• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
autor
Lituško, my na Rybilce jedeme pořád a fakt ji musím chválit. Ty ubrousky jsou krásně jemné a nesmrdí. :grinning: :grinning: Jsem ráda, že se ti osvědčily. :wink:

Misi, u nás to jinak řešit ani nešlo. Jinak máme nákolenky, ale na plovoučky je to zatím na houby, rozjížděly se nám nožičky. :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak hlásím, že jsem se poctivě snažila najít kontatk na Carinku, ale není ani v dalších diskusích, ani nemá fotečky. :frowning2: Třeba se nám ozve a připojí se. :wink:

Teda my dneska usínáme, to je vážně nářez. Manža v trapu, malí nemůžou zabrat, no frčím dávat cumlíky a vážně se loučím. K.
7. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
Lito- díky za tip na tu akci ohřívačů lahví. Ale chtěla jsem se jen zeptat, myslíš že se opravdu využijí??? Vůbec se v tom ještě neorientuji, takže proto tak blbý dotaz. :sweat_smile:
7. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
Moni - blby dotaz to neni, ja se pred par mesici ptala uplne stejne :wink: :grinning:
Myslim, ze ji uzijes. Ja ted plne kojim a ohrivacku casto vyuzivam i tak.
Je dost mozne, ze zacatku budes muset alespon jedno miminko dokrmovat (bud svym odstrikanym mlickem nebo umelym), kdyz si nevysaje tolik, kolik potrebuje pro spravny rust. To pak dokrmujes klidne kazde 3 hodiny (delala jsem to ja a pokud vim, tak take J.cienka, Zuzka.o, ted Ellynka a urcite jeste nekdo). Je lepsi si mlicko odstrikat do foroty, dat do lednice nebo do mrazaku a pak ohrat prave v te ohrivacce.

Nebo kdyz budes chtit vzit svoje mlicko na prochazku a predehrat si ho. Pripadne kdyz se vratite z prochazky ci od doktora a obe mimca budou v ten samy moment silena hlady, tak jednomu muze manzel strcit flasticku s tvym mlickem a ty muzes kojit toho druheho hladovce.
Kdyz budes chtit nechat nekoho hlidat, opet muze krmit tvym ohratym mlickem.
Nebo my treba davame kazdy vecer Laktobacilky (ano, dekuji Koculko do tretice za super tip :wink: :grinning: ), tak ten prasek soupnu to trochy mirne ohrateho mlicka.
A ve vsech uvedenych pripadech muzes svoje mlicko nahradit umelym, pokud se ti nebude darit kojit nebo s tim seknes.

Dale bych urcite mela pripravenych par flasticek (do zacatku bohate staci 120 ml, mohu doporucit ty Dr. Browns, co tu spolu s Koculkou chvalime :slight_smile: ).

A rozhodne parni sterilizator, staci ten do mikrovlnky. Budes sterilizovat flasticky, dudliky, odsavacku a treba kelimky na uchovani mleka (doporucuju poridit Via kelimky od Aventu, casem muzes vyuzit na dokrmy).

Pokud budes chtit kojit a vydrzet dele, doporucuju elektrickou odsavacku, ne tu manualni. Ale to je muj nazor. Prijde mi, ze s tou manualni je to fuska, nevytahnes toho tolik a hlavne je to pri kojeni malych dvojcatek sileny zrout casu, s elektrickou to mas hotovo za 5 min, max. 10 min. kdyz hure tece. Odsavacka mi pomaha udrzet si mliko a odstirkat si do foroty do mrazaku nebo ten den na vecer ci prochazku.
7. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
Litu, já fakt kojila hodinu, malej se s tím děsně cucal. A eď tady už sedím dýl jak půl hidiny, protože vás dočítám a oni se s tím děsně flákaj.
7. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz
Jééé nové maminky tak to moooc mooc gratulujeme a přejeme hodně zdravíčka :slight_smile:

Sarri a Hani já vám závidím ty dny strávený u rodičů a to že si holky někdo bere ven, to já si o tom poslední dobou můžu nechat jen zdát :angry: Ze začátku každej sliboval jak bude vozit a teď nic, mamka přijde jednou za dva, tři dny, a to se s holkama jen poňuchňá a pak začne říkat že už musí domů že taky musí doma něco udělat. Jako kdybych ji tam držela násilím nebo co :angry: Manža má ted někajou zakázku takže je do večera v práci, že ani nestíhá pokoupit věci, aby holky vůbec viděl. Takže já po večerech lítám po obchodech :angry: Včera jsem byla shánět plínky, předevčírem v obchodáku koupit neteři něco k narozeninám. Mamce jsem říkala že kdyby jely někdy nakoupit ať mi vezmou i plenky že jim to zaplatím (jezdí do supermarketů 2x do týdne) a ani jednou mi je nekoupila :angry: Včera jsem ji prosila jestli by nezajela do Hypernovy a nekoupila holkám bio mrkev a prý že jo, a dneska přijde že jde nakupovat až večer a že si tam budu muset asi sjet sama. No tak holky budou mít zase skleničky :unamused: Bo manža je v hospodě a slaví narozky. Navíc jsou holky teď protivky a nechtějí mi doma vůbec spát takže spí jen jednou denně a já padám už na hubu, potřebuji aby si je někdo aspoň na dvě hoďky vzal a já mohla vypnout :angry:
Tchýně vozí jen když něco nutně potřebuji a jinak holky vidí jen když tak jedeme a přitom bydlí asi deset minut autem od nás :unamused:
Omlouvám se že si stěžuji ale muselo to ven :frowning2:

Misi já jsem holky kojila i dřív když jsem potřebovala holky vypravit ven. Někdy se šprajcly a nechtěly pít takže to bylo celkem stresující, ale většinou když byly malý tak mi v kočáře spinkali a bylo jim i jedno že jsou hladoví :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Lituško tisíceré díky! Pro mě cenné informace- vůbec totiž o těhle věcech nemám ještě ani páru! :frowning2: Ale takhle se budu moct alespoň trošku připravit. Moc, moc děkuji! :wink:
7. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
Holky, já to tak všechno v rychlosti proletěla, tak doufám, že jsem nepřehlédla nějaký dotaz na mě :grinning:

Moc a moc gratuluju novopečeným mamčám a moc se těším na podrobnosti a fotečky :slight_smile:

Tak dnes holky opět vstávačka 5:30, ony teda jdou pak bez řečí zase spinkat a chrní až do 9, já si vůbec nechci stěžovat. No ale spíš mě štve, že zas máme teda o jedno jídlo víc. Bavila jsem se s doktorkou a jen přikyvovala, a prý je to normál, jsou prostě větší a mění se to. Tak samozřejmě poradila to, co jsem už věděla, buď kaši nebo zkusit dvojku Nutrilon. Ale teda nevím nevím, když je míň sytej než jednička... Ale dnes jsem zkusila ještě jinou věc. Dala jsem jim na noc 250 ml, všechno vyzungly a pak totálně odpadly. Tak jsem zvědavá na ráno :wink:)..

