• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Sice to moc nemusím - ale titulek mi nedal a cérka má pravdu:
http://www.stream.cz/video/476997-na-stojaka-blondyna-na-gynde

Beruško, to je strašné, nevím, co říct, jenom snad doufat a modlit se, aby to bylo co nejvíc ok a nepostupovalo, resp., co nejpomaleji a s nejmenšími následky. Je mi to moc líto.
2. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
Berusko, to je mi moc lito, preji vam, at vam doktori pomohou a jste co nejvice v poradku, jak to jde. Urcite se to podari hodne zpomalit, kdyz na to prisli takto brzo a slepota vam hrozit nebude. To je urcite v pripadech, kdy se to odhali pozde a uz se s tim moc nenadela. Drzim palecky, at vse dopadne dobre.
2. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz
Zas bulim nad Tobisenkem, po minulem kojeni v bolestech az do dalsiho, po tomto kojeni take, ale jak uz byl vysileny, tak na mne usnul a ja mu skrapela tu jeho sosolku svyma slzama. Je mi ho desne lito a jen doufam v tu operaci a ze ho to malo protilatek neohrozi. Musim volat az zitra dopoledne a dost mozna ho pozenou znova na krev.
Fakt, kdo rika, ze ta kyla neboli, tak by mel pozorovat novorozence, co se s ni perou.
Kdyz nas netrapi prdiky, tak reflux a kdyz jsme si zvykli i na nej, tak se prida ta kyla. A pry to u Bryaska hrozi dost dobre take jako u nedonoseneho chlapecka.
Jeste ze se muzu na tuto diskuzni "pavlac" chodit vypovidat :sweat_smile:
2. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz
@sarri hustýýýýýýýýýý :grinning: musela jsem si držet břicho!
2. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
@lita Chudáček Tobísek :cry: To mě moc mrzí. Pořád něco, viď. Snad už se trápeníčka brzo zbavíte. Snad ho nenechají znovu trápit s odběrem. Bude to dobrý Lituš. Drž se.
2. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz
J.cien - vidis, jake mas holcicky sikulky, nejen ze uz hezky zunkaji, ale i spinkaji :wink: Proste si maminku predchazeji, jak to jde, kdyz to pocasi stoji za prdlavku.

U nas takovyto luxus neprichazi v uvahu, v noci mam stale tak hodinu a pul spanku, vecer jeste stacim naspat dve hodky, kdyz kluky hlida manzel, abych tu noc vydrzela. Jeste ze mame tu pani, ale staci jedna noc a dospani je vypaleno.

Uz jsem v noci nekolikrat vytuhla s jednim z kluku na hrudi, kdyz je drzim po kojeni. Probudila jsem se treba o pul hodiny pozdeji. Nastesti kluci spali take, tak se nikam nesvezli. Jen meli vytlaceny vzorek me kosile na tvaricce :slight_smile:
2. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz
Salu - dekuju :wink: A ty se take drz, uz jsi v krasnem 32tt!! Koukej holcicky pekne donosit, at tu pak nelateris jak ja :wink: Mistecko tu mas uz pekne vyhrate :grinning:
2. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz
Beru, to mě moc mrzí s tím očičkem, já věřím tomu, že se na to přišlo včas a že to nepůjde do takových rozměrů... Ale úplně chápu, musí to být nervy, ještě když musíte čekat až do srpna.. :cry:

Lito, chuďátko, ty mamky si to myslím obstojí mnohem víc, než dětičky. Já věřím, že ta kýla bolí, jinak by asi tak neplakal... Ale snad ta operace proběhne co nejdříve a pomůže mu. Jak jsem psala, už jsem slyšela více příběhů, kdy tohle děti měly a dopadlo to vždy dobře a hlavně - zabralo to... Tak hlavně, že paní pomáhá, určitě to udělá hodně...
2. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz
Litu uplne chapu ze nad nim bulis.Bulela bych taky.Me stacily ty zoubky.Drzime palecky at vam to dobre dopadne.S tim usninamnim mam to same.Usinam pri krmeni i pri odkrkavani.Proste vytuhnu.4 hodiny spanku za den mi nejak nestaci:frowning2:
3. čer 2010 v 06:42  • Odpověz
Beruško, mrkla jsem ještě na ty glaukomy, protože ze školy toho už moc nepamatuju a našla jsem, že Zelený zákal se dá léčit, ale musí se na něj přijít včas. Jakékoli degenerativní změny na očním nervu jsou již nevratné.
Jinak jsou o tom stránky http://www.zeleny-zakal.cz/co-je-zeleny-zakal

