• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Lito, držte se, ať to bobís zvládne a maminka ať tam co nejméně slzí - no já bych tam byla za plačku - normálně mě těhotenství hrozně změnilo emočně - dřív mě jen tak něco nedostalo a teď bych brekla i u večerníčku. Ach jo, to jsou komplikace fakt nezáviděníhodné.
Včera cestou z procházky Eliška vydržela řvát v kočáře víc jak půl hodiny - nic nezabíralo a musela být pod pláštěnkou v kočáře. To mám pak vždycky strach, že si nějakou tu kýlu uřve, protože ona se umí vzteknout až úplně do ruda až už se nemůže ani nadechnout.
Jo a kuchyň vypadá možná nablýskaná na fotce, ale ve skutečnosti ty kachle jsou na prd, protože se musí furt leštit a to já při téměř každodenním vařením nedělám :dizzy_face:

Jo holky a v sobotu jsme s manželem odhalili, že mám abnormální prsty na rukou - jsme tak popíjeli a byla puštěná TV a jenom slyším, že prsteníček je delší než ukazováček a to u mně teda neplatí - manžel se mi smál, že můžu do obludária a že jsem mu tento defekt před sňatkem zatajila (no, kdyby jen na levé, tak bych se myslela, že mám ukazovák delší z kytary, ale na pravé je to ještě víc :grinning: ) Tak mu říkám, ať pomlčí, bo on má zas devítky zuby a on na to, že si je může nechat vyrvat a prý, co s tyma prstama udělám já. Tak jsme se nasmáli, na druhý den zkontrolovali rucce holkám a ty to po mamince nemají :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 07:50  • Odpověz
Jo a jak píše Lita, tak u nás hodně stimulovala dřevěná žirafka na péru - teda spíš ta pružina :grinning: - jak to pokakovalo, tak holky na to čučely a snažily se právě sledovat ten pohyb té hračky a to by bez vysokého koníka nešlo - zároveň se tak naučily přetáčet - žirafka mizela za obzor, tak se za ní musely otočit. Teda mě z toho pak pěkně bolela paže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz
Holky, my měli dnes zase dudlíkovou noc, asi každé půl hodiny, no ve 2:30 už mě málem omývali, konečně to vypadalo, že bude klid, ale zase já jsem nemohla usnout, tak dvě hodiny jsem čučela do stropu :confounded:...

Sarri, díky :wink:... no jak píšeš, taky si myslím, že mi hodně lidí říká, že je Ela na mě proto, že je prostě vypapaná :slight_smile:))... Já to sama vůbec nedokážu ohodnotit, ale když mi Elu poprvé přinesly, tak jsem viděla okamžitě manžela, prostě manža ve zmenšenym. Časem se ale změnila a jak je vypapaná, tak je asi víc na mě... Jinak na tebe jsou holky opravdu moc podobné a vůbec to nesouvisí s tím, jestli jsou baculaté. Prostě obličejík po tobě :slight_smile:... Já jak jsem dnes v noci měla "prostor" na přemýšlení, tak jsem si tak říkala, jestli ty svoje holčičky poznáš vždycky za všech okolností. Otázky typu, jestli je od sebe rozeznáš, ti nechci pokládat (samotné už mi to leze krkem - ale to proto, že naše holky jsou každá jiná), ale spíš mě zajímá, jestli jdeš vždycky na jisto, že to je Eliška a to je Adélka :slight_smile:.. S tím rodičákem, paní mi dala všechny papíry už když jsem byla vyřizovat porodné. Prý ať to tam donesu už zrovna vyplněné. Jsou to myslím nějaké tři formuláře... Ale nejspíš to nechám na vyplnění až před ní, ať mě pak nedořve, že je něco blbě. Půjdu tam tak za 14 dní - snad to stačí... Na netu by možná taky mohli ty papíry být, jestli chceš, tak to někde doma pohledám a napíšu ti názvy, není problém.