Lucy, já sice jezdím k našim, ale zas mi to nepřijde tak rozdílné, než když se o ně starám sama. Stejně si je přebaluju, krmím, hraju, vozím. Mama má teď problémy s nohou, tak nemůže ani na procházku. A i předtím jsem stejně většinou chodila s ní... No a tata ještě pracuje, takže přijde domů a taky nemá čas, protože pomáhá bráchovi s diplomkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Samozřejmě je pochovají, a když mají holky hlad a už mrčí, tak mi to pomůže, že je vezmou a tím pádem je klid než udělám jídlo. A pohrajou si s nima, no ale to hlavní je stejně pořád na mě. Ale rozhodně musím říct, že mi mama strašně pomáhá v tom, že mi kolikrát navaří a doveze jídlo třeba na dva nebo tři dny. To je pak lebeda :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
Lucy, tak u nás je to právě naopak, lidí na vození se mi hlásí pořád dost :wink:... ale já stejně s holkama nejraděj chodím sama. Tchýně pořád chce, abych jí je dávala a úplně spokojená by byla, kdybych jí je dala snad na celej den. Jenže to zas mi nejde přes mysl. Já jsem na nich jaksi závislá :sweat_smile: .. a na procházku s holkama stejně chodím s ní.. A tvoje tchýně si nechce užívat vnoučátek? Já právě naopak vůbec nevím, jak jí pořád vysvětlit, že si chci holky užívat sama, že mi je nemusí vychovávat :wink:))
7. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
Hani tchýně už jednu vnučku má a to od manžový ségry takže ta jí asi stačí, my jsme až druhý takže máme asi útrum :unamused: No mě nejde o to aby mi holky pořád někdo vozil, tak jednou za 14 dní by bylo ideální:slight_smile: ale já vůbec nemám čas tady poklidit, umýt okna, prostě takovej generální úklid. To teď vůbec nepřichází v úvahu, nechápu co se tento týden s Nelou stalo ale když se vzdálím tak ječí jak pominutá a jen přijdu směje se jak sluníčko :unamused: Takže z ní padám doslova na hubu, navíc mi spí jen v kočáře a to maximálně hodinu, pak už nejdou spát :confounded: Takže spí dopoledne a od dvanácti jsou vzhůru :angry:
Nakoupit a navařit tak není moc kdy, třeba teď jsem si vařila večeři a Sofinka si několikrát vzpomněla že musí mít dudel, tak řvala, nikdy jindy to nedělala, teď ječela jak šílená, no samo že jsem si večeři připálila tak letí do koše :grinning:
7. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz
Lucy, tak to u nás jsou to první vnoučata u tchánovců... a u našich 6. a 7. vnouče, ale první holky, bráchové mají samé kluky... Já ti teda pošlu moji tchýni, nechceš? Ta by se vyřádila :wink:))... Navíc je v předčasnym důchodě, takže má času habaděj... Já musím říct, že teď mi holky přes den tomu spánku taky moc nedají, v kočáře jsou ale pořád schopné spát dlouho. Jinak v postýlce jak kdy. Byla jsem zvyklá, že i 2 hodiny v kuse, ale to už teď není pravda. Navíc usne jedna, druhá čučí, pak za půl hoďky usne, ale probudí se zase ta první... No ale stále musím říct, že nejsou až zas tak ukňourany. Dlouho si vystačí se štěrchátkama, hrazdičkou, plyšákama. Dopoledne mě nepotřebujou na hraní vůbec. Po poledni jdem ven a pak až dojdem, tak si hraju s nima... Teď mají strašně oblíbenou hračku - papírovou plínku, to je dovede zaujmout i na hodinu. Sice je většinou pak na cucky, ale efekt to má :wink:)... Nebo mikrotenové sáčky nebo plastové láhve... Já nevím, proč jsem se vůbec obtěžovala s kupováním nějakejch kousátek :wink:))
7. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
Jo tak Petlehve ty jsou taky naše oblíbené a papírová plínka taky :grinning: A pak ještě šufle a šňura od playstationa :grinning: No mě si taky vyhrály dopoledne i odpoledne po procházce to jsem o nich i dvě hodiny vůbec nevěděla a nepotřebovaly mě, a teď?! Od začátku týdne Nela fakt kňučánkuje, nemůžu ji nechat samotnou aby nespustila ječák, i ráno, i v lehátku prostě se vzteká naprosto všude. Budu se vymlouvat že je to k těm zubům i když tam vůbec žádný zuby nenahmatávám a ani to nemá nateklý, tak nevím, snad bude příští týden lepší :slight_smile:
Dneska jsme zkusily Bebu na dobrou noc, tak jsem zvědavá, dneska se mi probudily o půl šestý když manža vstával do práce, pak nemohly usnout, ale přemluvila jsem je ještě a vstávaly jsme o půl osmé, i když Nelinka by spala do devíti, byla pěkně nakrknutá že nás Sofi probudila :grinning:

Jů tchýni pošli :grinning: Ta naše má zájem jen když tam k nim jedeme, jinak se ani neozve co dělají holky, prostě kdyby jsme tam nejely měsíc tak by se asi nic nestalo :pensive:
7. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
Lucy, nám to probouzení kolem páté ráno na jídlo taky začalo začátkem týdne, nebyl nějakej úplněk? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No já jsem ráda, že mají tchánovci zájem, to je přece hezké a vážím si toho... ale všeho moc taky škodí. Chci si dělat věci po svém a ne aby mi někdo radil, jak to dělal před X roky a pak se tvářil uraženě, že já to tak prostě dělat nechci. Já si na ně nestěžuju, mají svoje mouchy zrovna tak jako já. Ale do výchovy si kecat nenechám :sunglasses: :wink: ... Asi před dvěma měsíci mě málem omývali, když se tchýně snažila holkám vecpat buchtu.. Prostě odsud posud... :pensive:
7. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz
Lucy, to je mi moc líto jak to máš a úplně ti rozumím, já jsem na tom úplně stejně, taky všichni slibovali jak budou vozit a nakonec prd..., jediný kdo přijde je moje ségra, zlatíčko, když je pěkně, tak chodí se psem na dlouhé procházky a občas mi je bere.
Když si potřebuju zajet nakoupit, tak se musím prosit, jestli by mi je mamka nepohlídala a za 3/4 hoďky jsem zpátky se 4 taškama a ona odchází :unamused: , nevím nechápu proč, ona sama je z dvojčat a moc dobře si vzpomíná, jak to měla její mamka těžké a jak jí chodili všichni pomáhat.
Právě proto tady občas vyšiluju a jsem na zhroucení a ptám se vás na rady jak na ně a vždycky napíšete, že to bude lepší a lepší a já vím, že to lepší a lepší je :slight_smile: Drž se

