• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Holky děkuji :grinning:

Sarri no od toho 5,5 měsíce se plazila do zadu, pak od 6 ti a něco měsíce se pořád stavěla na kolínka, no a tak před 5 dny se pokoušela do toho zapojit i ruce a v sobotu se nám takhle pěkně rozeběhla :grinning: A dneska už se staví, no zítra snižujeme postýlku :confused:
31. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz
Lucy, fakt šikulky. Já bych už potřebovala, aby mě trošku potrénovaly :wink:
31. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
Hani holky jsou supeeer, a ty plavečky no bomba, taky se po nějakých porozhlídnu, i když nevěřím že fakt bude teplo na plavky :unamused: A jakou že máte velikost těch plaveček?
31. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
Lucy - uzasne video, uzasne komentare a uzasna protagonistka :wink:
Pripomnelo mi to, jak jsem trenovala naseho psa, jen misto krupek piskoty :grinning: Koukam, ze by Sofinka pro krupku take udelala cokoli. Coz takhle ji jeste naucit - cekej, pac a misto? Ty povely by se dost hodily :grinning:
31. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
holky, co jste používaly či používáte na klubající se zoubky? Hošani si tak rvou packy do pusenky a drtí vše, co jim přijde pod ruku, asi je to bolí či co :frowning2:
31. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
Irmi, Calgel - spíš ale na noc, umrtvuje to dáseň.
31. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
Sarri je to sranda, ale zjištuji jak máme hodně nebezpečný byt a naprosto nepřizpůsobený pro děti :sweat_smile: Snažím se je vždycky trošku plácnout přes pacinu když lezou do stolu nebo tam kam nemají, naši to s náma taky tak dělaly a nikdy jsme si prý nedovolily lézt do šuflat apod a už vůbec ne na návštěvách. Tak bych je taky tak chtěla vychovat protože jednou tady byla kámoška s 2letým klukem a uklízela jsem to ještě hodně dlouho :unamused: Lezl naprosto všude, otevíral šuflata, vyhazoval věci, no moje nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nevíte co je s Maui????
31. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
Lucy, teď jsem se fakt nasmála u toho videa :grinning: :grinning: :grinning: , teda, Sofinka je strašně šikovná, fakt neuvěřitelné!! :dizzy_face:

Irmi, díky :slight_smile:... tak někde těch 9 kg být musí, že a vzhledem k tomu, že jsou po mamince, tak stehýnka to jistí :sweat_smile: ... popravdě, ony mají takovy záhybky, hlavně Elenka, že mám co dělat, když ji koupu, aby se tam dostala. K manžovi do práce chodí jeden "ajťák" a ten má o 14 dní staršího kluka než jsou naše holky. A tak se dnes bavili o kilech a ten klučina má 7,5 kg. Prostě každy mimčo je jiny a já to beru tak, že jsou asi fakt po mě.

Zuzi, díky... to víš, že se zastavím, akorát musíme vyzkoušet, jestli to tím naším penďolínem nějak půjde :wink:)...

31. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
Lucy, ani se neptej, je to velikost 2 - 3 roky... jenže když jsem se dívala na menší velikost, tak v tom by byly jako jitrničky... a souhlasím s Litou, taky mi to video přišlo jako pejsek, když jde za kostičkou, fakt srandovní :slight_smile:))
31. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
Holky, to mi připomíná, myslíte, že už je čas na tyhle výchovné metody, jakože už ukazovat, co můžou a nemůžou? Já teda tak nějak pudově sem tam řeknu "to nemůžeš nebo nesmíš", ale mám dojem, že to stejně zatím moc nechápou.
31. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
Hani - krasne holcicky mas! A moc se mi libi jejich kralovstvi na hrani. Navic je videt, jak se berusky dokazou zabavit samy mezi sebou, jedna z vyhod dvojcatek :slight_smile:
Plavecky fakt epesni, vzdyt by se daly nosit jako bodycko a dost slavnostni :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
Lituš, děkujem :wink:... no dnes jsme to království právě museli rozšířit, takže je teď dvojnásobné a zanedlouho bude ještě větší, až budem mít konečně tu ohradu - snad už tento týden. Holt už potřebujou prostor, tak se uskrovňujem :wink: , ale kvůli holkám vše :slight_smile:...
31. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: Hani, Lito, jojo Sofinka je jak pejsek :grinning: Jde i za hračkou, ale jídlo to jistí :grinning: Odpoledne dojedla svoji křupku a pak zavětřila že Nela stále ještě křupky papá tak se najednou zvedla a už tam za ní pelášila a tu křupku ji vyrvala z pusy :grinning:

Hani nevím myslím že ještě z toho ruzum určitě nemají ale myslím že čím dřív se jim to začne říkat a zakazovat tím to bude lepší a pak si dovolí míň věcí. Ale třeba taky ne :sweat_smile:
31. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
Lita-proboha, mě to uniklo, s čím jdete na operaci? :frowning2:
31. kvě 2010 ve 21:32  •  4 děti  • Odpověz
Hani - ta veta by take mohla byt - ... a zanedlouho bude jeste vetsi, az zabere cely byt :grinning:
A myslis, ze holkam ohradka nebude mala, i kdyz bude velka? Vis, jak to myslim.
Ale ty mas hodne kocicky, ty nebudou protestovat a v nove ohradce se rychle zabydli :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
Zuzi - Tobik ma triselni kylu, tak jsme v patek byli v Motole a musi se to operovat. Zitra tam jdeme na chirurgii a daji nas na cekacku, normalne by to bylo az 9 mesicu, ale jako male nedonosenatko snad pujde na radu mnohem drive.
31. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
Lita-jejda, to mě moc mrzí, brouček malej. A to tam budeš s ním? A co ten druhý? To je hrozné. No hlavně ať už je to za vámi. :frowning2:
31. kvě 2010 ve 21:40  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi - budu tam s nim. Noc pred tim bychom meli stravit doma, prijet tam na 7 a v 8 by sel na radu (optimalne). Pak bychom tam stravili den a noc. Bryana tam muzu mit sebou, ale prave nevim, zda to tak udelat, protoze po operaci bude Tobik vyzadovat nepretrzitou pozornost a peci, tak bych nemusela mit dost casu pro Bryaska. Mohl by byt na tu chvili u me sestry.
31. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz
Lucy, asi jo, jak už umí lézt do šuplíků, tak umí i ledacos pochopit :slight_smile:... a taky nechci mít rozmazleny děti, to fakt nebudou.. U nás zatím nikam nespouzí a ani zbytečně nezlobí, tak asi nemá cenu je nějak zatěžovat ze zákazama, ale jakmile s něčím začnou, tak to asi taky utnu hned v začátku.

Lito, já právě nevím, ale teď zatím holky neměly až tak velký prostor, tak doufám, že ta ohrádka jim nějakou dobu vydrží. Ráda bych je v ní naučila tak, aby tam nebyly za trest, aby věděly, že můžou ven. Ale zároveň bylo jasné, že někdy tam holt musí být... Výchova je tak těžká! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
31. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
@j.cien - tak uz se tesim na fotecky ze krtin! Porad kukam do albicka a cekam na nejake nove ulovky :slight_smile:

Nas krtiny cekaji az ve Statech, chceme, aby je pokrtil mistni farar, ktery je moc fajn. Moje mamka si uzila dvoje krtiny deti me sestry, takze ji to nebude lito. Manzelova mamka chodi na nedelni msi k tomu farari kazdy tyden, pokud to jde, tak z toho mela obrovskou radost, ze jsme se tak rozhodli.
31. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz
Hani, holcicky mas hodne, takze ohradku jiste prijmou s radosti sobe vlastni a udelaji si v ni svoje hnizdecko :slight_smile:
Opet mi to prijde jak trenovani psu - nesmi tam byt za trest, ale vzit to jako svuj pelisek :grinning: Hod jim tam par krupek, at je tam nalakas :grinning:
31. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
Lita-tak to jo, já myslela, že je to tak nadlouhou hospitalizaci, ale takhle je to celkem Ok. :frowning2: To určitě nech sestře Bryaska, bude potřeba dát všechnu lásku Tobískovi a bude tě potřebovat. Já měla Adama v 5ti týdnech na operaci s ledvinama a byly jsme tam 14dní-Hrůza, hlavně ty hadičky všude, kanyla v hlavě a ručičky přikurtovany k prostěradlu-ještě dnes po téměř 15ti letech mi z toho běhá mráz po zádech :frowning2: Ale dnes už je to jiné, lepší vybavení, hodné sestry a celkově lepší přístup. Jen to utrpení musí děťátko přečkat. A neboj, on to zvládne. Hlavně ty musíš být v pohodě a být silná. Já byla bábovka a furt tam řvala, jen jsenm se na něj podívala. I když on neplakal, spinkal, ale já bulela, jako kráva. :frowning2: Takže Lituško hlavně si neber příklad ze mě a buď statečná, né, jako já. Vím, že se to lehce řekne, ale ty to zvládneš, uvidíš, navíc 1den je v pohodě a budete zase všichni spolu. Budu na Vás myslet. :wink:
31. kvě 2010 ve 22:02  •  4 děti  • Odpověz
Sarri-hoď foto té tašky :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 22:12  •  4 děti  • Odpověz
Lito, ono je to těm psíkům opravd hodně podobné, a když se zamyslíš, tak malé děti se chovají jako pejskové :grinning: :grinning: ... tak to budou ty křtiny ve velkém duchu, že. Už teď se těším na fotky :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 22:33  • Odpověz
Holky kdy jste přehazovali místo hlubokých koreb sporťák? :wink:
31. kvě 2010 ve 22:40  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi, já je dávám do sporťáku cca od těch 7m - od šesti semtam spíš jen na druhou prochajdu odpoledne. Dopolední prochrápaly v hlubokém. Korby máme ještě u babičky, takže za 2 týdny zase v nich budou.
1. čer 2010 v 07:34  • Odpověz
Ahoj děvčata,
Lito, moc děkuji za popis s pokádání na bříško. Už pěkně cvičíme, abysme vás dohnali :wink: Ti naši nejsou zdaleka tak šikovní jako Tvoji kluci. Po odpolednech se děti snažím víc budit, protože by prospali snad celý den a po večerech spát nechtějí. Mají to takhle blbě zavedený ještě z bříška, celý den klid a večer a v noci se řádilo o sto šest. V noci mají oči dokořán a ne a ne usnout.
Lito, taky mne mrzí, že musíte na operaci, hlavně ať je brzo za vámi a malej se netrápí. Jinak já bych to taky obrečela, jak holky píšou že jsou plačky, tak já jsem taky. V porodnici mne dojímalo úplně všecko.

Hani, holky jsou v těch plavečkách rozkošné :wink: Libí se mi, jak je máš vždycky krásně načančané, jako slečinky, moc jim to sluší :wink:

Lucy, Tvoje video se mi taky moc líbilo, vtipné komentáře, pobavila jsem se :slight_smile: ta křupka byla výborná. Holky budou mít moc hezkou památku :slight_smile:

Rejchl, krev i trhání zoubků muselo být hrozné, ještě že je to už za váma.

My už začali konečně víc kočárkovat, s Emanem se jezdí úplně výborně, zatáčí úplně skvěle. Dneska se zase chystám a už se těším. V sobotu jsme byli venku dvě hodiny a potkali šest dvojčecích kočárků! Dvojčátek v naší čtvrti máme nějak hodně.
1. čer 2010 v 08:24  • Odpověz
Petra u nás ve čtvrti a to jsme skoro dědina je celkem 12dvojčat od 3měsíců do 72let. :slight_smile:
1. čer 2010 v 08:34  •  4 děti  • Odpověz
Holky, chtěla jsem se zeptat, jak jste na tom s břichem po porodu? Spasklo vám samo a do jaké doby? Já jsem na tom dost blbě, :frowning2: vypadám pořád jako těhotná asi tak ve ctvrtém, pátém měsíci... a břicho ne a ne splasknout. Navíc je škaredý a svraštělý. Po šestinedělí budu muset cvičit, což by trochu pomoct mělo, ale stejně si myslím, že mi to zůstane... Jsem skoro na stejné váze jako před těhu, jen dvě kilča nahoře. Nemam co na sebe, rifle přes břicho nedopnu, tak musím pořád nosit těhu kalhoty a ne moc obtažený trička a to mám ve skríni jen samý obtažený trička. Musím si asi pořídit něco volnějšího, to je děs, já měla vždy pas tenkej, horší to bylo se zadkem a stehnama, no ted jsem jak válec... :angry:

1. čer 2010 v 08:34  • Odpověz
Zuzi, 12 dvojčat v jedné čtvrti!!! To je dobře že tolik, jen at si ostatní lidi na dvojčata zvykají, díky ivf jich bude víc a víc :sweat_smile:
1. čer 2010 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.