Zkuste, co se dá dělat a piďte se po odbornících - i kdyby se to mělo platit a vzít si na to půjčku. Budeme moc držet palce, ať to dotáhnete na co nejpříznivější prognózu. Musela jsem na Vás v noci myslet.

Lito, taky myslím, že kýla bolí - dospělého asi ne, když má v pivásku střeva, ale děti asi ano, vše mají pidi a když střeva pracují a pláčou, tak asi něco cítí.
Jak to dopadlo s tím anestaziologem? Bude se to dělat příští týden?

Uff, my máme opět srač.. ve sklepě, ale co je nějaký podělaný sklep proti nemocnému děťátku.

Přeju alespoň hezký slunečný, nedeštivý den, týden a měsíc :slight_smile:
3. čer 2010 v 06:50  • Odpověz
Lito, Beruško- DRŽTE SE!!!! Je hrozné, když miminka takhle zkouší. Hlavně ať vše dobře dopadne a máte to co nejdřív za sebou a drobečcci už ať jen loudí úsměvy. :wink: Držím co se dá a budu na Vás moc myslet!
3. čer 2010 v 06:56  • Odpověz
No taky hledám všechny info na netu.Dekuji Sarri,sme v nejlepších rukách na detské oční klinice Kramáre v Bratislave,nej.oční klinika na Slovensku.Rekli mi že máme štestí v neštestí,proto že má glaukom jen na pravým oku a proto je duhovka večší jak ta na levem oku,tak sem si to všimla,doktory mi říkali že to je normální trocha zvečšené ale me se to nezdálo a tak sme se dostali až na Kramáre,kde už to potvrdili.Primárka odd.rekla že se uvidí jak zaberou kapky,a prednosta kliniky zas řekl, že je jedno jak zaberou kapky že rozhodne operovat,u tak malích detí je 70% uspešnost zákroku že zhoršování oka zastavý a pak stejne doživotne musíme kapat.Tak do srpna se zblázním,nejhorší bylo když mi řekli že takový vysoký hodnoty co ji namerali tlakvnitrooční ani nečekali a byli prekvapení :cry: :frowning2:
Ted si tu spokojene leží a hrají ze Samkem protahovanou o moji tašku a o ničem nevý a já na mrtvici,nejhorší je to čekání :frowning2:
Samko je playboy,v nemocnici nezustal jediný ženský výstrych bez povšimnutí :wink: ,zatím ale obdivuje ženský poprsí jak mléční bufety,zdroj obživy
3. čer 2010 v 07:53  • Odpověz
LITO, Honzíkovi byly tři měsíce, ale kluci jsou o dva měsíce dřív narození a všude jim to odečítají, takže jakoby měsíc staré miminko :frowning2: Byl fakt maličkej, zjistilo se to cca měsíc před operací, ale nechtěli ho operovat, že byl malinkej a hlavně po porodu sám nedýchal, tak měli strach z narkozy. Pořád říkali, že nejdřív provedou operaci až bude mít aspoň 4 kg. No a nakonec se mu to uskřinulo, takže akutní operace a ty čtyři kila ještě neměl...
3. čer 2010 v 08:39  • Odpověz
BERUŠKO, to je mi strašně líto, uvidíš, že to nakonec nebude tak hrozné. Oni vždycky řeknou tu nejhorší variantu, přišlo se na to včas a doktoři dneska dokážou zázraky. Držíme palečky!!!
3. čer 2010 v 08:42  • Odpověz
Lito a Beruško, vaše problémy s dětma mne taky moc mrzí. Už aby byly ty operace za váma, abyste si mohly oddychnout, je to pro vás velký stres. To čekání je děsné, ale určitě všechno moc dobře dopadne a doktoři pomůžou!
3. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
http://www.novinky.cz/bydleni/reality-a-finance/201975-nejvetsi-dum-v-americe-je-na-prodej-za-dve-a-ctvrt-miliardy-korun.html

