• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
@rejchl kluci jsou kouzelní, moc se vám povedly :slight_smile:

@sarri krásná fotečka, moc vám to slušánkuje, já jsem taky chtěla vzít jednou holky do klokanky a manžel že nebude za vola tak prý si to na sebe nevezme, pakouš jeden :unamused:

@luzza já si taky mohla vzít s náma do nemocnice i Nelinku ale vzhledem k tomu že jsme tam byly jen do úterý tak se to dalo, bylo tam hodně dětí co měly rotaviry takže než něco chytit tak to ať je radši doma s taťkou. Kdyby jsme tam byly dýl tak bych to nevydržela a musela bych jí tam mít ale takhle jsem radši nechtěla riskovat další nemoc :unamused:

@beruska5 my jsme v nemocnici měly i jídelní židličku takže si myslím že je to všude tak na dětským, i puzzle na zem aby mohly lézt a plno hraček k zapůjčení tam taky bylo :wink: Tak držím pěstičky ať je vše v pořádku a ať jste co nejdříve doma
26. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
Info od Reddwarf

Ahojda,v pátek 21.5. se přirozenou cestou narodila Klárka 2.5kg 46cm a Bára 1.9kg 45cm.V nemocnici si pobydem dokud Bára nevyroste ...Kouknu co u vás nového,doufám,že jen dobré zprávy.
26. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
A je to tady :stuck_out_tongue_closed_eyes: Su prvni :sunglasses:

***ČEKATELKY***

SALU - 29. července - dvojvaječné holčičky
PANKACA - ??????
MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, ???
VLCKULKA - 22. srpna - dvojvaječné, holčička a ???
BASINA - 28. srpna - chlapeček a holčička
MONIKA03 - 30. srpna - dvojvaječné, ???
MRKVICKA28 - 7. září - jednovaječná dvojčata a trojče
ALSOU - 17. října - dvojvaječná, ???
PAVCAHOLA - 23. října -
BETINA - 24. října -
TULANEK - 25. října - holčičky
BROUKB - 27. října - chlapeček a holčička
KAFICKO - 5. listopadu -
CEPECEK - 6. listopadu - dvojvaječná - necháme se překvapit co je v bříšku
BLER - 17. listopadu -
BEATRICE7 - 29. listopadu - dvojvaječná, ???
SARIK1 - 1. prosince -
FIALLINKA - 14. prosince -
26. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
Salu-to je paráda, moc gratuluji. :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:54  •  4 děti  • Odpověz
Lucy, co má manža proti klokaně? Mně to nijak nemužné nepřijde. Sedmikilové bucloně nosit po ZOO bychom dlouho nevydrželi ani jeden. Holky jsou v tom spokojené jak želvy.
Máme židličky!!! Pak dodám foto - jsem sama montovala.
Zitra držte paluchy - jedeme na tu neonatalogii. Mám pocit, že je vše ok, takže kdyby nebylo, tak tam asi budu bečat - emočně inkontinentní su tak nějak od těhotenství a stále mě to nepustilo.
26. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
Holky, jak jste to měli s úbytkem váhy po porodu?
26. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz
REJCHL, EIRIN, ALI.CKO a REDDWARF - velke gratulace k miminkum!
Tady to rodi jeden kousek za druhym :wink: a ja nejak nestiham gratulovat vcas. At to vsechny zvladate co nejlepe, miminka hezky pribiraji a spinkaji :wink:

EIRIN - normalni ubytek je cca 10% porodni vahy nebo 250 g, tak to bylo i u nas. Jen je nekdy problem to zase rychle nabrat, u nas to Tobikovi trvalo dele. Kluci se narodili s rozdilem 100 g a nyni si drzi 400 g, protoze se ze zacatku Tobik flakal :slight_smile: Lasecka mel silnejsi zloutenku, proto bracha sosal rychleji a vice.

LUCY - to je hrozny, chudinka mala! Pobyt v nemocnici vam opravdu nezavidim, musel to byt sok a pak docela stres. Doufam, ze uz je lip a vse na dobre ceste, alespon tak znis :slight_smile:
A docela te chapu, ze svou druhou berusku jsi nechtela vystavovat nemocim, ktere by mohla jeste chytnout a byly byste zpatky v nemocnici.

