• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Je baví všecko chvilku a když se to násobí dvěma, tak zabavit je bývá fuška.
Už se těším, až budou nějaké stavebnice - já ráda stavebnice.
19. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
Sarri, tak na to jsem si určila takové pravidlo. Hned ráno, jak se napapají, tak jdou do postýlky (do té jedné, co mám v kuchyni), já si jdu po svých a ony tam zkoumají ty svoje stokrát prozkoumané hračky :slight_smile:. Sem tam jdu k nim, něco broukáme, zpíváme, pustíme kolotoč (ano ano, stále to na ně zabírá), sem tam jednu vezmu, pochodíme a podíváme se "co je doma nového" a kolem 10 zas usnou tak do 11... jak pak pojí tu svačinku, tak zase do postýlky, ale to je jen na čas, než se s manžou naobědváme, pak jim dám zeleninku mezi 1 a 2 a teprve potom jdou pod hrazdičku :slight_smile:... No a když je hezky, tak ani pod hrazdu nejdou a jdeme ven. A pod hradu jdou poprvé třeba až 5 nebo 6 podvečer.. A pokud ani hrazdička už na ně neplatí, tak je dávám na gauč, a děláme ty blbůstky a kravinky, ze kterých mají takovou radost :slight_smile:))
19. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz
Jééé, taky nesnáším košile, no naštěstí je ani žehlit nemusím, manža v lékárně nosí zásadně bílá trička :slight_smile:
19. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz
To dnes při obědě - Adélka se dospávala ve sklepě v kočáře, ale Eliška byla ne dece a jak zjistila, že jíme - já a mamka, tak otvírala pusu a rozčilovala se - já teď před nima nemůžu nic dát do huby - všecko by chtěly. Naštěstí je baví ti prdelatí anténkáči a k tomu nás nepotřebují, tak když už vaříme, tož je šance to i v klidu pojest.
19. kvě 2010 v 16:02  • Odpověz
My právě zatím televizu zakazujem, jinak věřím, že by je to dokázalo upoutat na dlouho :wink:. Ale asi taky už povolíme, aspoň něco, když jsou z toho tak paf :slight_smile:... ale ty anténkáče jsem opravdu už hooodně dlouho nikde neviděla.
19. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz
Já si vzpomínám, že to byl tenkrát hroznej hit, když byl synovec maličkej... teď mu bude 13...
19. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
Holky, máte některá zkušenost s tímhle obchodem? http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=2134381

