• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Miradko mleka mam dost.odsaju naraz i 90ml..akorat je to pakarna-furt dokola a misto spanku odsavam...

Jmena holkam vybral tatinek :dizzy_face: ja chtela kratka-mamte dlouhe a nemecky psane prijmeni....chtela jsem Ema a Ela..ale manzel rikal,ze uz je preemovano...tak jsem rada,ze vybral nakonec takto :wink:

Prikladam foto-chtela jsem spat,ale nemam sanci-obe mrči...
14. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
Holky, to je šílené s těma Emičkama a Elama :slight_smile:))... J.Cien, my nemáme Emu právě kvůli tomu, že je taky od E :wink:)... a máte opravdu originální jména, a pěkná :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz
No nam se libi :dizzy_face: ale lidi reagujou ruzne... :confused:
14. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
Cien - ať si každý pojmenuje děti, jak se mu líbí a ostatním je po tom houby, ne?
14. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
Presne tak :wink:
14. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
Holky, já tu mám, jak když buchne, jenže Adéla je tu v obýváku v ohradě a mrmle si před spaním, tak se tu můžu leda plížit, aby mě nezahlédla a nějakém rachocení s nádobím si můžu nechat jenom zdát.
Můj dnešní super oběd - vrchol kulinářského umění - brambory na loupačku s mlékem - jsem vařila holkám k brokolici, tak jsem to vzala jedním vrzem :slight_smile: Já si na tom, ale pošmáknu - su starý erteplář. Díky Kryštofe.
14. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz
:grinning: sari,ty jsi cislo :grinning:
Ja zatim nevarim-mamka nam furt nosi nejake jidlo...a ted jsem za to rada :wink: tech par dnu je velka pomoc...
14. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
No já měla v plánu těstoviny s kuřecím masem, žampionama a ýrovou omáčkou, ale jsem to jaxi nezvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
tak to chapu...ja zvladam sotva jen to ohrat :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz
ahojte,
tak my jsme přišli od dr. a Bořek je trochu lepší, antib. asi zabírají, tfuj, to jsem moc ráda. Hošani dnes spali do půl sedmé, co si můžu více přát. Tchýnka je dnes doma, tak vozí...já vařím a manža dodělává kuchyn..už aby to bylo :wink:

Pačasí naprd, furt prská, no hnus......

Přeji všem hezký den a mám chut na vínko :sweat_smile:
14. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
holky, to ste mali teraz vidieť. Mirinka leží vedľa mňa a dudlala dudlík, tak som si povedala, že sa k nej nakloním, vyberiem dudlík a strčím prso do pusy, mali ste nás vidieť :grinning: Chvíľku dudlala, ale neviem či niečo aj potiahla, asi len málinko :grinning:
14. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
Miradko vím že jí už nemám, protože mi jí na laparku odstranili a na zbytečky mi Dr. nasadil umělý přechod. Říkal, že mizí buď přávě umělým přechodem nebo těhotenstvím. No já si dala pro jistotu oboje. Takže já sice na ní nevidím, ale když to říkal tak tam asi není :grinning:
14. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
Irminko, ja by som si tak dala becherovku a nemožem :angry: ale čo by človek neurobil pre tie zlatíčka :wink: Tak hoodne síl pri liečení Bořka
14. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz
Jsem zapomněla - včera jsem byla v Tescu a byla tam akce na Hami skleničky s masozeleninovými příkrmy - 5+2 zdarma - 200g sklenka vyšla na necelých 23,5 Kč a ta 125g na 15,6 Kč. Ovocná 200g byla akce 3+2 zdarma - 15 Kč/kus.
14. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
Jak tak vidím, tak nejsme žádní abstinenti :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
sarri a kloboucky uz nemeli?
14. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz
Moni, měli jenom růžové a ani ne 2 v naší velikosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz
Holky, chci se zeptat, když dáváte dětem brambor, rozšťoucháte ho na úplnou kaši? Já ho šťouchám vidličkou a vždycky tam zůstanou takové kousky... a evidentně to holkám vadí...
14. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
Hani, když jsem bramboru rozmixovala, tak se z toho udělalo lepidlo - když i nám dělám kaši, tak jedině metlou, ale ne tím nožem (mám tyčový mixér s příslušenstvím). Tak to mačkám vidličkou a holkám kousky nevadí.
14. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz
Ten déšť má něco do sebe - u nás těžký chrupec :sunglasses:
14. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz
Sarri, mně právě přijde, že se tím dáví... Já teda metlu nepoužívám, vůbec... Pro nás na kaši to akorát roztluču takovým tím šťouchadlem a umíchám vařečkou.. a mixér mám takovej ten klasickej, co se dřív dělal přímo na robota :slight_smile:))
14. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz
Já se o ten chrupec tady taky snažím, chtěla jsem aspoň vytřít... Jenže jak si chvilku schruply před mrkví, tak teď nechcou zabrat...
14. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
Zkus jim dát pidikouseky rohlíku - to je donutí žvýkat. Adélka rohlík velmi zodpovědně převaluje v puse.
14. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
14. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
Lito, já mám výhled na Moravu z okna a zatím nic.
Ale Vám asi přibalíme za velkou louži Elišku, aby si rozšířila slovní zásobu, neb stále mele do kolečka "away, away".
14. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz
J.cien - ten kloboucek byl u nas s prominutim na prd. Tobikovi mel take usnadnit sani a zadne vysledky nam to neprineslo.
Ale co muzes zkusit - pred kojenim Tei si trochu odsaj z prsa, ze ktereho ji kojis. Tim se ti ta bradavka zvetsi a zpevni a nastartujes mlicko, tudiz by se ji mohlo lepe sat.
Neboj, casem to dokaze. Tobik byl take nekolik tydnu nesika, jako nedonosenatko ma i malou bradicku (pry znak nedonosenatek) a tak se mu hure salo a prichycovalo nez vetsimu brachovi. A ted uz fory moc nedela, zacal mit obrovsky hlad, tak se vzdycky nedockave zakousne :slight_smile: Nekdy si tu bradavku jen do sebe vcucne, ze zacatku jsem ho pote odpojila a cekala, az poradne otevre pusinku, ale zjistila jsem, ze krasne saje i kdyz si tu bradavku do pusinky vcucne, po par locich si to v pusince uz sam upravi :slight_smile:
Tak si treba Tea udela svoji techniku, kterou se dobere k te spravne technice.
Urcite se to brzo zlepsi, jestli ma jeste trochu zloutenku, tak je i unavena, proto saje mene. To se pak take zlepsi :wink:
Tak že bychom ji poslali away?
Sarri - tak to mi si ji radi vezmeme, holcicka se u nas neztrati :wink: A jeste ke vsemu takova lingvistka ukecana :grinning:
14. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz
Sarri - treba si o to sama prave rika, bude to cestovatelka :wink:
14. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
Koculko - do IP ti poslu moji adresu, kam muzes poslat ty malinkate oblecky. Jeste par tydnu pockam a odnesu tam vsechny nase dosud vyrazene oblecky. Uz zaciname nosit vel. 62 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
14. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.