• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
hanul
já vím :pensive: můj starší syn řekl : Maminko buď ráda, že se jí "nevylilo voko"...
:slight_smile:
26. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz
Lucy, to je dobře, že už je dobře a že jste to tak hezky zvládli - taťka je taky šikulka.
U nás se jaxi prosazuje buzení s rozbřeskem. Ufff, ve 4 světlo jak v poledne. Hllavně Elišce to vadí a když už nespí, tak musí pojest, takže se dnes krmilo v půl paté, pak spaly ještě do 7 a teď zas od 8 - nechám je do svačiny. No, já bych ovšem spala, až bych řvala. Ve 4 jsem byla fit, ale jak pak dospávám, tak se rozespím a nemůžu se z toho vymanit - asi dám kafe.
26. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
@lucy82 tak to mě moc mrzí, hlavně, že už jsi doma a malá je lepší. Teďka to všude řádí, všechny děti v našem okolí - zánět horních cest - i Anička před 14 dny. Drž se !!!!!
26. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
Hani, mně občas i štve, jak furt slyším, že jsou holky tlusté a že je moc krmím. Prva s tím přišla babička, jenže až si zkusila hlídat a zjistila, jak to vypadá, když holky řvou hlady, že pak na ně nic neplatí a procházka stojí za prd, tak pak sama hlásila, že příště chce nafasovat větší flašky. No a o víkendu zas prababička - že je moc krmím a mají pak roztahlý žaludek a moc sní a jsou tlusté. Do minulého týdne dostávaly 120 ml mléka, akorát ídké kaše na noc 200, + malou sklenku zeleniny s masem a ovoce. Teď mají teda mléka 150 a zeleniny s masem zas 150g - i ovoce tolik, kaše 200. To se mi na 7m nezdá taková hrůza. Tlusté jsou protože jsou zatím ještě lenivé a moc toho nenacvičí.
26. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
Sarri, neposlouchej to. Ony s holkama nejsou celý den. Holky jsou takhle spokojené, vyhovuje jim to, prospívají. Ty jako mamina víš nejlíp, co je pro ně nejlepší. Nenech se zvyklat!
26. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
Sarri, no právě, u nás je to naopak, moje babička holkám jako jediným svým pravnoučatům nevyčítá, že málo jí :slight_smile:))... moje mamka se pořád těma jejich stehniskama chlubí :slight_smile:)) a oplácává je. Mně to taky nevadí, jen bych nechtěla, aby měly opravdu moc, aby se třeba pak nemohly hýbat... Ale tohle myslím, že je v normě, hýbou se pořád jak červíci. Otáčí se už obě hodně a pořád, takže v tom problém není. Ale ještě nelezou, spíš se tak nějak posunujou, takže to taky není ještě pořádný výdej energie. Elenka už teď spí na jednom nebo na druhém boku posledních pár dní, vypadá u toho fakt roztomile :slight_smile:)), takovej obřík - drobeček :slight_smile:))... Takže ukaž babičkám fotky našich holek a rázem uvidí, že vaše holky jsou naprosto v normě :slight_smile:...

...a to mě přivádí k dotazu, holky, co používáte Respisense, jak to děláte, když se děti s přístrojkama otáčí? Anička spí na zádech, tak je to dobry, ale Elenka na tom boku a ono se to vždycky odchlípne. Dnes v noci po několika falešných poplaších jsem to musela vypnout...
26. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
Hani - zrovna dnes byl falešňák - ten už nebyl 100 let - jak se Adélka furt přetáčela, tak se jí to uvolnilo. U nás s tím doma spí jen Adélka a ta taky hodně spí na boku - dávám jí to přesně na střed pupku. V noci mají spacáky, ale přes den je radši zavinuju do deky, aby dříve usnuly, takže to leží jenom na zádech.
Jo a to ulomené zastrkovátko, jak bylo u respisensu, tak mi ho vyměnili - za fungl nový.
26. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
Sarri a proč jen Adélka? Já mám Respisense jen tady u našich, jinak máme Nanny a s těma nebyl nikdy nejmenší problém. Ale ty Respi. mě dnes v noci fakt naštvaly - naštval. My spím úplně na volno, jen přikrytí dekou... Jo a to je super, že vám to celé vyměnili, to je dobré :slight_smile:, aspoň, že tak.
26. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
Su jak na trní - dnes mají přijít ty židličky, tak su zvědavá.
26. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
Hani, Eliška má taky nannču - jsem si říkala, že kdyby chtěly spávat na břiše, ale spaly tak jen jako pidimimina - to ale byly schopné usnout vždy a všude, klidně i ve vaně při koupání :slight_smile: Nanna je dobrá, ale na převážení to není.
26. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
Sarri, já jsem s Nanny naprosto spokojená, nikdy nic falešného. A to přesto, že kolikrát ráno najdu Aničku úplně v rožku postýlky - mimo podložku... A s Respi jsem taky byla spokojená, ale dnes v noci mě to docela vytočilo... Jo jo, taky si pamatuju, že Elenka párkrát u koupání usnula :grinning:
26. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
Sarri, pak holky vyfoť :slight_smile:
26. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
Jedna víkendovka výletovka :slight_smile:
26. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
Nějak se to celé rozmázlo, ja kse to zmenšilo :slight_smile:
26. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
Hodonínská ZOO??? :grinning:
26. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
Moni, joo.
26. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky, dnes mám poslední zkoušku ve škole-držte mi prosím pěsti. :wink:
Jo a máme dnes 3měsíce. :wink:
26. kvě 2010 v 11:05  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 držíme všichni co se dá! Jsi šikula takže se neboj- to zmákneš levou zadní! :wink: Kluci jsou šikulky. :dizzy_face:
26. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
Sarri, k tomu roztaženýmu žaludku - nevím co mají teda naši kluci, když jsou mladší a jedí: 200ml mléka, 150-200 příkrmů (podle toho jak je to vydatné) a kaše 200-240. Fakt je, že u nás se moc nespí, ale taky nejsou nějak extra akční, sice se otáčí a občas uplazí tak metr, dva, ale jinak si jenom hrají s hračkama, nebo mě sledují a vykládají :grinning:. Jo a na velkou chodí 1-2 denně, takže to jídlo opravdu stráví...
26. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
Ahoj děvčata :slight_smile:
počasí děs běs co? včera jsem vychytali krásný večer na grilčo a dneska si zase musel vzít přítel pejska do práce aby mě z něj neodvezli... furt chudáček loudí, abychom šly ven.

