• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
No dobré ráno holky,tak já vzhuru od 5h :confounded: ale už si zvykám.Samko budíček v 5a ted usnul a vzbudila se princezná :confused:
Starší holka vzhuru od 6h,musím ji vychystat do školy.Manžel pred chvýli odešel do práce,udelala jsem mu sváču a snídane.Já si jdu nachystat ovoce na sváču pro mrnata a v 10h máme bejt na pediatrické kontrole pred pondelnejším nástupem do nemocnice.Bydlíme ve 4patre bez výtahu :cry: ,do autobusu nevlezem :rolling_eyes: ,tady jezdí jen s malýma dveřma :fearful: ,3,5km k doktorce a dokopce 3,5km spátky,už ted jsem na mrtvici :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 v 06:56  • Odpověz
Se mi dal k příspěvku čas 8:54 a je sotva 7 :astonished:
25. kvě 2010 v 07:01  • Odpověz
no mi krmíme se židle asi 1,5mesíce,před tím sme používali polohovací lehátka.Už si zvykli ale ešte sami nesedí tak s operkou.
sarri o kondičce ani nemluv,žeru jak prase a pak se divím že kila ne a ne dolu :confused: ale když mi tak chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale musím neco delat,hrozne me bolízáda
25. kvě 2010 v 07:03  • Odpověz
Beruško, my to máme stejně 3. patro bez výtahu a do města 2 km, ale já jsem zvyklá, že je to kousek procházka, chodím s holkama někdy až do práce a to je 4 km jenom tam. Ty schody z baráku mi vadí úplně nejvíc. Holky mají přes 7 kg a vzít je v autosedačkách je fuška - jedna se nese blbě a obě už je váha tak na kýlu s tím mým povoleným břichem. Právě řeším dilema, jestli se dnes na velkou přestávku nestavíme v práci. Chce si mi i nechce - musely bychom dopoledne a pak bych je zas musela sama táhnout do schodů (většinou chodíme ven odpoledne, aby je pak vytáhl už manžel).
25. kvě 2010 v 07:05  • Odpověz
já tam mám 09:03,dobrý
25. kvě 2010 v 07:06  • Odpověz
Beru, alespoň kojíš - já nic a to hraní si s holkama vleže mi teda taky nepřidá.
25. kvě 2010 v 07:06  • Odpověz
Teď to podle těch časů vypadá, že chrápeme do devíti či co :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 07:07  • Odpověz
no ti schody su nejhorší,já je nesu v rukách bez sedačky,tí má manžel v aute,se mu nechtejí vyndávat :confounded: nejdřív bežím do kočikárne rozložit kočár,pak bežím nahoru pro deti,tašku kolem krku,deti pod pazuchy a jdeme,a to stejné když se vracime,škoda že nám nemuže nekdo občas pomoct do schodu,to už jsem deat.manžel chodí až v 19hod
no uklidnuji se že kojím že pak ti kila pujdou dolu,ale sama tomu neverím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 v 07:15  • Odpověz
autor
No to teda chrápete. :grinning: :grinning: :grinning:

Beru, to je teda nářez. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já mám doktorku jen přes cestu tak 200 metrů a jsem totálně hotová. Mě už se do tašek nevlezou, musím jim tam poskládat nohy což se jim nelíbí a mám co dělat je dotáhnout dolů do sušárky do kočáru. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď se mi začali v těch taškách točit na koňa, takže mám co dělat. :grinning: :grinning: :grinning: A o kondičce ani nemluvte, ta se někde zapomněla. Děsně mě to štve. :angry: :angry: :angry: Byli jsme v sobotu v Tescu a šla jsem tam na záchod. Doma nemáme zrcadlo a jak jsem se tam viděla zezadu, tak se mi udělalo mírně nevolno. :grinning: :grinning: :grinning: Nežeru, ale až od zítřka, máme doma mléčnou Milku, mňááám. :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 07:21  • Odpověz
Já jedu taky na mléčnou Milku :grinning:
Někde byly snad za 14 a manžel toho dotáhl dom - to nemám ráda, když nic není, tak to nesním, ale když na mě číhá v šuplíku...
25. kvě 2010 v 07:30  • Odpověz
tak povedlo se mi zmenit fotku,už taky neni moc aktuální,asi 2mesíce stará ale dá se :unamused:
mnam milku bych si dala,já včera sežrala celou bílou čokoládu s malinama :astonished:
celej den honička,skoro nic nesním a večer jak odpadnou tak se nabácham,no proste to nejlepší na chudnutí :rolling_eyes:
25. kvě 2010 v 07:32  • Odpověz
no zaspala i Saška,jdu dát kafe,do 9h mám padla
v noci bila hrozná bourka,Samko s Mimi spali jak zabytý ale Saška vydesená tak spala snama v posteli,Saška je celej tatínek,o všem musí vedet,všechno videt,cestovat, :wink: Samko je salamista po mamince :grinning:
25. kvě 2010 v 07:38  • Odpověz
autor
U nás se malí ládují chlebem, to je ale pohled. :grinning: :grinning: :grinning: Beru, tobě pijí čajík? Já je to nemůžu naučit, nedostanu do nich nic jinýho než mlíko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Herdek, já vás na těch fotkách mám vždycky problém poznat. :grinning: Každá máte foto s mimčama a dost mě to mate. :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 07:49  • Odpověz
Saška pije vše,až na vodu :wink: Samko jen 100%jableční dzus a ted 2 dni co pije ovocnej čaj(ibištek+jabko)to jabko tam musí bejt,skoušela sem všechno možné a vše odmítal jen to moje mlíko chtel, tak jsem ráda aspon za ti dva druhy co pije.Mimi když bila malá nejradči mela obyč.vodu.To zatím svorne oba odmýtají.
Kdybych tam dala fotku sama sebe se leknete :rolling_eyes: ,takhle to zlepší ti mrnata :grinning:
25. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz
me i lékařka řekla že ted když je teplo tak samotné mlíko od smedu nestačí,skoušela jsem granulované čaje pro dti všeho druhu,nakonec ten jabčák štáva a nejobyčejnejší ovocní čaj s tesca,alberta za 10kč,trochu prisladím,(ti detské granulované maji taky cukr)
25. kvě 2010 v 08:03  • Odpověz
tak určite natrafíš na neco co im chutná :wink:
25. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz
autor
Já taky zkoušela dětské čajíky, ředit jablečnou šťávu a nic. No zkusím to ředit míň a třeba jim to pojede. Adu by si ještě dala říct, ale Tomášek to nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já kdybych tady dala svou, tak utečete. :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz
Sarri, já dávám holkám vždycky max. 250 ml (ráno a večer). Mám dojem, že by někdy taky vypily i víc...

Hankac, děkujem :slight_smile:... o svém pupíku se hrozně nerada vyjadřuju, protože si ho mám fakt strašný. Taky jsem mívala takový normální pupík, i když jsem celkově oplácaná, tak břicho bylo vždycky o.k. Za to teď už ani to břicho a kromě stále vytáhlého pupíku a pneumatik, mám ještě obří (opravdu obří) strie na celém břichu, což je asi nechutny nejvíc - a to je napořád.

Holky, sladíte něco dětem? Já zatím ne, ani ty čaje...

Holky, a zkoušely jste už dětem dávat Pribináček? Mama ať to zkusím, já ho koupila, ale nevím, jestli ho už dávat...
25. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
Haňulko, tak mám pocit, že jsme na tom všechny dvojčecí maminky hooodně podobně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já teda pribiňáky ani vidět, pro děti je to strašně nezdravé. Dávají do toho šílenýho cukru a umělé tuky a nechci ho kupovat ani do budoucna. Uvidíme co pediatra, ale zatím se netvářila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tím tě nechci odrazovat, my taky žijeme a jedli jsme to :grinning: :grinning: :grinning: , ale zatím papáme jen jogurt. :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz
pribináčka sme ešte neskusili,ja dávam zatím bílí jogurt a pridám tam rozmixované ovoce nebo ovesné vločky sparené v hor.mlíku.
ja čaj trochu prisladím,jinak to nepijí,a sul dám do ryžových jídel,jsou bez chuti,ale jen trošičku :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
Kocu, to je právě ono, já sice chci, aby do sebe necpaly nějaké šílenosti, ale zase na druhou stranu si říkám, že úplně je od nějakých dobrot stranit nechci. To by asi nesměly pak ani čokoládu :frowning2:

Beru, ale to myslíš asi klasické věci, které uvaříš, třeba mrkev, to bych asi taky kousíček soli dala, pokud by to nechtěly holé... Já jsem zatím dávala jen ze skleničky a tam už to osolené bývá...
25. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
no denne vypijí 3-4x250ml čaje ,a to každej, nebo štávy a ešte moje mlíko :grinning:
kdyby tá starší tolik pila tak jsem štastná
25. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
autor
Hani souhlas, stejně jim to třeba dá babi nebo tak. Ale zatím jim to nekupuju, zdají se mi na to malí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Taky dávám do jogurtu ovoce, dneska byla piškotová přesnídávka, tak dáme pomalu piškotky. :wink:
25. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
dobré ránko,
tak u nás včera bouřka jak svina, jsme měli strach, že budou zase povodně, ale ten nahoře ví, že už máme dost :wink:

Šla jsem včera spát o půl deváté, protože se mně posledních 14 dní kluci budí už od půlnoci a chtějí papkat, no moje nervy a pokračují co 2-3 hodky, ale moji milovaní spinakali celou noc až do 6:30 durch, ani cucky jsem nedávala, hodinku jsme si pohráli a ted ještě chrupkají, paráda :slight_smile:

Jinak, my máme žvatlací období, kdy opravdu tu pusenu nezavřou, je to sranda je poslouchat a pozorovat je

Máme pujčenou židličku na krmení a budeme kupovat ještě jednu, docela se to osvědčilo

Dnes jdeme do poradny se zvážit, změřit, pokontrolovat do nachlazení a zkusit se naočkovat, ale pochybuji, že to dáme, neb Brunda mám to TBC pořád živé...sakra

Musela jsem to moje nejstarší děcko včera ojet strojkem, doneslo si ze školy vši :angry: , kudrny jsou ta tam :confused:
25. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
Beru, ty jo, tak to jste vážně dobří! My jen to mlíko. :confounded:
25. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
jejda, ten čas nějak nehraje, je teprve 8:50 :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
Hani, já jsem taky někde četla, že ty lakrumáčky dětem nijak neprospějí a že by se měly dávat až starším a jen jako zákusek. No, o víkendu jsme byli na výletě v ZOO a ke kafíčku jsem si dala tvarohový zákusek a protože my už doma jíme tajně - holky se hlasitě dožadují jíst to, co máme my :wink: - tak pár pidilžiček dostaly - myslím, že to nikoho nezabije. Občas jim dávám kousek chleba nebo rohlíku, když jíme, protože se dožadují, ale nemají to na najezení. Já jsem ještě ani ten jogurt nedala - su ráda, že jim dám zároveň mléko z flašky - teda lžičkou už jí pěkně a jsme po jídle i čisté, ale musím stále hlídat ty ruce, jinak to bude zase všude.
No, ale po tom našem jídle jsou jak prdlé - daly by si nejspíš i kafe, když vidí, že to piju já.
Holky, poraďte, jak ty lemříky donutit přetočit se na záda ze břicha - strašit nad zádama s hrající hračkou nepomáhá.
25. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
čajíky nám také nejedou, až jednou moje mamka cozila kluky a přijeli a ona je ládovala čajem a hošani pili jak vzteklí a já na to, co je? No samo, maminka jim tam hodila kostku cukru, to jim ale šmakovalo :wink:
25. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
Irminko, ale sluší mu to :grinning:
Beztak už za ním pádí zástupy spolužaček :wink:
25. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
v kolika měsících děcka sedí? Já už si to vůbec nepamatuji, ale Bořek skoro sedí sám, je to šidlo a Brunda je podle něho jak lemra :slight_smile:
25. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.