Já bych si tu ohradu asi chtěla objednat, je nejlevnější, co jsem našla, ale taky mám strach, aby fakt byla 8-dílná, když na fotce je 6-dílná...
19. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
Hani, tuším, že Lita si ten obchod chválila, ale na ty díly bych se zeptala emailem.
19. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
Hanulo - mám tam objednaný kočárek, do 5 minut po odeslání objednávky paní hned volala a Lita si to moc schválila. Paní Valo má taky dvojčátka :slight_smile: Druhá mamina od nás zase 2 měsíce čeká na zboží a nic. Raději tam písni mail, jak to je a jestli je skladem a kdy dorazí.
19. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz
A taky žehlím 5% prádla, sušička fakt super. Žádné na věšák, z věšáku do koše a vidět ty hromadící se kopce ...... takhle z pračky do sušičky a za 1,5 hod. (7 kg) vyndám a jenom složím. Jenom bacha, mám pocit, že se něco při prvním sušení malinko smrsklo :wink:
19. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz
Jo jo, holky, já jsem tam hned psala mail a paní Valo mi opravdu odepsala asi během 10 minut :slight_smile:. Prý je ohrádka opravdu 8-dílná. V tom případě je to nejlevnější 8-dílnej kousek, co jsem našla, takže do toho nejspíš jdu. Jsem rozhodnutá tak na 99 % :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
Nám se osvědčil tenhle čajík, je chutnej a super a prdíme o 106 :grinning: , navíc je od 1týdne. Pokud by někdo chtěl tip. :grinning:
19. kvě 2010 ve 21:30  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi, to je fenyklový instantní, že jo? Myslím, že je slazený.
19. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
Sarri-instant a je fakt super-ten pijí, ty dětsky nechtěli. :wink:
19. kvě 2010 ve 21:52  •  4 děti  • Odpověz
Dobre ranko vsem :slight_smile: U nas sice stale destive :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A to se tesim celou noc ,na tech dnesnich 18st a a prvni prochajdu s kocarkem :confounded: ...ale to asi mozna v Praze maji :grinning: :grinning: u nas kosa jak svina a vlhko jak v bazine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
My jsme taky natřepaní na sluníčko, ale doprčic 11stupňů a psa by nevyhnal. :confounded:
20. kvě 2010 v 08:36  •  4 děti  • Odpověz
Severní Čechy to samé, 12st., zataženo, doma jsem si večer i zatopila :unamused: fakt děs !!!!!
20. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
Holky, my jezdíme v zimních emitexkách v hlubokých korbách s nánožníkem, ale dnes to vypadá nadějně, že sluníčko vykoukne.
20. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
Salu, teda my kvůli holkám topíme jak v lednu - jsou furt na zemi, tak by jim bylo chladno. Teda celkem mě to i štve topit v půli května.
20. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
Taky jsem si plánovala, jak budu vyšpulená na zahradě čerpat energii ze sluníčka a teď nosím teplý svetr (manžela) :slight_smile:
20. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
U nás taky humus počasí - bydlíme kousek od Prahy a tady dokonce i poprchává....Ráno jsem venčila pesany, tak jsem si to užila. Oni mají na všechno spoooustu času a baví je lítat v polích, takže jsou pak promočení a zabahněný až po břicha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hanulko to je super, koukám že máš holčičky, tak kluci budou mít kdyžtak nevěsty :grinning: Ale myslím, že to koník zaokrouhluje, takže jsme "jenom" skoro stejně staří - kluci vykoukli na svět 6.
20. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
Holky,tak my topime v krbu cele dny ted... :angry: at aspon to pradlo uschne...a to jsem se tesila,jak budu vse susit venku..
20. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
Hankac, jo, tak to my jsme 11. 11. :slight_smile:...

U nás je teď 13 ve stínu a sluníčko, tak jsem zvědavá, co se z toho vyklube... A my taky topíme, taky holky bývají na zemi a navíc máme dlaždice, takže topení je zapnuté...

J.cien, a stíhají ti ty pleny schnout, kdybys je nechala jen tak sušit - myslím doma na sušáku bez sluníčka... Já vím, že ty naše schly tak dva dny určitě bez ničeho.
20. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
Ahojky
Salu a jakou máte sušičku? Ačkovou nebo Bečkovou? A kolik to asi zežere elektriky?

Tak my noc tragická, mám naspáno tak dvě hodiny a to ještě trhaně takže dneska ven nejdeme, protože bych asi ani ten kočár neutlačila :angry: Fakt nechápu co to mělo znamenat ale Sofinka od jedenácti pořád kňučela, brečela, chvilku spala, a pak zase znova to samé, no jsem na umření, já jak se nevyspím tak je to tragedie :angry:
20. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
Lucy, tak to budou asi zoubky...

Sarri, my Emitexy už úplně odbourali, holky se tam s nima už prostě nevešly. Doufám, že je aspoň na podzim ještě využijeme do autosedaček... No už takhle se v tom kočáře docela tlačí... viz. foto.
20. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
20. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
Lucy - odkaz v IP.

Hanulo - ty brďo, to už máte fakt jen tak tak.
20. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
Salu, na tahle fotka je z pondělí, navlíkla jsem je, protože bylo venku fakt hnusně. Tak já pořád čekám na to pěkny počasí, protože když je takhle nemusím navlíkat, tak se tam ještě vlezou vcelku dobře... takže přes léto v pohodě. Akorát se děsím podzimu a zimy pak...
20. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
Ty jo Hani tak to je teda něco jak tam jsou holky narvaný, a mají kráásný bundičky, moc jim to slušánkuje :wink:
20. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
Hani a jakou máte tak teď velikost?
20. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.