Lito, děkujem, no je to hlavně bucloněk po mě :wink: ... To mě moc mrzí s Tobískem :frowning2: , úplně se do tebe vžívám, zase nutné zlo... Já na vás budu myslet, ať přijdete co nejdřív na řadu a máte to co nejdřív za sebou, ach jo... Kamarádka byla s malým taky na té operaci. Prý než šel na tu operaci, tak pořád jen řval a řval, nebyl k utišení, a po operaci se úplně zklidnil, prý mu to strašně pomohlo... Tak asi to tak člověk musí brát, že mu bude pak líp... A tvoji kluci jsou fakt velké šikulky, všechno zvládají moc dobře :wink:
31. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz
dobre ranko vsem :slight_smile:

Lito,chudacku s tou operaci..to bude napor na psychiku a bobecek maly Tobik...moc preji hodne sil a at to zvladnete co nelip to pujde :wink: !

Nase dnesni noc byla taky priserna...holky spaly dlouho odpoledne-temer 4hod v kuse! a asi si to zas nejak popletly,ze to jako uz byla noc....a v noci radily...rvaly o zavod,nic nepomahalo..tak nevim,jestli je tak strasne trapi ty prdy...proc tak strasne krici...i 2hodiny v kuse :frowning2:
31. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz
Sarri, teď jsem se nasmála nad tvojí diskuzí s manželem :slight_smile:)))... taky tak občas s manželem "diskutujeme" a kdo má duchaplnější odpověď, tak vyhrává :slight_smile:))))))... apropos, já mám zase dlouhej palec na noze, většina lidí má na noze ukazováček delší, než palec, já přesně naopak... a je to pěkně na prd, protože mi pak lecjaké boty nesedí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz
J.cien, no možná to budou ty prdíky, ale hlavně ony ty miminka v tomhle věku jsou taková mi přijdou zmatená, ještě se pořád rozkoukávají a nezvykly si ještě na ten svět "venku"... tak vydrž, třeba to po šestinedělí přejde, tak jak většinu tady z nás...
31. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
Holky, jak jsem si pořád stěžovala, že se Elenka nechce přetáčet, tak teď se tak rozjela, že ji nemůžu zastavit. Nevydrží na zádech, pořád se stáčí na bříško a pak po chvílli začne ječet, protože neví, jak nazpět... Anička ví, jak se přetočit na záda, ale zase to přestala teď jaksi dělat... A v noci spí zásadně na bočku zachumlaná do peřinky a mazlíka... Až mám strach ji takhle nechávat, ale když jí se tak dobře spí... nevím, jestli je to dobré...
31. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz
Hani, nepoznám, některé fotky si teď musím popisovat, protože za nějakou dobu už si nejsu jistá. Zrovna včera spaly v kočáře v úplně stejné poloze, šátek na hlvě, cucek v puse a to jsme si říkali, že by to byla sportka poznat kdo je kdo - takže když bývá dramatický odchod se řvaním a nevím koho kam narvu, tak pak sama nevím. Ale když jsou normál s holýma hlavama, tak se mi zdají být každá jiná a mají i své specifické projevy a grimasy - Adéla piští, Eliška prská. Když někde vidím jenom jednu, tak je to taky problém poznat a občas se spletu - manžel poznává jen, když jsou spolu - každou zvlášť tipuje a někdy se sekne i když je vidí obě.
My teď máme taky noci o 100% horší - více se budí a tatínek chodí dávat cucky (já jsem zvukuodolná a chrním) ale rostou horní zuby a někdy jsou uřvané i přes den.
Kosa jak z nosa, zatahlé - v noci zlobily a teď to dospávají - to vůbec není špatné.
Jsem se dívala, že v Globusu mají levné Pampers - no, nic pro nás, Glubus nejblíž v Olomouci.
31. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz
Hani, holky se přetáčí na břicho a zpátky to umí jen Adéla a že by to nějak mrskala, to se říct nedá. Vypadá to tak, že je položím, natáhnou se pro něco do huby - hračku- a s tím se pak přetočí na břicho - spatří něco jiného, podají si to, chvilku si hrají a když toho majídost, tak začnou řvát, ale nestačí je převalit, musí se pochovat a pak třeba zas položit.
31. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
Hanulko dekuji,musim vydrzat :wink: sest tydnu uz vidim na obzoru :grinning: a beda jestli to pak nebude lepsejsi :angry: :grinning: :grinning:

Sari u nas hlasim posledni slunecni paprsky a nad horama uz jdou brutalni mraky :confounded: takze dnesni prochajdu bude mit plastenka na kocare premieru :grinning:
31. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
@hanula83
Řekla bych, že kdyby měla nedostatek kyslíku, tak si pomůže sama, ale asi bych se taky bála.
31. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
@j.cien
jakou máte tu pláštěnku? Musí být na Emana 2 různé na hluboký a sporťák?
31. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
@sarri objednala jsem ji teprve minuly tyden po netu..je to z Emitexu,ale popravde jsem ji je :confounded: aste ani nevybalila...tak netusim,jestli bude Ok...
Taky jsem objednala tu hmyzackou sit,ale dava se dost blbe,pac pred tou rukojeti trci jeste ta konstrukce na sportak...jestli to pisu srozumitelne,,,proste nejde nandat sitku tesne a pretahnout ji pres ty korby ve predu...takze je tam stejne prostor,kudy hmyzaci muzou :confounded: a navic me stresuje,ze na ne dovnit z dalky nevidim..musim se nalepit na tu sitku,abych na ne zaosřila :angry:
31. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
Sarri, já si právě říkala, jestli jsou stejné i povahově, když jsou jednovajky. Ale píšeš, že každá jinak řve. U nás taky, každá se projevuje úplně jinak... i jinak povídají, a mají jiné hlasy :wink:... a ty do Olmika nejezdíš? Já byla v Globu před týdnem, ale to tam asi ta akce ještě nebyla, brala jsem plenky Happy... S tím přetáčením to máme právě stejně, většinou je stačí převalit zpět, ale někdy jsou už taky nevrlé a musím je pochovat... Ale třeba teď už jsem byla otočit Elu asi tak 5x... Já právě taky mám strach ji nechávat tak zachumlanou a navíc to dělá i Anička, ale ta většinou nespí na bočku, tak tam není tak "zaražená"... A nejhorší je, že i když spí dole v postýlce s mantinelem, tak Ela ho tak dlouho tahá, až ho k sobě co nejvíc stáhne a taky je v něm zachumlaná - pak usne...
31. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
J.cien, já když dám síťku, tak taky tam je sem tam prostůrek, kudy může hmyz... ale říkám si, že než by ty prostůrky našel, tak se holky stejně vzbudí a jdem dovnitř... Já myslím, že dokonalá síť neexistuje, vždycky tam nějaká škvírka bude...
31. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahojky
Teda to je počasí to by člověk fakt blil, omlouvám se ale už mě to leze na nervy, včera jsem totál zmokla, takovej slejvák :frowning2: A dneska to vypadá že bude taky pršet celej den :confounded:

@hanula83 plavečky jsou naprosto senzační a Elence to mooooc slušánkuje :slight_smile: Jinak s tím spinkáním taky je naše NElinka narvaná na mantinelu a já mám pocit že tam nemůže vůbec dýchat, většinou má ještě v ruce plínu, v nemocnici když viděly že má Sofinka plenku přes oči když spí tak mě sjely jak malou holku, prý se může udusit a co si to vůbec dovoluji ji dávat takhle plínu přes obličej :angry: Podotýkám že ji měla jen přes oči a to jen proto že žaluzie fungovaly nefungovaly tudíž na ní pražilo slunko a ona by jinak nespala. Tak jsem byla fakt naštvaná protože když usne natvrdo tak ji to sundám a když jdu spát já tak jde plínka pryč ale když jsem v místnosti tak jí pořád kontorluji tak fakt strach z udušení nemám

Ju a Sofinka nám začala lézt, ne plazit se ale lézt takže stoupne na kolínka a je v trapu :sweat_smile: :confused:

@sarri to musí být stranda je tak těžko rozeznávat, to mě se taky každej ptá i když hned na první pohled je patrné že je každá jiná

Dávám nějaké fotečky ze včerejška od mamky a jak Nelinka nedokázala čekat večer na mlíčko a manža jí ho musel dát když byla na břiše
:grinning:
31. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
Hani, aha, tak to vím, kdo je tvoje tchýně. :grinning: Mluvila se mnou paní, ale nezmínila se, že má taky dvojčata(možná jsem to přeslechla). Hani projedeš a v pohodě, já mám92cm a projedu. Je tam speciální pokladna pro vozíčkáře atd. tuším, že je to č.10-no prostě ta poslední úplně na konci až u bufetu. a východu, jak je to květinářství. Projedu všude i v Lidlu, ale Penny-tam neprojedu. :frowning2: tam mají u vchodu ten otáčecí kříž. :unamused:
31. kvě 2010 v 09:59  •  4 děti  • Odpověz
ahojte babulky,

