• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Kocu, tak to je něco, že je takovej akční a pořád stoupe... No já si vzpomínám, že můj synovec byl taky tak akční, v podstatě od narození... V těch 7 měsících už stál a chodil, nedalo se s tím dělat nic, leda ho uvázat. Ale je to 11 let, tak se to předtím možná zas až tak nebralo jako dnes, že se tak brzo nesmí stát.... Každopádně byl pozděj označen za hyperaktivního :sweat_smile: a je takovej divokej doteďka. Tím tě vůbec nechci strašit, on zase doma třeba udělá hrozně moc práce, protože pořád potřebuje něco dělat... :wink:
12. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
autor
Sarri, kvůli té hlavičce, musí dlouho lozit, aby se mu dorovnala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když jsme u toho, co je to "eutrofický"? Poraď, v doktorských termínech se nevyznám. :grinning: :grinning: :grinning:

Já koupila nádherné klobouky v HM v Olympii v Olmiku, ale mají je i v HM v Jablku na náměstí. Jinak je obchod na staré tržnici u kina, na prioru a pak u přehrady. Toť vše. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale klobouk jsem nikde neviděla, jen v tom HM a v Olmiku navíc mají bezva výběr. :wink: Většinou objednávám na netu, nedá se. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moc díky za info. :wink: A není to těma zubama? Sople možná, já je vysávám a to teda řveme dost. :sweat_smile: Na kakání jsem to zatím nezpozorovala, takže neporadím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a uřvaní, to jsme taky. :grinning: :grinning: :grinning: To budou asi ty zuby. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
S tím pitím, u nás holky vypijou ráno každá tak 40 ml čaje, pak po obědě 10 - 20 a pak odpoledne ještě každá 100 ml mezi jídlem... A jinak mlíko a oběd...

Sarri, a na netu jsi vše prohledala? Já teda mám pořád oblíbenej ten mimibazar, zatím žádná špatná zkušenost... Sarri a je to průjem? Já právě myslela, že to musí být skoro voda, aby to byl průjem.
12. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
Hani, hyperaktivní naštěstí nebude, doktorka se na něj dívala a klidně u hraček vydrží. On je prostě živej po nás, my oba s manžou nejsme žádní andílci a u něj se to asi znásobilo. :grinning: :grinning: :grinning:

Holky moc díky za info. :wink:
12. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
Holky mám dotaz jakou máte odsávačku ? Mě se docela líbí Harmony od madely dvoufázová,ale némá zkušenosti . Porad te prosím :slight_smile:
12. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz
Včera mě zas dorazila zpráva, jak se mají ti naši posranci. Zaměstnavatel jim musí 6let držet fleka - přitom volební období je 5 let a po odchodu nebo skončení volebního období dostanou ještě tříměsíční odstupné. Nějak se neustále šetří na nesprávných místech. Ach jo. Kdybychom se na těch postech alespoň spravedlivě všichni střídali. Už mě serou tak, že půjdu asi podruhé v životě volit.
12. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky, všechny Vás moc zdravím. Tradičně vás nestíhá dočíst. Vidím ale že řešíte zoubky. My jsme našli první zoubek včera Elence, už krásně cinká o lžičku :slight_smile:
12. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
autor
Mrkvi, určo počkej až po porodu, uvidíš, jestli ji využiješ. Jinak bych doporučila určitě elektrickou, s manuální se strašně nadřeš, pokud ti teda nekape mlíko jak kojné. :grinning: :grinning: :grinning: Navíc tak dobře nevytáhneš mlíko. :wink: Moc neporadím, ale psala Lita v těhulkách své zkušenosti, zkus pohledat tam, snad to pomůže. :wink:
12. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
No právě že mě těčou prsa už ted
:frowning2:
12. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz
Eutrofický je jakože výživově prospívá, že není podvyživený, prostě tak akorát.
Zkusím to HM.
Já počítám za průjem řídkou stolici. No ale máme nakadíno v každé plence - 5x-7x denně. Někdy jen trošku. Elišce taky rostou zuby a ta má zas kozí bobky - pár bobků na mockrát. Chudák.
12. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
Sarr-u nás taky jeden bobky a jeden na řídko. :grinning:
12. kvě 2010 v 09:04  •  4 děti  • Odpověz
Mrkvičko, v porodce byla ta Medela, ale mně to připadalo na hrozně dlouho vždycky - byla na obě prsa, ale jsem si odsávala vždycky jen jedno, abych měla alespoň jednu ruku volnou a mohla u to toho jest. Dělají i levnější elektrické na jedno prso - ta se mi celkem líbila. Já měla manuální a s tou mi to šlo rychleji a mohla jsem s ní různě pochodovat, ale to by s tou co má ten mtorek na sobě šlo taky. Ty velké mají nevýhodu, že sedíš u takové celkem velké bedny.
12. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Peťulko, my máme obě po dvou zubech - Eliška si umí narvat ruku až do krku, že se z toho poblije.
12. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
http://www.picnicsro.cz/medela/medela-mini-electric---elektricka-prsni-odsavacka.html

Tu měla paní kolegyně v porodce a pochvalovala si. Na Mimibazaru se určitě něco podobného dá sehnat. Osobně bych šla klidně i do použité.
12. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
Mrkvi, mě taky tekla, dost a nakonec jsem nekojila, :frowning2: Ale tím se netrap, vůbec o tom nepřemýšlej. Lituška psala, že se dá odsávačka i v nemocnici půjčit a musím sama říct, že ta nemocniční vážně nemá chybu! :wink: Spíš bych šla do této varianty a pak měla v záloze vybranou svoji. Ale s určitým typem opravdu neporadím, nevyužila jsem.

