• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2009/2010

(Zamčená)
4. srpna 2011 
:slight_smile:)))))... já jdu ještě vyslechnout bráchovi zážitky - dnes dělal státnice a určitě ještě popijem... takže spánek vidím za dlouho :slight_smile:...
10. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz
Sakra "bráchovy" :confounded:
10. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz
Dobré ranko.Holky to je vedro co.Chudáci kluci,jsou furt spoceny jak blazni a to nemluvim o sobe :angry: Musela jsem z kočaru vytahnout tasky a nechat je lezet volne,aby k nim slo trochu vzduchu.Hrozne se tam roztahujou:grinning: Dneska jim navlíknu asi jen body bez rukavu.Nahaty se je bojim nechat.
11. čer 2010 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky, vedra jsou zvlášt pro ty mimča šílený, ti moji byli včera než usnuli extra protivní, museli jsme pořád chovat a dnes ráno taky. Mají chudáčci pořád žízen a nejdraději by celej den strávili u prsa. :unamused: Vypijí toho strašně moc a tak dokrmujem UM víc nez dřív. Taky jim dávám heřmánkový čas smíchaný s fenyklovým, aby tu žízen trochu uhasili. Trávili jsme v posledních dnech dopoledne a i odpoledne na zahradě v chládku pod stromama, ale už tam nejdu, děcka byly spocený, pak protivný a doma je rozhodně menší pařák.
Včera jsme byli u dr.děti krásně rostou, Adrianka má 3,8 kg a Davídek 4,5 kg. Bohužel Davídek má pupeční kýlu. :frowning2: Nic se s tím nebude dělat, jen sledovat, případně pupík převázat. Snad kýla sama zmizí a nezhorší se. Lita i Darling myslím psaly, že pupeční kýlu jejich chlapečci mají nebo měli taky a nic se s tím nedělalo. Davídek je dost plačtivý, asi to má z toho pláče... :frowning2: snad kýla zmizí sama, aby nemusel na operaci.
Holky, ja v noci usinám u kojení v tandemu. Uz dvakrát se mi stalo, že jsem se vzbudila za hodinu a pul, děti spaly a mne silene boli zada a za krkem. Kojení je fakt děsná řehole. Kojím třeba hodinu, usínají u toho a pak mlíčka moc nevycucnou. Jakmile vezmem flašku, během pár minutek vyžahnou víc než po hodinovým kojení. No ještě nějakou dobu chci vydržet, ale nevidím to na dlouho. Asi budu co nejčastěji odstríkavat a krmit z flasky, at je víc casu na vše ostatní.

Přeju příjemný den někde ve stínu se zásobou zmrzlinky :wink:
11. čer 2010 v 08:52  • Odpověz
Petru s tim,ze jsou protivni souhlasim.Vcera jsem krmila v sedm rano a usnuli az kolem jedne odpoledne.Furt jen rvali a vztekali se.Byla jsem psychicky fakt na dne.Brecela jsem s nima:frowning2: A večer dostal pred koupanim Jára hystericky plac a plakal cca hodku a pul.Uz aby ty paraky skoncily a venku bylo dychatelno a prijemne.Jinak kluci mi cajik nechtej pit a kdyz ho trochu vypiji tak potom zvraci.Delam jen feniklovy cajik z pytliku.Ale asi navstivim lekarnu a koupim nejaky specialni detsky cajicek. :unamused:
11. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
Holky, tak se vám musím "pochlubit", jak mi došel objednaný kočár! Několikrát jsem se u majitele ujišťovala, že chci provedení těch golfek růžová-růžová... No a jaké myslíte, že mi došly - provedení růžová-modrá... A jako perlička, ve faktuře je uvedeno růžová-růžová.. Jsem tak na.raná jako nikdy.

Petranelko, ta kýla mě mrzí, snad to bude brzo v pořádku a pomůže to převazování. Jak tak sleduju, tak tu kýlu často mívají klučíci, že.. Jinak gratuluji k váhám, krásné.