Litu: tak teda vítej v klubu nemocničních miminek. Uvidíš, bude to dobré, chlapečkovi pomohou a bude v pohodě, uleví se mu, bobánkovi malému. Držím palůšky

Lucy: teda děvčata vypadají, že by měly už rok, kočeny jedny :wink:

Hani: plavečky suprové, holky v nich vypadají užasně, prostě paráda. Já už se takových holčiček nedočkám :confused:

Sarri: kuchyn ukázková a nekecej, že tam neuklízíš jak splašená...ze země by se dalo papkat. A máme tu naši kuchyn podobnou, teda ty kachle, jinak my máme domácí výrobu :slight_smile: Podotýkám, že je to foceno včera při připravování pochutin pro naše, manža měl kdysi narozky :wink:, takže čurbes

Zuzko: kluci v košíkách super gut, moc milenkatí

Určo jsem zapomněla na jiná babulátka, tak se moc omlouvám, jsem jaksi taksi ve velkém kolotoči a ještě k tomu
zachchlaná a zasoplená, no fuj :angry:

A ještě jsme sehnali další retro kočár, prostě nenažranci :sunglasses:

A včerejší spinkání s usínáčkama
31. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
Lucy, já myslím, že bychom jako matky vycítily nějaké nebezpečí, já na to spoléhám s tím, že máme monitory dechu, kdyby něco... Ale jinak jim to přes noc taky nenechávám, plínky jsme se teda už zbavily a zatím jim stačí mazlíci, ale do těch peřinek se pořád hrabou... Když je oddělám, tak budou ječet, protože tam něco chcou mít... Ale jak usnou, tak je odsouvám. Bohužel se tam stejně zas doškrábou... Ta sestra sice má částečně pravdu, ale nemusí ze sebe dělat přehnaně chytrou a z tebe blba, když moc dobře víš, jak to je.... A co tak vím, tak to tak dělalo spousta mamin už za našich let, něco přes oči, kapesník, plínku... Téda, to je divoch ta Sofinka :slight_smile:), šikulka :slight_smile:...a jsou opravdu každá jiná, já ty lidi nechápu, jak se můžou tak blbě ptát :grinning: :grinning:, to je jakoby se ptali, jak se od sebe rozeznáte s manžou, protože Nelinka je celá ty a Sofinka celej manža :grinning:

Zuzi, tak to taky nevím, jestli se zmínila o našich dvojčatech, to se spíš divím, protože se jima ráda chlubí :slight_smile:))))))))))))... Tak to je dobře, že se dá projet, to mě nenapadlo, že ta poslední pokladna je širší... Už se chystám, že zkusíme vlakem do Olmika, to bude jízda...
31. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
Irmi, s holčičkama - nikdy neříkej nikdy, ono se může zadařit ani nebudeš vědět jak - jako u nás :grinning: :grinning:... Kluci když spinkají, tak vypadají úplně stejně, koťátka :slight_smile:... Dáváš jim peřinku pod hlavu? Já právě teď jak mají holky jakousi tu rýmu, o tom taky uvažuju... Kuchyň vypadá velice dobře :slight_smile:. Vy tu máte všechny moderní kuchyně, já nejsem moc zastáncem moderny, ale tyhle vypadají fakt pěkně :slight_smile:... My máme víc klasickou, dřevěnou.
31. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
@sarri - mne ta plactivost take zustala a neodesla s hormonama, takze tam budu za vrchni placku. Uz ted nad nim natahuju, kdyz se s nim mazankuju. V porodnici mne dojal i prazdny inkubator, ktery prevazeli :slight_smile:

Prave ze Tobik take rve ze vsech sil a uplne z toho chytne fialovou barvu, Bryana zklidni dudlik se sladouckym Sabem, ale kdyz Tobika chytne hysterak, tak breci i pres ten nejvetsi a nejsladsi dudel. Tu kylu si urcite uplakal. Ted se snazim, aby plakal co nejkratsi dobu, aby se mu strevicko neskriplo.