KOCULKO - tak to je taky docela sila, ze te tady nekdo vycmucha a pak te nevhodne otravuje. Tak nam pak hod ten link, at stale muzeme obdivovat a okukovat tva kotatka :slight_smile:

SALU - hezka fotecka v pasu a hlavne ta barva, moc ti to slusi :slight_smile: Ale i ta svatebni blond ti moc slusela, takze se klidne neboj zase do ni jit, az budes mit chut na zmenu :slight_smile: Kamaradka take prebiha mezi blond a red a slusi ji stejnou merou oboje.
26. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
SARRI - moc hezka rodinna fotecka, vsem vam to slusi a jako celku jeste vice :slight_smile:
Moc se mi libi i ta vase rodinna foto s Emanem, proste jste fotogenicka rodinka :grinning:
A uz jsem na MMB objednala (v aukci) dve hrazdicky, obe sviti a hraji, tedy mely by, tak doufam, ze dorazi v ok stavu. Pani mela hodne dobrych referenci, tak snad to nebude piece of s**t :sweat_smile:

REJCHL - krasna miminka, vlasacci uzasni, by mohli byt modelove do kadernicke show :grinning:
Tebe teda musela v tehotenstvi ale palit zaha! :slight_smile:

IRMINKO - moc hezke video i fotecky tvych broucku! Ten retro kocarek je parada, toho mista a to jsou tvoji chlapecci uz pekni pucmelouni :slight_smile:
A na tech fotkach bych vubec nepoznala, ze vubec nekdy mel Brunik nejaky rozstep, doktori odvedli super praci.

BALINKO - holcicky mas sladke! Jak si jedna hodila laskovne nozku pres segrinu nozku :slight_smile:
A ty kloboucky jsou nesmirne epesni :grinning:
26. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
J.CIEN - Teinka urcite pribrala oproti minule mnohem vice, neboj. Vzdyt se hezky rozbumbala, tak to bude videt i na jeji vaze :wink:
Ty doma vahu nemas? Jak tedy poznas, kolik ti holky z prsa vyzunkly?
Ja si kluky vazim pred koupanim kazdy den, kdyz uz tu vahu mame doma. Tobika jsme museli sledovat i po prichodu domu a ted se mi to hodi, ze si nekdy prekontroluju, kolik ze to sem tam vyzunknou.

U nas to rvani jednu hodinu po kojeni u Bryana neni hlad, ale je to presne ta doba, kdy zaludek zacina po nakrmeni pracovat a mlicko mu zacina jezdit nahoru a boli ho to. Ted uz vim, ze to neni jen rozmar nebo hlad. Tak ho vezmu do naruce, protoze ho to boli a on si vetsinou doodkrkne nebo ublinkne.

Ale uz zacinaji plakat z nudy nebo ze jsou pretazeni a nejde jim zabrat. Pak jim nabidnu dudlika (nejradeji maji ten za 14 Kc od Bocka), kapnu na nej par kapek Sab Simplexu, ktery je sladoucky a v tele se nevstrebava, tak si ho vetsinou vezmou, zacnou dudat, pohladim po hlavicce (maji radi po spancich, obobcicku a celicku :slight_smile: ) a zacnou vytuhavat. Nekdy dudaka namacim do cajiku (ted jsem koupila Vetricek, ten neni slazeny cukrem), to jim take chutna. Ale pokud mi u dudliku zacinaji nadavovat a plivat ho ven, tak Sab je pro ne vetsinou neodolatelny :slight_smile:

PETO - to mas doma sikulky, jak ti hezky papaji. Neboj, ten rezim se urcite ustali. U nas to take stale jeste neni perfektni. Chce to je pres den budit nebo udrzovat vzhuru, nemit v pokoji zatazeno, aby poznali, ze je den. Snazim se je nenechat ani moc poflakovat pres den, kdyz usporadaji divokou jizdu v noci, protoze by ten rezim meli ihned prevraceny a zpatky se to vraci mnohem pomaleji a hure. Ale vy jste jeste dost malinci, takze urcite spinkaji vice nez ti nasi. Pres den uz dost koukaji a potrebuji stimulaci, jinak placou z nudy a z pleziru.

