• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
já pár skleniček dostala a pak je darovala dál,vubec im žádnej druh nechutná,já všechno jídlo vařím,uvařím vždy víc a zamrazím,už bych potřebovala večší mrazák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je to trocha nepraktický když nekam jdeme,nemužu vzít jen hotové skleničky ale musím jídlo rozmrazit,ohřát,dát do termosky,musím aspon den dopredu plánovat,
i když vařím moc ráda nekdy bi bodlo jen vzít hotovku
25. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz
Sarri: on je na to takové trdlo, nageluji se vlasy a hubu mám zašmuranů od kakaa, tula jeden

Už cosi slyším v ložnici, ahááá, už se nám to vzbudilo
25. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
Irmi, to je ale škody. :frowning2: Ale jste krááásně ošvihaní. :grinning: :grinning: :grinning:

Asi jim to taky trošku přisladím, jinak do nich nic nedostanu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kruci písek. :angry:
25. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
Beru, já jim míchám svoje a hotovky. A můžou se potom utlouct. :grinning: :grinning: :grinning: Kupuju Babylove a Sunárek, jsou tam kousky a to nám jede. Ty do hladka nechtějí. :grinning: :grinning: Kdybys je trošku ošulila, poznali by to? Aspoň na ty cesty.
25. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
autor
Irmi, prý vzhledem k páteři ideální sedět kolem 9. měsíce. :wink:
25. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
Irmi, doktor říkal, že hezky sedí v osmi mesících, ale se většinou samy ještě neposadí.
Koču, já dělám feniklový čaj klasika pytlík a dám víc vody a pak do toho prdnu pár těch granulí feniklového čaje, které to přisladí.
Tomášek je cvičitel, ten může i sladší, to néni jak ti naši bucloni. Moja mamka se divila, že mně těžko budou pít neslazený čaj - dřív se vše sladilo normálním cukrem a čaje se pilo hodně - tím nechcu říct, že to bylo ok, ale trocha snad neuškodí.
25. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
píšu kraviny, malý si nageuluje vlasy a huba je zašmůraná, opravdu, neumím ani nic pořádně napsat, omlouvám se :pensive:
25. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
autor
Irmi, mě taky nějak mizí písmenka :grinning: :grinning: :grinning:, Toma je strašně mrzutý, asi nám zase polezou zubiska. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sarri, máš pravdu, to jsou pořád moderní metody. :grinning: :grinning: :grinning: Holt jim to trošku přisladím a třeba to budou pít. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
my jsme také vyrostli na cukříku a jsme tu.... :wink:
25. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
zase blbá otázka: dáváte ted děckám ještě punšošky? Já už ne, alebojim bojim, aby nenachládli
25. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
ještě foto , před chvilinkou, když se probudil Bořek, Bruník ještě spinká a včerejší zkoušení čepulek, to zase spal Bořek, tak musel asistovat Brunda
A kukněte na ten Bruníkův rtík. Dobré,že? Nic už skoro nejde vidět :wink:
25. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
Irmi, my jsme doma v body a punčocháčkách, ven jim dám ještě mikinu nebo světřík a podle potřeby tepláčky. Jo a čepku. :grinning: Lezou mi doma na plovoučce a ta je dost studená. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
Jeee, krásnýýýýýý. Nepoznala bych to, fakt! :wink:
25. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
Žensky, já se jdu jen ospršit a vy tu mezitím popíšete další stránku :slight_smile:)))

Sarri, já koupila dva na zkoušku, asi jim je zkusím dát, ale pravidlo to nebude... A už teď mi je jasny, že jim tu bude chutnat :unamused:

Irmi, všem třem klučíkům to moc sluší a Bruníčkovi opravdu už nejde nic poznat :slight_smile:

Beru, my začnem vařit až z vlastní vypěstované mrkvičky :slight_smile:)... ta zatím leze ven fakt šnečím tempem...

Kocu, mně taky mizí písmenka, navíc tu mají ten blbej čas, no jo no... :confounded:
25. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
měla jsem strach, že to bude dlouho vidět a bude to mít zjizvené, ale teda doktoři si mákli, díky jim za to
25. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
Irmi, my dáváme takové tenší punčošky na doma a když teď bývaly ty chladné dny, tak na tom měly i tepláčky, když šly ven... Jinak když je teplo tak buď dám jen ty punčošky nebo jen tepláčky a mají deku, kdyby se ochladilo...
25. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
kocule když ti skleničky budu míchat s mojim jídlem tak si to už moc neusnadním,tak nebo tak musím furt vařit :sweat_smile:
ale v poho :wink: neni to takovej problém
mi máme 9mesícu a ešte sami nesedí,jen v židličce ale s oporou,nenáhlim to,raz si sednou určite
irmi fakt zlatý a taky bych tonepoznala
mi doma taky body a punčocháče,ven ješte mikinu a tepláky přesne jak kočule :grinning:
25. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
Irmi, u nás punčošky jen k šatům, jinak jsem nedávala ani v zimě. Když se mi zdá být chladno, tak radši přikryju.
25. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
Holky, máte síť proti hmyzu? A používáte? Má to cenu si ji koupit?
25. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
A my bez punčošek už určitě více než měsíc, nohy mají pod dekou, tak doufám, že tepláčky stačí.
25. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
Sweethy - když mi spí na zahradě v kočáře, tak přehodím záclonu a když nespí, tak by mě se sítí poslaly hlasitě do háje :wink:
25. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
tak si dobře myslím, že síť jen pro malá miminka, že teď by si to už moc nenechali líbit :grinning:
25. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
Sarri - jsi moc hodna, dekuju mockrat za vycerpavajici info o vyvoji a pokroku u deticek :slight_smile:
Webovku jsem si ulozila a radne proctu, vypada to zajimave.
A az budes mit cas, tak urcite moc uvitam tu naskenovanou tabulku. Po te knizce se pripadne take poohlednu, ale nevidim to, ze bych nejak aktivne cetla, leda by mi kluci zacali misto piskani predcitat :wink: :grinning:

Kluci se rozkoukali, nestaci se vynadivat po okoli, uz pasou koniky (ale jeste bimbame) a asi je cas koupit tu hrazdicku.
V jakem veku jste zacaly davat decka pod hrazdicku a jim se to libilo?

Tobik se vcera dlouho smal na hracku pav Emil a porad mu chtel neco povidat, spulil a oteviral pusinku, ale neslo mu to, samozrejme :grinning:
Bryasek zase miluje kolotoc s cernobilymi motivy a zviratky, musim mu ho poustet do aleluja, pouli ty sva modra kukadla a me uz z te jedine melodie, co tam chytraci nahrali, brzy odvezou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz
Holky, az zacnete shanet praci, tak si vzpomente na tento skvely clanek, vecna pravda :slight_smile: :grinning:
A napsal to chlap!

Supermanažerka

Nevím, proč ženy po rodičovské dovolené trpí při hledání práce nízkým sebevědomím. Na otázku, co jste dělala v posledních letech či jakou máte praxi, nemusí při pohovorech přece jen klopit oči.

Co třeba: "Mám za sebou sedm let tvrdé manažerské práce na plný úvazek. Vedla jsem tým, v němž byl i můj starší kolega a partner, s kterým jsme rozjeli ambiciózní projekt multiplikace lidských zdrojů. Tým se rozrostl o kolegu na pozici junior scream manažera, kterého jsme museli teprve vyprofilovat. Spala jsem jen několik hodin denně. Projekt byl v plenkách a první výsledky mojí práce, které jsem nacházela v nich, nebyly povzbudivé. Musela jsem navíc řešit nízké základní jmění, neustálé výkyvy v cash flow, druhotnou a hlavně prvotní platební neschopnost. I moje pozice v týmu byla složitá. Snažila jsem se delegovat některé úkoly na kolegu, ale nevyjasněné kompetence nás občas stavěly proti sobě. Měl totiž zajímavý pocit, že tým vede on. Musela jsem odvrátit i situaci, kdy chtěl projekt opustit kvůli jinému, zdánlivě dobře nastavenému projektu. Přesto jsem ho motivovala a vrátila do týmu.

Postupně se náš mladý kolega postavil na vlastní nohy a už jsem ho nemusela vodit za ručičku, což mi uvolnilo ruce k práci na rozšíření týmu. Jenže pak přibyli do týmu nečekaně dva další nováčci a byli jsme zase na začátku. Dnes ale mohu říct, že se tým stabilizoval a chová se bez nadsázky jako jedna rodina ..."

Myslím si, že na takový životopis existuje jen jedna odpověď. "Jste přijata!"

autor: Pavel Tomeš, editor týdeníku Sedmička
zdroj: Sedmička ze dne 22. dubna 2010
25. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
Lito, my máme hrazdičku, co hraje a svítí (vlastně máme 2 - jednu u babičky) a jednu klasiku - a tu, co svítí pozorovaly hned po porodnici, pak začaly práskat do toho, co visí a teď si hrají i s věcma, co jsou hodně vysoko - když prva nemohly dosáhnout ani na ty visatce, tak jsem je dala na ten molitanový klín proti blinkání. Hrazdičku doporučuju hrající a svítící - u nás má úspěch vše, co hraje. My máme všechny hrazdy z MMB a spokojenost za zlomek ceny.
No, já jsem sam. tu knížku nechala u babičky :angry: Rozhodně si nepořizuj - přišlo mi to pro takové ty moc nedonošeňáky - vy jste šikovní, zbytečně bys byla moc chytrá :grinning:
25. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
Supermanažerka mi došla taky :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
Lito, tak to je opravdu dobré, myslím, že si to uložím :slight_smile:) :grinning:

Sweethy, tak to zas já musím říct, že síť proti hmyzu používám. Když holky v kočáře spí, tak ji dávám a když se pak vzbudí, tak si s ní hrajou, takže taky využívám :slight_smile:... U nás si často dělají hnízdo vosy, takže je fakt nemůžu nechat jen tak bez ničeho...
25. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ale my jsme tu síť měli jako vybavení přímo ke kočárku, nic jsme nedokupovali.
25. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
Hancas, chodíš sem ještě někdy? Dlouho jsem tě tu neviděla... My jsme byli včera v Olmiku a když jsme stáli na křižovatce u učňáku (blízko je Mountfield), tak před náma přecházela přes přechod paní s dvojčátky a byly strašně podobné těm tvojim :slight_smile:))... Nebylas to ty? Žlutá bunda, červený batoh, hnědé vlasy...
25. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
Kocu, projíždím si albumy a ty máš prázdnej fotoblog, vymazalas fota nebo to samo? Slyšela jsem, že někomu se to samo vymaže.
25. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.