• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Zuzi, dobrý slogan - jaká je reálná šance na úspěch? Že bych ěla do oslavy s Tebou - jenže to bych si musela doplnit zásoby - mám jen 2 flašky vína :wink:
11. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
Sarri-já to platím.... :grinning:
11. kvě 2010 ve 20:46  •  4 děti  • Odpověz
Ach jo, dělám si chutě - idu do ledničky pro jednu zdravotní dvojku rýňáčku :wink:
11. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
Teda, vy jste se rozjely! :slight_smile: Ale taky máme nachlazený tramínek- tak zvažuji, když děláte takové chutě, že bych dala decinku!? :wink:
11. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
Ach jo, sotva jsem okoštovala, už se mi Zuzka mění před očima. Sluší Ti to.
11. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
Sarri ptám se záměrně tebe, když jsi od nás. :grinning: Dávala jsi si v těhu poháreček? :wink:
11. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
Ty jo, tak to já si nic nedala, ale taky se mi nějak mění! :grinning: Zuzi super!!!!
11. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
moni, pro miminka jen to nejlepší - víno roztahuje cévy a blahodárně tak působí na krevní tlak. V malém množství pravidelně jest lékem :wink:
11. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
Jé, tady se pije!!!! Co slavite???? :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
Díky!!!! Jsi ten nejlepší mudr. co znám!!!! Jdu po tom. :grinning:
Teda ale já v těhotenství na víno vůbec neměla chuť - i když byla nějaká oslava dala jsem si deci, tak mi to nejelo a vydržela jsem u toho půl dne. Aj sem měla strach, že to tak bude na věky - no naštěstí nééé :sunglasses:
:grinning: :grinning: :grinning: já mám pocit, že můžu slavit každý den, který přežiju bez pocitu, že bych měla sednout na kolo a odjet do místního vyhlášeného ústavu pečujícího o psychické zdraví
11. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
Mě nechutnalo, tak do asi 17tt, ale pak už zase jo! :wink:
11. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz
Moni, mně do 15tt nechutnalo vůbec nic - jsem uviděla jen krabičku od jídla a už jsem valila obejmout záchodek. Potravu jsem přijímala jen po silném prášku proti blití s největším odporem. Někdy trocha zůstala, jindy nic. Nebýt džusu ředěného čajem, tak bych byla na kapačkách.
11. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz
Tak to mě bylo zle asi jen 3týdny, když jsem se dozvěděla, že jsou dvě! :grinning: Jinak se cpu pořád jak o závod.
11. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz
No děvčata, co se to tu zase probírá? :slight_smile:))... Tak já do 5. měsíce jen blinkala a blinkala... Od rána do večera... Jednou jsem měla obrovskou chuť na meloun, tak v dobrém rozpoložení jsem ho snědla skoro celý, no a efekt byl okamžitý :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... Jinak já měla pořád chuť na vaječnej koňak, ale krotila jsem se.. Dokonce i kávu jsem přestala pít.
11. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz
Hani, budete pít mléko dvojku? Co to vlastně pijete?
11. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
My máme Nutrák, ano ano, dvojka je už nachystaná na start... ale ještě mám pár krabic jedničky...
11. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
Já mám právě poslední 2 pytlíky Beby 1, takže asi od příštío týdne začínám s Hipp2
11. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
Zas mi někdo žere ta písmenka.
11. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
A jak to, že přecházíš na Hipp?
11. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
Já to teda nésu...
11. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
Chcu ho zkusit, bo je levnější. Ta mrcha Beba 2 stojí stejně jako 1, ale je jí jen 600g oproti 800, přitom složení těch mlék je víceméně stejné, tak uvidíme.
11. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
Jo, to je pravda, složení má být stejné, ale já zrovna s tím Hippem mám blbé zkušenosti. Když jsem ho holkám zkoušela dávat, tak se mi v něm pořád dělaly cucky, nešlo to rozmíchat, takže stejně jsme pořád u Nutrilonu...
11. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
Aha, to stejné psala Maui o Humaně.
11. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
No já byla vždycky nejspokojenější s Nutrilonem a holky taky, na ostatní mlíka čučely a musely mít sakra hlad, aby to snědly... Je dražší, no ale co už, není to navěky a cáluje to manža :sweat_smile:
11. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
:grinning: Sarri- :grinning:
Mě doktor říkal denně dvojku, nebo pivo, že mám pít na krvinky :grinning: No někdy jsem to i dodržela. :grinning:
11. kvě 2010 ve 21:31  •  4 děti  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že jste se tu zase dneska večer rozjely :wink:
Takže já se přidávám, taky jsem si otevřela lahvinku červeného :grinning:
Kluci byli dneska děsně ufňukaní, pořád se kroutili, pobrekávali, fňukali, vůbec nevím, co jim je. Asi holt už zuby, pořád máme narvané pěstičky v puse. Ne prsty, ale pěsti, a to celé :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
Ahoj holky, asi odpadnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nestíhám ani snídat, natož obědvat a situace začíná být kritická. :grinning: :grinning: :grinning: V neurologické zprávě máme "živý eutrofický kojenec" a sama terapeutka mi přiznala, že takhle živé dítě ještě neviděla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malý si stoupe vždy a všude, což nesmí, takže ho neustále sundávám dolů a lítám pořád za ním. Kdybychom měli všechno oddělat, aby si neměl za co stoupnout, konferák, křeslo atd., tak nám v obýváku zůstanou holé stěny. :grinning: :grinning: :grinning:

Hani, jak jsi se ptala s tím sezením, tak ideálně prý kolem 9. měsíce. :wink: Ale do židličky na krmení můžeme už teď, jen na to krmení, v křesílku nejsem schopná ho naládovat, strašně u toho dělá psí kusy. :grinning: :grinning: :grinning:

Moc blahopřeji Rejchl k miminkům a hlavně přeji hodně zdravíčka a domácí rodinné pohody. :wink:

Musím vás dočíst, ale nestíhám, takže večer a doplním i tabulku. Jo Sarri, moc díky za info o příkrmech a ještě otázka, kolik ti holky vypijou denně tekutin v ml? Moc díky. K.
12. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz
Koču, tak eutrofický, jo? A pak že nebaští.
Já jsem zatím klidná, ty naše bélešky jen tak nevstanou :grinning: Ale v autosedačce se mi teda krmí taky blbě, poněvadž brouci si dávají hlavy na stranu k té boční stěně a já pak nemám šanci tam tu lžičku trefit.
Tekutin - ráno mléko 120ml, po svačině a obědě čaj 20ml (dohromady), svačina mléko 120 a večer vpodstatě 200 poloviční kaše, takže je to jako 100 kaše a 100 mléka - takže tak těch 360 ml tekutin včetně mléka, ale v přesnídávce je dost vody a v obědě taky, tak myslím, že je to ok.
Proč si nemá stoupat?

U nás je zas počasí na houby - zataženo. Včera bylo střídavě oblačno, buď neskutečně pařilo nebo to zalezlo, takže tápu, co holkám obléct, abych je nenachladila, ale aby se ani nepekly.

Koču, kde je ve Zlíně nějaký velký obchod s kojeneckým oblečením? Chcu nějaké ty kloboučky - tady prostě 2 stejné neseženu. 27. jedeme zas ne neonatalogii k Mudr. Tesařové, tak to pojmeme jako celodenní výlet a zkusíme se mrknout do Lešné.

A jinak si nevím rady s Adélčiným kakáním - zas průjmuje. Tak obstolice je hlenovitý průjem a jinak normální měkká. V pátek jdeme k doktorovi, tak uvidíme. Dieta nezabrala, probiotika taky ne, tak už nevím.
Myslíte, že ty hleny mohou být sopel, co se jí tvoří, když řve? Ony jsou teď takové uřvanější a díky krmení ze lžičky, které zásadně teď dělám s každou zvlášť, jedna dost často řve, než druhou nakrmím - to samé s oblékáním, přebalováním...
12. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.