Haňuli to vaření jídla závidím, mě mamka přišla navařit asi 3x v šestinedělí, když už jsem brečela vysílením a nedostatkem spánku, ale jinak na mě prdí a to prosím pěkně chodí do prace max. 2 dny v týdnu od 16 do 22h

U nás se spaním přes den je to hrůza, spí tak tu hodinku , pak se probudí a jsou děsně protivní a nevyspali a už se mi je nedaří uspat, jedině v kočáře..ale zato slavíme úspěchy s večerním spaním, už cca 3 večer jen ukládám do postýlek a sednu a zpívám a dneska se to obešlo i bez breku, tak snad nám to už vydrží..
nemáte někdo zkušenost s relaxační hudbou??? že bych zkusila místo mého zpěvu :grinning:

Moniko, jestli můžu říct mou zkušenost, pokud budeš kojit, zkus se naučit kojit obě najednou, teď ti to možná připadá jako sci-fi (jako mě kdysi), ale opravdu to jde a hodně to ušetří čas i nervíky :wink: . V noci jsme za půl hoďky nakojený i odkrknutý a spíme
7. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz
Mislatko- díky za radu, ale jak píšeš tak mi to fakt jako sci-fi připadá! :grinning: Vůbec si to nedovedu představit jak je to možné provádět. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak holky jste statečné, že to tak zvládáte! Jak už jsme se bavily dřív- je to těžké zvládnout dvě mimušenka a o to horší, když máte někoho poblíž a on nepomůže. Já s tím budu bojovat taky sama, ale protože jsem se odstěhovala a nikoho tu nemám. :frowning2:
7. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz
Mislatko, tak to taky nechápu, když je mamka z dvojčat, ta by měla mít největší pochopení. Ale třeba prostě chce už odpočívat a mít svůj klid. Naši by určitě taky měli už rádi svůj klid, ale s těma 7 vnoučatama to asi jen tak nebude :wink:))... Přesto naše mama zvládá všechny. Několikrát za den hlídá švagrovkám kluky, a když jsem u nich já a potřebuju si něco vyřídit, tak i naše holky. No prostě je zlatá... ale nedoceněná, každej to bere jako automatiku :frowning2:. A tata to samy.. Navíc když mama vaří, tak musí udělat několik porcí navíc, protože se tam ze školy staví kluci a automaticky jdou do ledničky nebo na sporák... musí kupovat x rohlíků navíc, protože přiletí kluci a je vymeteno. Je to tak denodenně a několikrát za ten den... A jejich rodičové to berou přece všechno jako naprosto normální, koneckonců i ti dospěláci to dělají :angry: :unamused:. Švagrovka potřebuje pohlídat kluky, ani se mamy nezeptá, jestli má čas, dovede je a jede pryč... Hrůza. :confounded:
7. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
Moni, hrozně to ulehčí práci,tak to zkus. Kup si kojící polštář a hezky každé mimčo z jedné strany. Já jsem prvních 6týdnu i přikrmovala UM, bo jsem si nevěřila a myslela jsem,že mi pořád pláčou hlady, ale pak jsem zjistila, že miminka pláčou ikdyž jsou unavené :grinning: nebo je bolí břušek a tak jsem to nechala jen na tom kojení. Taky jsem jednu dobu odstřikávala a krmila z lahviček, ale fakt je to moc pracné a zabere to furu času, než se to odstříká, ohřeje a následně vysterilizuje..., ale samo jak to nepůjde, tak se nedá nic dělat a kdybych se měla nervovat, tak stím praštím s jdem na UM :wink:
Tak přeju hodně štěstí a hlavně si věř :wink:
7. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
Hani, já mojí mámu taky nechápu, slibovala, že mě v tom nenechá, že to spolu zvládnem ,ale skutek utek :unamused: , no vždycky si říkám, však jsou to moje děti, tak se o ně musím postrat sama,ale člověk by měl jednoduchší život kdyby ta mamča občas někdy píchla, ono to tak většinou všude je, že babičky pomáhaj (aspoň občas). Jo a moje mamka není tak stará aby musela odpočívat, ještě jí není ani padesát a mám 11letou ségru... jo a jsou to její první vnoučata :unamused: Holt má svůj život...
O tchýni ani nemluvím, ta nebyla schopná celý měsíc sednout k internetu a zkouknout fotky vnoučat a naživo je viděla asi cca v 7ti týdnech (byla tu jedno odpoledne) a od té doby občas zavolá manželovi, toť vše :frowning2:
Maminky si važ, moc jich takových není a bráchum a švagrovce nakopej za... :grinning:

letím kojit a chrupkat...dobrou noc všem
7. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz
Ahojky,
to je super že jste tu akorát probírali kosmetiku, Kubík má tváře jak struhadlo, tak musíme zkusit. něco jiného
Holky byli jste s malíma takhle brzy někde třeba na víkendě. My máme jet na oslavu narozenim do beskyd do penzionu, mám z toho docela hrůzu jak to kluci budou snášet, ale to je asi individuální, třeba z toho vzduchu budou spát celý víkend :slight_smile:
Lito jak to vypadá s těma vašema kolikama je to už lepší?
7. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz
Mislatko, je to tak... já si mamči vážím a jak tak pozoruju, tak si vážím i toho, že i ta tchýně má takovej zájem. No u nás je to akorát tak, že já zas o tolik toho zájmu nestojím. Nechci být nevděčná, ale je to tak pro mě lepší :wink:.. Tak to máš fakt mladou mamču, našim bude letos 57 a jsou z toho věčnyho kolotoče už pořádně utahaní.. No jo no :pensive: ... Tvoje mamča asi fakt chce mít to svoje, což moc nechápu, měla by si to užívat, že má takové slaďoušky vnoučátka...
7. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz
Zdepros, jeď. Miminka většinou mile překvapí a jsou moc hodní, spinkají na horském vzduchu a ty se taky trochu odreaguješ. A když bude nejhůř, sbalíte tašky a pojedete domu.
8. kvě 2010 v 06:30  • Odpověz
Kocu - dohledalal jsem ti údaje do tabulky od nás:

ELLY - 37+2, datum porodu 29.4.
PETRANELA - 39tt., datum porodu 7.5.
8. kvě 2010 v 06:34  • Odpověz
ahoj, ahoj, ahoj, posílám zdravici a omlouvám se, že se nezapojuju, nějak nestíhám ani snažilkovou diskusi, kam jsem chodila skoro 2 roky... kluci jsou úžasní, rostou, papaj, spí/nespí, jsou zlatí, prudí... :sunglasses: no jako u vás všech :slight_smile:

na kontrole po šestinedělí už měl Adámek 4,5 kila a Filípek 4,75 a oba 54 cm, což se oba činí :grinning: taky máme za sebou kyčličky, ale to jsem už možná psala, uff, dopadlo to ok, manža je po operaci kyčle, má umělý kloub, tak jsem všude hlásila dispozice, aby se něco nezanedbalo. a na šestinedělní kontrole zjistila paní dr. u Filípka šelest na srdíčku, takže radost :confounded: takže máme za sebou i kardiologii, má foramen ovale apertum (pro zajímavost posílám, co to je: http://lekarske.slovniky.cz/pojem/foramen-ovale-apertum) kontrola je za 3 měsíce a paní dr. doporučuje běžný režim, tak vám nevím, jsem/nejsem v klidu...

manžel měl do teď takový "klildovější" režim v práci, ale od května zajel zase do starých kolejí, tak jsem z tohodle týdne docela vyšťavená. Měla jsem pocit, že to zvládám relativně ok, ale tento týden překvapil. Taky díky počasí na prdlačku jsme nebyli venku nebo když jo, tak jsme pokaždé zmokli, takže krakeňátka nebyla na vzduchu a oba byli protivní.

už se těším na léto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a teplo!!!!!!!!!!!!!!

takže pusu všem drobečkům, maminám pevný nervíky a já se ještě pokusím usnout. zatím páčko, občas jukám i když nepíšu.

