• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Hani, šla bych do bazárkových :slight_smile:
7. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz
Určo by se našlo něco v okolí.
7. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz
Sarri, já bych do nich taky šla, jenže co jsem se dívala, tak v všechny ojeté stojí třeba 2500 a to už mi stojí ta pětistovka navíc, abych koupila ty nové, ne? Já spíš nevím, jestli je vůbec tak využiju, do sněhu to samozřejmě není a je to fakt takové lehoučké. No prostě jen provizorní řešení, když se někam pojede...
7. čer 2010 v 15:08  • Odpověz
Aha, tak pěťo rozdíl se fakt nevyplatí. Já se k těm golfkám stavím taktéž trošku skepticky - když vidím po městě doslova hrkat maminy s monogolfkama, tak mám dost - obzvlášť kočičkáky když přehrkávají, to mi vstávají vlasy na hlavě - no, ale na druhou stranu, já su na nějaké ty nežádoucí zvuky trochu úchlná a všecko musí být vyladěné - třeba na kole - jak něco vrzká, tak chytám nerva. Ale pokud není místo v autě, tak stejně nic jiného nevymyslíš a na pohled většinou vypadají hezky.
7. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
Sarri, jo jo, však já budu mít pořád hlavní ten kočár, co mám, v autě je místo pro kočár, ale přece jenom už je tam pak míň místa na ostatní věci... Navíc mě už začíná rozčilovat pořád ten kočár skládat a rozkládat. Sice to je taková ta konstrukce, že se složí jedním tahem, ale mám ten dojem, že když se to takhle udělá stokrát, tak kočár můžu vyhodit... Mám fakt chuť ho objednat, ale stále váhám, kdybych ho pak nevyužívala, tak jsem pěkně naštvaná...

Dnes to počasí je takové dost divné, dusno jako prase, chvilu svítí slunko, chvilu to vypadá na déšť... No, tak už jsme doma, akorát půjdem ještě na verandu...
7. čer 2010 v 17:38  • Odpověz
Hani a po jakých teda jdeš golfkách?
Sarri-ach jo, chuďátko, už ať je lépe, holky v těch zavinkách vypadají suprově.
7. čer 2010 v 19:36  •  4 děti  • Odpověz
j.cien-to chápu Dorjan nebrat-testovala jsem ho u kámošky a nee a hlavně je nízkej.
7. čer 2010 v 19:37  •  4 děti  • Odpověz
J.Cien, krásné holčičky! A tobě to s kočárkem moc sluší a jsi pěkně šlankovní :slight_smile: ! Už máte nějaký režim? Do kolika v noci spinkáte, pokud teda spinkáte :wink: ?
7. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
Zuzi, můj favorit jsou zatím tyhle http://www.cumel.cz/gemini-golfove-hole-pro-dvojcata.html ale hlavně kvůli dobré ceně a i vcelku dobře vypadají... o funkčnosti jsem se zatím moc nedozvěděla...