A na to skoro nenadechnuti, Sarri, bacha. Moje sestra ma holcicku a ta uplne stejne - hysterak, fialova, nemohla se nadechnout a bum, zacala segre v naruci omdlevat! Najednou hadrova panenka, jak prestala dychat. To se prihodilo nekolikrat, takze pak se segra snazila predchazet jejimu placi, coz je ale nemozne, coz tady vsechny mamky vime, ze :sweat_smile:
31. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
Hani: ano, kluci mají polštářky, ale opravdu moooc tenké. Je to spíš jen na parádu k povlečení. Vymyslela jsem si takovou aplikaci, prostě bílé povlečení a na tom barevné kroužky, aby nám to ladilo s našim povlečením. Kdysi jsem v IKEi koupila troje a ted z toho mají i kluci, tož tak
A kuchyn je jako moderna, ale je to smrk jen nalakovaný a budu k tomu mít kostičkované závěsky a další doplnky, ale látka mně má teprve přijít, takže potom hodím finální foto :wink:
31. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
@hanula83 - Hani, uvidime, zda to te plactivosti nejak pomuze. Take mam podezreni, ze to spolu souvisi, ale doktorka rikala, ze ho kyla neboli, takze nejak nevim.
A moc rada bych, abychom sli na rada co nejdrive, ted se bojim, aby se to nezhorsilo, protoze dokaze pekne zaplakat, viz odpoved pro Sarri.
Hani, holcicky uz jsou velike! Koukam na tu fotku z postylky, kocicka je uz pekne dlouha :slight_smile:

@j.cien - Vidis, jaka je Tea sikulinka! :slight_smile: Za dva tydny 800 g, to chce metal a zlaty. Holcicky maji nadherne vahy, uz pekne dotahujete buclinky od Sarri a Hani :grinning:
S tim dvouhodinovym placem to vypada na koliky, ale vez, ze u holcicek to ustupeje lepe a hlavne vetsinou pomuze prvni vec, kterou jim das. U nas skoro nic, ale uz jsme si zvykli :confounded:
Zkusila bych spise ty Laktobacilky Baby nebo probioticke kapicky (ted maji za stejnou cenu dvojnasobne mnozstvi, pro dvojcatka vydrzi tak na mesic). Na nas funguji oba produkty, kluci prdi o sto pero :grinning: Laktobacilky jsme museli davat 2x denne. Jenze se stejne uplne nevyprdi, takze se mi skoro po kazdem jidle krouti jak zizalky. Kdyz jsou vykrkani, tak jim dam dudu a to je nesmirne zklidni, uplny zazrak. Ale uz to nejsou ty nekolikahodinove koliky, spise tak pul hodky.
Sab ani Baby calm na nas nezabiraly, ale treba holcickam pomuzou. Vim, ze plno maminek s holcickama si chvalilo, ze jeden z nich jim zabral.
A co je teda zarucena pomoc, je rektalni rourka. Budto upusti plyn, ze se az pokojem prozene vichrice :grinning: Nebo si ukaknou, vetsinou to chce po prostouchnuti jeste chvilku nechat na pline, protoze si pak jeste sami uprdnou i s tekutym hovinkem. Pardon za kvetnaty popis :sweat_smile:
Pak nam take pomaha nechat vykopat. Pred kojenim necham bud v postylce odkryte nechat kopat a pak zacnou strilet prdiky do matrace nebo na prebalovaku vyndam nozicky z overalku a sundam plinku a necham treba deset minut a vetsinou si u toho zaprdi.
31. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz
@irminka - Irminko, ten tvuj manzel je ale sikula, fakt. Uzasnou kuchyn ti ukuchtil :grinning: Moc hezka!

Koukam, ze ty usinacky budeme muset take nasadit.
Jak je holky pouzivate? Date jim je proste pres oblicej? Nebo vedle nich? A necumlaji je?
31. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
Hani taky mi holky cestují, dneska jsem Sofu našla vzhůru nohama a ležela ne peřině :grinning: Nebo leží uplně na jednom konci a na štorc takže když mám monitor daný uprostřed tak mi někdy houká.

Sakra já jsem blbá, jsme včera zmokly tak mi ségra půjčila bundu a já tam asi nechala klíče od kočárkárny :angry: Takže jsem holky navalila, už řvaly že chtěly spát a klíče nikde. Tak jsem je musela dát spát do postýlky a ven teda dneska nepůjdeme :confounded:

Irminko krááásná kuchyň, a kluci s usínáčkama taky, mě holky ty usínáčky nechtějí :confounded: Nelinka musí žmoulat roh plínky, jinak neusne :confounded:
31. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
Irmi, tak to jo, já chci něco, aby byly vyvýšeny, když mají teď plnej nosík... ale zase ta rýma není tak hrozná, tak uvidím... Já mám pro každou holku tak dvacet polštářků, ale žádnej takovej, na kterym se dá ležet. Já jsem prostě jen ujetá na polštářcích :slight_smile:)...a vidím, že holky to mají po mě...