Sarri, takové kakance měl Toma, když mu lezly ty zuby. Adu zase bobkuje a taky jí lezou. :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
Použité bych se taky nebála. :wink:
12. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
Sarri, ono je lepší to nečíst, jak se mají poslanci. Stejně s tím nic nenaděláš, ať zvolíš kohokoliv... Akorát to člověka vytočí do nepříčetnosti a to je tak všechno...

Holky, to vám teda gratuluju k zubáčkům, u nás teda vůbec, ale vůbec nic...
12. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
Sarii vy tedy máte zubů :grinning: Ruce teda do pusiny cpeme taky zdatně, ale poblít se nám ještě naštěstí nepodařilo :grinning:
12. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
Ahoj Peťulko, Toma má taky dva a Adu lezou. Nic si z toho Hani nedělej, někdo má zuby až v roce. :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
Ahooojky
Sarri gratuluji k zoubkům, teda jo vy jich máte :slight_smile: My jsme protivný jak pr.... fakt šílený, jsou uječený jak kdyby jim někdo trhal nohu, takže včera jsem večer seděla a pila jablíčko :grinning: JSem z nich byla hotová. Jinak mi začaly pít čajík tak jsem ráda, a v noci jsem dneska byla tvrdá a pro mlíko jim nešla a nakonec teda usnuly. Sofinka vstávala o půl osmé, Nelinka v osm :slight_smile:
A s tím kakáním to máme taky tak, ráno bobky u Sofinky, u Nelinky už je to takový hodně řídký, a to po celý den, tak 5x denně :unamused:
Ruce v puse máme pořád a zdá se mi že se tam fakt něco klube, zak doufám že se to vyklube co nejdřív :rolling_eyes:

Dneska jdu vyřizovat rodičák, jedu s holkama k mamce do práce, tam jí je předám, vezmu si mamčino auto a jedu to objíždět :confounded:

Teda Kocu ten Toma je fakt akční, to fakt začal stoupat brzy, no nezávidím ti to, já doufám že mi začneme stoupat až dýl, i když Sofinka je taky celkem akční, tak snad jí tohle nenapadne :grinning:
12. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
Mrkvi já mám Medelu Swing a je božíííííííííí. Viď Petruško. :slight_smile: Ale být tebou tak počkám po porodu, ať nekupuješ zbytečně. :frowning2:
12. kvě 2010 v 09:32  •  4 děti  • Odpověz
Kocu, jasně, to neřeším. Akorát tady jsou snad všichni ve všem napřed před náma, teda až na váhu :confounded: :sweat_smile:
12. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
Lucy, my si koušem packy už tak dva měsíce i dýl... slintají strašně moc... ale zuby nikde. Taky pořád sleduju... No a s tou stolicí, holky taky mají někdy řidší, ale zatím jednou za den... No tak to se ti dneska ta tvrdost vyplatila :wink:
12. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz
Jo jo Zuzi ta medela swing je fakt super, šlo to s ní úplně nádherně :grinning:
Mrkvičko, ale jak holky radí, je opravdu dobré počkat až po porodu, jak to bude s mlíčkem vypadat. Já jsem si odsávačku koupila předem, a ve finále jsem jí skoro ani nepoužila.
12. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
Peti, ty máš ten kočárek MaxiCosi, že? Myslím, že se tak jmenuje... Já o něm taky uvažuju, nevím, jestli nám ten náš nebude časem dost těsný (už teď trochu je)... Je v něm dost místa? Jak je široký, prosím? :slight_smile:
12. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
Hanulo, jám mám Cosatto you 2. Jsem s ním spokojená, zatím tam máme prostoru dost, tak uvidím jak v něm dlouho vydržíme. Pro představu jsem přihodila fotky do alba.
12. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
Peti, teda ti si jsou dost podobní :slight_smile: a pasuje jim to :slight_smile:... A nevíš, kolik ten kočár má na šířku? Já mám kočár 77 cm, sice ledaskde projedu, ale je to právě na úkor toho, že holky tam mají míň místa...
12. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
Jé Hani, tak to nevím, ale myslím že má taky tak nějak. Protože dveře od vítahu máme 80 cm, a projedu tak tak. Ale je dobrej v tom, že se dá částečně přisložit, když jsou děti uvnitř, prostě je nachvilku přišoupneš k sobě abys projela. Pro mě je nejdůležitější že se dobře skládá a že se mi vejde do kufru mého pidi auta.
12. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
Holky, tak já jsem šla po svačině uklidit nádobí - holky ležely na zádech metr od sebe a když se vrátím, tak toto:
12. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
Peti, no já mám sice taky skládací, ale je to trojkombinace, takže přímo korba, no a ta samotná složit nejde. Vleze se sice i do hatch-backu, ale tak tak... a už tam v tom kufru není moc místa na nic dalšího... No a taky právě potřebuju, aby měly holky vevnitř víc místa. Teď když je tam dám, tak už musí trochu krčit ramínka, aby se tam vešly :confounded: ... to bude stejný rozměr, taky projedu 80 dveřma tak akorát... hm... zase ten kočár má být normál do dvou let, tak já nevím na jaky pidičlovíčky je to dělany :frowning2:
12. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.