7. čer 2010 ve 23:06  • Odpověz
hanuli ten kočárek je hezkej a cena taky dobrá,já bych ho brala.Taky sem hledala bazarovej ale jak píšeš prodávaj se kolem 2500kč,a koukala si dvojcata.cz?Tam mají celkem dobrý sumičky.Já měla štestí,známa se zbavovala golf.kočárku po synech a já akurát hledala.Je dva roky starej,bez jediný chyby,jak novej za 1500kč :slight_smile:Ale to je spíš štastná náhoda když na neco takhle natrafím :grinning: .Mi už měsíc vozíme len v golfkách,nedám dopustit nanej,lehký,skladný,líp se tlačí.Mi máme- zekiwa
8. čer 2010 v 07:13  • Odpověz
Beru, tak to jsi měla opravdu štěstí :slight_smile:... Já se spíš bojím, že když je tak levnej, tak co se na něm zase časem objeví. Ten kočár, co mám, byl taky docela levnej (10 tisíc) a já si na něj nestěžuju, lehoučkej, otáčivy kola... akorát začal docela táhnout na pravou stranu a zjistili jsme, že je celej jakoby zkřivenej doprava. Není to vidět na první pohled, ale celá ta konstrukce je prostě pokřivená. Proto to táhne víc doprava... Je možny, že to bylo mojí nebo něčí špatnou manipulací, tak to ani nebudu reklamovat. A do opravy se nechci pouštět, aby to náhodou nebylo ještě horší... Ty vaše golfky vypadají taky moc dobře, ony jsou asi vesměs na jedno brdo. Akorát jsem se dívala a PC těch tvých je přes 4 tisíce, takže asi budou lepší... Já jsem pořád tak nerozhodná, že mě to už fakt rozčiluje :unamused:
8. čer 2010 v 07:44  • Odpověz
autor
Holky ahojte, Tomčovi lezou zároveň 4 zuby, všechny nahoře, takže je strašně mrzutý chudáček můj. :frowning2: :frowning2: Prý do1. roku leze 8 zubů,tak to za chvíli budeme mít všechny. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ach jooo, číst vás nestíhám,tak snad jste všechni zdraví a máte se dobře. K.
8. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
Holky, ty moje střevní potíže jsou stále na pos..ní. Doufala jsem, že se to zlepší - mám Hylak forte a Carbosorb - ale efekt naprosto žádný. Stále křeče. Celé dopoledne na wc, děcka řvaly - Adélka byla v plence taky naměkko. Odpoledne ještě valím k obvoďákovi. A to jsem za ty léky vvalila celkem slušné prachy - když to srovnám s mateřskou, co mám na den, tak dvoudenní můj příjem za jednu pohotovost - parkovné v nemocnici, pohotovost, léky. Dobré, že?

Holky lékárnice - co je na průjmíky nejúčinnější? Endiaron není k dostání, výrobce má výpadek.
8. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
Sarri, Endiaron je naprd :slight_smile: . Hylak je dobrý. Toho uhlí užíváš dost? Dávkování je 3xdenně4tablety, nejlépe rozkousat, ale to je hnus. Smecta je účinnější, stačí 3-4xdenně 1sáček. A na rychlé zastavení bych doporučila Imodium. Ale to neléčí, takže k tomu uhlí nebo Smectu :slight_smile:
8. čer 2010 v 11:28  • Odpověz
Yori, já četla na příbaláku, že to uhlí sníst celé - jím 4xdenně 2 tablety. Zkusím kousat. Fuj. Mně se právě zdálo, že taťka vždycky ten Endiaron na ty křeče.
8. čer 2010 v 11:32  • Odpověz
@sarri - na me zabiral rychle Imodium, zdolal i nekolik osklivych prujmu na Kube :grinning:
Na vycisteni organismu si dej Smectu, vaze na sebe osklivosti ze strev. Pokud to vysvetluju spravne :sweat_smile:
Jidlo co stavi - ryze, banany, cerny caj, ale to urcite znas.
8. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
Yorinka me predbehla :wink:
8. čer 2010 v 11:34  • Odpověz
Sarri, mně taky pomohla Smecta a dala jsem ji i holkám... Ale já asi neměla tak drastický průběh, byla jsem v poho za dva dny...