Máte pravdu, holky, to vedro je opravdu ubíjející. To si člověk pořád přeje, aby už bylo krásně a pak je z ničeho nic krásně až moc...

11. čer 2010 v 09:33  • Odpověz
Rejch, vidím, že je to u vás stejné. Zítra se má trošku ochladit, tak bude líp. Já místo vycházky dnes asi slezu s detma dolu do sklepa a budem se chladit ledem. Mne to vedro tak nevadi, ale jim vic a vic, chudacci, spatne se jim spinka. Dr. mi včera říkala, že nikam chodit nemáme, maximálně navečer, ale i večer je pořád dusno, tak dnes zustanem jen doma.

Hanulko, máš pravdu, kýlu mívají hlavně chlapečci, holčičky mají štěstí, mívají ji jen vyjímečně. Ten kočárek, to je pech... :angry: Tak dlouho jsi se rozhodovala, tesila a ted musis reklamovat... mne taky čas od času naštvou objendávky přes net.... nekdy je v nich spousta chyb...
11. čer 2010 v 09:45  • Odpověz
Hani-to jsou idioti, ne s tím kočárem. To bych je seřvala na dvě doby, to snad není možny. Mě dnes došel taky kočár je SUPER, vyprala jsem potahy a teď ho suším.
11. čer 2010 ve 12:08  •  4 děti  • Odpověz
Ahojky ve tom hycu :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: deticky mrčí...rano jsme byli na prochajde v lese,tam bylo fajn a spinkaly...ted jsme zalezli doma a je to o nicem...
Vcera jsme meli poradnu v 6tydnech,ale byla jen sestricka :confounded: tak teda nevim,co to jako bylo...zmerila a zvazila je,to jo...ale jinak nic,bez mudry...
Maji Mia 4,495-macek,pribira nadmerne pry...a mala Tea ma 3,755 a pry pribira jeste v norme..ale spis malo...a to je kojim potvurky jen v tandemu..jenze Tea se pres ten priblbly kloboucek dobre nanapije a bez nej to neumi vubec...

Hani,to je o nervy s tim kocarkem teda :confounded:
Ja dnes cekam PPLkou tu ohradku...tak uvidim,co privezou :confused: :grinning:
Petranelko,gratulka ke kontrolce a ta kyla se snad sama ztrati.... :wink:
11. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz
j.cien-ty jo a čím je krmíš :grinning: , nějaká smetana, že? :grinning:
11. čer 2010 ve 14:19  •  4 děti  • Odpověz
http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=436855
tak ten už mám doma, teď se suší, jsem ho vykuchala a vyprala.
11. čer 2010 ve 14:23  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 jj,soukroma bio mlikarna :wink: :grinning: :grinning:
Zuzi ty jsii drak,jak to vse stihas ..jjeste lovit na MMB :wink:
11. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz
j.cien-ti říkám já se nudím a nikdo mi to nevěří. Tak kdo nevěří, ať dojede. Dnes tady mám 7zedníků, tak od rána kmitám mimo jiné i kolem nich a o půl 7 byla rozcvička nosila jsem 64pytlů cementu do schodů. :wink:
11. čer 2010 v 15:01  •  4 děti  • Odpověz
@zuzka72 OMG!!ty jsi fakt supermanka :wink: :grinning: :grinning: to by me zabilo :confused: :grinning:
11. čer 2010 v 15:07  • Odpověz
A co delaji mali kluci pres den-jsou hodni a vystaci si sami?nebo hodne prospinkaji??mne furt nektera rve...pripadne obe :grinning: :grinning:
11. čer 2010 v 15:09  • Odpověz
Momentálně spí doma, jelikož je tam hic a myju nádobí a tak kolem dokola :grinning: , jinak jsme na zahradě, oni si hrají v kočárku, poslouchají sprosty zedníky :grinning: a míchačku a smějou se i nahlas, kočár mají pod altánkem, takže jsou v chládku. :wink:
11. čer 2010 v 15:13  •  4 děti  • Odpověz
Parada :wink: :slight_smile:
a zednici snad ani nesprosti neexistujou :grinning: :grinning:
Mne spi Tea na chodbe v kocarku :wink: tam je prima chladek,ale rv ouci Miu mam na sobe a pritom aspon konikuju :dizzy_face:
11. čer 2010 v 15:15  • Odpověz
asi takto:
11. čer 2010 v 15:18  • Odpověz
Holky, je to tak, já jsem s tím kočárem už počítala, dokonce tu padlo, že bychom zajeli na Kopeček za zvířátkama. No ale s tím velkym kočárem se mi nikam nechce a stejně je fakt moc velky vedro na výletování s kojencema.... Chlapovi z E-shopu jsem volala a slíbil, že tentokrát už pošlou ten správnej, tak jsem fakt zvědavá...