Holky, s tema prochazkama to mame podobne. Sice maji mezi kojenim rozestup 3 hodiny, ale casto vriskaji hlady uz po 2,5 hodinach. A my ted musime kvuli refluxu po jidle tak pul hodiny nechavat vertikalne, tudiz od zacatku kojeni do fyzickeho vyrazeni ven je to nejmene hodina, pak jeste jdeme pro slozeny kocar do auta a pak se ubirame smer prochazka. Takze nam zbude take tak hodka a to je dost malo.

Ale uz jsme venku dvakrat krmili. Jednou jsme oba krmili z lahvicky odstrikanym MM a ted podruhe manzel krmil z lahvicky MM a ja druheho nakojila. Sedeli jsme zcela mimo lidi, takze mi to nevadilo. Na verejnosti bych cecek moc vystrkovat nechtela :sweat_smile:

Na prochazce casto alespon jeden z nich vriska a nekdy oba dva. Ja jsem z toho docela nervozni, protoze vsichni ostatni s kocarkama jdou lazo plazo a maji veget se spinkajicima miminkama. Ja jsem porad nahnuta do kocaru a zacpavam jim vriskajici otvor, tedy pusinku, dudlikem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Celkem pomaha drnceni, ale nekdy ani to ne, kdyz je to opravdu chytne.
Doufam tedy, ze casem se nauci si jizdu v kocaru vice uzit.
26. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz
SARRI - jinak musim jeste vyjadrit velke diky za ten link na vizualni a audio stimulaci pro novorozenata, ktery jsi tu kdysi nechavala. Ulozila jsem si ho a jsem moc rada. Uz jsem to parkrat poustela a Bryan u toho pekne kouli ocickama :slight_smile: Na Tobika se jeste chystam, ten mi koukal po okoli a do laptopu se mu moc cucet nechtelo :slight_smile:
Nemas jeste neco takoveho?
26. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
Maminkám a té spoustě nových miminek přeji moc štěstíčka a zdravíčka !!! Maminkám hlavně spokojené šestinedělí :grinning:

Jinak u nás den blbec. :unamused: No jo, někdy to holky nezvládnou a rozloží mě na kousíčky. Dneska byly huuuustý.
Tak někdy mám docela obavu z toho jak to zvládnu. Teď ještě holky dost spí a když jsou děsný tak je nakonec udrncám v kočáře, ale to taky nebude trvat věčně. Ach jo holky :unamused:
Zítra ale bude nový den a jako vždy se naše holky nikdy neopakují a zítra budou naprosto roztomilé zlatíčka a já je budu děsně milovat :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzko co zkouška?
26. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz
Eirin - pokud budeš kojit (a nebudeš papat čokoládku tak jako já) tak by to mělo jít docela rychle. Já papám Milku a kojím částečně a mám ještě 3 kila nahoře. Bohužel 3 kila ani náhodou neznamenají podobnou postavu jako před těhotenstvím. Moje potvora břicho zůstává docela vyvaleny :unamused:
26. kvě 2010 ve 22:42  • Odpověz
Lituš, měla jsem na mysli váš úbytek.
Bali, no moje tělo je nějak v šoku. V porodnici jsem nechala 10 kg, pustili nás v neděli a za tu dobu dalších 5 kg. Asi taky najedu na čokoládu.
26. kvě 2010 ve 23:23  • Odpověz
Eirin - já jsem po porodu měla 7 kg dole a za 14dní v porodnici dalších 5. Knout zpátky jsem začala až tak po dvou měsících, kdy se situace stabilizovala a já nekojila.
27. kvě 2010 v 05:40  • Odpověz
Eirin, já to samé, zrovna dnes mi mama říkala, jak vzpomíná, jak jsem byla po porodu najednou "hubená", to z tebe jde všechna ta voda a hodně to váží, takže na váze se to dost projevuje. Já taky začala zase kynout tak po dvou měsících, resp. po šestinedělí...
27. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz
Litusko ver ze zaha me palila jak cert skoro nepretrzite.A nic na ni nezabiralo.Snad jim to nevypada a zustanou vlasaty.A to Jarousek ma ty vlasky kudrnaty kdyz se namocej.Uplny prstynky na nich ma :grinning:
27. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
Aha, tak v tom případě na čokoládu nenajíždím a uvidíme, kdy se to začne nabalovat zpátky :grinning:
27. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
autor
Ahojte, totál nestíhám :grinning: :grinning: :grinning:,ale večer lupnu tabulku ju. :wink: Maminkám moc moc gratuluju k drobečkům, hlavně, ať jste zdraví. Zatím letím,než mi Toma slítne z hrazdičky. :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahoj, posílám velkou gratlulaci Reddwarf, holčičky mají krásné jména. :slight_smile:

Lito, nebo Sarri, muzete tu prosím vložit ten link na vizualni a audio stimulaci pro novorozenata? Chtěla bych to taky vyzkoušet.
27. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
BALI, co se týče množství mlíčka, tak buď naprosto v klidu...
Naši kluci dají maximálně 120 ml, ale to fakt jen někdy, většinou nechávají zbytky... Akorát na noc, když udělám kašičku, tak vypijou tak 170 - 180 ml. K obědu trochu zeleninky, Honzík ještě dopíjí mlíčkem, ale Daneček neee. Strašně málo mi jedí, ale přibírají prý v pořádku, tak nevím.
Dnešní vážení: Daneček 6580 g a Honzík 6560 g. Jinak pořád marodíme a jsme zavření doma.
Co je to za odkaz ta audiovizuální stimulace???
27. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
Tak my dnes pokračujeme : den blbec 2 :unamused: Kdyby ste to u nás slyšely, je to jako v zoo. Takovýho řevu, už jsem i slzičku uronila....
Asi švihnu s kojením a dám se na alkohol. :grinning:
Eirin já čokoládu normálně moc nemusím, teda mi ani moc předtím nechutnala, ale teď na rychlé cukry není nic lepšího.... Zrovna mi dochází, musím si udělat vylet do obchodu jinak dnes nevydržím .. ha ha :grinning: :grinning:

Darling díky, já mám pocit že teď už se ani zvyšovat dávky mlíčka moc nebudou. Přece jenom ten váhový příbytek už není tak rychlý. Teda alespoň Dr říkala, já myslím, že je to furt stejný. No hlavně že neřvou hlady.

