• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Ahoj holky,máme po vážení.Kluci nás fakt sežerou:grinning:
Jaroušek má 3600g a Davídek 4000g.Rostou jako z vody.Krásný slunečný den přeji,zase letíme ven:slight_smile:
9. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
Jo, mně rozum též velel palmu, ale nakonec jsem objednala žirafu, bo se tam líp obě dají a mrsknu jim ho do altánu, tak stín taky bude :wink:
A flekaté se mi holky probudily včera - předpokládám, že to bylo z vedra - dnes už to nebylo tak hrozné.
9. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
Hani, co jim dáváš teda v tom vedru na spaní? Já jsem včera místo overalu na holé tělo dala jen body s dlouhým a ponožky, v noci přikryla dečkou.
9. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
Sarri, teď mají na holém těle overal s dlouhým a tu letní deku, která je stejně samozřejmě odkopaná, takže jen ten overal. Jak se v noci nějak extra nehýbou a navíc jsou otevřená okna, tak myslím, že je to akorát. Spocené nejsou a ruce akorát... asi se musí vždycky něco vyzkoušet, jestli pak budou buď spocené nebo studené..
9. čer 2010 v 09:04  • Odpověz
Holky prave jsem objednala ohradku...teda spis ohradu :grinning: :grinning: 9ti dilnou..snad to bude k necemu :wink:
Pouzivate ji nekdo??
9. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
J.Cien - myslím, že ohrádka je nutnost - občas se prostě musí na záchodek (vím, o čem mluvím), pro poštu apod. a v ohradě jsou v bezpečí. Já chci, aby věděly, že když je dám do postýlky, tak se bude spinkat, takže tam hračky nedávám a jako záchytku to nepoužívám.
9. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahojte holčiny, hlásím se po delší době. Mimča rostou, min. týden 5 měsíců, Helča 4,9 kg a Vašík 5,6 kg, stále kojíme, ale už mám dávat i zeleninku, ještě nemáme žádné očkování, snad za měsíc. Byli jsme poprvé na neurologii, jsou vpořádku, vývojem odpovídají na 4 měsíce, takže O.K., jsou ve 34. tt. Teď přes den špatně spí, vždycky jen chvíli a nastřídačku ,asi tím vedrem.
Chci se zeptat, jestli používáte slunečník, případně jak jste s ním spokojené. Přeci jen nechci, aby se prďolci spálili, když jdu do školky nebo potřebuju něco zařídit ve městě.
J.Cien, a jakou ohrádku budete mít? Děti zatím ještě nelezou, ale uvažuju o ní.
9. čer 2010 v 10:00  • Odpověz
Holky, to jsem se taky chtěla zeptat, hlavně kvůli těm golfkám, tam by taky byl potřeba deštník, ale nedovedu si to moc představit... a jeden nebo dva? :wink:)

Kankovko ahojky :slight_smile:... to mají pěkné váhy na to, že kojíte... se zeleninkou začne teprve být ta pravá zábava :slight_smile:))...
9. čer 2010 v 10:21  • Odpověz
@kankovka jednou se to tady řešilo, uložila jsem si odkaz, ale není to ta 9ti dílná

http://www.slune-cz.cz/ohradka-drevena-peta-borovice/
9. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
@sarri jj,presne tak to myslim...taky bych chtela,aby pochopili,ze v postylce se spinka :wink: a chci je mit bezpeci..pred krbem,pred pejskem..
@kankovka prima,ze stale kojis,parada :dizzy_face:

Ohradu jsem objednala tuto
http://www.detske-ohradky.eu/store/goods-10003-detska-ohradka-9dilna--borovice-hraci-panel-zdarma.html
9. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
@j.cien díky, ještě si to musím rozmyslet, na Matěje jsem žádnou ohrádku neměla a bylo to v poho, no ale s dvojčaty to asi vážně bude potřeba :unamused:
9. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
@darling007 - Teda to je osklivy zazitek, to bych asi dost silela! A proc mu davali kanylu do hlavicky? Tobisek ji mel v ruce. Dala jsem par fotek z nemocnice do albicka a tam je to videt, rucicku mu vypodlozili, aby ji nemohl ohybat.
Chudaci kluci, snad se z toho brzo vykresou. Chapu te, jak te ty pobyty v nemocnici a vse kolem vysiluji, holt mame nedonosenatka a je treba se obrnit trpelivosti, jenze je docela na palici, jak se vylizeme z jednoho neduhu a dalsi uz je na obzoru :frowning2:
Na druhou stranu je krasne videt, jak z tech nasich susenecek vyrustaji kluci jako buci :wink:

@hanula83 - Hani, to video je docela psychedelika. Az budes potrebovat vypnout, tak si ho pust :wink:
Koukam, ze holcicek je v postylce uz plno! A jsou to teda cestovatelky :slight_smile:

@sarri - na te foto je to jako kdyz kraci kolem dokola po zbrdlinach postylky :grinning:
U nas byl vcera extra protivny Tobis, zacalo to uz v noci, podle me pak pres den nebyl schopen v tom vedru usnout a byl pretazeny, tak jen brecel s vyjimkou, kdy mel v puse prso. Bryan byl hodny. Po te bource v noci oba pekne spinkali, kez by to tak bylo kazdou noc, nejdrive mi dali 3 hodiny v kuse a pak k ranu jeste 2, takze dohromady 5, coz je pro me nevidany uspech a citim se tudiz jak cipera :grinning:
Pres den je mam jen v bodycku s kratkym rukavem a ponozky, ktere jim sundam, kdyz maji teple nozky a nandam, kdyz zase vychladnou.
V noci u nas delam pruvan, takze je i chladno, tudiz overalky s dlouhym rukavem a pod dekou. Zato ted je u nas doma hican, ven pujdeme az k veceru.

Poustela jsem jim to video od tebe a oci jim mohly vypadnout :slight_smile:
Jinak se mi libi ten bazenek s palmickou, sousedi maji s muchomurkou :grinning: Ale chapu, ze lepsi pristup je do toho druheho.

@ali.cka - Nas pousteli z porodky, kdyz meli kluci tak 2,4 kg a 2,2 kg a pry jsme mohli jit ven kdykoli (zacatek dubna). Takze se to podle vahy ruzni dle porodky a doktoru. Ale v tehle vedrech bych je ven asi moc netahala, maximalne brzy rano ci vecer.

@zuzka72 - tak Adam tedy byl hodne akcni dite! Jestli mu to zustalo, tak se treba vyradi na udrzbe domu :slight_smile:

@j.cien - je to stejne zvlastni, jak mne pripadaji jednoduse k rozpoznani a ostatni rikaji, ze jsou si hodne podobni. A tatinek v tom ma tedy nekdy pekny hokej :grinning: V kocarku ma problem je rozeznat a kdyz jsem kluky jednou v postylce prehodila kvuli kolotoci, tak si myslel, ze si dolu nese toho druheho :grinning:
Ja je rozpoznam dle place ci kriku, kazdy ma svuj styl a jinou toninu :slight_smile: Ale manzel to nepozna, proste muzskym priroda v tomto ohledu nenadelila. Moje mamka je vida tak 2-3x tydne a uz je take pozna dle kriku.