Já teda taky koukám na MMB, ale už jsem dlouho nenarazila na nic, co by mi stálo za objednávku. Nebo jsem moc vybíravá :confused:

Zuzi, u nás taky holky při nějakym hluku ani nedutají a vydrží to poslouchat i hodiny... My jsme teď přes ty největší vedra doma a ven jdem zase až k večeru... to je stejně nejteplejší vodička... :wink:
11. čer 2010 v 15:20  • Odpověz
Cien, dobrý :slight_smile:) :grinning:
11. čer 2010 v 15:21  • Odpověz
Tak bych se sla vykoupat...ale v nasem bazenku je zatim jen 19st :confounded: takze tam nevlezu....zato manzel si tam rochni uz od rana...blazen...sklada zahradni nabytek na terase a kazdou chvili ho slysim,jak tam zasyci :grinning:
11. čer 2010 v 15:24  • Odpověz
konecne!!! :slight_smile:
11. čer 2010 v 15:26  • Odpověz
Krásně spinká!! Moji draci právě vytuhli u kojení. Dopoledne museli makat, přišla paní z plaváčku a koupali se ve vaně :slight_smile:
11. čer 2010 v 15:32  • Odpověz
prima Yori!budes chodit plavat s obema? :wink:
11. čer 2010 v 15:32  • Odpověz
ahojky holky tak ja mam taky dvojčatka a začinaji nam zoubky tak to je radost hlavně v noci jinak v choditku ti řadí jsou to takovy čertíci tak pa
11. čer 2010 v 15:35  • Odpověz
Kam se hrabu já se 4 dětma? :grinning: :grinning: :grinning: ahoj Katuš, jsem ráda, že v tom nejsem sama, asi silnej ročník 72-73, oni nás nemět, tak nevím :grinning: My už splnily plán na víc jak 200% :grinning:
j.cien a ta fotka jak brečí, tak to ti tak brečí třeba i 5minut v kuse?
11. čer 2010 v 15:38  •  4 děti  • Odpověz
Teď mi to doklaplo, Katuš, tebe znám. :grinning: Ty jsi tady ale dlouho nebyla. Děti jsou nádherny.
11. čer 2010 v 15:41  •  4 děti  • Odpověz
Budeme chodit ke kamarádům do bazénu. Tak si ji pozveme ještě jednou aby nám to ukázala ve velké vodě. A v srpnu je ve Znojmě intenzivní týdenní kurz, tak na ten chci taky jít. Pak se uvidí. Pavlíkovi se to moc líbilo a byl moc šikovný. Vaškovi to taky šlo, ale pak si lokl (mojí vinou) a začal vřískat. Takže jsme cvičení dokončovali s vřískajícím dítětem :slight_smile: . Chvíli pak trvalo než se uklidnil. Co už, je to naše hysterka a hééérečka :grinning:
11. čer 2010 v 15:44  • Odpověz
@zuzka72 5minut???klidne i hodinu! :confounded: to tradicne vecer pred koupanim...zacneme koupat a jako kdyz utne...ale tentokrat to bylo asi 10min a pak silene prdy a pokadila se durch a uz bylo dobre :slight_smile:
11. čer 2010 v 16:41  • Odpověz
@yorinkay :grinning: :grinning: jj,jednu hysterku a heeerecku mam taky :wink: a jmenuje se Mia :slight_smile:
11. čer 2010 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.