Holky, tak jsem už natvrdo objednala ty golfky... snad nebudu zklamaná... Jo a čučíte už po autosedačkách? Já určitě budu kupovat ty 9 - 36 kg a mám vyhlídnuté tyto http://www.cumel.cz/felice-detska-autosedacka-9-36-kg-kolekce-2010.html ... v tom obchodě je snad všechno levnější než jinde.
8. čer 2010 v 11:34  • Odpověz
Mě právě zaráží, že to trvá tak dlouho. To už se mi včera třepaly ruce, takže jsem pojedla pečivo, dnes teda taky. Koupím ještě Smectu a Imodium. Ach jo, pěkný začátek slunného počasí. A to máme jet v pátek k našim a budu tam celý týden, takže bude třeba velké balení.
Pro sichr si nechám udělat stěry, jestli to není nějaká salmonelka.
@hanula83
Hani, já ještě s těma sedačkama nevím, ale dost se doporučuje koupit jen ty do 18 kg - že je to pro děcko pohodlnější a bezpečnější. Ale to jen tak - ještě jsem to vůbec nestudovala - i když nám z vajíček trčí ven nohy :grinning:
Jo a byly jste v té poradně? Kolik měříte?
8. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
Sarri, jestli to bylo na mě, tak my byly v poradně před 14 dny a naměřila nám 70 cm a 68,5 cm... Já vím, že doporučujou tu do 18 nejdřív. Jenže my nejezdíme na nějaké dlouhé trasy a myslím, že to stačí. Na nějaký výlet, kdy budou v sedačkách dlouho, tak to fakt jen párkrát do roka... Já to taky nestudovala, ale už se pomalu poohlížím, čas běží fakt rychle a jak píšeš, nám taky trčí tlapky a vůbec je jim ta sedačka už těsnější... Na stěry určitě běž, taky se mi to nezdá, že to máš tak dlouho. Já měla před lety salmonelu a bylo to to samé...
8. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz
Sarri, teď ti koukám do alba na nablýskanou podlahu :slight_smile:))... a to jako na té hračce je fakt tohle napsáno? :grinning:
8. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
Holky nestiham vas docitat.Furt jsme venku jak je krasne.Pokusim se to napravit az bude vice casu.
Prikladam foto smejici se ho Jarouška a velikyho Davídka:slight_smile:
Jinak přeji krásný den
8. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky,
strávila jsem celý víkend u mamky na zahradě a bylo úžasně, cvrčci krásně spali v kočárku a i jsme něco ogrilovali :sunglasses:
Rišánek už od soboty baští normálně, začla jsem ho taky krmit z flašky, abych věděla kolik toho sní a je takovej spokojenější, takže to u nás vypadá na konec s kojením :unamused: , ale je mi to líto, byl to krásný pocit, když se oba přicucli :grinning: .
Děkuji za rady ohladně doktoru, včera jsem volala dr. a domluvila jsem se sní, že pokud to opět začne, přiklušu k ní a budem to nějak řešit... naštěstí je zatím klid :slight_smile: . A možná to jsou opravdu zuby, jak píše Zuzka72, je fakt, že slintáme jak o závod a ruce v puse je to nejlepší co může být :grinning: :grinning:

Holky chtěla jsem se zeptat, myslíte, že už mužem začít jezdit ve sporťáku?? Samo, že naležato nebo jen trošinku zvedlí? Ríša se mi už do korbičky skoro nevleze, má tam asi už jen 5cm nad hlavičkou :grinning: no jo je to macek, už bude mít 7kg a oblečení asi začnu kupovat na 6-9 měsíců :zipper_mouth: :zipper_mouth: :confused:

Sarri, taky mě postihla taková viroza někdy v březnu, myslela jsem že umřu :confused: a do 2 dnů to měla skoro celá rodina, naštěstí trpošci ne. Na pohotovosti to bylo na pob...tí, dr. si tam vařila buřty, takže parádá to tam vydržet. Dali mi no-spu na křeče a černé uhlí a taky do 3 dní jsem byla redy...pry to řádí takovýhle virozy. Takže pokud se tě to drží tak si na ty stěry radši zajdi. Přeju brzké uzdravení :wink:

Hani, ju to je krásný,že holky už říkaj máma, já slzela ikdyž trpošci vydali zvuk jenom tomu podobný :grinning: ONo celkově teďka víc bulím než normálně a všechno mě dojímá :sweat_smile:

J.cien holky rostou do krásy, jsou opravdu šikulky a přijdou mi pořád hodně malinkatý. Kolik už váží?

Lito, tak jak je na tom Tobisek?

Zuzi 6 kočárku? teda ty jsi dračice :grinning: :grinning: :grinning:

To krásný počasí je fakt parádní, cvrčci se nemužou vynadívat na lístečky a všechno kolem :slight_smile: ...jo a od pátku má Barborka naušničky, večer hodim nějaké foto, teď už mame zase krmeníčko.
Jo a všem děkuju za předchozí rady ohledně spinkání, najeli jsme na režim a opravdu jsem je přestala huštat a vytahovat neustále z postýlky, hodně jsem jim zpívala a teď už usínáme nádherně. Kolikrát usnou dřív, než stihnu zhasnout :grinning:
Jsou to prostě zlatíčka k sežrání :grinning: :grinning: :grinning:

všechny mooc zdravím :sunglasses:
8. čer 2010 v 16:48  • Odpověz
Hani-kočárek pěknej, viděla jsem ho za pakatel na aukru, ale ta růžová nám neseděla. :grinning:
Mislatko-já už taky chci dát sporťák, ale musím do něj ušít nějaky vložky, ať se to dá prát. Tak možná dnes na to vlítnu, sporťák je prostornější a ˇpéťa už mi do hlubokyho taky málem nevleze. :frowning2: A navíc budou mít rozhled. :wink:
8. čer 2010 v 18:41  •  4 děti  • Odpověz
ahoj holky,prosím,nemáte někdo zkušenost s nosítkem pro dvojčata ? holky jsou ted zvědavý jak opice,chtějí se nosit a koukat a tak je nosím střídavě...no,znáte to asi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: našla jsem Wingo,nebo tak nějak se to jmenuje..
8. čer 2010 v 18:41  • Odpověz
@yorinkay dekuji za pochvalu,ale moc slankovni nejsem...a ta huspenina na tom vydutym brise je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...rezim se snazim nejaky najit,takze koupeme pozde-aby mi to jejich prvni nejdelsi spani taky pasovalo na moje spani..takze koupeme az tak ve 20,30,pak kojim vzdy tak 40min a holky pak spi 4-5hod,ale nekdy taky ne...a chcou uz po 3hod,tak jako ve dne...
JInak placou vzdy kolem kakani..nez to vytlaci a vyprdi..a pritom maji krasnou stolicku jako michana vajicka...a Mia ma jeste svoji vecerni hodinku rvanin pred koupanim...asi kolika...nevim,Tea tim netrpi...

@rejchl krasna fotecka bobanku!
@mislatko dekuji :wink: a jsou fakt malicke..aspon Tea je porad malinkata...pred 14 dny mela 3,3 a Mia o pul kila vic...o tu se nebojim,ta uz je macek..ale Tea je porad jako pirko lehoucka a takova "gumova"...tak jsem zvedava,co bude v poradne pozitri...pak pisnu,jak jsme dopadli :wink:
@zuzka72 Zuzi tato pani sije celkem levne ty vlozky do sportaku :wink:
8. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
Praha hlasi totalni prutrz mracen, nad Petrinem sa blyska, hromy divo biju :slight_smile:
Kluci mi u toho krasne spinkaji, neb je pritmi a dest rytmicky boucha do strechy. A hlavne je cerstvy vzduch. Ve ctvrtek pry padneme, ma byt nejtepleji, takze do zasob vetrame byt.

@j.cien - Holcicky jsou jak panenecky, maji krasna kukadylka, nonanky a pusinky :slight_smile: A jak uz se krasne vylouply, uplna kotatka!
A tobe to neskutecne slusi na obou foto, tys v porodce musela nechat kila i za manzela :wink:
A Eman vypada moc pekne, ten se rozhodne povedl. Stejne jako miminka :wink: A maminka :grinning:
8. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz
j.cien-dík za odkaz, já si to ale asi ušuiji sama. :grinning:
8. čer 2010 ve 20:27  •  4 děti  • Odpověz
@mislatko - Tobisek se uz zotavil, na kontrolu jdeme v patek. Ale porad hodne place, nevim, zda ho jeste neco boli nebo je to jen rozmrzelost ci nevyspalost. Nejak mu nejde zabrat, hrozne snadno se budi a nekdy ani dudel nepomuze, jak place. Po odkrknuti na mne na brisku vytuhne, ale jak ho dam na zadicka do postylky, tak proloupne ocka a je zle.
Tak hlavne at vas ty zoubky moc nepotrapi, narust musi, tak to alespon budete mit drive za sebou :wink:
A neboj, treba se Risanek z prsa jeste rozbumba, muze to byt prechodne.

@rejchl - roztomily rarasci :wink:

@sarri - my toho pava Emila od Lamaze mame taky (a jeste svetlusku Fredieho), ale zadne podobne varovani na nem neni. Moc hezky se nam s nim pasou konici :slight_smile: I ja jsem z obou hracek nadsena, jak na nich neustale nachazim nove prvky :grinning:
Jo a ta podlaha, to nam sem davas jako drazdeni, vid :wink:
8. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz
j.cien taky děkuju za odkaz, já šít neumím, takže určo využiju :wink:

Zuzko a budeš jim to i trošku zvedat? Vím, že nemužou sedět pokud ještě nesedí sami, ale nevím jestli nevadí pololeh?
8. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.