@kankovka - my mame slunecniky na kocarek (viz foto v albicku), maji UV filtr. Daji se ruzne polohovat na dvou mistech. Drzadlo slunecniku se pripevni na ram kocaru a necha se tam, slunecniky se jen vyhaknou, kdyz je chces sundat nebo slozit kocar.
Bohuzel kdyz je mas rozepnute a jedes, tak v urcitych uhlech nevidis na konec kocaru nebo na deti. To je nesikovne. Staci slunecnik ruknou odhrnout a je to. Hlavne to zachyti vsechno slunicko, i v nizkem uhlu, coz stinitka na korbu nedokazou. Plenka to take vyresi, ale zase mam pocit, ze se tam musi deti parit a dusit, protoze jim tam nejde poradne vzduch.
Jeden slunecnik nestaci.
9. čer 2010 v 18:15  • Odpověz
Lita-jj už řádí naa domě :grinning:
9. čer 2010 v 18:27  •  4 děti  • Odpověz
http://www.aukro.cz/item1073280839_trampolina_bazen_ohradka_3_v1.html
taky hezky a je tu i spousta ohrádek, tak mrkněte.
9. čer 2010 v 19:07  •  4 děti  • Odpověz
Nekolik foto z meho radeni:
Brajik se smeje
Tobik si hraje na modela - az na tu pneu v pase :grinning:
Brajik mirne zmaten hledi na nasi pejsandu
9. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz
Lito, to jsou super fotky :slight_smile:)))))))))), úžasné :slight_smile:)... a koukám, jak jsou kluci krásně kulaťoučcí, teda fakt klobouk dolů vzhledem k tomu, že nebyli v termínu a navíc kojíš. Super :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz
Jééé. Lita mají stejná bodyna jako my - funny baby monsters. :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz
Hani, dekuju :wink: Hlavne Bryasek je tlustoucky, Tobik ho nestaci dohnat a navic v nemocnici jeste trochu shodil. Je proti nemu takova zizalka, ale uz ma take zarezy :slight_smile: Bryan ma vyhodu, ze mu od zacatku chutnalo a slo mu papat. Kdyz se narodili, byl mezi nimi rozdil 140 g, ted je to tak 400 - 450 g. Ale chutna jim obou, to jsem rada.
Jak jsi tu kdysi psala, ze tvoje mamka miluje spicky holek, tak moje mamka je na tom stejne :grinning:
Myslim tim špíčky a ne špičky - jsem lina pouzivat ceskou klavesnici :wink:
9. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz
Sarri - to je darek od tety - moji sestry. A jsou super, uzasny matros i barvicky. Nejlepsi bodynka, co mame. Tesco ma opravdu roztomile a kvalitni veci.
To vis, kluci se uz musi hazet do gala, aby tu pochytali nevesty :wink: :grinning:
9. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
Náš tatínek je, když mají ta body, oslovuje happy monstře - si nemůže zapamatovat, že je to funny :grinning:
9. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz
A nas tatinek je oslovoval "you little monster", jeste nez ty bodycka vubec meli :grinning: Takze se moje sestra docela trefila.
9. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz
Holky, taky jsem tu několikrát psala, že Tesco oblečky žeru :slight_smile:))
9. čer 2010 ve 22:59  • Odpověz
Ahoj holky, všechny Vás moc zdravím. Dlouho jsem se sem nedostala, pořád někde lítáme :slight_smile:

Viděla jsem že řešíte ohrádkky, taky jí máme, a je to super, dětem se v ní líbí a já jsem v klidu když náhodou potřebuju odběhnout. Máme ohrádku sisi 150x150 a pod ní mám takové ty pěnové puzzle, a je to super záležitost.

Co se týká Tesco oblečků, tak ty jsou naprosto super, taky je kupejeme, dobrá cena i materiál :slight_smile:
10. čer 2010 v 09:50  • Odpověz
Foto z dneška, vyjeli jsme v 7,30 a dojeli až teď. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a rozstříhal jsem včera Kubovi trenky a ušila maluchům čepičky a kraťásky. :wink:
10. čer 2010 v 19:01  •  4 děti  • Odpověz
zuzko72 te obdivuji že se ti chce stále neco šít.Já sem vyuč.dám.krejčová a už když mám vyndat stroj mám hnusní husí kuži :frowning2: taky bych hodne ušila ale ne,ne,nechces mi :confounded:
fotky nádherný,podobný tenisky máme taky,tak už se teším když se vních rozbehnou :wink:
10. čer 2010 v 19:09  • Odpověz
Beruska-víš, jak se to říká-kovářova kobyla chodí bosa. Švagrová je švadlena a já ji všechno zašívám a přešívám :grinning:
10. čer 2010 v 19:58  •  4 děti  • Odpověz
10. čer 2010 ve 20:18  •  4 děti  • Odpověz
10. čer 2010 ve 20:52  •  4 děti  • Odpověz
Vyrazili jsme konečně ve sporťáku...
10. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz
Darling-super fotka a sporťák je dobrej, taky by jsme už ho chtěli, ale ušila jsem potah a nemám molitan dovnitř. :frowning2: A nikde ho nemohu sehnat.
10. čer 2010 ve 20:54  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.