• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Díky, já jsem prvního kojila do 8 měsíců tak nevím no :sweat_smile:

O tom nutrilonu se vedou diskuze, že je to jen masáž maminek a že mají smlouvu skoro se všema Dr., proto je tak propagovanej a ostatní mlíka jsou defakto stejné.... Právě jsem koukala, že třeba sunar nebo hipp mají už počáteční mlíka ....
26. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz
ahojik tak jen opět kouknu neřadi mě nenechaji u pc vice než 5minut.no děsny maly už chodi ma dva zuby mala ta ne je lina šoupe zadkem a nebo po břichu a to ještě po zadu taky ma dva zuby ale dneska se postavila v postylce ale ma čas ona se naučiii tak papa
26. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz
@mrkvicka28 nám také dr. říkala, že mám začít přikrmovat podle kalendářního věku (holky jsou narozené 34+5tt), ale stejně jako sarri jsem jí neposlechla a začala později asi o 3 týdny, nyní přikrmujeme asi 1 a 1/2 týdne, ale nám zatím zeleninka šmakuje, naučily se rychle papat lžičkou a ochotně otevírají pusinku a spokojeně pomlaskávají, tak jsem zvědavá, jak dlouho jim to vydrží :grinning:
holky potřebuji radu od zkušenějších maminek, uvažujeme o koupi ohrádky, ale nějak se nemůžeme dohodnout na velikosti, manža chce 150x150 cm a mě to přijde moc velké, mě se zdá, že by stačila 100x100 cm, s prostorem jsme tak na hranici, tu velkou ohrádku by jsme sem nacpali, ale jen tak tak :unamused: . Pokud máte ohrádku, tak jak velkou?
21. pro 2010 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, konečne som vás našla :slight_smile: to mám za to, že sem chodím raz za uhorský rok :zipper_mouth: zatiaľ vás len zdravím...idem do hajan, ale zajtra sa sem mrknem :slight_smile:
4. srp 2011 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.