Fakt mám pocit, že jsem je celé měsíce chválila a chválila tak se rozhodly, že mi ukážou co umí. Teď se treperendy sklátily do postýlky aby se posílily na další kolo :grinning:
27. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
Eirin - vysvetlila jsem si to po svem, laktacni demence me stale neopousti :grinning:
U me sla vaha rychle dolu, jeste jsem se nevazila, ale rekla bych, ze mam mozna jeste mene nez pred otehotnenim. V pohode se vejdu do svych dzin, jen to brisko porad trochu zustava a zrejme i zustane, pokud s tim neco nepodniknu. Shodila jsem rychle hlavne kvuli nevyspani a nedostatku casu na jidlo a urcite i kojeni, protoze kdyz uz se dostanu k jidlu, tak to jsou porce, za ktere by se i Otesanek stydet nemusel :grinning:
A vse sladke mi velice jede, drive jen tak sem tam, ted prevazne sladke. Na cokosku jsem take jela, ale vyradila jsem ji jako silny alergen, protoze kluci jsou dost citlivky. Pediatra mi ale rekla, ze bilou cokosku muzu, takze se na ni uz doslova pasu :grinning:
Az prestanu kojit, tak bude tezke zase najet na "normalni" jidelnicek, jinak z tech cukru pekne nakynu. Kojeni prave pomaha sundat kila.
27. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz
Rejchl - jeee, to se mate, vy budete mit kudrnacka :slight_smile: To musi byt pri koupani roztomile, urcite sem pak hod fotecku, at se kochnem :grinning:
27. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
Petko - ten link na vizualni audio stimulaci je zde a upozornuju, ze ho mam od SARRI a je to super vec, ujizdim se na nem sama :grinning:
http://vimeo.com/8959370
Sarri - nemas pro nas neco dalsiho podobneho?
27. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz
Byly jsme v poradně na 3měsíční kontrole. Máme na každé půlce 2včeličky-au. Hexa a Pneumokok(prej je to pro letošní děti zdarma, tak jsem jim to nechala píchnout(celkem 4píchance budou, proti 7nemocím, proti 13 se doplácí pokaždé 300,-).
Váhy a míry:
Petříček 6040gr/63,5
Lukášek 5020gr/60,5
27. kvě 2010 v 15:45  •  4 děti  • Odpověz
Litus pokud se mi to podari dobre vyfotit,urcite ji sem dam.Ale kluci se pri koupani vstekaj,tak nevim nevim.
K cemu je dobra ta vizualni audio stimulace???
27. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz
autor
Holky, snad mám chviličku, než zase začneme řádit. :grinning: :grinning: :grinning: Tomášek nám už obchází stůl a plynule pokračuje na sedačku a křeslo, Adu si včera poprvé stoupla. :sweat_smile: Nějak se nestíhám rozdvojovat. :grinning: :grinning: :grinning: Jinak jsme byli včera v poradně a v 8 měsících váží Toma 8 500 g a Adu 7 600 g. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je fakt, že 5 vteřin nejsou v klidu, tak jsme taková vyžlátka. :grinning: :grinning: :grinning: Jdu na tu tabulku. :wink:
27. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
***MAMINKY***
HANCAS - (34tt) Klárka 2,5kg a 49cm, Kubík 2,23kg a 46cm, leden 2008 (přirozeně)
ARWENKA - (39tt) Nicolas, Sandra, 26. srpen 2009 (přirozeně)
BERUSKA5 - (37tt) Sašenka (Alexandra) 2,57kg a 46cm, Samuel 2,79kg a 47cm, 27. srpen 2009 (císař)
MAUI - (32tt+6) Sofie 1,76 kg, Sára 1,67 kg, 16. září 2009 (císař)
PETULKA26 - (34tt+1) Lukas 2,3 kg, Elen 1,3 kg, 20. září 2009 (císař)
KOCULE - (37tt+2) Adélka 2,28 kg, Tomášek 2,58 kg, 25. září 2009 (císař)
SARRI - (34tt+2) Adélka 2,24kg, Eliška 2,17kg, 18. říjen 2009 (přirozeně)
NAATASA - (33tt) Emička, Michálek, říjen 2009
LUCY82 - (38tt+5) Nela 2,74kg a 46cm, Sofie 2,72kg a 47cm, 23. říjen 2009 (císař)
BELATKA - (36tt+4) Adélka 2,28 kg a 41cm, Anetka 1,84 kg a 42cm, 30. říjen 2009 (císař)
HAŇULA83 - (37tt+5) Anička 2,82 kg a 48 cm, Elenka 3,29 kg a 50 cm, 11. listopad 2009 (císař)
DARLING007 - (31tt+5) Daniel 1,67 kg, Honzík 1,32 kg, 18. listopad 2009 (císař)
IVAAJIRKA - (38tt+5) Ivánek 2,68 kg a 49cm, Zdeneček 2,97kg a 50cm, 30. listopad 2009 (přirozeně)
YORINKA - (35tt+3) Pavel 2,37 kg, Václav 2,79 kg, 27. prosinec 2009 (císař)
KANKOVKA - (34tt+6) Helenka 1,935 kg a 42cm, Vašík 2,44 kg a 46cm, 1. leden 2010 (císař)
IRMINKA - ( 36tt+5 ) Bořek 3 kg a 47cm, Bruno 3,15kg a 47cm, 4. leden 2010 (císař)
SWEETHY - ( ? ) Vendulka 3 kg a 47cm, Štěpánek 3,4kg a 50cm, 14. leden 2010
CLEA - ( ? ) Alex 3 kg a 47 cm, Jakub 2,15 kg a 44cm, 14. leden 2010
HOUSKY - (28 tt) Barunka 1,05 kg, Daneček 0,74 kg, 20. leden 2010 (císař)
MILUŠKA - (30tt+1) Tadeášek 1,45 kg a 38 cm, Kryštůfek 1,15 kg a 35 cm, 20. leden 2010 (císař)
BALINA - (38tt+6) Adélka 2,64 kg a 47 cm, Bára 2,84 a 47 cm, 20. leden 2010 (císař)
KOMVER - (36tt+2) Hanička 2,33 kg a 45 cm, Janička 2,57 kg a 50 cm, 29. leden 2010 (císař)
MIRADKA - (?) David, Miriam (císař)
HAASINKA - (35tt+4) Sofinka 2,31kg a 41cm, Olivka 2,16kg a 42cm, 4. únor 2010 (císař)
MISLATKO - (37tt+5) Barborka 2,51 kg a 49 cm, Ríša 3,4 kg a 49 cm, 15. únor 2010 (císař)
RADKA.K - (35tt+4) Michael 2,2 kg a 45cm, Samuel 1,62 kg a 43cm, 19. únor 2010 (císař)
ZDEPROS - (33tt+4) Davídek 2,25 kg a 48cm, Kubík 2,01 kg a 46cm, 23. únor 2010 (císař)
ZUZKA72 - (38tt+4) Petr 3,09 kg a 48cm, Lukáš 2,65 kg a 46cm, 26. únor 2010 (císař)
ZLATOVLAASKA - (38tt+1) Adam, Filip, 17. březen 2010 (císař)
LITA - (33tt+3) Bryan 2,28 kg a 45 cm, Tobias 2,14 kg a 45 cm, 22. březen 2010 (císař)
ZUZKA.O - (36tt +0) Eliška 2,7 kg a 48 cm, David 2,45 kg a 48 cm, 16. duben 2010 (císař)
J.CIEN - (38tt) Mia 2,87 kg a 49 cm,Tea 2,50 kg a 47cm, 28. duben 2010 (císař)
ELLY01- (37+2) Ondrášek 2,51 kg a 47 cm, Klárka 2,87 kg a 48 cm, 29. duben 2010 (císař)
PETRANELA (39tt) - Davídek 3,1 kg a 51 cm, Adrianka 2,7 kg a 48 cm, 7. květen 2010 (císař)
REJCHL (39tt) - Jára 2,5 kg a 47 cm, Davídek 2,79 kg a 47 cm, 10. květen 2010 (císař)
EIRIN (?) - Martínek 2,94 kg a 47 cm, Zuzanka 2,78 kg a 50 cm, 18. květen 2010 (císař)
A.LICKA (?) - Jiříček 2,54 kg a 47 cm, Honzíček 2,45 kg a 46 cm, 21. květen 2010 (císař)
REDDWARF (?) - Klárka 2,5 kg a 46 cm, Bára 1,9 kg a 45 cm, 21. květen 2010 (přirozeně)