Lito, Elenka už má 9 kg a 70 cm, je to macík a Aničce do toho moc nechybí... nestíhám jim kupovat oblečky... Teď už mají tak akorát velikost 9 - 12 měsíců, já doufám, že jim ještě chvíli vydrží... Třeba vám ta operace zabere, jak píšeš, není to velký a závažný výkon, tak to stojí za zkoušku. Ale naprosto chápu, já bych brečela tak týden v kuse... Člověk to holt špatně snáší a jak tu bylo již řečeno, mně se ty hormony taky zas tak nezklidnily. Dřív byl smutnej film v TV, tak jsem měla slzy v očích, ale teď, teď brečím jak maly děcko od začátku do konce... Ty usínáčky jim dávám tak k pusince. Ony si to pak nahrabou jak potřebujou... a cumlají je hrozně, obzvlášť, když jim vypadne dudlík. Takže my je máme už několikrát oprané, protože byly strašně užmoulané a ocucané...
31. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
Lucy, tak na štorc, to zas takhle u nás vždycky najdu Aničku, spíš ale ještě víc, hlavou u noh a nebo si ráno zvesela koníčkuje... A právě monitor zatím nikdy falešně nespustil.
31. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
@lita Tobik bude v pořádku, neboj. Kamarádka na tom taky byla s klukem 3 měs., pořád plakal, operace byla rychlá a vše pak OK. Je to děsný na psychiku, ale ty jsi silná mamina!!!
31. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
Tak mně konečně došla ta přebalovací taška. Sláva! Je hodně velká a dá se ještě zvětšit, tak su ráda.
Lito, já je právě nechávám řvat, jen když není zbytí jako včera za deště v kočáře. Jinak doma se dá jedna do houpačky, co houpe sama a druhá se chová. Adélka naštěstí takové to vzteklé řvaní neprovozuje. Ono obecně mi holky nejvíc řvou z únavy - jak je jejich strop v soustředění a bdění, tak prostě neodpadnou a neusnou, ale řvou jak tuři - zabalím, uložím a je to ok. Teda až na sitauce, kdy jsou tak hladné, že nemůžou spát a tak unavené, že nemůžou jíst, to pak ani chování nepomáhá a je to začarovaný kruh - uff, abych to nepřivolala, bo už dlouho to nebylo.
Irmi, taťka je moc šikovný, když zvládl takovou hezkou kuchyň a od dřezu hezky výhled, to je super.
Lucy, teda holky jsou moc šikovné - utíkáte nám :wink:
Já mám dnes s vycházkou dilema - počasí všelijaké. Kdyby byly deštíčky, ale přižene se vždycky zničehonic takový přívalák - včera jsem měla sandály a ta voda se špínou ze zemi se mi valila přes nohy, fuj.
Hani, prosímtě, jak budeš cestovat vlakem s holkama. Popiš detailně. Já bych taky ráda k našim s nima vlakem, bo sama v autě 70km si nedovedu předsavit, když by mi holky kecaly do řízení - nemohla bych se pak věnovat dopravní situaci. Jenže vlakem taky nevím - asi autosedačky, autem na nádraží do Hulína (z KM bych tam jinak musela přesedat a sama ty sedačky přenášet nebudu), tym by nás manžel musel naložit a v Rohatci děda vyložit do auta - a to teda nevím, protože ten vlak tam vždycky zastaví na pidichvilku, tak mám obavy, že než bych jednu sedačku vyšoupla, tak mi to s druhou odjede - asi se domluvit s průvodčí - pokud tam nebude nějaký kretén.
31. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
Dnešní šoking.Davídkovi tekla krev z pusinky.Narazil si zoubky o dudlika.Šíleně jsem se lekla.Ve 14:45 jdeme k zubaři na trhání:frowning2: Samozřejmě tam nemůžu jít,je mi ho hrozně líto.Posílám dvě babky,at to zaříděj.Já si tu budu brečet v rohu a myslet na něj,na chudáčka maličkýho:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.