• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
autor
Lucy, u vás je to jak u nás. :grinning: :grinning: :grinning: Sofi je ale šikovná! Nápadně mi to připomíná Tomáška, taky krade hračky. :grinning: :grinning: :grinning: A stoupe si vždy a všude. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
Zuzi, nechala bych to koňovi, s plnoletostí Kuby má smůlu. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Může na účet posílat peníze, ale zrušit to a vybrat může pouze Kuba. :sunglasses:
2. čer 2010 v 11:40  • Odpověz
autor
Tatínkovi bych to neříkala, pokud to neví. Nečteš, nevíš. Znáš to. :sweat_smile: To su ale škodolibá viď. :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 11:41  • Odpověz
U nás se taky kradou hračky, navzájem :grinning:

Kocu, ta mateřská myslíš, že dojde až v říjnu? Tak to je teda dobrý... Na tom rodičáku to sice neudělá tak moc, ale s dvěma dětma naráz, to je o hubu, to je totální almužna, trapná...

My taky můžem tu pojistku kdykoli vybrat, a kvůli inflaci to plánuju už tak za 5 let, a ty peníze investovat do něčeho, co se bude s časem zhodnocovat. Což u spoření nemůže být ani řeč...
2. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
autor
Hani, na CT24 říkali nejdří v říjnu, bude problém to dopočítat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 v 11:44  • Odpověz
Kocu-jj, přesně tak :grinning:
2. čer 2010 v 11:46  •  4 děti  • Odpověz
autor
Zuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.
2. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
Holky, tak jsem pro kamošku koupila kolotoč nad postýlku Fisher price - ten samý, co máme my a přišlo to vybraklé. Origoš zalepená krabice, ale půlka věcí chybí - paní, tvrdí, že to dostali a nedívala se do toho, a že vrátí penízky, tak doufám, že je vrátí, protože jinak je 800 v háji a to by mě fakt hodně mrzelo - zatím se vždy vše vyřešilo. No a kamošce bych musela sam. koupit něco jiného.
2. čer 2010 v 11:56  • Odpověz
U nás je chrupec a déšť zas zesílil.
2. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
a esli vyjde předpověď, že Morava bude zitra kulminovat na 650-700 cm, tak to bude zas ve sklepě :frowning2:
2. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz
Teda Sarri to je děs, tak snad ti ty peníze vrátí, já jsem si objednala před 3 měsícema plenky z Aukra, a pánovi zkolaboval dodavatel a dodneška nemám ani pleny ani peníze :angry:
Teda závidím spaní, my spaly od devíti do čtvrt na jedenáct, teď pijí čajík a pak je dám zase spát, jsem zvědavá jak dlouho budou chrupačit. Nelinka už pije čajík sama z nekapajícího hrníčku :slight_smile: Sofinka s tím hází a nadává na to :grinning:
2. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz
Než jsem ohřála oběd Sofinka mi to tady už zase brakovala :grinning:
2. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz
Lucy, já si nedovedu představit, že se holky na něco podobného zmůžou - a to jsou kalendářně skoro stejně staré.
2. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz
Já su z té vody zas vyklepaná, kousek od nás ústí do Moravy Moštěnka a na té ja vyhlášeno extrémní ohrožení - to by nás mohlo zalít klidně vrchem.
2. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz
Sarri Nelinka je taky hodně pozadu, ta jen válí sudy, když ji zvednu na nožičky tak se ji za chvilku podlomí, je tak o měsíc pozadu po Sofince, je vidět jak je každá uplně jiná. Nelinka na ni vždycky kouká a směje se ale jen se přetáčí ani pokus o plazení nic :fearful: :fearful:
2. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky,tak máme po vážení.Kluci mají oba 3,4kg.Krásně přibírají.
Přidávám foto jak Jaroušek hledá u Davídka v pusince jeho chybějící zoubky :grinning:
2. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
Lucy to je krásný. :grinning: :grinning: :grinning: Šmejdilka jedna. Nám Toma prohrabával šuplata v kuchyni, musela jsem koupit zábranu porta, aby se tam nedostal. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sarri, ani se nebudeš stačit divit. :wink:
2. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz
Rejchl - jsou kouzelní.
2. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
Sarri,to snad ne. Já myslela, že už stačilo. Snad to bude dobré. :frowning2: Rejchl,čím je krmíš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz
Holky, já jsem taky zvědavá na to lození, už teď šílím, jak musím Elu pořád přetáčet na záda, když je pod hrazdou. Vždycky ječí, protože neví, jak se dostat zpátky na záda. Přesto se pořád stáčí na bříško a i když jsem udělala větší výběh, tak se stejně odšourá až na ty dlaždice.