Snad jsem na někoho nezapomněla, musíte mě kontrolovat. :grinning: :grinning: :grinning: Máme miminek, no teda,hezky jste si to naplánovaly na květen. :grinning: :grinning: :grinning: Moc moc veliká gratulace všem! A hlavně zdravíčko a ať rostete. :wink:
27. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz
Rejchl - my se u koupani ihned zklidnime, kdyz na ne konejsive mluvim a davam jim ruku nebo teplou zinku na brisko, pak zjihnou a jsou nejroztomilejsi stvoreni na svete :grinning:
Ta stimulace je dobra jak k rozptyleni mimiska (cerno-bilo-cervene obrazce), tak i stimulaci rozvoje jeho zraku a vnimani. Sarri by to jiste vysvetlila lepe :wink:

Kocu - to si teda maknes, pockej, az Adu udela prvni krucek, hned se ji to zalibi a posupajdi za braskou :wink: Anebo spise do jineho smeru, aby te pekne zmatli a nemohla jsi je oba chytit najednou :grinning:
Pekny seznam se nam tu roluje, pekne zvysujeme procento porodnosti v CR :grinning:
27. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz
Na fotkach jsem si vsimla, ze se nam Tobisek zacina trochu zabarvovat do rezata, proste irska krev :slight_smile: Tatinek byl jako mrne nakonec blondak, ted ma hnede vlasy, tak uvidime, jak z toho kluci nakonec vylezou :grinning:
Tady jsou fotky z dnesniho pasenicka, Brajisek nam to dneska pekne flakal, zato Tobisek se snazil i za brachu. A nakonec pohrozil babe pestickou, to mu jde nejlip :grinning:
27. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.