• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
Zuzi, no to už jsou teda pořízci, kolik vlastně váží? Čepice a kraťásky super, teda ty víš, jak uspořit a ještě s grácií :slight_smile:... To ti vydrží celý den v kočárku? U nás to teda nehrozí, jsou v kočárku zatím pořád rády, ale když jsme na prochajdě. Když je dám na verandu, tak tam samy nevydrží, jen nějakou dobu s hračkama.. ale teda hlavně Anička, to je čertík a nejraděj by už chodila myslím... O Elence ani nevím celej den - až večer, protože je unavená.. Já zrovna botasky Nike už mám z druhé ruky, ale jsou v podstatě nové. Jsou od známé a kupoval je tatínek a neodhadl velikost...
10. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
Zuzi, tak tu Libertu bereš, ne? :slight_smile:
10. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
Hani-no chtěla jsem, ale je z Prahy, tak jsem ji sem hodila, to je pro mě daleko. :cry:
Vážili se naposledy před 14ti dny a měli 6,40 a 5,20 :grinning: Teď už to bude asi o hodně víc.
10. čer 2010 ve 21:07  •  4 děti  • Odpověz
Jo a v kočárku vydrží celý den a neplačou, když tak začnou tak mrčet, dám jim cumel, plínku a spí. :wink:
10. čer 2010 ve 21:11  •  4 děti  • Odpověz
Ahoj holky...venku sice krásně,ale jeden z kluků se mi přehřál :frowning2: sice spí jak zabitej,ale má horečku,jsem z toho celkem nešťastná :frowning2:
10. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnes přišel bazének a bylo i cachtáníčko. Je to super - lehla jsem si k nim na deku a jen zachraňovala utonulé, bo se v tom bazénku není o co praštit a holky jsou zvyklé na vodu z plavání, takže jak si namočí bradu zatajují dech. Navíc se jim to moc líbí. No, dnes se cachtaly 3x - dopoledne ve vaně, odpoledne na zahradě v bazénku a večer ještě koupel ve vaně, neb se mi pořád zdají být upocené. Ráno a navečer byla i prochajda.
Akorát jsme zapomněly doma foťák, takže nemám žádné bazénkové fotky :frowning2:
Holky si užívaly, ale jsem se koupala ve vlastní šťávě - sprcha dnes 4x, přesto v tom vedru hrůza - jak jsem furt kolem nich běhala- a to máme v baráku 24, max 25 °C. Tak ještě přežít avizovaný prohřátý zítřek a zas má být nějak normálně. Sněhu zdar!
10. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
No holkám právě tyhle vedra vůbec nedělají dobře, jsou pořád spocené, i když mají jen tílečko. Elenka taky vydrží v kočárku, dokonce i bez dudlíku a ani tu hračku nepotřebuje, kdyžtak si hraje s prstama :slight_smile:. Ale já jí dávám ty její oblíbené kousátka a taky ji vytahuju ven a namáčím nožičky v bazénu.... Anička potřebuje víc pozornosti, víc se nudí :wink:... no takže stejně střídám s postýlkou a nebo tak různě :wink:..Já bych se šla nejraděj vykoupat do bazénu teď, ale prý je tam nechutná hromada komárů. A na mě teda jdou dost, tak na to kašlu.
10. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
Tetraska, normálně ho zparalenuj a zitra bude OK.
10. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
A ti komáři - tak to je děs, běs, hrůza a utrpení - jsem před chvilkou vylezla pro prádlo a 3 bodance. Hnusáci.
10. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
Hani, já je právě koupu, úplně se tetelí blahem jen jak je vysleču a slyší téct vodu.
10. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz
Tetraska, doktorka mi říkala, ať dáváme na to vedro pozor, venku pouze ve stínu... Je to pitomy, ale ty děti to prostě blby snáší... Paralen jsi zkoušela?

Sarri, o tom koupání ve vlastní šťávě mi ani nemluv, dnes ze mě teklo jako z vola, pořád jsem byla jako bych se zrovna vynořila z vody...
10. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz
Sarri a dáváš je do velkého bazénu? Já ještě nezkoušela, jen ty nožičky. Ale dnes byla voda 28 stupňů, což je super, tak zítra asi vyzkoušíme natvrdo cely tělíčko... Když jsem jim namáčela ty nožičky, tak mi přišlo, že si toho ani nevšimly, jen čučely.
10. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
Hani, kdyby se tak alespoň sádlo dalo vypotit - asi bych již zítra večer byla jako laňka :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
Hani, do velkého ne - bude se teprve v so čistit po zimě a napouštět a dávat je tam asi stejně letos nebudu, bo mně ta voda přijde moc chemická a taky bude pro ně studená.
10. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz
Sarri, no tak to máš recht, to mě by sice trvalo trochu dýl, protože ho mám hodně, ale taky by to bylo co nevidět :wink:... ale ty jsi aspoň zhubla teď nemocí. No sice je to blby, no ale aspoň něco dobryho na tom bylo, ne?
10. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
No, já hodlám v hubnutí pokračovat, protože je mi ze mně špatně - žádné kalhoty krom těhotenských prostě neobleču a když, tak tak je to hrůza - skládka starých pneumatik.
10. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
Sarri, já právě nevím... no u nás už je vyčištěnej a napuštěnej pár dní a voda se mi zdá teploučká. Asi bych je tam nenechávala hodinu... ale na chvilku jo...
10. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
Já obleču normálně kalhoty, co jsem měla před těhu, ale teda o pneumatikách pomlčuju a hlavně, ty těhotenské jsou tááák pohodlné, že si v nich taky lebedím...
10. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz
Klidně zkus - bude se jim to líbit - my máme i docela hloubku a sama bych se tam ani s jednou nedostala. Ale na dovolené bude na hotelu aquapark, takže tam půjdou i do klasického bazénu. Doma se ještě uvidí, nafukováč mi přijde ideální, krásně se tam vyhrají.
10. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
Jo, já jim taky pořídím nafukovací, nebo vytáhnu nějakej starej... ale jak ještě nesedí, tak je stejně musím přidržovat, aby se nepráskly do hlavy nebo něco.... teda odkaz mi vzal chuť k jídlu - což je dobře.
10. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz
Hani, já jsem byla před těhu taková krev a mlíko, vysportovaná, osvalená a pupek mně nikdy nenarostl - u nás se geneticky lepí nejvíc sádlo na nohy a s tím prostě nic nenadělám - mohla jsem být sebeštíhlejší, tak nohy oproti tělu vždy vypadaly tlustě, přestože jsem byla zapálený cyklista a spinningista, ale břicho jsem nikdy neměla a teď se za něj hrozně stydím a tuším, že to půjdu těžko dolů, protože mi hold visí a svaly na něm stále vůlí víceméně neovládám - nejde zatáhnout, ať se snažím sebevíc.
10. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
Hani, v tom nafukovacím se není o co prásknout - hazky pasou nebo si lebedí na zádech a kdyby se točily, tak ty boky jsou nafouknuté a nemůže se jim nic stát - máme dokunce i tu podlážku nafukovací.
10. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
Sarri, tak to já měla podobně. Nikdy štíhlouš - myšleno hubeňour, to fakt ne. Ale za poslední asi dva tři roky (co jsem vdaná) jsem přibrala dost kilo. Ale břicho jsem taky nikdy neměla, vždycky prdel a stehna. Po těhu mám stejnou váhu, ale břicho... prostě hnus. Mně teda nejvíc vadí ty strie vzhledem k tomu, že jsou navždy.
10. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz
Člověče, máš pravdu - paní bere chuť k jídlu - asi si ji vylepím na ledničku, ať mám větší motivaci nežrat.
10. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz
Jo jo, já vím, ale kdybych vytáhla nějakej tady místní starej, tak ten má tu podlážku jen tenkou vrstvičku... každopádně to taky plánuju, ať mají zas změnu.
10. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
Sarri, tos mi připomněla, jak si Brooke Shieldsová vylepila na ledničku fotku té německé tenistky (sakra, jak se jmenuje???), aby měla motivaci zhubnout... No a ten její André jak na ni pořád čučel, tak se do ní zakoukal a Brooke zůstala na holičkách... Ale to u vás asi nehrozí, že??? :slight_smile:))))))))))
10. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz
Hani - :grinning: :grinning: :grinning: To by manžel hodně překvapil :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
On nemá ani 80 kg, paní by ho zalehla a bylo by po něm jak po žabě :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
No nic, idu chrupkat.
10. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.