Lucy, Sofinka je strašně šikovná, já vím, že na jednu stranu je to asi trochu na palici ji pořád hlídat, ale na druhou stranu je to obrovskej pokrok, když už tak krásně umí klečet :dizzy_face:

Rejchl, to jsou moc krásná koťátka, tolik vlasů a úplně stejní, nebo jen na fotkách?
2. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz
kocu jsou na nutrilonu,ale za chvilku nás sezerou.Jsou furt hladový.Musíme vyzkouset ten silnejsi nutrilon1. :sweat_smile:
2. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
hanule nejsou stejni.Ale na prvni pohled rika kazdy ze jsou.My uz je rozezname.Kazdy je uplne jiny jak fyzicky tak i povahove.
2. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
autor
Rejchl, buď ráda, že ti krásně papají. Co já se narozčiluju s Tomem, příkrmy nám tak nejedou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přesnidávka ještě, ale oběd, hrůza. :angry:
2. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
Rejchl - ještě je i http://www.hami.nutricia.cz/cs/nase-vyrobky/vsechny-produkty/kojenecka-mleka/prod-hami-mleko-1-extra/
Hami je od stejné firmy jako Nutrilon a obsahuje to samé a je to levnější.
2. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
Hani je to sranda a fakt pokrok to je, už to není ležící mimčo, takže se i zabaví sama, ale teď si navykla na mě lozit takže ji jen sundávám dám na duhou stranu pokoje a než si sednu už je zase u mě a leze:slight_smile: Teď se mi škrábe na záda :grinning: :grinning: :grinning:

Rejchl klučíci jsou suprový a kolik mají vlásků a takový tmavý, bomba :slight_smile:

Sarri ach jo, snad už přestane pršet už to vážně stačilo, ještě že mi bydlíme na vysočině kde záplavy nehrozí, ale vám teda nezávidím :cry:
2. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
Koču, Tomášek bude asi na zabíjačku - zkus dát kus špeku :grinning: :grinning: :grinning:
Adélka, jak vidí, že my něco jíme, tak se dožaduje stylem lidoopa - minule loudila po taťkovi klobásu :wink:
2. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
Jo a my hrazdičky můžeme zrušit, už je nebaví a když je pod ně dám tak do nich kopou až je zkopnou dolů takže mi už je tak 2 týdny máme jen na ozdobu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
Lucy, u nás se hrazdičky ovládají zásadně nohama.
2. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
Rejchl, my to hlavně ze začátku taky tak měly. Lidi nám pořád říkali, jak jsou si holky podobné, ale to jen na fotkách, skutečnost byla jiná :wink:

Sarri, já vůbec nevím, jak to doopravdy je s těma umělýma mlíkama. Akorát vím, že jsem vyzkoušela úplně všechny a pro mě se žádny s Nutrilonem nedalo srovnat. Ať už tím, že se tam buď tvořily hrudky nebo úplně jiná chuť, konzistence... A vím, že všichni v lékárnách (i manža) říká, že všechno je vlastně to samé jako Nutrilon, ale proč to teda chutná a vypadá úplně jinak, když složení je úplně stejné...?

Lucy, už máš o zábavu postaráno, ještě začne Nelinka a už tě nebudou potřebovat :wink:... My ty hrazdičky máme přidělané k hrací dece, takže není možno je odkopnout :slight_smile:))
2. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz
Sarri a nedelaji Hami taky neco jako je Nutrilon1 extra? Potrebuju je zasytit,protoze chrnej fakt chvilku cca 2hodky max a budej se hladovy.Nekdy ani neusnou a vyzadujou dalsi davku zvance.
2. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.