kocu, děkuju za poslaný odkaz :slight_smile:
8. kvě 2010 v 06:43  • Odpověz
Ahojky tak jsme dali do albíčka zas nějaké fotečky tak kdo chce jukněte
8. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
J. Cien - krásné fotečky holčiček !!!!! Jsou každá jiná? Poznáš je? A ta fotka z kojení - bomba!
Jak se cítíš? No měla bych otázek, ale máš fofr, já vím.
Užívejte si krásných sluníček!
8. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
Zuzko, blahopřeju. Úžasný páreček. A máš to všechno tak krásně sladěné a ty postýlky ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ať se máte sluníčkově a rostete!
8. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz
Ahojky pridala jsem par fotecek
:slight_smile: a vsem vam preji poho vikendek !
My zatim mame otoceny rezim-prdolky cely den spinkaji a na kojeni je musim budit a v noci rejdi -to maji jakoze den Ale mame zlateho tatinka,posila me se vyspat po koupani,takze spim cca 2-3hod do pulnoci,coz je super!!!
Ve stredu mame prvni poradnu,tak jsem zvedava,co rekne pani dr-hlavne se bojim o Teu,je malinka a nechce moc pit,z prsu po ni jeste odstrikam klidne i 80ml...coz z prsu po Mii uz ani kapku ta si vyžahne vsechno

Holky,je to zahul,ale nemuzu se jich nabazit,jak jsou to krasni tovreckove !
:dizzy_face: Na cely pobyt v porodnici nebudu vzpominat v dobrem...cele je to pro mne jako mala nocni mura P :stuck_out_tongue_closed_eyes: orod OK,sice jsem tesne pres tim zkolabovala-po zavedeni cevky..upozornovala jsem je 100x,ze mam vrozene uzsi moc.trubici,ze musi pouzit tensi cevku..a prd ...takze jsem z bolesti omldela...samotny porod OK,sice nic prijemneho,ty tlaky a tahani z bricha...zvlastni pocit Ale pak uz kraaaaasa!Ukazali mi je hned,Mia skytala,lokla si vody....Tea pry nechtela vubec ven a obema ruckama svirala pupecni snuru tak z toho meli doktori srandu
:grinning:
Pak jeden den na JIP a 48 hod hladovka,pac jsem nemela vetry...a jist se dava,az kdyz vetry odchazeji....takze ja slaba jak mucha..no des!A hned po prevozu z JIP mi soupli obe deti...ja zavrate jako prase,musela jsem se drzet steny,abych dosla na WC,do toho zanet mocaku...po tom cevkovani-klasika....navic sileny prujem,no byla jsem v te porodnici uplna troska....
Doma uz je vse OK,na vaze mam z tech +22kg uz jen +5kg ,ale uz mam aspon chut k jidlu,uz se citim zase jako clovek
:slight_smile:
Holky zlate ,cist moc nestiham...ale slibuji,ze se polepsim
:wink:
8. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz
:grinning: J.cien-holka zlatá, moc gratuluji, holčičky jsou krásné a mají pusinky, jako vymalované. Vzpomínáš, jak jsi psala, že to nezvládneš, no vidíš a zvládáš v pohodě a ještě kojíš i tandem. Jsi šikulka. Jen tak dál. A máte hodnyho taťku, je myslím šťastnej, jako blecha, no bodejď by taky nebyl, že? :grinning:
8. kvě 2010 v 19:46  •  4 děti  • Odpověz
Ahojky
J.cien moc gratuluji, holčičky jsou fakt nádherné :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
Ahoooj :slight_smile:
J.cien....moooc gratuluju, holčičky jsou nádherné. Taky na nemocnici nebudu ráda vzpomínat....ale co, už je to za námi, te´d si budeme našich prcků jen užívat.

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/zuzka-o/album/eliska-a-davidek-konecne-jsme-tu/
Přidala jsem fotečky našich zlatíček.
8. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
Holky moc dekuji :wink: ! :slight_smile:
Zuzko O,krasne fotecky zlaticek :dizzy_face:
Zuzi a na tebe jsem vzpominala cely pobyt v porodnici...jak jsem byla vyrizena a ty jak jsi to v pohode zmakla s usmevem...holt jsem posera :grinning:

Holky,prosim,mela jste nektera u deti "prevraceny rezim"?Ony mi cely den spi-na jidlo je musim budit a pak v noci maji jakoze den..takze noc funguju non-stop a rada bych jim to nejak "otocila".....Nemate nejaky figl? :wink:
8. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.