :grinning:
21. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
Holky, zkusím napsat nějakému adminovi, jestli by to šlo uzamknout, ale zakládala to Kocule, tak možná bude muset požádat ona nebo si budeme muset zrovna založit neveřejné fórum.
21. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz
@lita Chudacku,myslim na tebe casto,ze te moc obdivuji,ze to musis vsechno zmaknout...stehovani a vse kolem toho!!!ja bych padla na hubu....fakt si to neumim ted vubec predstavit...kolikrat jsem rada,ze se stihnu osprchovat a ohrat obed...jinak nic!!!
Jsem take pro,ale nevim,jak se to dela...ale jiste by slo zalozit si nove "tema"v "uzavrenych skupinach"
A kde je vubec nase Koculka??????
21. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz
@irminka No fakt, holky, ale ony jim ty dvojky ještě pořád jsou! Teda jak které značky, Daneček ještě má Pampers Sleep and Play, ale ty jsou už Honzíkovi malé - tomu zatím "padnou" Huggies... Trojky mají skoro až pod krkem. Já to fakt nechápu... Mají 8 a 8,5 kg! :grinning:
21. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz
@darling007
Darling, brouku, jestli jsou to kulturisti po Tobě, tak se nedivím. Tobě by dvojky taky v poho padly :wink:

To není vůbec myšleno ve zlém, tak doufám, že jsem Tě neurazila. :wink:
21. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz
@darling007 Teda to fakt nechápu, my máme kolem 8,5 kilo a pampersky 2 by nám nebyly ani omylem, trojky taky ne a už vůbec ne sleep and play :confused: Huggiesky by nám asi byly, ty jsou takový větší. Ale už taky bereme 4 :sweat_smile: A to máme jen 70cm :sweat_smile:

@sarri no zkoušela jsem vše možné, chleba, jogurt prostě nic nechtějí, já jim to vždy když klimbnou tak jim to ještě do tý papule narvu ale stojí mě to poslední energii co my večer zbyla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nu holky padám dnes na hubu a to doslovně, celý tělo mě bolí únavou, manža se dneska vyznamenal, Nela chytla hysterák že pít nebude, pak druhej při odsávání a on by ji nejradši ani nepřevlékl do pyžama a dal jí spát nepřebalenou. Takže hysterák potřetí na přebalováku, a za poslední hodinu jsem tam byla už 5x z toho jednou znova odsátí. Nenávidím rýmu :angry: Doma bordel jak v tanku ale sílu na to uklízet nemám :frowning2:

Nemáte něco na imunitu pro děti? Nějaké vitamíny?
21. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz
Sarri, samozřejmě že se neurazím, já jsem na takové "poznámky" docela zvyklá :grinning: Mých ani ne padesát kilo to jistí :dizzy_face:
No já vám sem snad budu muset hodit fotečku, abyste mi věřily, vy kecalky :grinning: :sunglasses: :grinning:
Lucy, my jsme na jaře, když jsme pořád marodili, kapali dvakrát denně Imunnal kapičky - je to výtažek z echinacey. Jestli to k něčemu bylo, to nevím, ale snad jo. Ale bylo to fakt hnusný, prskali to, ale bojovali jsme...
Na vitamíny jsou asi ještě malí
21. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz
@lucy82 Lucy, u nás už asi týden to samé u Aničky, vypije půlku flaše a pak začne dělat ne-ne-ne zavře pusu a nedostanu do ní nic. Pak v klidu usne a vzbudí se až ráno. A taky jsem si říkala, že je to dočasné, nebo jí prostě nechutná ta kaše (měly jsme obměnu), ale ať jí dám cokoliv, tak večer toho moc nesní. A už je mi to divné, protože ona byla vždycky hroznej jedlík, všechno vždy spapala a dala by si klidně další.... Jinak spánek je mnohem cennější než úklid. Bordýlek nikam neuteče, ale když budeš nevyspaná, tak nezvládneš nic, takže na úklid kašli než ti bude líp. Já se snažím každej večer chodit spát s tím, že doma je jakž takž uklizeno, ale taky se mi stane, že rezignuju a jdu si raděj lehnout.

@lita Tak to máte teď pěkné fofry, to balení musí být děs, já nesnáším jen když se musíme nabalit k babičce, natož celé stěhování... Tak ať je to rychle za váma. Možná jsi to tu psala, ale kdy přesně máte letět?

@sarri Ježišmarja, jak dlouho mu to autem trvá z Paříže? To musí jet celou noc, neee? A pak hned do práce?... Já si vzpomínám, že jsem jednou na výšce byla na noční na brigádě v pekárně a pak jsem machrovala, že jdu hned na 7 do školy. Tam jsem sice dojela, ale na cviku jsem se akorát tak pěkně prospala :wink:))... Jééé, to je dobré s tou fotkou :grinning: :grinning: ... No můj už nějakou dobu neloudí, maká o sto šest a jediny, co jsme schopní večer dělat, že se sesunem na gauč a tam sladce usnem... Zkoušela jsi teda napsat nějakém tomu ajťákovi?

21. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz
@lucy82 Lucy, já holkám žádny vitamíny neláduju, jedinej vitamín je D (Vigantol) a ten je na kosti.. a mají teď akorát slaboučkou rýmu, chvílema jim trošku teče z nosu. Jinak měly rýmu asi ve 3 měsících, takovou větší, i na odsávání. A žádná jiná nemoc nás (naštěstí) nepostihla - ťuk ťuk...
21. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz
@darling007 Tak kéž bych já mohla poslouchat poznámky podobného typu. Já poslouchám přesně opačné :grinning: :grinning: ... ale mám obalené nervy, tak mi to nevadí :wink: :sweat_smile:
21. zář 2010 ve 21:20  • Odpověz
@sarri ty nám nevěříš???? :grinning: Se docela divím! :grinning: :grinning: :grinning: Jo a hned je mi líp po těch tvých slovech útěchy- víš co to jsou dva roky!!!??? :frowning2: Obdivuji tvou mamku... Už máme objednaný šátek, tak si budu hrát na indiánskou babičku. Jen by mě zajímalo jak se o něj podělí.

@lucy82 s tebou se ztotožňuji momentálně na sto procent, taky jsem nevyspalá a vyfluslá. No a nevím co je ve větru, ale taky se u nás pár dní strašně blbě baští. Rvu to do nich co to jde, ale vypijí v noci max půl své dávky.

Jdu využít vzácné chvilky klidu a chrnět tak dobrou noc všem! :wink:
21. zář 2010 ve 23:05  • Odpověz
@lita Lito, naprosto tě chápu, já si ve chvílích nejhorších dala aspoň skleničku vína - kojení nekojení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Asi mi tu něco uteklo....na jak dlouho odjíždíš? Já chci taky!!! :grinning:
22. zář 2010 v 07:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.