Lito, když už Ti nemůžeme pomoct s tou kýlou a on-line ji zdárně odoperovat, tak jsem Vám alespoň našla nějaké to bydlení za oceánem - a hned je o starost míň :wink:
3. čer 2010 v 09:50  • Odpověz
Sarri :grinning: krásnej barák v Americe, jistě se Litě bude líbit. Mohly bysme tam pak všechny holky z diskuze na návštěvu, myslím, že bysme tam v pohodě vešly i s dětma :slight_smile:
3. čer 2010 v 10:21  • Odpověz
Holky,docitam a uplne se stydim...ja si jen stale stezuji na nevyspani...a vy mate zatim opravdove problemy....Lito,Berusko..je mi to moc lito..vubec si neumim predstavit,jak to musi byt pro vas tezke....a moc preji tem vasim brouckum,at jim doktori pomohou!!! :frowning2:

Liti,jesteze mas tu pani na pomoc...jak casto k vam chodi?Domlouvate se pruzne,jak potrebujes..nebo chodi pravidelne?
3. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
Berusko je mi to strašně moc líto, držíme moc moc palečky, myslíme na Vás

Lituško chudáček malej, držím taky palečky, je to fakt hrůza když jsou děti nemocný, ty by neměly marodit vůbec :frowning2: Ale vše dobře dopadne, jen věřím že je to fakt velkej stres, držte se

Sarri teda to je barák :slight_smile: :slight_smile:

Posílám video jak si předevčírem holky hrály :grinning: :grinning:

http://www.youtube.com/user/dajmik#p/a/u/0/dDJ93CaekPs
3. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
Holky, chtěla jsem se ještě zeptat na ten heřmánkový čaj. Davídek dost málo kaká, tuším, že nekakal tři dny a tak jsem včera musela použít rektární rourku a to byl nášup, stálo to za to, chudák toho měl v bříšku strašně moc :confounded: Pak se mu úžasně ulevilo a hnedka usnul. Večer jsem uvařila heřmánkový čaj, dala i pár lžiček granulovaného fenyklového čaje a smíchala s nutrilonem a vypil 50ml. Příště si dá možná víc, byl totiž nedlouho po kojení. Není toho heřmánku moc, nemůže se z toho předávkovat? Jenom mne překvapuje to množství heřmánku, někde jsem totiž četla, že heřmánkový čaj se má dávat po lžičkách a s mírou, zvlášť u novorozeňat. Ale myslím, že stát by se nic nemělo, spíš ho to prožene, což teda potřebuje. No a do rána se nám hezky vykakal :slight_smile:
3. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
Kočule když u vás svítí sluníčko, pošly ho sem na chviličku. Tady ceďák :unamused:

Dneska jsem měla jít na alergologii tak jsem řekla, že vezmu koťátka s sebou. A ejhle obě dvě jsou furt nakřpálý a Aďule teploty. Tak jsem to zase zrušila.... fakt už se na to můžu vypr.. Přečkaly jsme zimu, jaro a teď v červnu holt budeme nemocný :unamused:

Sarri už včera jsem zhlídla blondýnu a boží ! Děsně jsem se odreagovala! Davám 10 bodů :grinning:
3. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
Lucy, to je úžasný video!!! Nasmála jsem se u toho :grinning: :grinning: :grinning: Jedna holčička řádí a druhá u toho válí sudy :grinning: Máš doma fakt krásný poklady! A je to úžasný zábavný sedátko, jak se jmenuje? Nikdy jsem to neviděla, hned bych to dětem pořídila.
3. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
Peti, mně doktorka taky říkala u novorozeňat, že ten heřmánkáč po lžičkách a jenom tak 20ml denně - ale musela jsem jim to dat do mléka, protože ze lžičky to nehrozilo a samotný z flašky taky ne. Já jsem udělala klasicky mléko a k tomu ráno a večer šoupla 10ml čaje udělaného podle návodu. Myslím ale, že spíš pomohly ty lakobacilíky.
Jinak se ale za našich kojeneckých let dávalo dětem od narození čaje kolik chtěly.
A holky mi taky začaly pokašlávat, tak doufám, že z toho nic nebude.
Ach jo, jsem předělávala jídelnu - stůl pro šest složit na čtyřmístný a udělat místo pro ty jídelní židle. Teda nic moc estetického - světlo se posunulo mimo střed stolu, ale co už. Další krok bude asi obložení hran nábytku v obyváku a uklizení skleniček na víno z nižších pater- ty máme všude, bo je velká spotřeba :wink:
Lucy, super video, po o to asi promítnu těm našim trdýlkám, ať se poučí jak se válí sudy nebo zpátky na záda se stále otáčí velmi sporadicky. A přeju pevné nervy - neb ty zvuky, co ten pekelný stroj vydává :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
Petranel děkujeme :grinning: Jsem musela nenápadně vzít kameru a doufat že nepřestanou jak mě uvidí :grinning: Hopsátko máme půjčený od sousedky a ta ho má od kamarádky z Německa. Tady jsem nic podobnýho neviděla jen samá chodítka :confounded:

Sarri jojo Nelinka válí sudy jak drak, ale nic víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sofi si fakt stoupá, dneska už si klekla v postýlce a čučela na mě, takže večer jde ta postýlka fakt dolů.

JInak koukám na MMB a tyhle trička jsou naprosto bombový, jsem se do nich zamilovala, škoda že tady nemáme nikde HM :frowning2: Asi je ale objednám :sweat_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34136005&tab=5
3. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
Sarri, příště toho čaje dám fakt míň pro jistotu. Ty laktobacilky Baby mám koupený, můžou se dávat od ukončeného 1. měsíce, což bude v pondělí, tak to Davídkovi začnu dávat.
Nemůžu věřit, že ty moje děti už budou mít jeden měsíc, šíleně všecko letí!!!
Dnes se chystám na zahradu, musím vyplevelit kytky, je to už totální džungle, dětičky dám do kočárku. Ale pořád se nemůžu vypravit, od rána kojím, hlasí se mi po dvou hodinách.... jeste jsem nestihla ani uklidit
3. čer 2010 v 11:19  • Odpověz
Lucy, trička jsou hezká, ale myslíš, že toto léto bude třeba trička? Nechceš koupit raději něco semiškového? :wink:
Peti, klidně dej hned - noc se nestane, 3 dny vás nevytrhnou, chvilku trvá, než to zabere a v kojeneckých mlékách jsou obsaženy a pijí se od narození.
3. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
Lucy, tričínka jsou nádherný, pro Hallo Kity mám slabost, ještě jsem Adriance ale žádné nepořídila. Musím jí nějaké koupit. Sarri má s těmi krátkými rukávy pravdu.... Tohle léto je na nic. Já mám pořízeny letní oblečky asi úplně na nic.... je to škoda.

Sarri, máš pravdu, tři dny už nejsou nic, začnu mu už laktobacílky dávat, jen at pěkně kaká :grinning:
3. čer 2010 v 11:34  • Odpověz
Hihi stále věřím že nějaké léto přeci jen bude, ale i tak mi trika s krátkým nosíme na bílý body s dlouhým rukávem a taky to vypadá pěkně :slight_smile:
Tak Sofinka se mi po hodině a půl probudila a Nelinka stále spinkuší, to mi odpoledne už asi neusne :confounded:
3. čer 2010 v 11:35  • Odpověz
Mi oprava na my, jsem tupoň :grinning:
3. čer 2010 v 11:36  • Odpověz
Lucy, dobrý tip! :wink: Na bílé body trička s krátkým, začnu taky podobně oblíkat, ať aspon něco vynosíme!
3. čer 2010 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.