S krmením tomu moc nerozumím. Zdá se mi, že holky by měly jíst víc. (Alespoň podle pixly). Jedí 120 ml a jen večer před spaním a ráno po vstávačce jim loupnu 150ku. Ale mám takový pocit, že o to ani moc nestojí. Zlatý kojení... Tam si holka vezme co chce a já se nemám v čem babrat :grinning:

Irmi krásně se vám zahojil rtík. Je to sikula a jak kluci sedí... no zírám.

Přidávám fotečku ze zahradničení
26. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahoj děvčata.Tak máme po vážení.Jaroušek z 2600g za tyden na 2900g a Davídek z 2500g na 3100g.
Pekne se nám lumpik rozpapal.Dlabe 90-120ml nutrilonku:grinning: Jaroušek je linejsi.Ten si vytahne 60ml plus neco z prsou.
Jinak noci jsou u nas silene.Kluci ne a ne chrnet.Tak snad se umoudri a nechaji maminku a tatinka nekdy vyspinkat.
26. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
Takhle jsou nasi kluci nejhodnejsi:slight_smile:
26. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
Rejchl - vlasů máte na rozdaj :grinning:
26. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
Rejch, vy máte hára :grinning: poznáš je od sebe? asi jo viď? :wink:
26. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
Info od Ali.cky:

ahoj holky! tak 21.5. ve11.41 se nám narodil Jiříček 2540g a 47cm,11.42 Honzíček 2450g a 46cm. císařem. Už jsme doma.
26. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
Rejchl parada :slight_smile: a vlasu teda mate!!! :sunglasses:

Ali gratulka k cerstvym chlapeckum :dizzy_face:

Mne uz z toho deste hrabe...nemam plastenku na kocar..musim objednat...takze trcime doma a silim!!!
Jinak noci mame klasicky na prd-spi akorat po koupani temer 4hod,jinak klasika-kojeni co 2h...dost pakarna...
Zitra mame poradnu,tak se bojim,jestli Tea neco pribrala...minule jen 100g za 10dnu :frowning2:
26. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky, velká gratulace Alicce :wink: Míry mají kluci krásné :slight_smile: Krásně se nám to tu rozrustá.

Rejchl, krásní kluci :wink: je vidět, že jim chutná. Ti naši toho snědí taky tak a taky tak rychle přibírají, hlavně Davídek. Jak jde kojení? Zřejmě taky nemáš dost mlíka a musíš dokromovat. U nás je to lepší a lepší, mlíka mám víc a víc, jen večer už jsem vyždímaná a děti sajou sajou a nic moc, pak plačou a tak musíme dokrmit. Ale přes den sajou ode mne v pohodě, za půl hodiny si David vyžahne i 120 ml a Adrinaka většinou kolem 70 ml. Skoro celý den krásně spinkají :wink: ale večery ne a ne zabrat, mají totálně převrácený režim.
Holky od kdy jste začaly snažit měnit režim u těch nejmenších? Ti naši jsou noční ptáci, přes den usnou hned, ale v noci uspáváme, kňourají, hlavně David heká a ne a ne pořádně zabrat.
26. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz
J.cien, jak často chodíte na vycházky? My ještě nebyli.. chystáme se poprvé o víkendu, snad nebude zase hnusně, doma mne už to taky nebaví. Ale vycházkovat zvládnem tak kolem baraku, dál se asi nedostanem, pak začnou křičet hlady, začínají se mi budit po dvou hodinách, tak než se vypravíme, už abysme se vraceli dom najest :confused:
26. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
Jj,Petrenlko,mam to same...pres den po 2 hod a to od zacatku kojeni...takze cisteho casu s bidou hodina... :frowning2:
Vcera byly 2 x odpo venku v kociku.poprve po obede hned-to je vzal deda,na 2 hod a pak jsem nekojila a usnuly ,tak jsem je fikla znova do kociku a jen na zahrade..mezitim jsem akorat stihla osadit par truhliku kvitkama a uz zas plakaly hlad+prdy....nevim,nekdy ani ten kraval nerozeznam...jestli je mozne,ze rvou uz hodinu po piti hladem...? nebo asi ty prdy,,,,,
:confused:
26. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jojo vlasů máme habaděj:grinning: Hold jsou po tátovi,to je taky vlasáč:grinning:
Petru ja kojim castecne Jarouska a pak dokrmujem.Mlíka m oc nemám,tak obcas vynechám kojení a odstříkám Davídkovi aby nebyl ochuzenej:slight_smile: Jinak režim máme taky převrácenej.Jsou to noční ptáci a já už jsem uplně vyždímaná z energie:grinning: V noci pri krmeni normalne usinam ve stoje :grinning:
Nejvíc kluci spinkaj v kočárku.Ted jsem je soupla prababce,tak na zahrade hlida.A já si dám asi dvacet:slight_smile:
26. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.